Bosch Derin Dondurucu Fiyatları

Buzdolabı ürünlerinin yeterli miktarda bir depolama sağlamadığı durumlarda gıda malzemelerinizi saklayabilmeniz için gerekli hacmi sağlayan derin dondurucu ürünleri buna ek olarak mevsimlik meyve ve sebzeleri uzun süreli depolamaya izin veren kullanımıyla dilediğiniz zaman tüketebilmenize olanak tanımaktadır. Aynı zamanda mevsimlik meyve ve sebzelerin yanı sıra et, tavuk ya da balık gibi besin malzemelerini de kolaylıkla depolayabileceğiniz derin dondurucu ürünleri, buzdolaplarında uzun bir süre sakladığınızda alan problemleri yaşamanıza sebep olabilecek gıdaları da saklayabilmenize imkan sağlamaktadır. Her mutfağa rahatlıkla uyum sağlayan Bosch derin dondurucu ürünleri mutfak dekorasyonu açısından da kullanıcılara pratiklik sunmaktadır.

Kompakt bir tasarıma sahip olan Bosch derin dondurucu ürünleri depoladığınız besin malzemelerinin miktarı ne olursa olsun taze ve güvenli bir depolama sistemine sahiptir. Bu doğrultuda yüksek güvenlik ile yüksek kapasiteyi bir arada sunmayı hedefleyen Bosch, gerek hacim bakımından son derece geniş gerekse de hem sizin hem de depoladığınız gıdaların güvenliği açısından ekstra önlemler barındırmaktadır. Depoladığınız gıda malzemelerinin uzun bir süre boyunca ilk günkü tazeliğinde kalabilmesi amacı ile üstün bir teknoloji kullanan Bosch derin dondurucu ürünleri, kullanıcılarına beklentilerinin çok daha üstünde bir deneyim sunmayı vadetmektedir. Özellikle kalabalık bir aileye sahip olan ve kendi yemeğini kendisi yapmaktan keyif alan insanlar için son derece verimli bir kullanım sunabilen derin dondurucular, çeşitli tarifleriniz için kullanabileceğiniz malzemeleri rahatlıkla depolayabileceğiniz ve gerektiğinde kullanabileceğiniz bir ortamı mümkün kılmaktadır. Alışverişlerinizi tek seferde halletmenize de olanak sağlayan derin dondurucular, bilhassa yoğun ve yorucu bir hayata sahip olan insanların sık sık market alışverişi yapma zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır. Aldığınız gıda malzemelerini Bosch derin dondurucu içerisinde stoklayarak ilk günkü tazeliğinde kullanabilirsiniz.

Bosch Derin Dondurucu

Ev aletleri ve beyaz eşya üretiminde 100 yıldan fazla bir süredir var olan Bosch, 1886 yılından bu yana kullanıcı gereksinimlerine cevap vermesi ve son derece yüksek bir kullanıcı deneyimi yaratabilmesi ile öne çıkan bir üretici olmuştur. Uzun ömürlü kullanım süresi, enerji tasarrufu ve depolama ya da dekorasyon gibi ihtiyaçları göz önüne alan ürünleri ile Bosch, ilk kurulduğundan bu yana güvenirliğini artırarak gelmeyi başarabilmiştir. Bosch derin dondurucu ürünleri de bu doğrultuda kullanıcıların gereksinimleri iyi analiz eden ve karşılaşılabilecek sorunları doğru bir biçimde öngören bir araştırma ve geliştirme çalışmasının sonucudur. Kullanıcıların beğenisine sunulmadan önce zorlu bazı testlerden de geçirilen ürünler, bu doğrultuda kullanıcılara optimize edilmiş bir biçimde sunulmaktadır. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ortamlarda denenerek farklı iklim koşulları altındaki performansına dair veriler elde edilen Bosch derin dondurucu ürünleri, en zorlu koşullarda dahi üstün bir performans ve verimlilik vadetmektedir. Bu anlamda son derece güçlü bir mekanizmaya sahip olan Bosch derin dondurucular, kullanıcılarına optimize edilmiş bir deneyim sağlamaktadır. Her koşul ve her mutfağa kolaylıkla uyum sağlayan Bosch derin dondurucu ürünleri bu doğrultuda kompakt bir biçimde tasarlanmıştır.

