Bosch Kurutma Makinesi

İçinde bulunduğumuz dönem, yaşamın sürdüğü birçok ortamda küçülmeye gidilen bir dönem ve bunun neticesinde de insanlar artık her işi daha kısa süre içerisinde yapmayı planlıyor. Bosch beyaz eşya serisinin en yeni ürünleri arasında bulunan Bosch kurutma makinesi modelleri yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan pratik hizmeti sizlere sunuyor. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra saatlerce kurumasını beklemek yerine, tercih edeceğiniz Bosch kurutma makinesi modelleri ile dakikalar içerisinde çamaşırlarınızın kullanıma hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Bosch çamaşır kurutma makinesi modelleri ile çamaşırlarınızı hava kirliliğine karşı korumanız ve temiz ortamlarda kurutmanız mümkün olur. Çamaşır kurutma makineleri yıkanan çamaşırların yüksek basınç ve ısı eşliğinde kısa süre içerisinde kurumasını sağlar. Özellikle astım ya da alerji gibi sağlık problemi yaşayanlar için mükemmel bir çözümdür. Kullanım açısından son derece sağlıklı olan çamaşır kurutma makineleri 9 kilogram ağırlığa kadar çamaşırlarda tek seferde en iyi koşullarda kurutma sağlar.

Üstün Performanslı Bosch Kurutma Makineleri

Elektrik ile çalışan Bosch kurutma makineleri aynı zamanda elektrikten de tasarruf ederek kusursuz bir performans sağlar. Bütçenizde çok fazla zorlanma yaşamdan uygun fiyatlar ile bir Bosch çamaşır kurutma makinesine sahip olabilirsiniz. Elektrik faturanızda sürpriz ile karşılaşmadan kullanabileceğiniz kurutma makinelerini 24 saat programlı olarak kullanabilirsiniz. Bosch kurutma makineleri A+++ ve A ++ enerji sınıfı etiketlerine sahiptir. Tercih edeceğiniz kurutma makinesi modelini dilediğiniz aralıklarda kullanabilirsiniz. 

Günümüzde birçok farklı program ile kullanımınıza sunulan Bosch kurutma makineleri kurutma işlemi sırasında ısıyı en verimli şekilde kullanır ve çamaşırlarınızın en kısa süre içerisinde kurumasını sağlar. Makinelerde bulunan birçok farklı kurutma programı sayesinde ihtiyacınıza en uygun hizmeti en kısa süre içerisinde sağlayabilirsiniz. 

Ergonomik tasarımları ile de dikkat çeken Bosch kurutma makineleri sahip oldukları mini tasarımlar ile tezgah altlarında kullanıma da uygundur. Çok fazla yer kaplamayan kurutma makinenizi tercihinize göre tezgah altına yerleştirebilir ya da kiler gibi odalarınızda güvenli koşullarda kullanabilirsiniz. Kolay taşınma özelliğine sahip olan kurutma makinelerini isteğinize bağlı olarak dakikalar içerisinde yerinden çıkartabilir ve dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 

Bosch Kurutma Makinesi Modelleri

Bosch, 1886 yılından itibaren evlerde beyaz eşya ihtiyacımıza çözüm bulmaya devam eder. Hayatı kolaylaştıran beyaz eşya modellerini güvenli koşullarda evinizde kullanmanızı sağlayan Bosch, son teknolojiyi kullanarak ürettiği kurutma makineleri ile de bütün beklentilerinizi karşılar. Bacasız yoğuşmalı ve ısı pompalı gibi birçok farklı kurutma makinesi modeli arasından ihtiyacınıza uygun tercihi yapabilirsiniz. Isı pompalı kurutma makineleri içerisinde bulunan özel ısı pompası sayesinde hem enerji tasarrufu sağlar hem de çamaşırlarınızın kurumasını sağlar. Yoğuşmalı olarak kullanımınıza sunulan kurutma makineleri ise içerisinde bulunan özel kurutma programı sayesinde çok daha kısa süre içerisinde çamaşırlarınızın kurumasını sağlar. 

