Özellikle kış kahvaltılarının vazgeçilmezi olan kızartılmış ekmekler, önceleri kuzine ve soba ile kızartılırdı. Şimdilerde ise yerlerini teknolojiyle beraber pratik ve hızlı sonuçlar veren kızartma makinelerine bıraktılar. Makinelerin kademeli kızartma tuşları ve olduktan sonra yanmayı önleyen uyarısı en büyük avantajları arasında yer alıyor. İhtiyacınız olan kızartma makinesi sayesinde, siz de mutfaklarınızda daha hızlı ve pratik şekilde harika kahvaltılar yaratabilirsiniz.

Bosch Ekmek Kızartıcı

Son yıllarda küçük mutfak ekipmanları ve ev aletleri alanında öncü markalar arasında yer alan Bosch her alanda ev hanımlarını pratik sonuçlara ulaştırıyor. Son yılların vazgeçilmez ev aletleri arasında bulunan ekmek kızartma makinelerini, modern ve hızlı özellikleri sayesinde marka ayrıcalığıyla deneyebilirsiniz. 900 W gücündeki Bosch Ekmek Kızartıcılar, genellikle maksimum 2 dilim ekmek kapasitesindedir. Cool-touch adındaki el yakmayan gövdesi sayesinde, ekmeklerinizi kızarttıktan sonra rahatlıkla tutabilirsiniz. Ekmeklerinizi kızartıcıya koyduktan sonra vazgeçtiyseniz iptal tuşuna basarak geri alabilirsiniz. Ürün elektronik sensörlü olarak üretilmiştir.

Damak zevkine göre ayarlanabilir kademeli tuşlarıyla istenilen düzeyde kızartma sağlanabilir. İç kısmında yer alan ve kızartma işlevini gören tel, paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu özelliği kullanıldıktan bir süre sonra pas veya küf gibi sorunlarla karşılaşmanıza engel olur. Ayrıca bu tel çıkartılabilir özelliktedir. Bu sayede istediğiniz zaman çıkartarak temizleyebilirsiniz. Ön kısmında bulunan otomatik ortalama özelliği ise ekmeklerin her iki tarafını eşit düzeyde kızartmayı sağlar. Aynı şekilde ön kısmında yer alan hi-lift özelliği sayesinde ekmeklerinizi kızarttıktan sonra rahatça alabilirsiniz. Konforlu şekilde kullanım sağlayan kırıntı çekmecesi, ekmeklerden kopan parçaları haznesinde barındırır. Ekmeklerinizi kızarttıktan sonra, bu haznede biriken kırıntıları dökerek cihazınızı kolayca temizleyebilmeniz mümkündür.

Ekmekler makineye koyulduktan sonra otomatik kapanma kilidi sayesinde kapanır. Böylelikle kızarma anında olmadığı sürece ekmeğinizi alamazsınız. Panel rezistans ve kablo dolama yeri ürünün diğer teknik özellikleri arasında bulunur. Özellikleri bakımından sobanın veya kuzinenin yerini aratmayan kızartıcılar, ev yapımı lezzetini verir. Her iki tarafını da eşit düzeyde ısıttığı için yanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Böylelikle sıcacık şekilde kızarttığınız ekmeklerinizi tereyağ, bal, reçel veya salça gibi kahvaltılıklarınızla renklendirip hem kendinizin hem de çocuklarınızın seveceği sunumlarla masalarınıza taşıyabilirsiniz.

Bosch Ekmek Kızartıcı Fiyatları

Bosch ekmek kızartma makineleri birbirinden farklı ürün alternatifleriyle satışa sunulur. Gerek özellikleri, gerekse garantisi bağlamında kaliteye göre değişiklik gösteren ürünler aynı zamanda fiyat bakımından da farklılık oluşturmaktadır. Belli fiyat aralığına sahip olan ekmek kızartıcılarına siz de bütçenize uygun olanını tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Belirli özellikleri bünyesinde barındıran Bosch kızartıcılar, genellikle aynı teknik donanımlara sahiptir. Ürün becerileri, birkaç özelliğe göre değiştiği için fiyatlarda da değişmeler görülebilir. Ayrıca fiyat kriterini belirleyen en önemli özellik ise tek veya çift bölmeli oluşudur. Tek bölmeli kızartıcılar, çift bölmelilere göre daha uygun fiyatlarla satışa sunulur. 24 ay süreli garanti kapsamında olan kızartma makineleri, bu garanti süresinde herhangi bir teknik sorun oluşturursa, tamir edilebilir veya değiştirilebilir.

İki dilim ekmek kapasitesinde olan çift bölmeli kızartıcıların da kendi içinde değişen teknik özellikleri ve performans güçleri vardır. 850-900 W motor gücü tüm kızartma makinelerinde bulunmasına rağmen diğer farklı gelişmiş özellikler kalitesine göre farklıdır. Ayrıca bu kalitedeki ürünler kullanım işlevinin yanında mutfaklarda şık ve zarif bir duruş da sergiler. Dış kaplamada çelik modele ağırlık veren Bosch ekmek kızartıcılarıyla, her öğün enfes çıtırlıkta sıcacık ekmekler hazırlamanız artık çok kolay. Mutfaklarınızın havasını değiştirmek ve aynı zamanda harika lezzetlerde ekmek sunmak için siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bosch Ekmek Kızartıcıları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Delonghi
  10. Fakir
  11. Siemens
  12. Arçelik
  13. Arnica
  14. Kenwood
  15. Hotpoint Ariston
  16. King
  17. smeg
  18. Blue House
  19. DUALIT
  20. RUSSELL HOBBS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Isı Ayarı
 5. Buz Çözme
 6. Tekrar Isıtma
 7. Kablo Sarma Yuvası
 8. Ekmek Dilim Kapasitesi
 9. Durdurma Fonksiyonu
 10. Kırıntı Tepsisi
 11. Güç (W)
 12. Satıcı
 • Marka Bosch

Ekmek Kızartıcılar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22001/22009
BAŞA DÖN