Arzum Meyve Sıkacağı Fiyatları

Meyve sıkacağı kullanarak meyvelerinizin içerisinde yer alan suyu bardaklarınıza aktarabilirsiniz. Suyun tamamını sıkabilmek için Arzum marka meyve sıkacaklarından yardım almanız gerekir. Sıkacaklar meyvelerin posasını inceltir. Bu sayede daha rahat bir şekilde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Ergonomik tasarım özelliği Arzum meyve sıkacağı modellerini daha kullanışlı hale getirir. Meyve sıkacağınızın yuvasına elma, portakal, havuç, üzüm gibi çeşitli ürünleri yerleştirebilirsiniz. Meyve sıkacakları farklı lezzetleri bir arada tadabilmeniz için idealdir. Meyveleri kokteyl haline getirerek hem besleyici hem de lezzetli bir içecek hazırlayabilirsiniz. Keskin bıçaklara sahip meyve sıkacakları oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu ürünler sayesinde kendiniz ve çocuklarınız için taze meyve suları elde edebilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçak özelliği bulunan bıçaklar son derece keskindir. Paslanmaya karşı dayanıklılık yaratan bıçaklar keskinliklerini uzun süre muhafaza eder.

Çıkarılabilir Parçalarla Artan Kullanışlılık

Arzum'un tasarladığı meyve sıkacaklarının parçalarını çıkarabilirsiniz. Kullanım sonrasında kirli parçaları su ile durulamanız gerekir. Posaları ayırdıktan sonra meyve sıkacağınızın aksesuarlarını bulaşık makinenize koyabilirsiniz. Meyve sıkacakları uzun kablolarla tasarlanır. Uzun kablolardan yararlanarak ürününüzü mutfak tezgâhınızın çeşitli noktalarında kullanabilirsiniz.

Arzum meyve sıkacağı fiyatları oldukça ekonomiktir. Bütçenize uygun ürünlerle evinizde taze meyve suyu içebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Meyve sıkacağı modellerinin tabanı düz ve geniştir. Destek ayaklarına sahip olan ürünler kolayca denge kazanır ve güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Arzum ürünleri düşük ses seviyesi ile çalışarak konfor elde etmenize imkân tanır. Meyve sıkacakları elektrik tüketiminde tasarruf sağlar. Modern teknoloji ürünü sıkacakların motor bölümü ısınmaya karşı dayanıklıdır. Parçalayıcı süzgeç bölümü sayesinde sert meyvelerin suyunu kolayca sıkabilirsiniz. Posa haznesi çıkarılabilir olan ürünler pratik bir şekilde temizlenebilir. Hazne kapasitesi farklılık gösteren birçok alternatif model bulunur.

Taze ve Lezzetli Meyve Suları için

Meyve sıkacağı modelleri akıtma ağzı bölümüne sahiptir. Bu sayede damlama problemini önleyebilirsiniz. Hız ayarı özelliği, meyvelerinizi daha da ince şekilde parçalayabilmenizi sağlar. Hız ayarı seviyesini meyvelerin sertliğine göre de ayarlayabilirsiniz. Sürahi bölümü, sıkılan meyvelerin suyunu toplar. Geniş ve derin sürahiler, içeceğinizi bardağınıza aktarabilmenizi kolaylaştırır. Çıkarılabilir sürahiler sayesinde meyve suyunuzu masanıza kolayca taşıyabilirsiniz. Güvenlik mandalı bulunan ürünler emniyetli bir kullanım gerçekleştirebilmenizi sağlar. Köpük ayırıcı özelliği bulunan katı meyve sıkacağı modelleri son derece konforludur. Meyve sularının köpüklerini ayırarak rahat bir içim gerçekleştirebilirsiniz. Güç ışığı sayesinde meyve sıkacağınızın çalışıp çalışmadığını görebilmeniz kolaylaşır. Sıkacak modellerinin meyve koyma kanalı geniş şekilde tasarlanmıştır. Büyük meyveleri bıçakla keserek kanalın boyutlarına uygun hale getirebilirsiniz.

Soru 1: Meyve Sıkacağı Modellerinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Süzgeç bölümü sayesinde meyvelerinizin posasını rahatça ayırabilirsiniz. Ölçekli sürahiler ne kadar meyve suyuna sahip olduğunuzu görebilmenizi sağlar. Hız ayarı özelliğinden yararlanarak meyvelerinizin suyunu başarılı bir şekilde sıkabilirsiniz. Geniş ağızlı meyve sıkıcıları büyük meyveleri kolayca iç kısma gönderebilmenizi sağlar.

Soru 2: Meyve Sıkacağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Cevap 2: Meyve sıkacağınızı düz ve kuru zeminlere yerleştirerek güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Meyve sıkacağınızın çıkarılabilir parçalarını düzenli olarak yıkamanız gerekir. Büyük ebatlara sahip meyveleri bıçakla parçalara ayırarak kesici bölüme atabilirsiniz. Kapaklı sürahilerin kapak kısmını kapalı tutmanız içeceğinizi toz ve kirden korur.

Soru 3: Meyve Sıkacağı ile Hangi Meyvelerin Suyu Sıkılabilir?

Cevap 3: Arzum meyve sıkacaklarını kullanırken elma ve portakal suyu sıkabilirsiniz. Keskin bıçaklar üzüm, havuç, kivi, greyfurt gibi ürünlerin suyunu sıkabilmeniz için de uygundur. Meyvelerin yanı sıra sebzelerin suyunu sıkmak için de Arzum katı meyve sıkacağı modellerinden yararlanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arzum Meyve Sıkacağı Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arzum Meyve Sıkacakları
  2. Philips Meyve Sıkacakları
  3. Tefal Meyve Sıkacakları
  4. Braun Meyve Sıkacakları
  5. Vestel Meyve Sıkacakları
  6. Electrolux Meyve Sıkacakları
  7. Sinbo Meyve Sıkacakları
  8. Korkmaz Meyve Sıkacakları
  9. Homend Meyve Sıkacakları
  10. Fakir Meyve Sıkacakları
  11. Siemens Meyve Sıkacakları
  12. Arçelik Meyve Sıkacakları
  13. Arnica Meyve Sıkacakları
  14. Kenwood Meyve Sıkacakları
  15. Hotpoint Ariston Meyve Sıkacakları
  16. King Meyve Sıkacakları
  17. Bosch Meyve Sıkacakları
  18. Beko Meyve Sıkacakları
  19. Cvs Meyve Sıkacakları
  20. Cooker Meyve Sıkacakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kullanma Şekli
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Arzum
DSACategoryId/2147483637/22001/22020/arzum
Başa dön