Kumtel Soba ve Isıtıcı Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan Kumtel elektrikli sobalar en kullanışlı şekilde kış aylarınızı geçirmenize destek oluyor. Bulunduğunuz ortamda bir ısıtma mekanizması olmadığında, soba yakmak ya da doğalgaz döşetmek gibi bir imkanınız olmadığında endişe etmenize gerek yoktur. Tamamen güvenilir bir şekilde, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllar boyunca kullanılabilen Kumtel elektrik sobası modellerine göz atabilirsiniz. 

Kumtel Soba ve Isıtıcı Modelleri

Kullanımından yana bir hayli memnun kalacağınız Kumtel elektrikli ısıtıcılar, fanlı, kule tipi, duvar tipi ve ayaklı tarzda sizlere sunuluyor. Bulunduğunuz ortamın büyüklüğüne göre en uygun modeli seçerek ısınma ayarını yüksekte kullanabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında gerek evde odalarınızı gerekse çalışma odalarınızı ısıtmak için temin edebileceğiniz çeşitli birçok alternatif mevcuttur. 

Kumtel Elektrikli Soba Modelleri

Yalnızca elektrik enerjisiyle çalışmaya yönelik tasarlanan Kumtel elektrikli soba fiyatları da gayet idealdir. Sizleri hiçbir açıdan yormayan ve ısınmanıza olanak sunan çeşitli tasarımları mevcuttur. Fanlı çalışan, dikey ve yatay şekilde çalışan, aynı zamanda ayaklı olan ve sadece ayakları ısıtmaya yönelik olan modeller de mevcuttur. Her birinin farklı özellikleri olsa da kalitesi ve amacı aynıdır. Bulunduğunuz ortamlar soğuk olduğu zaman hem fiziksel olarak hem de manevi olarak modunuzda bir düşüklük yaşayabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz ortamın ısısını tam olarak kendi tercihinize göre ayarlamak istediğinizde Kumtel ısıtıcı ve soba modelleri işinize oldukça yarayacaktır.

Kumtel Kule Tipi Isıtıcı 

Dikey bir tasarıma sahip olan Kumtel kule tipi ısıtıcı, dar ortamlardan ziyade daha geniş alanlarda kullanıma uygundur. 24 ay garantili olan kule tipi ısıtıcı modellerini dilediğiniz köşeye dikey şekilde koyabilirsiniz. Isıtıcı gücü 1800 Watt olan kule tipi ısıtıcı 2 ayrı güçte kullanım imkanı sunar. Maksimum 1800 Watt, minimum 900 Watt kullanarak ısıtma yapabilir. Ön kısmında yer alan ısıya dayanıklı teller sayesinde çocukların olduğu bir ortamda da güvenle kullanılabilir. Elektrik faturalarınıza artı bir fazlalık getirmeden kullanabileceğiniz modellerden birisidir. Üstelik odaların tam köşesine konumlandırdığınız zaman tüm odayı ısıtabilecek güce sahiptir. En soğuk zamanlarda dahi kısa sürede odanızın ısınmaya başladığını görebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız ve her geçen gün severek kullanmaya devam edeceğiniz kule tipi ısıtıcıları evlerin yanı sıra farklı kapalı mekanlarda da kullanabilirsiniz. 

Kumtel Fanlı Isıtıcı

Konforla ısınmanızı sağlayan Kumtel fanlı ısıtıcı modeli, 2000 Watt gücünde çalışan oldukça etkili bir ısıtıcıdır. Kullanımı pratik olan ve 3 farklı kademede güç kullanımı bulunan fanlı ısıtıcı, üfleme sistemine de sahiptir. Bulunduğunuz her alanı kolaylıkla ısıtabilir. Kapalı alanlarda da açık alanlarda da kullanıma uygundur. Temin ettiğiniz andan itibaren aldığınıza hiçbir zaman pişman olmayacağınız Kumtel fanlı ısıtıcı sayesinde ayaklarınızın ısısını da koruyabilirsiniz. Fan sistemi özel olarak takılan modelde ateş görünümü yoktur. Bu özelliği küçük yaş grupları için de idealdir. Çocuklarda korku meydana gelmeden ısınma gerçekleşir. 

