Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri mutfak malzemelerinin vazgeçilmez öğeleri olarak yer alıyor. Gelişen teknoloji ile her geçen gün model ve tasarımlar da farklılık gösteriyor. Hayatı kolaylaştıran özelliği ile her evin ve mutfağın ihtiyacı olarak görülüyor. Arçelik markası da geliştirdiği beyaz eşya teknolojisini, ürettiği ürünlerle evlere taşıyor. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz, küçük ev aletleri ile mutfak aletlerinde aranan bir marka olarak yer alıyor. Arçelik davlumbaz da yemek kokularını mutfaktan çekerek temiz ve ferah bir yaşam alanı oluşturuyor. Özellikle yemek yapımının yoğun olduğu alanlarda hem koku giderici hem de ısı  giderici olarak yer alıyor. Aynı zamanda mutfak dolaplarında oluşabilecek neme de engel oluyor. Özellikle kızartma gibi yağ tüketiminin fazla olduğu yemeklerin hazırlanmasında  oldukça tercih ediliyor. Arçelik davlumbaz filtre, sistemi ile ortamdaki ısı ve kokuyu hızlı bir şekilde çekebiliyor. Koku çekme gücü kademeli tuşu ile ayarlanabiliyor. Düşük, orta veya hızlı ayarda çalıştırılabiliyor. Davlumbaz ışığı ile yemek yapılan alanı aydınlatabiliyor. Arçelik davlumbaz aspiratör görüntüsünden farklı olarak, farklı tasarımları ile mutfakları dekoratif olarak da süslüyor. 

Arçelik Davlumbaz Seti

Arçelik davlumbaz seti 3’lü set olarak yer alıyor. Arçelik davlumbaz tekli sunulmakla birlikte ocak ve fırın ile set halinde de tercih edilebiliyor. Siyah, beyaz, inox renk seçenekleri ve farklı tasarımları ile farklı tarza sahip mutfaklarla uyum sağlayabiliyor. Inox tasarımı da tercih edilen bir renk. Gümüş inox rengi ile mutfak dolapları ile uyum sağlayabiliyor. Cam tasarımları cam kapak fırın özelliği ile yer alıyor. Siyah ve beyaz renkleri ile Arçelik davlumbaz setleri de oldukça tercih ediliyor. 2 tepsi özelliği ve fan sistemi ile bulunan Arçelik fırınlarla birlikte yer alabiliyor. Cam yüzeyi bulunan ocak tasarımları ile de bütünlük sağlıyor. Cam ve 4 adet ocak gözü bulunan ocak tasarımları da Arçelik davlumbazlar ile birlikte uyumu yakalıyor. 

Arçelik Davlumbaz Seti Modelleri

Arçelik davlumbaz seti modelleri de farklı tasarımları ile set halinde kullanıma olanak tanıyor. Arçelik davlumbaz seti cam tasarımı ile hem şık hem de kullanışlı bir model olarak yer alıyor. Cam setlerin tercih edilmesinde, cam yüzeyin pratik bir kullanıma imkan vermesi de etkili. Temizliği kolayca yapılıyor. Yüzeyin pürüzsüz olması ve parlak bir görüntü oluşturması mutfaklarda şıklığı sağlıyor. 

Arçelik Davlumbaz Modelleri

Arçelik davlumbaz modelleri farklı tasarım ve özellikleri ile her beğeni ve tarza hitap ediyor. Tasarımları ile mutfak dekorasyonunda fark yaratıyor. Arçelik davlumbaz tekli modelleri ile veya Arçelik davlumbaz seti olarak da yer alabiliyor. Setli modelleri, ocak, fırın ve davlumbaz üçlüsü olarak yer alıyor. Camlı tasarımları, inox tasarımları üçlü olarak da tercih edebilir, mutfağınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Arçelik duvar tipi davlumbaz maksimum çekiş gücü ile mutfak kokularının giderilmesinde oldukça etkili özelliği ile bulunuyor. Karbon filtre  özelliği ile etkili çekiş gücüne sahip. Led ve dokunmatik lamba özelliği de bulunuyor. Led lamba özelliği şık tasarımını aydınlatma ile birleştiriyor. Arçelik ada tipi davlumbaz şık tasarımı ile tercih edilen diğer bir model olarak yer alıyor. Etkili çekiş gücü sayesinde bulunduğu alanın temiz hava dolaşımını sağlıyor. Filtre doluluğunu gösterebilir özelliği ile yer alıyor. Beyaz ve inox renk seçenekleri ile bulunuyor. Arçelik davlumbaz dokunmatik özelliği ile kolay kullanıma imkan tanıyor. Tuşlara dokunularak çekim hızı ayarları yapılabiliyor. Dokunmatik led lamba ile tek bir dokunuşla aydınlatma sağlanabiliyor. Arçelik davlumbazlar yıkanabilir filtreleri ile sürekli kullanıma da olanak veriyor. Arçelik davlumbaz filtre setleri de 2’li set olarak yer alıyor. Filtre değişimine imkan veren Arçelik davlumbaz modelleri için uygun olarak yer alıyor. 