Bosch derin dondurucu buzdolabı ürünlerinin yeterli olmadığı daha fazla miktarda ve daha uzun süre depolama gerektiren durumlarda kullanıcılara ideal bir çözüm sunabilmektedir. Fresh Sense fonksiyonu ile depoladığınız gıda malzemelerini ne kadar uzun süre kalırsa kalsın ilk günkü sadeliğinde tutabilen Bosch derin dondurucular, aynı zamanda yiyeceklerinizi koruyabilmek için ideal sıcaklığı saptayabilmektedir. Bu doğrultuda gıda malzemelerinin lezzetini de muhafaza edebilen Bosch derin dondurucular, iç tasarımı sayesinde dengeli bir hava akımı oluşturarak içerisinde yer alan besinlerin kokusunun birbirine karışmasının da önüne geçmektedir. Bunlara ek olarak Bosch derin dondurucu inox yani paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir. Gerek iç gerekse de dış tasarımında kullanılan materyaller bu doğrultuda inoksidatif bir yapıya sahiptir. Böylelikle uzun bir kullanım ömrü sunabilen Bosch derin dondurucu ürünleri, çizilme gibi dış etkilere karşı da korunaklı bir biçimde üretilmiştir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrünün yanı sıra şık görünümünü de yıllarca muhafaza etmeyi vadeden derin dondurucu, yıllar geçse de ilk günkü parıltılı görüntüsünü kaybetmeyerek mutfaklarınıza dekoratif açıdan da katkı yapmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda mutfaklarınızda işgal edeceği alanı azaltmak ve yer tasarrufu sağlayabilmek amacı ile yatak ve dikey olmak üzere kullanıcılara seçenekler sunan farklı biçimlerde tasarlanan Bosch derin dondurucu ürünleri, gıda saklama ve depolama gibi temel niteliklere ek olarak kullanıcılarına pratik bir deneyim ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Bosch Derin Dondurucu Modelleri

Genel olarak Bosch derin dondurucu sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki ana kategori altında değerlendirilmeye müsaittir. Bosch derin dondurucu çekmeceli ürünler ise 3, 5, 6 ve 7 çekmeceli olarak çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilecek bir biçimde farklı modellerle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sandık tipi derin dondurucu ürünlerinde Bosch kullanıcılarına son derece yüksek bir hacim kapasitesi ve buna bağlı olarak konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Yatay bir tasarım sahip olan Bosch derin dondurucu sandık tipi ürünlerin bu doğrultuda kapakları da dondurucunun üst kısmında bulunmaktadır. Böylelikle kapağı açık unutma gibi durumlarda daha uzun bir süre boyunca içerideki soğuk havayı muhafaza edebilen ürün, aynı zamanda arıza ya da elektrik kesintisi gibi karşılaşılması muhtemel çeşitli problemlerde de gıdaları bir günü aşkın bir süre boyunca taze tutabilmektedir. Sandık tipi Bosch derin dondurucu yatay tasarımıyla kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayabilmektedir. Özellikle daha fazla ürünü depolamanız gerektiğinde 140 ile 390 litre arasındaki iç hacimleri ile gerçek anlamda geniş bir alan sunan sandık tipi derin dondurucular, aynı zamanda içerisinde raf barındırmadığı için büyük boyutlu gıda malzemelerini yerleştirebilmeye imkan vermektedir.

Bosch derin dondurucu 7 çekmeceli ürünlerinde ise dikey bir tasarım ile geniş bir iç hacmi bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Farklı büyüklüklerdeki çekmeceleri ile çeşitli çaptaki malzemeleri yerleştirebilmenize olanak tanıyan 7 çekmeceli derin dondurucular, aynı zamanda kolay düzenlenebilir iç tasarımı ile kullanıcılarına konforlu bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Nitekim Bosch derin dondurucu 7 çekmeceli yorumlar ve değerlendirmeler açısından bakıldığında da bu anlamda öne çıkarılan bir üründür. Çekmeceli Bosch derin dondurucu dikey tasarımı sayesinde mutfak alanlarınızda sandık tipi donduruculara göre çok daha az alan kaplamaktadır. Nitekim daha kısa boylu olan Bosch derin dondurucu 3 çekmeceli ürünleri de mutfak tezgahlarının altına sığabilecek tasarımları ile yer açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sandık tipi ürünlerin aksine yan tarafında olan kapağı sayesinde üzerine başka eşyalar yerleştirmenize izin veren kısa boylu 3 çekmeceli derin dondurucu ürünleri bu anlamda mutfak yerleşiminizi daha kolay bir hale getirse de özellikle derin dondurucuda fazla miktarda depolama yapmayı planlıyorsanız bu anlamda zorluklarla karşı karşıya gelmenize neden olabilir. Bosch derin dondurucu 6 çekmeceli ürünlerinde ise 7 çekmeceli ürünlerde 2 adet olan büyük çekmece sayısı 1’e düşürülmüştür. Bu doğrultuda ortaya daha hafif bir tasarımın çıktığını söylemek mümkündür. Bosch derin dondurucu 5 çekmeceli tasarımında azaltılan küçük çekmecelerin sayısıdır. Bu doğrultuda daha az çekmece sunsa da ürün, daha geniş bir raf sistemine sahiptir.

Bosch Derin Dondurucu Özellikleri

Çeşitli gıda ürünlerini daha uzun bir süre boyunca koruyabilmek ve daha sonra kullanmak için derin dondurucularda saklayarak mevsimi dışında tüketebilmek modern dünyada elde edilmiş olan kazanımlardan biridir. Nitekim teknoloji bakımından sağlanan bu ilerlemeden önce besinlerin şehirlere taşınabilmesi ve marketlerde satılabilmesi bile son derece ciddi bir sorundur. Hayatı oldukça kolaylaştıran derin dondurucu teknolojisi, gerek taze meyve ya da sebzeleri gerekse de et, tavuk ve balık gibi ürünleri uzun bir süre boyunca saklamaya ve korumaya imkan sağlamakta, bu doğrultuda pratik çözümler sunmaktadır. Bosch derin dondurucu ayarları bakımından barındırdığı üstün teknoloji ve geliştirilme aşamasındaki mühendislik sayesinde farklı modellerinde çeşitli fonksiyonlar barındırmaktadır. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ön plana alan Bosch, bu doğrultuda kullanıcılarına son derece geniş imkanlar sağlamaktadır. Gıdaları uzun bir süre boyunca ilk günkü tazeliğinde tutabilen Bosch derin dondurucu ürünleri, aynı zamanda elektrik kesintisi ya da arıza gibi problemlerde de cihaz içerisindeki soğuk havayı koruyabilmektedir.

Bosch derin dondurucu A++ enerji segmentindeki ürünleri ile diğer ürünlere kıyasla yüzde 30’lara varan tasarruflu bir enerji kullanımına sahiptir. Bu doğrultuda kaynak kullanımı açısından son derece verimli bir performans ortaya koyan Bosch derin dondurucu ürünleri, aynı zamanda iç tasarımındaki detaylar ile de soğutma performansına destek olmaktadır. Çoklu hava akışı sistemi ile derin dondurucu içerisindeki havayı eşit bir biçimde dağıtabilen cihazlar, böylelikle sıcaklık dalgalanmalarını minimize ederek ekstra bir enerji kullanımının önüne geçmektedir. Nitekim Bosch derin dondurucu ürünlerinde yeni ilave edilen ürünlerin, dondurucu içerisinde sıcaklık dalgalanmalarına sebep olmaması için Super Freezing adı verilen ayrı bir teknoloji daha kullanılmaktadır. Dondurucuya ilave edilen gıda malzemelerinin içeride olan malzemeler ile aynı sıcaklığa hızlı bir biçimde ulaşması için lokalize bir dondurma uygulayan derin dondurucular, sonradan ilave edilen besinlerin daha hızlı bir biçimde dondurulmasını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra Bosch derin dondurucu nofrost özelliği ile içeride bulunan gıdaların buz tutmamasını sağlamaktadır. Dolabın çeşitli bölgelerine yerleştirilmiş olan hava kanalları ile soğuk hava üfleyerek çalışan no frost sistemi bu sayede yiyeceklerde oluşabilecek buzlanmanın önüne geçmekte, böylelikle ilk günkü lezzetlerinin korunmasını sağlamaktadır. Nitekim Bosch derin dondurucu modelleri Fresh Sense ismi verilen teknolojisi ile yiyeceklerin lezzetini korumak için ilave fonksiyonlar barındırmaktadır. Yiyeceğin saklanması gereken en doğru sıcaklık koşullarını tespit edebilen bu özellik, yiyecekler için en ideal ortamı yaratmaktadır.

