Area

Area, çeşitli ürün gruplarıyla farklı alanlarda ön plana çıkan isim yapmış bir markadır. Kaliteyle konforu bir noktada birleştiren Area; farklı ihtiyaçları, kullanım alanlarını ve zevkleri göz önünde bulundurarak çeşitli tasarımlar yapmaktadır. Değişik gruplara hitap etmeyi başaran Area, aynı zamanda çeşitli bütçelere de karşılık verir. Güvenlik sistemleri olarak son teknoloji kameralar, eğlence ürünleri olarak kaykay, hijyen ürünleri olarak maske ve mutfak ürünleri olarak tencere üretimi yapan Area; tüm bu kategorilerde yüksek kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan ve buna paralel şekilde müşteri memnuniyetini artıran Area, çağın ihtiyaçlarına çare arayan yaratıcı fikirleri kullanıma sunar.

Area Ürün Çeşitleri

Bünyesinde barındırdığı çeşitli kategorilerle kullanıcıların bir numaralı tercihi olmayı başaran Area; farklı kullanım amaçları, farklı kullanım alanları ve farklı zevkleri göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Spor ürünleri, eğlenceli aktivite ürünleri, güvenlik sistemleri, hijyen ürünleri ve mutfak eşyaları gibi farklı konseptlerde bir numaralı tercih olmayı başarmıştır. Area eğlence ve spor ürünleri kategorisinde kaykay ve paten modelleri yer almaktadır. Area kaykay modellerini çeşitli boyutlarda ve desenlerde tercih edebilirsiniz. 7.5 , 7.9 ve 8 inç ebatlarındaki kaykay modelleri arasından yaşınıza ve kullanacağınız alana en uygun kaykayı seçebilirsiniz. Area kaykay modelleri Skater Monster, Skater Dino, Crocodile ve Stand Up desenlerine sahiptir. 60 kilogram veya 80 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan Area kaykay modelleri, 5 ila 10 veya 10 ila 15 yaş aralığı için tasarlanmıştır.

Area paten ürünlerinin çeşitli numaralarıyla hem genç, hem çocuk hem de yetişkinler günlük yaşamlarına hareketli ve keyifli bir dokunuşta bulunabilir. Area kaykay fiyatları, kaykay modelinin tasarımına ve işlevine göre artış veya azalış gösterebilmektedir. Area markasının üç katlı, yeni nesil, kulak acıtmayan cerrahi maske modellerini tercih ederek sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. UTS kaydı ve belgeleri bulunan Area maske modelleri, burun kısmında yer alan tel sayesinde zararlı mikroorganizma ve virüslere karşı ördüğü bariyeri daha da kuvvetlendirmektedir. El değmeden üretilen Area maske modelleri, özel kumaş dokusu sayesinde sıcak havalarda dahi rahat nefes almaya olanak tanır. Baskısız, mavi renkli Area maskeleriyle sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Area Kamera Sistemleri

Area; spor aktiviteleri, hijyen ürünleri, ev eşyaları, güvenlik sistemleri gibi çeşitli kategorilerde ihtiyaca yönelik üretim yapan ünlü bir markadır. Farklı kullanım alanlarına, kullanım amaçlarına ve zevklere karşılık vermek üzere tasarlanan Area ürünleri; değişken bütçeler de göz önünde bulundurularak kullanıma sunulmuştur. Area markasının Area güvenlik sistemleri konseptinde yer alan kamera sistemleri ile gerek ev, gerek iş yeri gerekse de okul ve benzeri kurumlarda karşılaşılabilecek olası tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Area kamera sistemlerinin 2 ila 8 kamera arasında değişkenlik gösteren modellerinin gece görüş desteği bulunan seçeneklerini tercih ederek maksimum korumayı sağlayabilirsiniz.

HD görünüş kaliteli, suya karşı dayanıklı, beyaz renkli tasarımlarıyla Area kamera modellerini tek tek veya hard diske sahip setler halinde kullanabilirsiniz. Area imzalı kamera modelleri, 500 GB kapasiteli hard diskleri sayesinde uzun süreli ve yüksek verimli kullanım sağlayabilirsiniz. Area kamera setlerinin içerisinde metal kasa ve su geçirmez özellikli kameralar, DVR kayıt cihazı, CCTV kamera kablosu, kamera adaptörü ve powerjack yer alır. Area kamera fiyatları; kamera setinin içerdiği kamera sayısına, hard disk olup olmamasına, hard disk varsa kapasitesine, kamera bağlantı kablosu uzunluğuna, gece görüş özelliğine ve bunlar benzeri niteliklere bağlı olarak artış veya azalış gösterebilmektedir.

