Woon Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Woon ses ve görüntü sistemleri yüksek çözünürlüklü televizyon modellerini içerir. Televizyonların görüntü ayarlarını kişisel ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre değiştirebilirsiniz. Çerçeve oranını değiştirerek filmlere ve maçlara özel çerçevelerden yararlanabilirsiniz. Woon televizyonlar, görüntü ve ses modlarını da kullanımınıza sunar. Pratik modları kullanarak yayınların kalitesini artırabilirsiniz. Sinema moduyla film izleme keyfiniz artar. Spor modunu seçerek seslerin daha heyecan verici şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Televizyonların ekran ebatları değişiklik gösterir. Alternatif boyutlara sahip olan televizyonlar arasından evinizin ölçüleriyle uyumlu bir ürünü satın alabilirsiniz. Şık çerçeveler, televizyonunuzun ekranını ön plana çıkarır. Odaklanma problemini aşmanızı sağlayan televizyonlarla sevdiğiniz programları keyifli bir şekilde seyredebilirsiniz. Göz yorgunluğunu azaltan ekranlar, yayınları gözlerinizi yormadan izleyebilmenizi sağlar.

Gerçekçi Kareleri Evlere Ulaştıran Modern Televizyonlar

Woon televizyonlarla HD görüntü kalitesinin yarattığı gerçekçiliği evinizde deneyimleyebilirsiniz. Full HD televizyonlar, yayınlardaki görüntülerin evinize canlı ve doğal şekilde ulaşmasını sağlar. 4K çözünürlük desteği yaratan UHD TV modellerine de Woon ses ve görüntü sistemleri arasındaki ürünlerle erişebilirsiniz. Woon markası dahili uydu alıcısı bulunan ürünler de tasarlar. Bu ürünler, yeni bir alıcı için ekstra masraf yapmanızı önler. Geniş kanal hafızasına sahip olan uydu alıcılarıyla yüzlerce yayını kolayca takip edebilirsiniz. Televizyonlar, hızlı işlemcileriyle kanal arama işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirir. Bulduğunuz kanalları hafızaya kaydettikten sonra bu kanalların isimlerini ve sıralamalarını değiştirebilirsiniz. Kanal kilidi özelliğiyle, çocukların açmasını istemediğiniz kanalları şifreleyebilirsiniz. İzleme önerileri sunan televizyonlar, önceden izlediğiniz programları göre size tavsiyelerde bulunur. Woon televizyonların uzaktan kumandaları pratik bir yapıya sahiptir. Kolay anlaşılır arayüz desteğiyle televizyonunuzun tüm özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz.

Akıllı Televizyonlarla İnternette Vakit Geçirin

Woon akıllı televizyonlar Wi-Fi özelliğine sahiptir. Bu televizyonlarla kablosuz olarak internete bağlanıp sosyal medyada vakit geçirebilirsiniz. Akıllı TV uygulamaları sayesinde çevrim içi film ve dizi izleme platformlarına da giriş yapabilirsiniz. Akıllı televizyonlardaki uygulamalar, hava durumu tahminlerinden son dakika haberlerine kadar birçok veriye ulaşabilmenizi sunar. Televizyonunuzun kumandasını fare ve klavye olarak kullanabilirsiniz. Tuşları klavye olarak değerlendirebilirsiniz. Yön tuşları, internette fare imlecini oynatabilmenizi sağlar. USB girişini kullanarak televizyonunuza bilgisayarınızı faresini de bağlayabilirsiniz. Kulaklık bağlantısına olanak tanıyan ürünlerle gürültü sorununu önleyebilirsiniz. Android işletim sistemini kullanarak çalışan televizyonlar oldukça hızlıdır. Kanal geçişlerini hızlı bir şekilde yapmak için bu televizyonlardan yararlanabilirsiniz. LED teknolojisini kullanan televizyonlarla yayınlardaki detayları yakalamanız kolaylaşır. LED ekranlar ince yapılarıyla son derece şıktır. LED ekranlar ısınmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. LED TV modelleri renkleri daha gerçekçi şekilde alabilmenizi de sağlar.

Akıllı televizyonların sunduğu bağlantı olanakları nelerdir?

USB bağlantısını kullanarak taşıyıcı belleğinizin içindeki dosyaları televizyonunuzda açabilirsiniz. HDMI bağlantısı, bilgisayarınızın ekranını televizyonunuza yansıtabilmenizi sağlar. Laptop ile film izlerken HDMI bağlantısı kurarak görüntü kalitenizi artırabilirsiniz. Wi-Fi teknolojisi bulunan akıllı televizyonlarla internette bağlantısını kolayca oluşturabilirsiniz.

Woon televizyonların kişiselleştirilebilir özellikleri nelerdir?

Favori kanallarınızı içeren listeler hazırlayarak sık sık izlediğiniz kanallara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şifreleme özelliğiyle dilediğiniz kanallara şifre koyabilirsiniz. Woon televizyonlar, parlaklık seviyesini ortamdaki ışık miktarına göre artırıp azaltabilmenize olanak tanır. Kontrast seviyesini, izleme zevklerinize göre göre daha keskin ya da daha yumuşak hale getirebilirsiniz.

Smart TV modellerinin yarattığı avantajlar nelerdir?

Woon Smart TV çeşitleri internete bağlanabilmenize imkân tanır. YouTube, Facebook, Twitter gibi sosyal ortamlarda televizyonunuzun özelliklerini kullanarak keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Woon Smart TV modelleri bilgisayarınızdaki ve taşıyıcı belleğinizdeki dosyaları ekrana yansıtabilmenizi de sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Woon Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

8 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Woon Ses Görüntü Sistemleri
  2. Kutsan Ses Görüntü Sistemleri
  3. Nunamax Ses Görüntü Sistemleri
  4. TV Guard Ses Görüntü Sistemleri
  5. WandGlass Ses Görüntü Sistemleri
  6. Bestoclass Ses Görüntü Sistemleri
  7. Tayfun Ses Görüntü Sistemleri
  8. Etiasglass Ses Görüntü Sistemleri
  9. Electroon Ses Görüntü Sistemleri
  10. Coruian Ses Görüntü Sistemleri
  11. Elektrogun Ses Görüntü Sistemleri
  12. Cenex Ses Görüntü Sistemleri
  13. Parmis Ses Görüntü Sistemleri
  14. Maza Ses Görüntü Sistemleri
  15. Swat Ses Görüntü Sistemleri
  16. Formmaxglas Ses Görüntü Sistemleri
  17. Zapp Ses Görüntü Sistemleri
  18. Rewel Ses Görüntü Sistemleri
  19. White Glass Ses Görüntü Sistemleri
  20. Weko Ses Görüntü Sistemleri
  21. Promise Ses Görüntü Sistemleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Model Yılı
 8. Ekran Boyutu
 9. Uydu Alıcı
 10. Wi-Fi
 11. Çözünürlük
 12. Ekran Formatı
 13. Görüntü Teknolojisi
 14. Ambilight
 15. HDMI Girişleri
 16. Tuner
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Woon
DSACategoryId/2147483638/17201/woon
Başa dön