Bosch Derin Dondurucu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bosch derin dondurucu, bilhassa kalabalık bir aileye sahip olan ya da market alışverişini toptan yapan kimselere geniş bir gıda depolama alanı sunmaktadır. Nitekim mevsimi dışında meyve ya da sebze tüketebilmek ya da et ürünlerini depolayabilmek için de derin dondurucu ürünleri son derece pratik bir çözüm sağlamaktadır. Ancak Bosch derin dondurucu modelleri arasında tercih yaparken farklı özellikler dikkate alınarak kullanımınıza en uygun ürünü seçmek çok daha efektif ve verimli bir deneyimi beraberinde getirecektir. Bu anlamda ilk dikkat edilmesi gereken noktanın mutfağınızdaki alan olduğunu söylemek mümkündür. Bosch derin dondurucu ölçüleri itibarı ile kullanıcılarına farklı opsiyonlar sunmaktadır. Aynı zamanda dikey ve yatay olmak üzere sandık tipi ve çekmeceli şeklinde adlandırılan modellere sahip olan Bosch derin dondurucular, farklı mutfak genişlikleri için uygun bir kullanımı mümkün kılabilmektedir. Yatak ya da sandık tipi olarak adlandırılan derin dondurucular, iç hacim olarak daha geniş ve daha özgür bir kullanım sağlamaktadır. Çekmece ya da raf ihtiva etmeyen Bosch sandık tipi derin dondurucu ürünleri bu doğrultuda ürünleri dilediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz bir iç tasarıma sahiptir. Ancak yatay olması nedeni ile mutfak alanında daha fazla yer kaplayacağını belirtmek gerekir. Ayrıca sandık tipi derin dondurucularda ürünler üst üste istiflenmektedir. Bu nedenle Bosch derin dondurucu yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde kullanıcıların altta kalan ürünleri ulaşmakta kimi zorluklarla karşılaşabildiği gözlemlenmektedir. Ancak yatay olmaları nedeni ile sandık tipi derin dondurucuların daha yüksek bir enerji verimliliğine sahip olduğu da gerçektir.

Bosch derin dondurucu çekmeceli modellerinde ise daha kolay düzenlenebilir ve pratik bir iç tasarım sunmaktadır. Aynı zamanda dikey bir tasarıma sahip olduğu için ürün mutfak alanı içerisinde çok daha küçük bölgelere sığabilmektedir. Nitekim Bosch derin dondurucu 3 çekmeceli ürünler, mutfak tezgahlarının altına yerleştirilerek alandan da tasarruf etmenize yardımcı olabilmektedir. Bunlara ek olarak derin dondurucu seçerken enerji verimliliğine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bosch derin dondurucu A++ enerji segmentinde bulunan ürünleri ile çok daha az elektrik tüketerek üstün bir performans sunmaktadır. Bu doğrultuda ciddi bir enerji tasarrufu sağlayan Bosch derin dondurucu ürünleri, farklı ürünlere kıyasla yüzde 30’lara varan bir oranda tasarruf sağlayabilmektedir. Son olarak Bosch derin dondurucu ürünleri, elektrik kesintisi ya da kapağı açık unutma gibi durumlarda da içerideki soğuk havayı uzun bir süre koruyabilecek özel bir tasarıma sahiptir. Böylelikle istenmedik durumlarda dahi gıda malzemelerinizi muhafaza edebilen Bosch derin dondurucu ürünleri, bu tür problemlerde bir günü aşkın süre ile besinlerinizin bozulmasının önüne geçmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Fiyat Alternatifleri