Kumtel Quartz Isıtıcı

En klasik ısıtıcı modellerinden biri olan Kumtel Quartz ısıtıcı, soba olarak da adlandırılır. Özellikle de Kumtel elektrikli soba fiyatı en uygun olanlardan birisidir. 2200 Watt gücünde çalışan ve görünümü de daha büyük olan modellerden birisidir. 3 ayrı güçte kullanım imkanı mevcuttur. Dikdörtgen bir tasarıma sahiptir. Konumlandığı yerden yüksek miktarda ısı vererek oldukça etkili ve verimli bir şekilde ısınmanızı sağlar. Ayak aparatı mevcuttur. Ayak aparatı sayesinde dilediğiniz her yere taşıma imkanı da sunar. İstediğiniz her odada güvenle kullanabileceğiniz standart bir modeldir. Üç farklı kademesi vardır. Her kademede ısıyı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Ürün sizlere kurulmamış şekilde gönderilir ancak kurulumu da oldukça basittir. Tamamen soğuk bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilir ve ardından rahatlıkla ısınma aşamasına geçebilirsiniz. Modelin yan kısımlarında devrilme emniyeti bulunur. Bu kısımlar sayesinde sobanız hiçbir şekilde devrilmez ya da yan yatmaz. İç kısmında ise dört tüpten oluşan bir Quartz rezistans sistemi bulunur. Bu sayede geniş alanları dahi ısıtmaya yetecek güce sahiptir. Aynı zamanda ayarlanabilir termostat kısmı sayesinde ısıyı dilediğiniz seviyeye çekebilirsiniz. Sol kısmında yer alan tutma alanları ise sobanın rahatlıkla çekilmesine ve taşınmasına olanak sağlar. 

Kumtel Ecoray Duvar Tipi Isıtıcı

Duvara asılma aparatı ile satışa sunulan Kumtel Ecoray duvar tipi ısıtıcı modelleri, geniş alanlarda ısıyı her yere eşit olarak dağıtan modellerden birisidir. Uygun bir duvar alanına asılarak kullanılan bu modeller, odaların çok daha verimli bir şekilde ısıtmanıza olanak sağlar. Dilediğiniz her an açma ve kapama alanında ısısını ayarlayabileceğiniz duvar tipi ısıtıcılarda tek rezistans ya da çift rezistans özellikleri bulunur. Tek bir ayarda kullanabileceğiniz gibi, turbo kısmından ısıyı yükseltebilir ya da alçaltabilirsiniz. Duvar tipi ısıtıcıları kullanırken en fazla dikkat edilmesi gereken durum yüksek bir şekilde monte edilmesidir. Ne kadar yükseğe monte ederseniz o derece ısıdan verim elde edebilirsiniz. Alçı duvar tipiyle de beton duvar tipiyle de uyumlu şekilde kullanılan modelin arka kısmında ısınma sorunu yaşanmaz. Böylece astığınız duvar da ısıdan zarar görmez. 2300 Watt enerjiyle çalışan duvar tipi ısıtıcı modelleri tavana da monte edilebilir. Isıyı tam olarak her alana eşit şekilde yaymaya meyilli olarak tasarlanan bu modellerin karşısında erimeye uygun herhangi bir malzeme bırakılmamalıdır. Isısı oldukça etkili şekilde yayıldığı için yükseğe monte edilmesi önemlidir. Aynı zamanda ışıklı bir şekilde ısıtma yaptığı zaman, karanlık alanlarda da kullanımı tercih edilir. İçinde yer alan sistem tasarrufa yönelik bir sistemdir ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar. Üstelik oldukça şık bir dizaynı olduğundan monte ettiğiniz alanlarda dekorasyon ile bütünleşir. Böylece evinizin şıklık değerini de arttırmış olursunuz. En sevilen özelliklerinden birisi ise yağmurlu alanlarda dahi açık havada kullanıma uygun olmasıdır. Bahçelerinizde, balkonlarınızda da kullanabileceğiniz modellerdir. Termostat ve manuel olmak üzere iki farklı kullanım modu mevcuttur. 

