Yemek pişirirken kötü kokuların eve yayılmaması için kullanılan aspiratörler, mutfağın en zaruri beyaz eşyalarından biri oluyor. Yalnızca kokulara yönelik değil yemek buharının mutfağa yayılmasını da önleyen aspiratörler, mutfağın daha uzun süre temiz kalmasını sağlamanın yanında mutfak dolaplarının yemek buharından zarar görmesini önlüyor. Gerek hijyen gerekse temiz bir mutfak için her evde bulunması gereken mutfak eşyalardan biri olan aspiratörler, gömme tipi ve sürgülü olarak farklı model ve marka seçenekleri ile piyasada bulunuyor.

Beko Aspiratör Modelleri

Türkiye’de tercih edilen beyaz eşya markalarından biri olan Beko, mutfak için ürettiği ürünler arasında aspiratör çeşitlerine de yer veriyor. Beko aspiratör modelleri arasında ağırlıklı olarak sürgülü ürünler bulunuyor. Gömme aspiratör çeşitlerine oranla daha az yer kaplayan sürgülü aspiratörler, çift motorlu yapıları ve bacalı bacasız kullanım özellikleri ile değişiklik gösteriyor. Sürgülü aspiratörlerde mekanik kayar tip kontrolü olan ürünler, iki adet lamba ve opsiyonel karbon filtreye sahip oluyor. Filtre tiplerinde genellikle kaset filtreye sahip olan Beko aspiratör filtreleri bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğini de taşıyor ve iki adet motora sahip olan ürünler iki adette yağ filtresi ile geliyor. Farklı kademelerde çalışan emiş gücü ile pişirilen yemek türüne bağlı olarak yüksek hızlı veya düşük kapasiteli çalıştırılabiliyor. Sürgülü aspiratörlerde lamba tipi de farklılık gösteriyor. Genellikle farklı lamba gücüne sahip olan ürünlerde halojen lamba tipi kullanılıyor ve çift lambalı ürünlerin yanında tek lambalı modellere de erişilebiliyor. Lamba tipi ve çalışma özellikleri dışında ürünlerin ses seviyeleri de önemli oluyor. Gerek gündüz gerekse gece kullanımda ortalama ses seviyesi ile rahatsızlık vermeyecek ürünleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda aspiratör çeşitleri arasında tek motorlu ürünlere de erişebilirsiniz.

Beko aspiratör modelleri, tasarım açısından da farklılık gösteriyor. Beyaz, siyah ve gri renk seçenekleri ile bulunan modellerin kalınlık, ağırlık, en ve boy gibi fiziki özelliklerini inceleyebilirsiniz. Fiziki özelliklerinin yanında markanın aspiratör modelleri arasında tuş kontrol sistemi değişen ürünlere erişebilir, çizilmeye karşı dayanıklı ınox aspiratör çeşitlerini bulabilirsiniz.

Beko Aspiratör Fiyatları

Çeşitli özellikleri ile değişen Beko aspiratör çeşitleri, fiyat açsından da değişerek farklı bütçelere hitap ediyor. Çift lambalı, üç farklı kademe ayarı olan emiş gücü ile de daha yüksek performansta çalışan aspiratörlerin fiyat açısından değiştiği görülüyor. Lamba gücü gibi özellikleri ile de değişiklik gösteren ürünlerin detaylı niteliklerine erişebilirsiniz. Fiyat açısından farklılık gösteren ürünler arasında tek motorlu ürünler de yerini alıyor. Tek motorlu ürünlerin de çalışma performansı açısından kendi fiyat aralığındaki ürünlere benzer nitelikler taşıdığı görülüyor. Aynı fiyat aralığında cam dekorlu ürünlere de erişilebiliyor. Tasarımsal açıdan daha şık bir duruşa sahip olan cam dekorlu ürünler, siyah renk seçeneği ile alıcıya sunuluyor. Benzer özelliklere sahip beyaz aspiratör çeşitlerini ise küçük fiyat farkları ile daha uygun fiyat aralığında bulabilirsiniz.

Ankastre ınox Beko aspiratör fiyatları ise oldukça uygun oluyor. Diğer aspiratör çeşitlerinde olduğu gibi benzer nitelikler taşıyan ürünlerin ses seviyesi, emiş gücü gibi detaylarını benzer ürünler ile karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Markanın ürün çeşitleri arasında yer alan tek motorlu sürgülü ürünlerin ise daha uygun bütçelere hitap ettiği görülüyor. Özellikleri birbirine yakın olmakla birlikte küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan ürünleri de bulabilirsiniz. Teknik özelliklerinin yanı sıra ürünlerin ölçülerini de göz önünde bulundurmanız tavsiye ediliyor. Birbirinden farklı modellere ve niteliklere sahip olan Beko aspiratör çeşitlerinden size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Aspiratör

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Genişlik (cm)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?