Çeşitli ev aletleri ve beyaz eşya üretiminde 100 yıllık bir süreyi geride bırakan Bosch, bu konudaki birikimini ve güvenilirliğini derin dondurucu ürünlerinde de göstermektedir. Yiyeceklerinizi daima taze tutmanıza olanak tanıyan Bosch derin dondurucular, gündelik hayatı daha kolay ve aynı zamanda daha lezzetli bir hale getirmektedir. Özelleştirilebilir iç tasarımları sayesinde farklı genişliklerle kullanabileceğiniz Bosch derin dondurucu ürünleri, yiyeceklerinizi pratik bir biçimde yerleştirmenizi ve çıkarmanızı sağlamaktadır. Ayrıca en son soğutma teknolojilerinin getirdiği yeniliklerden faydalanılan cihazlar için mutfağınız için son derece üst düzey bir kullanım vadetmektedir. Üstün enerji verimliliği, esnek iç tasarım ve daima taze yiyecekler ile deneyiminizi en üst noktaya taşımayı hedefleyen Bosch derin dondurucular, bu anlamda kullanıcı geri dönüşlerine son derece önem vermektedir.

Bosch derin dondurucu ürünleri, kullanıcı gereksinimleri göz önüne alınarak çok çeşitli modellere ve fonksiyonlara sahip olacak şekilde düzenlenmiştir. Bu doğrultuda kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi amaçlayan ve çok yönlü tasarımlara sahip olan Bosch derin dondurucu modelleri, pek çok seçenek barındırmaktadır. Nitekim Bosch derin dondurucu fiyatları da bu çeşitliliğe bağlı olarak cihazın modeli ve farklı özelliklerine göre değişkenlik arz etmektedir. Bu nedenle fiyatlar hakkında daha net bir fikir edinebilmek için öncelikle gereksinimlerinizi belirlemeniz daha isabetli ve hızlı bir yol olacaktır. Aynı zamanda Hepsiburada’nın Bosch derin dondurucu kampanya ve indirimlerini takip ederek bu en üst seviyedeki deneyime çok daha uygun ve bütçe dostu maliyetlerle sahip olabilirsiniz. Gerek yiyeceklerinizi uzun bir süre taze bir biçimde muhafaza eden gerekse de mutfağınızı çok daha pratik bir biçimde kullanmanıza olanak tanıyan Bosch derin dondurucu ürünleri, kullanıcılarına standartların çok üzerinde bir performans vadetmekte, beklentileri aşan bir deneyim yaratmaktadır.

Bosch Derin Dondurucu Nasıl Çalıştırılır?

Derin dondurucunuz montaj işlemleri doğru bir biçimde gerçekleştirildikten sonra ekstra bir şey yapmanıza gerek olmadan çalışmaya başlayacaktır.

Bosch Derin Dondurucu Nasıl Kullanılır?

Bosch derin dondurucu ürünleri gıda malzemelerini dondurmak ve buz hazırlamak için kullanılmaya müsaittir. Detaylı bilgilere Bosch derin dondurucu kullanım kılavuzu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bosch Derin Dondurucu Nasıl Temizlenir?

Temizlik işlemlerine başlamadan önce cihazı prizden ayırmalısınız. Ayrıca Bosch derin dondurucu temizliği esnasında ise elektrikli cihazlar, sivri ya da keskin kenarlı cisimler ve yanıcı ya da patlayıcı maddeler içeren ürünler kullanmak cihaza zarar verebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Derin Dondurucu Fiyatları

10 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Çekmece
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?