Kumtel Dilim Radyatör Isıtıcı

Genel olarak Kumtel elektrik sobası fiyatları göz önüne alındığında hem fiyat açısından en uygun olan hem de kullanım açısından en pratik olan modellerden biri de radyatör ısıtıcılardır. Standart beyaz renk kullanılarak tasarlanan bu modellerde dilim aralıklar dikkat çekiyor. Isınmadan en fazla verimi almanızı sağlayan dilim radyatör ısıtıcıların yan kısımlarında ayar butonları bulunur. Alt kısmında yer alan tekerlekleri ile her yere taşıma imkanı sunar. Konforla ısınmanın yanı sıra kolaylıkla taşınabilen ve boyut olarak minik bir ısıtıcı arıyorsanız, radyatör ısıtıcılar tam size göredir. Toplamda 9 dilime sahip olan radyatör ısıtıcıda aşırı ısınmaya karşı koruma çehresi de bulunur. Minimal ve şık tasarımı sayesinde her ortamda kullanıma uygundur. Anti freze fonksiyon özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde çok soğuk havalarda dahi donma meydana gelmez. Ayarlanabilir termostatı sayesinde istediğiniz ısıyı sabit hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda alt kısmında kablo sarma aparatı da bulunur. Bu aparat sayesinde kablosunu, kullanmadığınız zamanlarda sarabilir ve koruma altına alabilirsiniz. Her iki tarafında yer alan devrilme emniyeti de radyatörün devrilmesini önler. 

Kumtel Konvektör Isıtıcı

Eşsiz tasarımıyla, siyah gibi koyu renk seçenekleriyle sunulan modeller arasında ise Kumtel konvektör ısıtıcı yer alıyor. Görünümü tıpkı bir peteği andırır. Oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kullandığınız alanlarda kesinlikle dekorasyon ve dizayn dışı kalmaz. Yan tarafında iki farklı düğmesi bulunur. Buradan hem ısı seviyesini hem de termostat seviyesini ayarlayabilirsiniz. 24 aylık garantisi bulunan bu modelleri renginden ve şık tasarımından ötürü ev dekorunuzda daha fazla tercih edebilirsiniz. Priz kablosunun çıkış kısmı da yan tarafında yer alır. Böylece kötü bir görünüme yol açmaz. Güvenle kullanabilirsiniz. Kablosu tamamen yalıtımlı şekilde kaplıdır ve enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. 

Kumtel Şömine Isıtıcı

Şömine tipi ısıtıcılar, kullanımı en şık olan ısıtıcılar arasında yer alır. Kullandıkça memnun kalacağınız ve ısıtma ayarı en yüksek olan modellerdir. Tamamen elektrik enerjisini kullanarak ısı yayan şömine tipi ısıtıcılar 1800 Watt enerjiye ihtiyaç duyar. Oldukça dengeli şekilde tasarlanan şömine tipi ısıtıcılarda devrilme meydana gelmez. Her iki tarafında da devrilme emniyeti bulunur. Minimal tasarımı sayesinde hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu özelliğinden ötürü tek bir alanda değil istediğiniz her an her alanda kullanabilirsiniz. 3 ayrı güce sahiptir. Hafif serin havalarda ilk güçte kullanırken çok soğuk havalarda en üst güce çıkarabilirsiniz. Yan kısmında açma kapama düğmeleri de tek dokunuşla ayar yapabileceğiniz kolaylıktadır. İç kısmında üç farklı rezistans kullanılır. Rezistansların her birini yakmak zorunda kalmazsınız. İstediğiniz rezistansı yakabileceğiniz pratik modellerdir. Ön kısmında kullanılan kapanlar ise ısıya dayanıklıdır. 

Kumtel Dual Orbit Isıtıcı

Kumtel Dual Orbit ısıtıcı modelleri termostatlı modellerdir. Üç kademeli şekilde tasarlanan bu modeller dikey olarak kullanılır. Gövdesinde alüminyum malzemeler tercih edilir. Taşıma kulpu ve kablo sarma özelliği de bulunur. Devrilme emniyeti sayesinde her alanda güvenle kullanılabilir. Hem 900 Watt hem de 1800 Watt enerjiyle kullanılabilen iki ayrı modu mevcuttur. 0 kademede model tamamen kapalıdır. 1. Kademede düşük ısı, 2. Kademede yüksek ısı verir. Sizler de üşüme durumuna ve ortamın soğukluğuna bağlı olarak ürünü istediğiniz ısıda kullanabilirsiniz. Ancak düşük ısıda dahi verimli bir şekilde ısınma sağladığından da emin olabilirsiniz. 

Kumtel Delux Buhar Üniteli Isıtıcı

Rahat bir kullanım olanağı sunan Kumtel Delux buhar üniteli ısıtıcılar, boyutunun minimalist olmasından ötürü sık sık tercih edilen modellerden birisidir. 2 farklı ayarda çalışma imkanına sahiptir. İstediğiniz sıcaklığa göre ayarlama yapabilirsiniz. Hem çocuklar için hem de yetişkinler ve yaşlılar için sıcak ve sağlıklı bir ortam sunar. İlk açtığınız andan itibaren 24 saniye içerisinde ısınma sağlar. Gri ve beyaz gibi klasik renk tonlarına sahip olan Delux buhar üniteli ısıtıcı, fazla enerji harcamanızın önüne geçmenize de yardımcı olur. Az bir enerjiyle oldukça güçlü bir çalışma sunan bu modeller, tüm güvenlik önlemleri alınmış olan modellerdir. Etkili bir performans sunarak bulunduğunuz her ortamı kolaylıkla ısıtabilir. Buhar üniteli özelliği sayesinde de ortamda kuruluğun meydana gelmesini önler. Bir ortam çok fazla ısındığı zaman boğazda yanma ve kuruma hissi oluşabilir. Bu durumda da bazı solunum yolu hastalıkları ortaya çıkabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına Delux buhar üniteli modelleri tercih ederek sağlıklı bir kış geçirebilirsiniz.

Kumtel Orbit Mika Isıtıcı

Kumtel Orbit Mika ısıtıcı modelleri alt kısmında tabanlık bulunan modellerdir. İki ayrı kullanım moduna sahip olan Orbit Mika ısıtıcı ile bir köşeden tüm odayı ısıtmanız mümkündür. Hem pratik kullanım sunan hem de ayakta bir kullanım sunan Orbit Mika ısıtıcı sayesinde odalarınızın şıklığını da arttırabilirsiniz. Oldukça hafif bir ağırlığa sahip olan bu ısıtıcı modellerini soğuk olduğu esnada her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Devrilme emniyetine sahip olan modellerde hiçbir zaman devrilme ve yangın ihtimali bulunmaz. Aynı zamanda üç farklı çalışma ve ısıtma kademesi mevcuttur. Dilediğiniz kademede ısınma sağlayabilirsiniz. En yüksek güçte ısınma istediğinizde 1800 Watt enerjiye ihtiyacı olduğunu da bilmelisiniz. 

Kumtel Isıtıcı ve Soba Fiyatları

Dikey modellerden yatay modellere, duvar tipi modellerden fan ısıtıcılı modellere, orbit modellerden şipşak modellere, dual modellerden şömine tipi modellere varana kadar onlarca elektrikli soba ve ısıtıcı çeşidi mevcuttur. Sizler de kullanmak istediğiniz alana en uygun olan modeli seçebilir ve tüm kışı sıcacık evinizde geçirebilirsiniz. Isınmadan en yüksek verimi alabilmek için doğru ürünleri kullanmak her zaman önem taşır. Modellerde yer alan fan, enerji kullanımı, ayaklık, devrilme emniyeti, kademe ayarı gibi özelliklere bağlı olarak elbette fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Ancak genel olarak Kumtel elektrikli ısıtıcı fiyatları bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan satın alabileceğiniz uygun fiyatlarda satışa sunulur. Güvenle temin ederek kullanabilirsiniz.

Kumtel elektrikli soba ve ısıtıcı temin ederken mutlaka nerede ve nasıl kullanmak istediğinize dair detaylı bir karar almanız gerekir. Isıtmak istediğiniz alanın boyutuna en uygun seçenekleri düşünmeli ve soba boyutlarını ve modelini de buna göre temin etmelisiniz. 

Elektrikli ısıtıcılar Kumtel farkıyla bir odayı ısıtmak için yeterli enerjiye sahiptir. Kumtel elektrikli ısıtıcılar ve sobalar, sıcaklığı doğrudan odaya dağıtır ve ekstra bir enerjiye ya da fana ihtiyaç duymadığından baca veya özel havalandırma yoluyla kaybolmadığı gibi bulunduğu odayı ısıtır. Bulunduğu ortamı tamamen güvenilir bir şekilde ısıtmak için yeterlidir. Elektrikli soba ve ısıtıcılar bir evin tüm ısınmasını sağlanacak kapasite de olmamakla birlikte kullanıldığı ortamı sanki bir soba yanıyormuş gibi oldukça güzel ısıtır.

Kumtel elektrikli soba ve ısıtıcılar, çok elektrik harcamaz ve ortalama olarak diğer ısıtıcılar gibi yakın ölçüde elektrik tüketir. Bu güç de elektrik faturalarınıza neredeyse yansımaz. Yaz ve bahar aylarında ödediğiniz elektrik faturalarından çok fazla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Bu nedenle kullanışlılığı, elektriği çok harcamaması ve ısıtma ayarının da yeterli seviyede olması, kış aylarını rahat ve huzurlu geçirmenizi sağlar.

Kumtel elektrikli soba ve ısıtıcılar gürültülü mü çalışır? Diye sorulursa buna cevap normal bir çalışma sesine sahiptir diyebiliriz. Gerçek bir soba ile kıyaslandığında gürültüsü neredeyse yok gibidir. Oldukça sakin bir şekilde yanar ve herhangi bir hareketli parçası olmadığından ses çıkarıp sizleri rahatsız etme gibi bir durum söz konusu olmaz. 

Kumtel Soba ve Isıtıcılar Ne Kadar Isıtır?

Farklı kademelere sahip olan Kumtel ısıtıcılar, siz ne kadar ısınmak isterseniz o kadar ısıtır. Güç ayarlarını kullanarak ısıyı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bu şekilde bulunduğunuz ortamı istediğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz.

Kumtel Soba ve Isıtıcılar Güvenilir Midir?

Kumtel soba ve ısıtıcılar ön kısımlarında kullanılan ısıya dayanıklı teller ve bazı modellerde kullanılan ısı dengesi çehresi ile güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz. Çocukların bulunduğu ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilirler. 

Kumtel Soba ve Isıtıcılar Nerede Kullanılır? 

Kumtel soba ve ısıtıcılar evlerin her odasında kullanılabileceği gibi, okullarda, ofislerde ve çalışma odalarında da kullanılabilir. Soğuk olan her açık ve kapalı alanda kullanıma uygun ısıtıcı ve soba modelleri mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz alana göre temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Soba ve Isıtıcı Fiyatları

65 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Isıtma ve Soğutma
Isıtma ve Soğutma
Sobalar ve Isıtıcılar
Sobalar ve Isıtıcılar
Isıtıcı Ayakları & Aparatlar
Isıtıcı Ayakları & Aparatlar
Infrared Isıtıcılar
Infrared Isıtıcılar
Yağlı Radyatörler
Yağlı Radyatörler
Quartz Sobalar
Quartz Sobalar
Fanlı Isıtıcılar
Fanlı Isıtıcılar
Ayak Isıtıcıları
Ayak Isıtıcıları
Konvektörler
Konvektörler
Karbon Isıtıcı
Karbon Isıtıcı
Konveksiyonel Isıtıcı
Konveksiyonel Isıtıcı
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 65 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?