Altus Derin Dondurucular

Mevsiminde alınmış sebzeleri, etleri ve balık türü gıdaları bozulmadan saklamak için üretilen derin dondurucular, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan beyaz eşyalardan biridir. Boyutları, iç hacimleri ve teknik özellikleri farklılık gösteren derin dondurucular dolap tipi ve sadık tipi olarak iki farklı türde satılır. İhtiyaca ve kullanılacak alana göre seçilmesi gereken ürünleri Altus markasında kolayca bulabilirsiniz.

Altus Derin Dondurucu

Ünlü beyaz eşya üreticisi Arçelik’in yan markalarından biri olan Altus; elektrik süpürgesinden elektrikli ev eşyalarına kadar birçok alanda üretim yapar. Rahat ve kolay kullanılan ürünler üretmeyi prensip haline getiren marka, yalın ve işlevsel tasarımları ile öne çıkar. Kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en yeni teknolojileri kullanan marka, derin dondurucu çeşitlerine de sahiptir.

Altus derin dondurucular arasında yatay ve dikey ürün çeşitleri bulunur. Kullanılan alana bağlı olarak ebatları farklılık gösteren derin dondurucular içinde dolap tipi farklı büyüklüklerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Teknik özellikler açısından farklı olan ürünlerde ayarlanabilir termostat, hızlı soğutma bölmesi, yiyecek saklama sepeti gibi özellikleri inceleyebilirsiniz.

Altus Derin Dondurucu Fiyatları

Modelleri ve teknik özellikleri farklılık gösteren Altus derin dondurucular farklı fiyat aralıkları ile müşteriye sunulur. Sandık tipi dondurucularda A+ enerji sınıfına sahip geniş hacimli ürünlerin fiyatları birbirine yakındır. SN-T iklim sınıfına dahil, iç aydınlatması bulunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Günlük enerji sarfiyatı ve dondurma kapasitesi gibi özellikler arasında karşılaştırma yapabilir, fiyat ve performans açısından ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Sandık tipi derin dondurucular arasında ebatları küçük ürünler de bulunur. 3 ya da 4 kişilik aileler için uygun bir kullanıma sunan ürünler, dikey tasarımı ile tezgah altlarına kolayca sığdırılabilir. İdeal ebatları ile birlikte ekonomik fiyatlara sahip olan dikey sandık tipi dondurucular yiyecekleri saklama sepetleri ile kolay bir kullanıma sahiptir.

Altus Derin Dondurucu Yorumları

Altus derin dondurucular farklı ihtiyaçlara uygun tasarlandığı için farklı kullanıcılara hitap eder. Büyük sandık tipi ürünler, özellikle geniş aileler ve yiyecek stoklamak isteyenlere ideal bir kullanım sunduğu için tercih edilir. Yatay sandık tipi ürünlerin diğer bir tercih edilme nedeni ise dondurma kapasitesidir. Aynı zamanda hızlı dondurma bölmesi ile kullanıcılarına oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Dikey sandık tipi derin dondurucular ise ideal ebatları ile kullanıcının dikkati çeker. Özellikle küçük aileler için uygun olan modeller mutfakta fazla yer kaplamaz ve tezgah altına yerleştirilebilir.

Dolap tipi çekmeceli modeller ise sessiz çalışma ve kolay kullanım özelliği ile öne çıkar. Üç çekmeceli yapısı ile gıdaları sebze, et ve balık olarak ayırarak saklamanıza imkan veren ürünler Arçelik garantisine sahip olduğu için tercih edilir.

Altus Derin Dondurucu Modelleri

Altus derin dondurucular arasında dikey ve yatay sandık tipi ürünler ve dolap tipi ürünler farklı iç hacimlerdedir. Dikey sandık tipi ürünlerde 103 litrelik ürünlere ulaşabilirsiniz. Küçük aileler için uygun olan dikey sandık tipi ürünler dışında, Altus derin dondurucular arasında geniş ailelere hitap eden 395 litrelik ve 315 litrelik yatay derin dondurucu çeşitleri de yer alır. Özellikle gıda çekmeceleri ve iç aydınlatmaları farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerin ebatlarını inceleyerek mutfağınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Dolap tipi ürünler arasında ise hem üç çekmeceli hem de altı çekmeceli dolap modelleri bulunur. Gıdaları doğrudan raftan alma imkanı veren dolap tipi ürünler, zahmetsiz ve kolay bir kullanım sunar. Dolap tipi derin dondurucuların günlük enerji tüketimi, dondurma kapasitesi ve iklim sınıfı gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Derin Dondurucu Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kullanım Şekli
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/altus