Beko Derin Dondurucu

Yaz ve kış mevsimleri fark etmeksizin dolaplara sığmayan ve taze olarak saklanmak istenen birçok besin kaynağı mevcuttur. Et, tavuk, balık, mısır, domates, fasulye gibi bazı mevsimlere özel ürünleri diğer mevsimlerde de tüketmek için elbette kaliteli bir dondurucu kullanmak gerekir. Burada devreye giren Beko derin dondurucu modelleri gerek kalitesiyle gerekse şık tasarımlarıyla her zaman size yardımcı olur. Kullanımı son derece pratik olan ve her yere rahatlıkla sığabilecek çeşitleri bulunan Beko derin dondurucular, programlı şekilde tasarlanır. Modern ve akıllı teknolojik donanıma sahip olan tasarımları sayesinde kullanımları da her zaman dayanıklı ve garantilidir. Birbirinden şık tasarımlara ve oldukça donanımlı özelliklere sahip olan Beko derin dondurucuları ister iç mekanlarda ister dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Boyutları farklı olan, çeşitli özelliklere sahip olan bu dondurucu modelleri mutfaklarda ya da kiler tarzı alanlarda kullanıma da her zaman uygundur. Yiyeceklerinizi daima taze tutabilmek ve uzun süre bozulmadan tüketime hazır şekilde bulabilmek adına kullanacağınız derin dondurucu modelleri her zaman önem arz ediyor. Sizler de bunun farkına vararak ilk kez bir derin dondurucu temin edecekseniz, Beko ile kalitesi her zaman ön plana çıkmış olan modellere göz atabilirsiniz. Dilediğiniz tüm gıdaları poşetleyerek, paketleyerek ya da hava almaz kaplarda saklayarak dondurucu içerisine yerleştirebilirsiniz. 

Beko Derin Dondurucu Modelleri

Birbirinden çeşitli özelliklere ve boyutlara sahip olan Beko derin dondurucu fiyatları, modelleri ve şıklığı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Kullandıkça memnun kalacağınız ve her zaman dayanıklı bir şekilde kullanmaya devam edebileceğimiz bu dondurucu modelleri ile her mevsim tüm yiyecekleri taze bir şekilde tüketebilirsiniz. Bölmeli modeller, dikey ve yatay modeller, sandık tipi modeller ve çekmeceli modeller kullanmak istediğiniz alana göre şekilleniyor. Mutfaklarda, balkonlarda ve uygun herhangi bir alanda kullanabileceğiniz dondurucuların kapalı alanda kalması ev güneş ışığına çok fazla maruz kalmaması oldukça önemlidir. Genel olarak tüm modellerde beyaz renk temiz bir şekilde tercih edilir. Hem temizliği kolay olan hem de kurulu olduğu alana ferahlık sunan modellerdir. İster mevsimlik olarak kullanabilir isterseniz de sadece yaz ya da kış aylarında kullanabilirsiniz. Saklamak istediğiniz taze besinlerin miktarına bağlı olarak hangi modeli seçmeniz gerektiğine de daha kolay karar verebilirsiniz. Daha kalabalık besinleri saklamak istediğinizde dikey ve yatay modeller ideal olacaktır. Sebze odaklı saklama yapmak istediğinizde bölmeli modeller işinize yarar sağlar. Çekmeceli modeller ise her çekmecede farklı bir besin kaynağını muhafaza etmeniz için özel olarak tasarlanır. Tüm Beko dondurucu modellerinde A+ enerji sınıfı mevcuttur. Böylece uzun süreli kullanımda dahi enerjiden tasarruf yapmanıza olanak sunar. 

Bölmeli Derin Dondurucu Modelleri

En çok tercih edilen modeller arasında bölmeli olanlar yer alıyor. Hem besinleri daha kolay ayırt edebilmek hem de daha kolay ulaşabilmek adına sizler de bölmeli olan modellerin detaylı özelliklerine bakabilirsiniz. Beko nofrost derin dondurucu modelleri arasında bulunan bölmeli modeller ile etinizi, sebzelerinizi ve diğer besin kaynaklarını bölmelere daha kolay yerleştirebilirsiniz. Genel özellikleri arasında beyaz renkli olması ve 200 L ürün serisine sahip olması yer alıyor. Dikey ya da yatay konumlu şekilde tasarlanan bölmeli derin dondurucu modellerinde mekanik sensörlü ses seviyesi bulunur. Yani çalışma esnasında yüksek oranda ses çıkarmaz ve çevreyi rahatsız etmez. İklim sınıfı ile uyumlu olan bölmeli modellerde elektronik gösterge alanları da bulunur. Böylece besinlerin hangi seviyede dondurulduğunu rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. 6 ile 10 arası bölme alanına sahip olan bu modellerde statik dondurucu özelliği bulunur. Tüm besinleri algılayarak donması gereken seviyede dondurur. Aynı zamanda kapısı da son derece kolay bir şekilde açılır ve kapı yönü değiştirme özelliği de aktiftir. 

