Arzum Blenderlar

Yemek yaparken kullanılan blenderlar, elektrikli mutfak aletleri arasında öne çıkan aletlerdendir. Çorbadan hamur işi yapımına kadar farklı işlerde kullanılan ürünler, modelleri ve teknik özellikleri ile farklılık gösterir. El blenderi ve blender setleri çırpma ve karıştırma işleri dışında, çeşitli aparatları ile öğütme, süt köpürtme, dilimleme, rendeleme işlerini yapmaya imkan verir. Teknik özellikleri göz önünde bulundurularak ihtiyaç doğrultusunda seçilmesi gereken blender çeşitlerini, küçük ev aletleri üreten markalardan temin edebilir, Arzum markasının blender modellerini inceleyebilirsiniz.

Arzum Blender

1966 yılında kurulan ve ürettiği elektrikli ev aletleri ile Türkiye’de öncü konumunda olan Arzum, yenilikçi ve modern tasarımları ile öne çıkar. Elektrikli süpürgelerden mutfak aletlerine kadar farklı ürünler üreten marka, blender çeşitlerini de kullanıcılarına sunar.

Arzum blenderlar arasında çubuk el blenderi ve set halinde satılan blenderlar bulunur. Farklı ebatlarda ölçü kabı, turbo tasarımı, sessiz çalışma özelliği gibi fonksiyonları bulunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Motor güçleri farklılık gösteren el blenderları arasında, tasarımları da birbirinden farklı olan ürünler yer alır.

Beyaz, kırmızı, siyah, mavi ve pembe gibi renklere sahip ürünlerden mutfak eşyalarınıza uyumlu olanı seçebilirsiniz. Arzum bleder çeşitleri arasında kablosuz kullanım imkanı veren ürünlere de ulaşabilirsiniz. Özellikle priz ve yer sorunu yaşamak istemeyenler için ideal bir olan şarjlı blenderlar, sıçramayı önleyen özel tasarımı ile rahat bir kullanım sunar.

Arzum Blender Seti

Arzum blenderlar içinde farklı parçalardan oluşan blender setlerine de ulaşabilirsiniz. Set halindeki ürünler doğrama, rendeleme, dilimleme ve çırpma gibi işleri yapmanıza imkan verir. Beş fonksiyonlu yapıya sahip olan blender setleri; paslanmaz tel çırpıcı, geniş ölçü kabı, dilimleme ve rendeleme diskleri, blender ayağı gibi parçalardan oluşur.

Doğrayıcı, çırpıcı, el blenderi ve püre aparatı bulunan dört fonksiyonlu ürünler de Arzum ürünleri arasında yer alır. Doğrayıcı bıçakları farklılık gösteren setlerde, körelmeye karşı uzun ömürlü tırtıklı bıçaklara sahip setler de mevcuttur. Doğrayıcı hazne ve ölçme haznesi kapasitesi farklı olan ürünlerden ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda paslanmaz çelik gövde, turbo özelliği ve buz kırma özelliği olan modellere de ulaşabilirsiniz.

Arzum set halinde satılan blender modellerinin dikkat çeken diğer bir özelliği ise zirkonyum kaplı özel tasarlanmış bıçağıdır. Özel bıçakları sayesinde, besinlerin vitaminlerini yüzde 47’ye kadar koruyan ürünler, sağlıklı yemekler hazırlamanıza imkan verir. Emniyet kilidi ve kaymaz tabana sahip ürünler ise oluşabilecek kazalara karşı güvenli bir kullanım sunar.

Arzum Blender Fiyatları

Arzum blenderlar, modellerine ve fonksiyonlarına bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. El blenderlarının fiyatları özelliklerine ve motor gücüne bağlı olarak değişir. Ölçme haznesinin ebatları, turbo fonksiyon, farklı bıçak tipleri ve sessiz çalışma özelliğine sahip ürünler, uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. El blenderlarında fiyatları etkileyen diğer bir unsur ise kablosuz kullanım fonksiyonudur. Şarjlı blenderler hem ekonomik fiyatları hem modern tasarımları hem de kolay kullanımları ile kullanıcının ilgisini çeker.

Set halindeki blender modellerinde ise fiyatlar, ürünün fonksiyonel yapısına bağlı olarak değişir. Çırpma, doğrama, rendeleme gibi farklı özelliklere sahip beş fonksiyonlu ürünler, dört ve üç fonksiyonlu blenderlara oranlara daha farklı fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Özellikle bıçak yapıları ile fiyatları değişen ürünlerde bıçakları zirkonyum kaplı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bıçak özelliklerinin yanında, işlem haznesi ve turbo özelliği ile farklılık gösteren ürünlerden avantajlı fiyatlara sahip olanları inceleyebilirsiniz.

Sürahili Arzum blenderlar ise birbirine yakın fiyatlara sahiptir. Buz kırma özelliği ve beş kademeli hız ayarına sahip sürahi blenderlerı inceleyerek bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Blender Fiyatları

El Tipi Blender
Çoklu Set
Sürahili / Smoothie Blender
Kırmızı
Siyah
Beyaz
Pembe
Lila
Krem
Mavi
Mercan
Dreamline
Gri
Inox
Kahverengi
Nar
Marin
Mürdüm
Beyaz - Gri
Karamel
Krem Rengi
Kırmızı - Siyah
Mor
Konumseçilmedi
Güç (W)