Xiaomi Robot Süpürge

Tüm dünyaya ulaşılabilir fiyatlara üstün teknolojili ürünler sunma amacıyla kurulan Xiaomi, ses getirmeye devam ediyor. Akıllı telefon, elektrikli scooter, ev robotları, MiBand gibi giyilebilir teknoloji ürünleri ve çok daha fazlasını sunan Xiaomi, ev elektroniği alanında da farklı çözümler sunuyor. Geleneksel ev temizleme yöntemlerini rafa kaldıracak teknolojilere sahip Xiaomi robot süpürgeler, siz dinlenirken her köşeyi derinlemesine süpürebiliyor. Akıllı uygulamaları ve son teknoloji özellikleriyle öne çıkan Xiaomi robot süpürgeleri hemen şimdi en uygun fiyat avantajlarıyla keşfedebilirsiniz. 

Evinizi Akıllı Teknolojilerle Temizleyin

Xiaomi robot süpürge modelleriyle bildiğiniz elektrikli süpürge yöntemlerini unutturacak kadar güçlü teknolojiler sunuyor. Siz koltuğunuzda en sevdiğiniz film veya dizi izlerken evinizin her köşesini temizleyen robot süpürgeler, evde olmadığınız zamanlarda dahi görevini sürdürüyor. İşten en yorgun şekilde döndüğünüz anlarda tertemiz bir ev ortamına girmenizi sağlayan akıllı süpürgeler, halı veya farklı odalar arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyor. Her türlü zeminde kolayca hareket edebilen cihazlar, güçlü sensörleri sayesinde önündeki engelleri kolayca algılayabiliyor.  Roborock ve Mi Robot modellerinin her biri kullanıcılarının hayatlarını kurtaran bir dizi teknolojiden oluşuyor. Robot elektrik süpürgeleri için aksesuarları ve yedek parçalar da rahatlıkla temin edilebiliyor. Toz hazneleri, paspas bezleri, ekstra tekerlekler ve ekstra pil için filtreler gibi yedek parçaları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Temizlikte Son Teknoloji

Xiaomi robot süpürgeler, birinci sınıf elektrikli süpürge arayanların tüm ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyor. Uzun pil ömrü ve yıkanabilir filtrelere sahip Xiaomi robot süpürgeler, uzun yıllar ilk günkü performansında çalışabiliyor. Tüm bunların yanı sıra robot süpürgeler, uygulama bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarınız üzerinden uzaktan da yönetilebiliyor. Böylece evde olmadığınız zamanlarda bile temizliğiniz aksamıyor. Mükemmel emiş gücü, sessiz çalışma şekli ve zemini paspaslayabilme kabiliyetine sahip robot süpürgeler en son teknolojiye ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmanıza aracılık ediyor. 

  • Xiaomi robot süpürgelerin akıllı alan bölünmesi, her türlü engelle karşılaşma ihtimaline karşı önlem sağlıyor. 
  • Her köşeyi temizleme kapasitesi sunan robotlar, en kuytu alanlarda bile toz, kir veya leke bırakmıyor. 
  • Ev ve ofis için otomatik temizleme özellikleriyle gelen süpürgeler akıllı telefonunuza rahatlıkla bağlanabiliyor. 
  • Uzun ömürlü Li-Pil, ev veya iş ortamının yaklaşık 250 metrekaresini temizleyebiliyor. 
  • Robotun kendisini ve mobilyaları koruyan çarpışma karşıtı tespiti ve düşme önleyici algılama sensörleri bulunuyor. 
  • Eco, Balanced, Turbo ve Max şeklinde dört farklı emiş modu bulunan cihazlar, farklı kapasitelerde çalışabiliyor. 

Küçük Akıllı Süpürgeler

Xiaomi robot süpürgeler yeterince akıllı uygulama ve özellikleri sayesinde uzun ömürlü pil gücü sağlamak için aşırı şarj, kısa devre, aşırı voltaj ve diğer çoklu güvenlik önlemleri sunarak koruma sağlıyor. Yüksek dayanıklılık gücüne sahip ABS özellikli gövdelere sahip cihazlar, darbelere karşı direnç gösteriyor. Çarpışma nedeniyle aşınma ve yıpranma izlerini önlemek için V0 cinsi plastik malzeme kullanılarak üretilen robotlar her türlü güvenlik riskini azaltıyor. Robot süpürge, alan düzenini haritalandırmak ve en iyi temizleme yollarını planlamak için on iki farklı sensör kullanıyor. Ayrıca temizleme işlemi bittiğinde bir sonraki iş için şarj olmak üzere otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönüyor. 

Robot elektrikli süpürge'nin ana fırçası, temizlediği yüzeye bağlı olarak yüksekliğini otomatik olarak ayarlıyor. Buna ek olarak her seferinde lekesiz ve temizlenmiş yüzeylerin gerisinde kalıyor. Elektrikli süpürge, akıllı telefonunuzla eşleşme yapabildiği için uzaktan kontrol etmenize ve otomatik programları ayarlamanıza olanak sağlıyor. Siz de evinizde veya ofis ortamınızda son teknoloji Xiaomi robot süpürgelerle mükemmel temizliği yaşayabilmek için hemen şimdi hepsiburada.com avantajları ve cazip fiyat kampanyalarıyla alışverişe başlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Robot Süpürge

27 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı