Quartz Sobalar

Havaların soğumasıyla evlerde ve iş yerlerinde kullanımı yoğunlaşan quartz sobalar, ortamı ısıtan elektrikli soba çeşitleri olarak tanınıyor. Genellikle içinde rezistans teli bulunan; önü, cam veya kafes kaplama olan ve küçük alanları ısıtmak için tercih edilen quartz sobalar, pratik bir elektrikli soba çeşidi olarak evlerde yerini alıyor. İç kısmında ürün ebadına bağlı olarak farklı sayıda rezistansı bulunan ürünler, watt değerlerinden özelliklerine kadar birçok açıdan farklılık gösteriyor.

Quartz Soba Modelleri

Quartz soba modelleri, temelde rezistans sayıları ve markaları ile farklılaşıyor. Sobalar arasında tek rezistanslı ürünler ve iki, üç ya da dört rezistanslı ürünler bulunuyor. Tek rezistanslı sobalar, genellikle küçük ebatları ile tercih edilen modeller oluyor. Küçük ebatlara sahip oldukları için kolay taşınan mini sobalar, markasına bağlı olarak devrilme emniyeti, kademeli ısı ayarı gibi özellikleri barındırıyor. İki, üç ve dört rezistanslı sobalarda tasarımlar ile birlikte ebatlar da farklılaşıyor. Mini sobalara oranla daha büyük ebatlara sahip ürünler, genellikle önden iki ya da üç rezistans ve üstten de bir rezistans içeren modeller olarak sunuluyor. Büyük ebatlı sobalar arasında termostat ayarı bulunan ürünler ilgi görüyor ve bu tür modeller, sıcaklığı ayarlama imkanı verdiği için daha işlevsel bir kulanım olanağı sunuyor. Odanın ısısı, belirlenen sıcaklığa yükseldikten sonra otomatik olarak kapanan modeller, unutulma durumunda da kendi kendine kapandığı için güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Quartz soba modelleri, genellikle sıcaklık kademesi de bulunan ürünler oluyor ve ortamın sıcaklığını kolayca ayarlama olanağı veriyor. Soba modellerinde markaya bağlı olarak buhar ünitesi, turbo fan gibi özellikler de sunan ürünler yer alıyor. Özellikle nitelikleri ile uzun yıllar kullanım için ideal olan işlevsel sobalar arasında enerji tasarrufu yapan ürünler de dikkat çekiyor. Çoklu rezistansa sahip sobalarda duvara monte edilen ürünler de yer alıyor. Tekli ya da ikili rezistansla karşınıza çıkan modeller, kumanda ile kontrol edilebiliyor ve şık tasarımları ile iş yerlerinde ideal bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda su koruması bulunduran modeller, geniş açılı ısıtma prensibi ile büyük ortamları da ısıtmaya yardımcı oluyor. Büyük sobalarda taşıma kolaylığı sunmak için tutacak bölümü bulunan ürünlere de erişebiliyorsunuz.

Quartz Soba Fiyatları

Modelleri ve özellikleri markalarına bağlı olarak değişen quartz soba fiyatları da ürün türüne bağlı olarak şekilleniyor. Duvara monte edilen ve dış ortamlarda kullanıma uygun olan su korumalı modeller, fiyatları ile diğer modellerden ayrılıyor. Yatay olarak iki farklı çift rezistansa sahip olan ürünler, tasarımları ile iş yerlerinde kullanıma uygun nitelikler taşıyor. Tek gözlü duvara monte edilen modeller ise ikili ürünlere oranla daha cazip fiyat seçenekleri ile satılıyor.

Yerde kullanılan quartz soba fiyatları ise temelde markaya ve modelin özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Su buhar ünitesi, LED ışıklı su seviyesi göstergesi, kademeli sıcaklık mekanizması, termostat veya açma kapama anahtarı gibi özellikleri bulunan ürünler, niteliklerine uygun fiyat seçeneklerine sahip oluyor. Ürünlerin tasarımı da fiyatlar üzerinde belirleyici rol oynuyor. İnce ve modern bir tasarıma sahip olan modeller, klasik görünümlü modellere oranla farklı fiyatlar ile sunuluyor. İkili ya da tekli rezistansa sahip quartz soba fiyatları ise oldukça uygun fiyatlara satılıyor. Devrilme emniyeti gibi özelliklere sahip olan ürünleri detaylıca inceleyerek kullanacağınız alana uygun niteliklere sahip soba çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Küçük alanlar için kolay taşınan mini sobaları tercih edebilir; daha büyük quartz soba modellerinin watt değerlerini de göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Quartz Soba

188 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 188 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?