Woon Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Yeni nesil teknolojileri kullanan Woon markası ile eviniz için kullanışlı bir televizyon sipariş edebilirsiniz. İnce ekranlı televizyonlar alandan tasarruf edebilmenize olanak tanır. Düz ve dar hatları sayesinde televizyonlar minimum oranda alana ihtiyaç duyar. Ayaklı televizyonları TV konsolunuza kısa bir sürede yerleştirebilirsiniz. Ayakların çıkarılabilir olması size yardımcı olur. Televizyonunuzun ayaklarını çıkardıktan sonra ürününüzü duvara monte ederek de evinize yerleştirebilirsiniz. Woon televizyonlar oldukça hafiftir. Markanın geliştirdiği LED TV modelleri güçlü bir arka aydınlatma desteği yaratarak beğeni toplar. Yayınları daha net ve daha gerçekçi şekilde izleyebilmek için LED ekran teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Televizyonlar elektrik tüketimini azaltır. Yenilikçi teknolojiler elektrik ihtiyacını minimize eder. Ekonomik opsiyonlar yaratan ürünleri Woon televizyon ve LED ekran fiyatları açısından hesaplı şekilde satın alabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Seyir Kalitesi

Woon markası;HD, Full HD ve 4K gibi farklı çözünürlük seviyelerini kullanımınıza sunar. Daha etkileyici bir seyir deneyimi yaşayabilmek için Woon televizyonların görüntü kalitesinden yararlanabilirsiniz. Görüntü modları filmleri, maçları ve belgeselleri daha keyifli bir şekilde seyredebilmenizi sağlar. Sinema modunu kullanarak filmlere ve dizilere özel olarak geliştirilmiş olan otomatik özelliklerden faydalanabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olan televizyonlar ses konusunda da başarılı bir performans sergiler. Televizyonunuzun sesini uzaktan kumandanızı kullanarak kontrol edebilirsiniz. Ses modlarını kullanarak izlediğiniz programın türüne göre size en uygun modu seçebilirsiniz. Woon televizyonlar, yüksek ses seviyesinde cızırtı sorununa yol açmaz. Bu sayede filmleri ve maçları evinizde konforlu bir şekilde seyredebilirsiniz. Televizyonların gövdesinde bulunan pratik tuşlarla açma kapma, kanal değiştirme, ses seviyesini değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uzun mesafeli çekim gücüne sahip olan kumandalarla televizyonunuzun tüm özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz.

Televizyon İzleme Deneyimini Geliştiren Ürünler

Woon televizyonlar, görüntü iyileştirme teknolojileri sayesinde izlediğiniz yayınların kalitesini artırır. Televizyonlar, gündüz saatlerinde ortaya çıkabilen parlama sorununu önler. Bu sayede ekranı net bir şekilde görebilirsiniz. Kullanışlı televizyon modelleri size geniş bir seyir açısı sağlar. Bu özellik ailecek televizyon izlerken odada bulunan herkesin görüntüleri konforlu bir biçimde izleyebilmesini sağlar. Woon'un tasarladığı televizyonlar fonksiyonel özellikler taşır. Parlaklık düzeyini değiştirerek televizyonunuzun ayarlarını optimize edebilirsiniz. Kontrast ayarını kullanarak görüntüleri keskinleştirebilir ya da yumuşatabilirsiniz. Televizyonunuzu yerleştirmek istediğiniz alanın ölçülerine uygun ebatlara sahip olan ürünleri sipariş etmeniz gerekir. Dahili uydu alıcısı bulunan televizyonlar ekonomik olarak avantaj yaratır. Dahili uydu alıcılı ürünler, yeni bir alıcı için harcama yapmanıza gerek bırakmaz. Hızlı uydu alıcılarıyla kanal arama işlemlerini kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Soru 1: LED ekranların özellikleri nelerdir?

Cevap 1: LED ekranlar farklı seyir açılarından net ve parlak görüntüler alabilmenizi sağlar. Doğal ışık yaratan LED ekranlar renkleri daha gerçekçi bir şekilde evinize ulaştırır. LED ekranlar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. LED aydınlatma özelliği, gün ışığında görüntüleri daha net görebilmenize yardımcı olur.

Soru 2: Woon televizyonların çözünürlük özellikleri nelerdir?

Cevap 2: Full HD Woon televizyonlar 1920 x 1080 piksellik bir çözünürlük desteği yaratır. HD çözünürlük desteği sunan Woon televizyonlar 1366 x 768 piksellik bir çözünürlük sağlar. 4K televizyonlar 3840 x 2160 piksel çözünürlüğündedir.

Soru 3: Woon televizyonlarla kanal arama işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Cevap 3: Televizyonunuzun uzaktan kumandasını kullanarak kanal arama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Menü tuşunu kullanarak kanal arama sekmesine gelebilirsiniz. Yalnızca belirli bir kanalı bulmak için manuel arama seçeneğini kullanabilirsiniz. Tek seferde birçok kanalı bulmak için otomatik arama özelliğinden yararlanmanız gerekir. Kanalları televizyonunuzun hafızasını kaydettikten sonra kanal arama menüsünü kapatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Woon Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

13 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/woon