Area Eğlence Ürünleri ve Ev Eşyaları

Çeşitli kategorilere duyulan ihtiyaçları kaliteyle birleştiren Area, özgün tasarımları ve fonksiyonlu ürünleriyle kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaktadır. Hijyen ürünleri, güvenlik sistemleri, mutfak eşyaları, spor ürünleri, eğlence aktiviteleri için gereken ekipmanları ile adından söz ettiren Area; yediden yetmişe pek çok kişinin ilgisini çeken ve günlük yaşamını kolaylaştıran ürünler üretir. 6 parçadan oluşan Area çelik tencere setlerini tercih ederek yemek yapmayı zevkli ve pratik hale getirebilirsiniz. 3 adet tencere ve 3 adet tencere kapağından oluşan Area çelik tencere setlerinin içeriğinde bulunan tencereler, çeşitli boyut ve kapasitelere sahiptir. 14 cm, 16 cm ve 18 cm ebatlarındaki Area çelik tencere modelleriyle mutfakta geçirdiğiniz vakti en verimli ve en keyifli şekilde harcayabilirsiniz. Area tencere modelleri, paslanmaz çelikten üretilmiştir ve bu sayede uzun ömürlü kullanıma sağlar. Zarif ve şık tasarımıyla büyük beğeni toplayan Area çelik tencere modelleri, son teknoloji tekniklerle geliştirilmiş özel tasarımı sayesinde yakıttan ve vakitten %70’e kadar tasarruf sağlar. Area çelik tencere modelleri, her ocak tipinde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.

Sıvı deterjan kullanılarak temizliği sağlanan Area çelik tencere modellerinin temizliğini yaparken yıkama teli kullanmayınız, tencerenin formunu bozacak ve çizikler oluşturacaktır. Area imzalı kaykay ve paten ürünleri gerek çocuklar gerek gençler gerekse de yetişkinler için kaliteli zaman geçirmeye yardımcı olmaktadır. Günlük hayata hareket katarak keyifli ve eğlenceli anılar biriktirmeyi vaat eden Area kaykay ve paten ürünlerinin çeşitli modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Area kaykay modelleri farklı ebatlara, farklı tasarımlara ve farklı kapasitelere sahiptir. 5 ila 10 yaş veya 10 ila 15 yaş arası gruplar için kullanıma uygun olan Area kaykay modelleri arasından kendiniz veya çocuğunuz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Area kaykay modellerinin ağırlık kapasitesi 60 ila 85 kilogram arası değişiklik göstermektedir. Dayanıklı malzemesi sayesinde darbelere ve hasarlara karşı bariyer görevi gören Area kaykaylarını hayvan figürlü veya yazılı şekilde değişik renklerle tercih edebilirsiniz. Area Joker kaykay modelleriyle kaykay keyfinizi katlayabilir, özgün stilinizi ve zevklerinizi dışarıya yansıtabilirsiniz.

Area Ürün Türleri ve Fiyatları

Değişik konseptleriyle farklı ihtiyaçlara karşılık vermeyi amaçlayan Area; çeşitli zevkleri, kullanım alanlarını, kullanım amaçlarını ve gereklilikleri göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Sağlık ve hijyen ürünleri, ev ve mutfak gereçleri, spor ürünleri, eğlenceli aktivite araç gereçleri, güvenlik ve kamera sistemleri gibi çeşitli kategorilere sahip bir marka olarak Area, her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmakta ve buna bağlı olarak da müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Area imzalı güvenlik sistemlerinin çeşitli kamera setleriyle ev, iş yeri, depo, okul, kurum, kuruluş gibi çeşitli alanları gözetim altında tutabilir ve olası tehlikelere karşı koruma altına alabilirsiniz.

Area farkıyla kalitesini konuşturan ev ve mutfak gereçleriyle tencere setlerini tercih ederek mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli ve verimli hale getirebilirsiniz. Area tencere fiyatları, tencerelerin boyutuna ve setin içerdiği parça sayısına göre artış veya azalış gösterebilmektedir. Area eğlence ve spor araç gereçleri kategorisinde yer alan kaykay ve paten ürünleri sayesinde ister çocuk ister genç ister yetişkin olun, boş vakitlerinizi hareketli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Üç katlı, telli ve cerrahi Area maske ürünleriyle zararlı mikroorganizma, virüs ve bulaşıcı hastalıklara karşı sağlığınızı koruyabilirsiniz. Area maske fiyatları bütçe dostudur. Yüzlerce seçenek arasından çeşitli Area ürünlerine en hızlı ve en güvenilir şekilde sahip olmak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Area

107 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Foto / Kamera
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler