Küçük ev aletleri hayatı kolaylaştırmaya yarıyor. Mutfakta ve ev işlerinde pratik olmaları sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Gelişen teknolojiye bağlı olarak da küçük ev aletlerinin kullanımı daha da yaygınlaşıyor. Ütüden, kahve makinelerine, süpürgeden miksere pek çok ev ve mutfak işlerinde yardımcı oluyor. Blenderlar da gerek ezici gerekse karıştırıcı özelliği ile meyve ve sebzelerin püre haline getirilmesinde kolaylık sağlıyor. Pek çok marka ve tasarımla yer alan blenderlar içerisinde Arzum blender da yer alıyor. Arzum blender seti farklı parçalardan oluşuyor. Bu parçalar içerisinde çırpıcı, ezici ve karıştırma kabı bulunuyor. Doğrama, dilimleme, rendeleme özellikleri ile salata, meyve suları, smoothie, püre, çorba çeşitleri hazırlanabiliyor. Arzum blender setleri içerisinde kişisel kullanıma uygun modeller de bulunuyor. Shake and take Arzum blender, hazırlanan içecek, meyve suyu, smoothieleri taşımaya uygun bardağı ile yer alıyor. Birbirinden farklı Arzum blender modelleri Hepsiburada’da yer alıyor.

Arzum Blender Çeşitleri

Arzum blender çeşitleri, farklı parçalardan oluşuyor. Kişisel blender setleri, çubuk blender çeşitleri, multi blender çeşitleri ile yer alıyor. Kullanım amacına uygun olarak tercih edebileceğiniz Arzum blender çeşitleri, şu şekilde yer alıyor: 

  • Arzum Kişisel Blender Seti

Arzum kişisel blender seti, tek bir tuş yardımı ile çalışabilen pratik bir kullanıma sahip. Ergonomik yapısı ile oldukça kullanışlı. 400 ml haznesi bulunan Arzum kişisel blender setleri taşımaya uygun yapısı ile oldukça portatif. Spor öncesi veya spor sonrası içeceklerin hazırlanmasında kullanılabiliyor. Protein içecekleri, meyve suları, buzlu shake hazırlamak için oldukça ideal. Buz kırıcı özelliğinin de bulunduğu kimi modelleri ile yaz için uygun içecekler hazırlamak oldukça pratik. Okul ve iş öncesinde evde çeşitli içecek ve shake hazırlamak oldukça kolay. Yürüyüş sırasında taşınabilir bardak özelliği ile kullanıma uygun. Sızdırmaz kapak özelliği ile yer alan Arzum shake and force blender yolculuk sırasında da kullanılabiliyor. Karıştırma kabı, kapaklı özelliği ile içecek bardağı olarak kullanılabiliyor. Her türlü meyve ve sebzeleri parçalayabiliyor. Kişisel kullanıma olanak tanıdığından oldukça pratik. Arzum kişisel blender renkleri de geniş seçenekleri ile yer alıyor. Kırmızı, pembe, beyaz, mor renk seçenekleri bulunuyor. 

  • Arzum Çubuk Blender

Arzum çubuk blender, meyve ve sebzelerin püre yapımında, çorba yapımında, sosların hazırlanmasında tercih ediliyor. Arzum blender tekli olarak da bilinen çubuk blender tek parça olarak bulunuyor. Karıştırıcı, ezici özelliği ile her türlü meyve ve sebzeleri parçalayabilir özelliği ile yer alıyor. Sebze çorbalarında, püre yapımında kullanılabiliyor. Uzun çubuk yapısı ile kolay tutuş sağlıyor. Arzum çubuk blender set olarak da bulunuyor. Ezici parçasına ilave olarak set modelinde çırpıcı ve çırpma kabı da yer alıyor. Paslanmaz çelik özelliği ve ısıya dayanıklılığı ile bulunuyor. Beğeninize göre bir Arzum çubuk blender tercihinde bulunabilirsiniz. 

  • Arzum Multi Blender Seti

Arzum multi blender seti fonksiyonel parçaları ile yer alıyor. 5 farklı özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Doğrayıcı özelliği ile sebze ve meyveleri doğrayabiliyor. Rendeleme özelliği ile özellikle salata yapımlarında sebzeleri rendeleyebiliyor. Dilimleme özelliği ile meyve ve sebzeleri kolay servis edilmeye hazırlıyor. Eşit miktarda kesilen meyve ve sebzeler sunuma hazır hale geliyor. Çırpma özelliği ile hamur işi yapımlarında kolaylık sağlıyor. El blender özelliği ile püre, çorba yapımlarında zaman tasarrufu sağlıyor. Arzum multi blender seti sahip olduğu fonksiyonel özelliği ile oldukça pratik bir kullanıma sahip. Dilimleme, çırpma, rendeleme, doğrama için kullanılan ayrı parçaların tamamı blendera kolayca monte edilip çıkarılabiliyor. Çevirerek farklı başlıklar takılabiliyor. Parçaları bulaşık makinesinde yıkanabildiğinden temizlikte kolaylık sağlıyor. Arzum multi blender set üzerinde ayar hızları değişebilen tuşlar yer alabiliyor. Düşük hız veya yüksek hız tuşları kullanılabiliyor. Isıya dayanıklı başlıkları ile bulunuyor. Özellikle çorba yapımında ısıya dayanıklı özelliği ile ezici parçası kullanılabiliyor. Çift taraflı bıçağı bulunan Arzum blender setlerinde et, soğan, fındık gibi sert yiyecekler de parçalanabiliyor. Ya da küçük parçalar haline getirilebiliyor. Ölçü kabının bulunması çırpma ve karıştırmada kolaylık sağlıyor. Çırpıcı aparatı ile kek yapımlarında, mama hazırlamada, meyveli süt gibi yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasında pratiklik sağlıyor. 

