Bosch, yıllardır Alman mühendisliğinin mükemmeliyetçiliğini, incelikle düşünülmüş ve hayatınızı kolaylaştıracak ev aleti tasarımlarıyla birleştiriyor. Bosch kalitesi ve güveni, her evin ihtiyaçlarına cevap verecek elektrikli aletler üretiyor. Siz de bu güvenilir markanın ürünleriyle tanışarak her türlü ev işinde bu uzman yardımcıya başvurabilirsiniz.

Bosch Elektrikli Ev Aletleri

Bosch, aklınıza gelebilecek her türlü elektrikli ev aletini başarıyla üretmektedir. Bu ürünlerin arasında elektrikli süpürgeler önemli bir yer kaplar. Bosch, hem toz torbası kullanan hem de torbasız süpürge modelleri üretmektedir. Bu süpürgelerde kullanılan hijyenik filtreler sayesinde makinenin dışarı verdiği hava da temizlenir. Aerodinamik tasarımlı motor ise süpürgenin güçlü olmasını sağlar. Otomatik kablo toplama ve teleskobik boru gibi özellikler ise kullanım kolaylığı sağlar. Bosch, her türlü ihtiyacı düşünerek daha az yer kaplayan kompakt süpürgeler de üretmiştir. Her an elinizin altında olan Bosch şarjlı süpürgeler ise hayatınıza pratik ve hızlı temizlik lüksünü taşımıştır. Şarjlı süpürgeler, kablosuz kullanım olanağı ve 3 farklı süpürge ucu ile kullanım kolaylığı sağlarlar. Üstelik şarjlı süpürgelerin hem kuru hem de ıslak yüzeyleri temizleyebilmesi, her türlü kazanın sıklıkla meydana geldiği gündelik ev hayatında büyük bir avantajdır.

Bosch'un ustalığıyla rakiplerinin arasından sıyrıldığı bir başka elektrikli ev aletleri grubu ise mutfak aletleridir. Bosch, mutfakta en büyük yardımcınız olan bu aletleri, her evin ihtiyacının farklı olabileceğini göz önünde bulundurarak birçok farklı modelde üretmektedir. Su ısıtıcıları, mis gibi çayların demlendiği çay makineleri, nefis kekleri karıştıran mikserler, Bosch uzmanlığı ile kullanımınıza sunulur. Yiyecekleri hazırlamak için olduğu gibi pişirmek için de çeşitli elektrikli ev aletleri üreten Bosch; mikrodalga fırınlar ve midi fırınlar konusunda da her türlü detayı düşünmüştür. Midi fırın modellerine tavuk çevirme aparatı entegre edilirken, mikrodalga fırınlara ise ızgara aparatı eklenmiştir. Bosch, mikser çeşitlerinde de birçok seçenek sunar. Koleksiyonunda sadece karıştırma aparatı olan klasik el mikserlerine yer verdiği gibi, multi mikserlerle ek fonksiyonlar da sunmaktadır. Bu konuda en gelişmiş ürünler ise Bosch mutfak makineleridir. Bu ürünler; doğrama, parçalama, karıştırma, yoğurma gibi ihtiyacınız olabilecek tüm işlemleri yapabilmektedir. Böylece, mutfakta çok daha az zaman harcayıp sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Bosch, sağlığına ve formuna özen gösterenleri de unutmamış; katı meyve sıkacakları ve narenciye sıkacakları da geliştirmiştir.

Bosch ütüleri de ev hanımlarının memnuniyetle kullandığı elektrikli ev aletleri arasındadır. Bosch, ütü yaparken rahatlığınızı sağlamak için her türlü detayı düşünmüştür. Bu yüzden tasarımlarında büyük düğmelere, ergonomik tutuş alanlarına ve başparmağınız için dinlendirme alanına yer vermiştir. 3 aşamalı buhar düzeni ve buhar kanalları sayesinde ideal buhar dağılımını sağlar. Titanium-glisse taban kayganlık sağlarken, palladium-glisse taban ise özel seramik kaplamasıyla ütüleme işlemini kolaylaştırır. Anti-Calc da Bosch ütülere has bir özelliktir. Bu teknoloji sayesinde ütü kendini kendini temizler ve kirece karşı üç kat daha etkili koruma sağlar. Bazı Bosch ütü modellerinde koruma amaçlı özel kilit sistemleri ve elektrik ve su kullanımını azaltan eco modları da bulunmaktadır.

Bosch'un farklı teknolojilerle donatılmış birçok modeli olduğu gibi çoğu modelin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Böylece, değişik renkler arasından kendi beğeninize ya da evinizin dekorasyonuna göre seçimler yapabilirsiniz. Bosch'un hangi elektrikli ev aletini tercih ederseniz edin emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz; çünkü Bosch ürünleri, Bosch markası güvencesi altında 24 ay garantilidir. Dayanıklılığı ve kalitesi yılların deneyimi ile sabitlenmiş Bosch elektrikli ev aletlerini güvenle sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 190 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/bosch