Arçelik Davlumbaz Özellikleri

Arçelik davlumbaz özellikleri arasında mutfakta oluşan kötü kokuları, nemi alması yer alıyor. Bulunduğu alanda temiz hava dolaşımını sağlıyor. Yemek yapımının yoğun olduğu evlerde özellikle tercih ediliyor. Ev dışında lokanta, kafe, restoranlarda da kullanılabiliyor. Şık tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile yer alıyor. İnox görünümlü Arçelik davlumbaz ya da cam tasarımlı Arçelik davlumbazlar tekli veya set halinde de alınabiliyor. Beğeninize uygun bir Arçelik davlumbaz modeli bulmanız mümkün. Renk seçenekleri e oldukça geniş. Siyah, beyaz, gümüş renklerinde farklı tasarımları ile yer alıyor. Arçelik davlumbazların temizliği kolayca yapılıyor. Paslanmaz gövdesi dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım olanağı tanıyor. Filtre değişebilir özelliği ile yıkanabilir filtre kullanımına imkan veriyor. Arçelik davlumbazlar, Arçelik ocak ve Arçelik fırınlar ile tamamlanarak set olarak kullanıma da imkan tanıyor. 

Arçelik Davlumbaz Alırken Dikkat Edilecekler Neler ?

Arçelik davlumbaz alırken dikkat edilecekler neler sorusu da burada önem kazanıyor. Kullanım alanına göre bir model belirlenebiliyor. Arçelik davlumbazların genişlik ölçüleri  modellere göre değişiklik  gösteriyor. Mutfak alanınıza uygun bir model belirleyebilirsiniz. Led ışıklı, dokunmatik modelleri tercih edebilirsiniz. Led ışığı ile şık bir aydınlatma sağlıyor. Dokunmatik özelliği ile pratik bir kullanım sağlıyor. Etkili bir çekiş gücü için turbo  hız ve performansta bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Arçelik Davlumbaz Temizliği

Arçelik davlumbaz temizliği ürünün uzun süreli kullanımı için önem taşıyor. Arçelik davlumbaz ürünlerinin temizliğinin yumuşak bir bez yardımıyla yapılması önemli. Özellikle cam tasarımlı ürünlerde hassas dokunuşla temizliği ürünün çizilmesini engelliyor. Temizliğinde kullanılacak deterjanların ağır kimyasallar içermemesi de tavsiye ediliyor. Boyasının uzun süre korunması için bu noktalar önem taşıyor. Filtreleri çıkabilir ve yıkanabilir özelliği ile kolay temizliğe imkan tanıyor. Çelik gövde veya cam yüzeyin temizliğinde de yumuşak bez veya fırça kullanılabiliyor. Düzenli temizliği yağ katmanlarının oluşmamasını sağlıyor. Ürünün performansının arttırılması ve uzun süreli kullanıma imkan vermesi için belli aralıklarla temizliği tavsiye ediliyor.  

Arçelik Davlumbaz Kullananlar

Arçelik davlumbaz kullananlar kullandıkları ürün hakkında yorum ve değerlendirmeleri aktarabiliyor. Arçelik davlumbaz ürünleri hakkında yaşadıkları tecrübeler ilk kez Arçelik davlumbaz alacaklar için faydalı olabiliyor. Ürünlerin fiyatları kadar firma puanları da alışverişinizde karar vermenizi sağlayabiliyor. Kullanıcıların Arçelik davlumbaz yorumları hem kullanıcılara fikir veriyor hem de firmaya ürünler ile ilgili dönüş sağlıyor. Bu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Siz de satın aldığınız Arçelik davlumbaz ile ilgili görüşlerinizi, yorumlarınızı ekleyerek diğer alıcılara yardımcı olabilirsiniz. 

Arçelik Davlumbaz Fiyatları

Arçelik davlumbaz fiyatları model, özellik ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Farklı tasarımlarla ve renklerle Hepsiburada’dan bulabileceğiniz Arçelik davlumbazların fiyatlarını artana göre sıralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı Arçelik davlumbazlar  fiyat aralığı seçilerek  filtrelendirilebiliyor. Tekli alım yapabilmekle birlikte Arçelik davlumbazları 3’lü set olarak da tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz Arçelik davlumbazları beğeni butonuna basarak listeleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz alışveriş listesinden beğendiğiniz Arçelik davlumbazların fiyat takibini yapabilirsiniz. Arçelik davlumbazların indirim ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için ürünlerin fiyat alarmını kurabilirsiniz. Böylece Arçelik davlumbaz indirimlerinden hemen haberiniz olur. Alışverişiniz sırasında müşteri yorumlarını okumak alışveriş sürecinizi hızlandırabiliyor. Bu yorum ve değerlendirmelerden faydalanabilirsiniz. Arçelik davlumbazlar ile ilgili merak ettiklerinizi satıcıya sor kısmından firma yetkililerine sorabilir yanıt alabilirsiniz. Online bir ortamda alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Davlumbaz

63 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Renk
Toplam 24 / 63 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/arcelik