Kaşıklık

Dekoratif ve şık mutfakların vazgeçilmez gereçleri arasındaki kaşıklık, kullanılacağı alana ve üretildiği malzemeye göre farklı modellerle sizlere sunulur. Çekmece içi kaşıklık, tezgah üstü kaşıklık ve kepçe kaşıklık gibi farklı modelleri olan ürünlerle pratik bir şekilde mutfak gereçlerinizi bir arada saklayabilirsiniz.

 

Tezgah Üstü Kaşıklık Modelleri

 

En fazla tercih edilen kaşıklık modelleri arasındaki tezgah üstü ürünler ahşap, plastik, seramik ve metal gibi farklı malzemelerle üretilir. Ahşap kaşıklık modelleri arasında bambu, meşe ve çam gibi ağaçlardan tasarlanan ürünler vardır. Şık ve açık renkleriyle dikkat çeken bu seçenekler eskitme dokuları ve estetik motifleriyle öne çıkar.

 

Kolay temizlenebilir tezgah üstü kaşıklık modelleri çok bölmeli özelliklere sahiptir. Bıçaktan çay kaşığına kadar her ürün için ayrı bölmesi olan modeller işlevsel bir kullanım imkanı sağlar. İki veya üç bölmeli ferforje ürünler beyaz, gümüş ve bakır renk seçenekleriyle sizlere sunulur.

 

Yatay ve İşlevsel Tezgah Üstü Kaşıklık Modelleri

 

Tezgah üzerinde kullanabileceğiniz ve kaşık altlığı olarak adlandırılan yatay seçenekler, yemek yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz en pratik modeller arasındadır. Yemeği karıştırdıktan sonra tezgahın kirlenmemesi için dizayn edilen özel ürünler silikon, porselen ve ahşap malzemelerden tasarlanır. Bambu yatay kaşıklıklar mikrop barındırmayan antibakteriyel yapısı ile doğallığa özen gösterenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

 

Seramik kaşık altlıkları renkli yapılarıyla dikkat çeker. Yatay kaşıklıklar fonksiyonel kullanım imkanı sunan ürünlerdendir. Tezgahınızı daha temiz tutabilmenizi sağlayan özel çeşitler dik pozisyonda durarak hem kaşığı hem tencere kapağını tutabilir. Yatay kaşıklıklar sağlığa zarar vermeyen yapılarıyla güvenli bir kullanım imkanı sunar.

 

Çekmece İçi Kaşıklık Modelleri

 

Çekmecelerin iç kısmına yerleştirilen kaşıklıklar çatal veya bıçak gibi eşyalarınızı düzenli şekilde saklayabilmenizi sağlar. Bambu çekmece içi kaşıklıklar dört dikey ve bir yatay bölmeye sahiptir. Standart tasarımlar dışında kendi ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler bulabilmeniz de mümkündür. Çekmece ölçüsü alınarak tercih edilmesi gereken ürünler, suya karşı dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

 

Bambu dışında ahşap ve metal ürünlere erişebilmeniz de mümkündür. Plastik seçenekler arasında ayarlanabilir ve ayarlanamayan standart yapılı ürünler vardır. Ayarlanamayan standart seçenekler altı, yedi ve sekiz bölmeli tasarımları ile sizlere konforlu bir kullanım imkanı verir. Ayarlanabilir plastik kaşıklık modelleri çekmece boyutlarına göre genişleyebilen yapıya sahiptir ve farklı ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir.

 

Mutfak dekorasyonuna büyük bir katkı sağlayan estetik tasarımlı kaşıklık modelleri arasında birbirinden özgün tasarımlar bulunur. Kaşıklık fiyatları seçeceğiniz ürünün modeli, markası ve üretiminde kullanılan materyal özelliklerine göre değişebilir.

 

Kaşıklık Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Yeni bir kaşıklık modeli satın almadan önce ürün ölçülerini ve özelliklerini incelemeniz, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri tercih edebilmenizi kolaylaştırır. Tezgahınız ve mutfağınızla birlikte uyumlu şekilde kullanabileceğiniz ürünler arıyorsanız renk tercihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca hem yatay hem dikey modelleri satın alarak daha fazla ürünü aynı anda muhafaza edebilirsiniz.

 

Kaşıklık Nasıl Temizlenir?

 

Kolay temizlenebilir yapıya sahip kaşıklıkları bulaşık makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ancak ürünleri bulaşık makinesinde yıkamadan önce kullanım kılavuzunu okumanız, kullanıcı hatası kaynaklı deformasyonları önleyebilmeniz için önemlidir. Kaşıklığı isterseniz nemli bez ve uygun bir temizleyici ürün kullanarak temizleyebilmeniz mümkündür.

 

Kaşıklık Nasıl Düzenlenir?

 

Kaşıklık düzenlemesini yapabilmek için ilk önce mutfak gereçlerinizi doğru ve düzenli şekilde gruplandırmalısınız. Her gün kullandığınız eşyalar kaşıklık üzerinde en kolay ulaşılır yerde olmalıdır. Orta bölmelere günlük kullanılan ürünleri yerleştirebilirsiniz. Bu detaylara dikkat ederseniz daha düzenli bir mutfağa ve kaşıklığa sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaşıklık

2655 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2655 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/80667014