  • Arzum Vakumlu Blender

Arzum vakumlu blender güçlü vakum özelliği ile yer alıyor. Hazırlanacak meyve, sebze ve farklı yiyecek türlerinin hava ile temasını en aza indiriyor. Vakum özelliği ile yiyecek ve içeceklerin  pürüzsüz halde hazırlanmasını sağlıyor. 6 adet programlanmış yapısı ile kolay ve pratik bir kullanım imkanı tanıyor. Bu tuşlar içerisinde yer alan smoothie tuşu ile meyve ve sebzelerden lezzetli smoothieler hazırlayabilirsiniz. Buz kırıcı özelliği ile yer alan arzum vakumlu blender soğuk içeceklerin hazırlanması için de oldukça ideal. 8 adet bıçak yapısına sahip olması ile sert gıdaları da parçalayıcı özelliğe sahip. Arzum blender bıçağı paslanmaz çelik özelliği ile yer alıyor. Arzum vakumlu blender’ın üst kısmında bulunan kabı, sürahi olarak da kullanılabiliyor. Sürahi olarak kullanıma uygun olan karıştırma kabı ile hazırladığınız içecekleri kolayca servis edebilirsiniz. Arzum vakumlu blender seti içerisinde yer alan kapaklı kabı ile taşınabilir özelliğe sahip. Hazırladığınız smoothie ve içecekleri yolculuğunuzda, yürüyüşlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Sızdırmaz kapak özelliği bulunduğundan çantanızda taşıyabilirsiniz. 

  • Arzum Sürahi Blender

Arzum sürahi blender 2 çeşit değişebilir bıçak seti ile yer alıyor. Paslanmaz çelik özellikli bıçakları ile her türlü meyve ve sebzeyi ezebiliyor. Aynı zamanda kuruyemiş, et gibi sert yiyecekleri de parçalayabiliyor. Çorba hazırlığında, püre yapımında, bebek maması hazırlığında kullanılabiliyor. Sürahi modeli kabı ile hazırlanan yiyecek ve içecekler kolayca servis edilebiliyor. Arzum sürahi blender’ın, öğütücü özelliğe de  bulunuyor. Bu özelliği ile çekirdek halde bulunan kahve taneleri öğütülebiliyor. İri taneli baharatlar, öğütücü ile  toz hale gelebiliyor. Doğrayıcı özelliği ile meyve sebzeler dilimlenebiliyor. Eşit doğradığı yiyecekler servise hazır olarak sunulabiliyor. 

  • Arzum Şarjlı Blender Seti

Arzum şarjlı blender seti kablosuz özelliği ile bulunuyor. Şarj edebilir aparatı içerisinde bulunan şarjlı blender kullanıldıktan sonra tekrar şarj edilebiliyor. Kablosuz olduğundan kullanım kolaylığı sağlıyor. 15 saat şarj edildikten sonra 20 dakikaya kadar kullanılabiliyor. Parçalayıcı ve karıştırıcı haznesi ile birlikte yar alıyor. 

Arzum Blender Fiyatları

Birbirinden farklı modelleri ile Arzum blender çeşitlerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun Arzum blender fiyatları filtreleme yöntemi ile seçilebiliyor. Arzum blender seti fiyatları için fiyat aralığı seçilerek belirlenebiliyor. Fiyatlar artana göre sıralanabiliyor. Beğendiğiniz Arzum blender modellerini beğeni butonu ile seçerek liste oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeden Arzum blender ürünlerinin fiyat takibini yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ve listesini oluşturduğunuz Arzum blender ürünlerinin  indirim ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için fiyat alarmlarını kurabilirsiniz. Böylece indirim ve kampanyalardan hemen haberiniz olur. Arzum blender ürünleri hakkında merak ettiklerinizi satıcıya sor kısmından firmaya sorabilir yanıt alabilirsiniz. Kullanıcılarının yapmış olduğu Arzum blender yorum ve değerlendirmeler, ürünler hakkında detaylı bilgiler verebiliyor. Bu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar ürün görselliği hakkında detaylı bilgiler verebiliyor. Fotoğraflı yorumlara göz atabilirsiniz. Online ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Blender

377 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güç (W)
Toplam 37 / 377 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?