Dikey Derin Dondurucu Modelleri

Dikey şekilde tasarlanan derin dondurucu modelleri ise kullanım açısından daha az yer kaplar. Dikey olarak tasarlanan Beko derin dondurucu 7 cekmeceli, 8 çekmeceli ve 10 çekmeceli gibi bölme alanlarına da sahiptir. Dikey olarak tasarlanan bu modellerin fazla yer kaplamaması ve uzunluk olarak da ideal olması kullanımını daha da kolay hale getiriyor. Genel olarak genişliği 60 cm olan bu modelleri buzdolabı ile yan yana kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Statik dondurucu özelliği sayesinde tüm besinleri uzun süre taze tutmaya yarar. Aynı zamanda toplam net hacmi minimum 98 litre olan dikey derin dondurucu modellerini günlük 19 kg ile doldurabilirsiniz. Hızlı dondurma özelliğine sahip olan bu modellerde derinlik 40 cm’e kadar ulaşır. Ses gücü düzeyi ve ses gücü sınıfı F olarak belirlenir. Hiçbir şekilde gürültülü çalışmaz ve çevreyi rahatsız etmez. Yıllık enerji tüketimi ise yaklaşık olarak 298 kWh’dır. Bu sayede elektrik kullanımından yana tasarrufta size yardımcı olur. 

Sandık Tipi Derin Dondurucu Modelleri

En yaygın olarak kullanılan ve daha fazla besin dondurmak isteyenlerin tercihleri arasında Beko derin dondurucu sandık tipi modeller yer alıyor. Üst tarafa doğru açılan kapak sistemi kolay bir kullanım sağlıyor. Elektronik gösterge sistemiyle ve mekanik kontrol sistemiyle akıllı bir şekilde kullanımına devam edebilirsiniz. Koku filtreleri sayesinde uzun süre kullanım sonucunda dahi besinlerde buz kokusuna neden olmaz. İç kısmında yer alan aydınlatma özelliği sayesinde besinleri kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Sandık tipi modellerde bölme ya da çekmece özelliği bulunmaz. Merdiven sistemi ve sepet sistemi bulunur. 

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Tüm besinleri net bir şekilde ayırt ederek yerleştirmenize olanak sunan modeller arasında ise Beko 7 çekmece derin dondurucu modelleri yer alıyor. Sebze, et ve diğer tüm dondurulabilir ürünleri ayrı çekmecelere yerleştirerek üzerine etiket yapabilirsiniz. Daha az miktarda ürün dondurmak istediğinizde ise Beko derin dondurucu 5 çekmeceli modellere göz atabilirsiniz. 

Beko Derin Dondurucu Fiyatları 

Beko derin dondurucu fiyatlar 2020 yılından bu yana ideal bir şekilde sunuluyor. Bütçenizi aşmadan en uygun modelleri satın alabilirsiniz. Fiyatlarda çekmeceli olma, bölmeli olma ve yatay, dikey gibi özelliklere bağlı olarak elbette değişiklikler meydana gelebilir. Özelliği artan ve teknolojik, akıllı sensöre sahip olan modellerin fiyatları biraz daha üste çıkabilir. Ancak bütçenizi yormadan rahatlıkla tüm modellerin sahibi olabilirsiniz. 

Beko Derin Dondurucu Modelleri Enerji Tasarrufu Sağlar Mı?

Çekmeceli modellerden bölmeli modellere, yatay modellerden dikey modellere tüm Beko derin dondurucu modelleri enerji tasarrufu sağlar. A+ enerji sınıfı kapsamında yer alan derin dondurucu modelleri ile hem ürünlerinizi taze tutabilecek hem de uzun süre tasarruf yapabileceksiniz. 

Beko Derin Dondurucu Modelleri Kaliteli Midir?

Gerek tasarım özellikleriyle gerekse kullanım özellikleriyle Beko derin dondurucular her zaman kalitelidir. Son derece şık tasarımları sayesinde de kullanılan her yere uyum sağlar. Etinizden sebzenize tüm gıdaları gönül rahatlığıyla bu dondurucularda muhafaza edebilirsiniz. 

Beko Derin Dondurucu Modelleri Garantili Midir? 

24 ay garantisi olan modeller sizlere sunulur. Herhangi bir sorunda servis kullanma hakkınız bulunur. Fiyat açısından ve kullanışlılık açısından güvenle tercih edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Derin Dondurucu

20 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Dondurucu Tipi
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/beko