Winix Hava Temizleme Cihazı

Dünya nüfusunun her geçen gün artması sebebiyle birçok konuda olumsuz sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Özellikle şehirlerde artan yapılaşma nedeniyle doğal alanlar tahrip ediliyor, artan nüfusla birlikte araç trafiği de yoğunlaşıyor ve tüm diğer etmenler temiz havanın azalmasına yol açıyor. Temiz hava temini özellikle kapalı alanlarda daha zor olduğu için hava temizleme cihazları her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Winix hava temizleme cihazları hava içerisindeki partiküllerin neredeyse tamamını yok ederek kapalı alanlarda temiz hava sirkülasyonu sağlıyor. 

Winix Hava Temizleme Cihazı ile Rahat Nefes Alın

Winix hava temizleme cihazı kapalı alandaki havanın sürekli olarak temiz kalmasını sağlıyor ve alanda yaşayan tüm canlılara daha rahat nefes alma özgürlüğü sunuyor. Winix hava temizleme cihazı modellerinde yer alan 3 ve 5 aşamalı filtreleme sistemiyle gözle görülmeyen partikülleri bile hızla temizliyor ve içinde hapsediyor. 3 aşamalı filtreden oluşan cihazlarda yıkanabilir ön filtre, hepa filtre ve kokular için tasarlanan karbon filtre bulunuyor. 5 aşamalı filtre ile beğeniye sunulan cihazlarda ise ızgara filtre, anti-bakteriyel cleancel filtresi, anti-mikrobiyel hepa filtre, karbon filtre ve Winix plasmawave teknolojisini barındıran bir filtre yer alıyor.

Yaşam Alanınızı Zararlı Mikronlardan Arındırın

Kapalı alan içerisinde sürekli olarak biriken ve havada asılı kalan zararlı mikronlar yaşam kalitesini düşürmeye neden oluyor. Bu zararlı mikronlardan kurtulmak için hava temizleme cihazı kullanmak yeterli oluyor. Winix hava temizleme cihazı ince tozları, evcil hayvan tüy ve deri döküntülerini, alerjenleri, polenleri, dumanı, evdeki kötü kokuyu, küf sporlarını ve organik kimyasalları havadan emerek yok ediyor. Oldukça sessiz bir şekilde çalıştığı için uyurken ya da evde herhangi bir işle meşgul olurken sizi rahatsız etmiyor. Silindir ve kare şekillerinde tasarlanan, ağırlıkları düşük olduğu için kolayca taşınabilen Winix hava temizleme cihazlarını tüm kapalı alanlarda kullanabilirsiniz.

Winix Hava Temizleme Cihazıyla Sağlığınızı Koruyun

1973 yılında Güney Kore'de kurulan Winix ev, ofis gibi kapalı ortamlar için hava temizleme cihazı, nemlendirme cihazı ve nem giderici cihaz gibi birçok ürün üretiyor. Winix havayı daha sağlıklı ve yaşanabilir kılmak için geliştirdiği ürünleriyle bu alanda oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Hava temizleyiciler alerjisi olanlar, astım, koah gibi solunum yolu rahatsızlığı olanlar için adeta bir kahraman rolünü üstleniyor. Geniş alanların havasını bile tek başına temizleyen cihazlar çocuk, yaşlı ve evcil hayvan bulunan alanlarda da sıklıkla kullanılıyor. 

Soru 1: Winix hava temizleme cihazının sağladığı faydalar nelerdir?

Cevap 1: Hava temizleme cihazı bulunduğu alanın her köşesine ulaşarak havadaki toz, gaz, koku, polen gibi birçok görülebilen ve görülemeyen maddeyi temizliyor. Hasta, yaşlı insanların temiz havaya olan ihtiyacı daha fazla olduğu için onlara da büyük fayda sağlıyor. En iyi hava kalitesini oluşturmak üzerine çalışan cihaz ev, okul, hastane, iş yeri gibi alanlarda kullanılıyor.

Soru 2: Hava temizleme cihazı havayı nasıl sürekli temiz tutuyor?

Cevap 2: Winix hava temizleme cihazı en düşük seviyede çalıştırıldığında bile ortamdaki partikülleri emerek temizlik sağlıyor. Tüm alana yayılan hava akımı sayesinde sürekli bir hava temizliği meydana geliyor.

Soru 3: Hava temizleme cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Cevap 3: Hava temizleme cihazı alırken ilk olarak nerede ve hangi amaçla kullanacağınız önem taşıyor. Örneğin yatak odasında kullanacaksınız orta seviyedeki bir cihaz yeterli oluyor. Ancak büyük salonlarda kullanacaksınız daha fazla filtre ve özelliğe sahip bir Winix hava temizleme cihazı kullanmanız uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Winix Hava Temizleme Cihazı

4 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058/winix