Alman menşeili beyaz eşya üreticisi Bosch, piyasaya sunduğu çamaşır kurutma makinelerinin kazanlarında özel bir formül kullanır. Çamaşırları yıpratmayan ve kesmeyen özel kazan sistemi ile giysiler her kurutma işlemi sonrasında yeni gibi makineden çıkar. Yeni teknolojiler arasında bulunan kondenser teknolojisi ile ve “sensitive drying” adı verilen özel tamburu ile müşterilerin karşısına çıkan Bosch kurutma makineleri çamaşırları kuruturken kazan içerisinde gerekli olan koruma ve kurutma işlemini de gerçekleştirir. Böylece çamaşırlarınızı kurutma makinesinden çıkardıktan sonra direkt olarak makinenizi bir sonraki kullanımınıza hazır halde bırakabilirsiniz. 

Bosch hava yoğuşmalı çamaşır kurutma makineleri, B sınıfında yer alan ürün gruplarına dahildir. Bu özellikte bulunan kurutma makinelerinde anti-vibration teknolojisi bulunur. Buna ek olarak çalışma esnasında makineler sahip oldukları minimum desibel ile maksimum rahatlık sağlar. Hava yoğuşmalı Bosch kurutma makinesi modelleri arasından yapacağınız tercih ile çalışma esnasında hiç sarsıntı ve ses yapmayan beyaz eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu özelliği ile gündüz kullanımı kadar gece kullanımına da uygun olan kurutma makineleri, evinizde sizin en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Kategoride sunulan ürünleri inceledikten sonra ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli koşullarda gerçekleştireceğiniz alışverişler sonrasında kısa süre içerisinde güvenli teslimat koşulları ile beyaz eşyanıza sahip olabilir ve uzun ömürlü olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bosch Kurutma Makinelerinin Özellikleri

Bosch kurutma makineleri sahip oldukları özellikler ile kullanıcıların memnuniyetini destekler. Birçok olumlu özelliği ile beğenilen modeller uzun ömürlü kullanım sağlaması ile güven verir. Yüksek teknoloji ile tercih edilebilecek kurutma makinelerini kullanım koşullarına dikkat ederek yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Bosch kurutma makineleri kolay kullanım imkanı sunar. Makinelerde bulunan programlar son derece basit şekilde ayarlanabilir. Kullanımı oldukça basit olan makineleri, kafanız karışmadan kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. 

Bosch kurutma makinelerinin en avantajlı özelliklerinden bir diğeri farklı kapasitelere sahip olmasıdır. Tercihinize göre Bosch kurutma makinesi 9 kg ya da 8 kg gibi farklı ürün seçenekleri arasından bütçenize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Bosch 8 kg kurutma makinesi ve 9 kiloluk olan kurutma makinesi modelleri geniş iç hazneleri ile bir defada kilolarca ağrılıktaki çamaşırlarınızı başarılı bir şekilde kurutur. İç haznesi özel kaplama malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır ve çamaşırlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Bosch kurutma makinesi 8 kg ve diğer modeller arasından tercih edeceğiniz kurutucu makinesi ile bütün çamaşırlarınızın eşit ve aynı sürede kurumasını sağlayabilirsiniz. 

Bosch kurutma makileri farklı kurutma programları sayesinde kullanımda rahatlık sunar. Farklı kurutma programları sayesinde dilerseniz acil kurutma ihtiyacınızı giderebilir, dilerseniz de uzun kurutma programları ile bütün çamaşırlarınızın kırışmadan kurumasını sağlayabilirsiniz. Farklı kurutma programları sayesinde eğer kuruması gereken çamaşır miktarı az ise, tercihinize göre kısa programı tercih ederek elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Çamaşır miktarı fazla olduğu durumlarda uzun programlar ile makinenizi çalıştırabilir ve yine tasarruflu koşullarda kuruyan çamaşırlarınızı gardırobunuza kaldırabilirsiniz. 

Bosch Kurutma Makinesi Nasıl Kurulur?

