Bambum kaşıklık modelleri ahşap dokuları sayesinde mutfağınıza dekoratif bir görünüm katar. Ahşabın sağlıklı yapısından yararlanarak kaşıklarınızı bu aksesuarlarda saklayabilirsiniz. Kaşıklık çeşitleri derinlik ve genişlik bakımından farklı alternatifleri kullanımınıza sunar. Bu ürünleri ahşap kaşıklarınızın yanı sıra metal kaşıklarınızı yerleştirmek için de kullanabilirsiniz. Çay kaşığı, tatlı kaşığı ve yemek kaşığı gibi küçük ürünleri saklamak için derin olmayan modellerden yararlanabilirsiniz. Kaşıklarınızın üst kısmını kaşıklığınızdan görebilmeniz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünlere anında erişebilirsiniz. Derin şekilde dizayn edilen büyük kaşıklıkları yemek ve salata kaşıklarınızı yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Kepçe ve spatula gibi mutfak eşyalarınızı da yerleştirebileceğiniz büyük modellerden işlevsel bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bambum markası estetik kaşıklık modelleriyle mutfağınızda alanı daha verimli bir biçimde kullanabilmenizi de sağlar. Kaşıklıklar sayesinde çok sayıda mutfak aksesuarını bir arada muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerinizi türlerine göre gruplayarak da saklayabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Kaşıklıklar

Birden fazla fonksiyonu bir arada yerine getirebilen kaşıklıklar hayatınızı kolaylaştırarak size mutfakta zaman kazandırır. Üst kısmında ergonomik tutamak bölümü bulunan ürünleri rahatça kavrayarak güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çok sayıda bölmesi bulunan ahşap kaşıklık modellerini farklı mutfak aksesuarlarını yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Geniş ve dar bölmeleri bir arada içeren ürünler sayesinde çeşitli mutfak gereçlerini düzenli bir şekilde bir arada bulundurabilirsiniz. Ahşap malzemeyle imal edilen kaşıklıklar oldukça dayanıklı bir gövde yapısına sahiptir. Bu aksesuarlar, kaşıkların sert ve sivri noktalarının yaratabileceği darbelere karşı korunaklı bir yapı taşır. Taban kısmı kalın ve dayanıklı olan kaşıklıklar kullanım konforunuzu artırmayı başarır. Bu ürünlerin taban bölümü düz şekilde dizayn edildiği için kaşıklıklarınızı tezgâhınıza emniyetli şekilde yerleştirebilirsiniz. Kaşıklıkları mutfağınızdaki geniş raflarda ve dolaplarda konumlandırabilirsiniz.

Mutfağınızı Kaşıklıklarla Düzenleyin

Bambum markası mutfak çekmecenizde kullanabileceğiniz kaşıklık modelleri ile öne çıkar. Bu kaşıklıkları mutfak çekmecenizin ölçüleriyle uyumlu olan modeller arasından sipariş etmeye özen göstermelisiniz. Çekmece kaşıklıkları yatay şekilde yerleştirebilmeniz için uygundur. Bu kaşıklıklar yemek kaşıklarınız için uygun bölmelere sahiptir. Çekmeceler için tasarlanan kaşıklıklarda bıçaklarınızı yerleştirebilmeniz için ayrılmış olan uzun ve geniş alanlar da vardır. Çekmece içi kaşıklıklarının bölmeleri birbirinden duvarlarla ayrılır. Bu sayede mutfak gereçleriniz birbirine karışmaz. Dikey olarak kullanabileceğiniz Bambum marka kaşıklıklarla yemek hazırlıklarınızı gerçekleştirirken hız elde edebilirsiniz. Sulu ve kuru yemeklere uygun kaşıkları birlikte barındırabileceğiniz geniş ve derin kaşıklıkları mutfaktaki ocağınızın yakınlarında konumlandırabilirsiniz. Yemek hazırlarken gereksinim duyabileceğiniz kaşık modellerine bu ürünlerle rahatça ulaşabilirsiniz. Ahşap gövdeleri son derece hafif olan bu kaşıklıkları su ile yıkayabilirsiniz.

Bambum kaşıklık modelleri nelerdir?

Çekmece içi kaşıklıklar mutfağınızdaki çekmecelerinizi organize edebilmenize yardımcı olur. Yuvarlak biçimde tasarlanan ve dik şekilde konumlandırabileceğiniz kaşıklıklar sayesinde kaşıklarınızı ters olarak dizebileceğiniz pratik aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkan çok bölmeli kaşıklıkları farklı ebatlardaki mutfak gereçlerinizi bir arada yerleştirebilmek için kullanabilirsiniz.

Ahşap kaşıklıkların sağladığı avantajlar nelerdir?

Ahşap malzemelerle üretilen kaşıklar mutfağınızda otantik bir stil oluşturabilmenizi sağlar. Bu ürünleri ahşap tuzluk, ahşap bardak gibi gereçlerle tamamlayarak mutfağınızda zarif bir konsept oluşturabilirsiniz. Ahşap malzemeyle üretilen gereçler metal ürünlere karşı da dayanıklı olduğu için mutfağınızda size verimlilik sağlar.

Kaşıklık kullanırken nelere özen gösterilmelidir?

Kaşıklığınızı mutfak tezgâhınızda ya da mutfak dolabınızda kullanabilirsiniz. Ürününüzü yerleştireceğiniz bölgenin uygun genişlikte olmasına ve tabanının düz olmasına dikkat etmelisiniz. Zemininizin ıslanması durumunda kaşıklığınızın su içerisinde kalmaması için bu zemini bezinizle silmeniz gerekir. Kaşıklıklara yerleştireceğiniz mutfak gereçlerinin yoğunluğuna dikkat ederek sıkışma problemini önleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bambum Kaşıklık

Hafele
EW's Kitchenware
Netaks
Alberlo
Arwino
Starax
Adilon
Modatools
LoveQ
Bager
Evvehediyelikeşya
Uzman
Pazarika
Bora Plastik
Gültaş Melamin
ALMITAL
İnterio
Acar
FD
Albayrak
Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/80667014/bambum