Bosch kurutma makineleri son derece kolay kurulum seçeneklerine sahiptir. Tercih edeceğiniz kurutma makinesi modelini yaşam alanlarınızda dilediğiniz yere yerleştirerek güvenle kullanabilirsiniz. Uygun boyutları farklı model seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun hizmet veren kurutma makineleri elektrik bağlantısı ile çalışır. Kategoride tercih edeceğiniz Bosch kurutma makineleri kullanım kılavuzu eşliğinde size sunulur. Adresinize gelen kurutma makinesini açtıktan sonra kutu içerisinde bulunan kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz. Kılavuz içerisinde bulunan kurulum adımları sizlere en doğru şekilde kurutma makinesini kurma ve çalıştırma adımlarını sunar. Her bir adımı dikkatlice uygulayarak cihazın elektrik bağlantısını kontrollü bir şekilde sağladıktan sonra parçaların yerine takılması ile kurutma makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bosch kurutma makinelerinin kurulumunu sağlamak için tercih edeceğiniz bir diğer yöntem kurulum servislerinden hizmet almaktır. Bunun için kurutma makineniz adresinize geldikten sonra kutuyu açmadan servis yetkililerinin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Adresinize kurulum için gelen yetkililer almış olduğunuz kurutma makinesinin modelini inceledikten sonra yapılması gereken kurulum adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlar. Kurulumun ardından makinenizi çalıştırır konuma getirir ve size makinede bulunan programlar hakkında bilgilendirme yapar. Kurutma makinenizi nasıl kullanacağınıza dair detaylı açıklamanın adından makinenizi size teslim ederek adresinizden ayrılır. Kurulum aşamasının tamamlanasının ardından, size verilen talimatlara uyum sağlayarak güvenli koşullarda çamaşırlarınızı kurutmaya başlayabilirsiniz. Bosch kurutma makinesi fiyatları ve ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için kategoride bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Bosch Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Bosch elektrikli beyaz eşya kategorisinde satışa sunulan çamaşır kurutma makinelerini kurulum işlemi tamamlandıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım öncesinde makinenin kapağını açarak, kuruması gereken çamaşırlarınızı dikkatli bir şekilde makine içerisine yerleştirebilir, ardından da uygun olan kurutma programını tercih ederek makineyi çalışır hale getirebilirsiniz. Bosch çamaşır kurutma makinelerinin birçok programı elektronik sinyal ile çalışır. Makinelerde bulunan özelliklere bağlı olarak, kurutma işlemi sonlandığında makineden bitişi belirten sinyaller gelir. Kurutma işlemini takiben makineden belirli aralıklar ile uyarı sesleri duyduğunuzda kurutma işleminin sonlandığını anlayabilir ve çamaşırlarınızı makineden çıkartabilirsiniz. 

Bosch kurutma makinesi en ucuz fiyat ve en kaliteli ürün avantajları ile kullanıcılara sunulur. Bosch kalitesi ile tercih edeceğiniz kurutma makineleri dört mevsim en iyi hizmet performansını sizlere sunar. Bütçenize en uygun modele karar vererek ürünü sepetinize ekleyebilir ve güvenli koşullarda satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch Kurutma Makinelerinin Sunduğu Avantajlar 

Bosch kurutma makineleri yaşamınızı ciddi oranda kolaylaştırır ve size kendinize daha fazla zaman ayırma fırsatı verir. Sahip olduğu birçok avantaj ile memnun eden kurutma makineleri, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren oldukça geniş bir kullanıcı kitlesinin tercihi olmuştur. Bosch kurutma makinesi ile sahip olacağınız avantajlardan bazıları şu şekildedir;

Kalabalık aileleri mutlu eder. Bosch kurutma makineleri özellikle kalabalık evlerde gün aşırı olarak biriken çamaşırların dakikalar içerisinde kurumasını sağlayarak, büyük bir kolaylık sunar. Özellikle de çocuklu ailelerde mevcut olan çamaşır yıkama ve kurutma derdine son verir. Yıkadığınız çamaşırları tek bir seferde kurutma makinesine doldurarak, en temiz hali ile kurumasını sağlayabilirsiniz. Böylece çamaşır asma ve kurumasını bekleme gibi durumlar ile zaman kaybetmez ve yıkadığınız çamaşırları tekrar aynı gün kullanmaya devam edebilirsiniz. Bosch çamaşır kurutma makineleri, çamaşırlarınızın bir sorun olmasının önüne geçer. 

Kış mevsiminde rahatlık sağlar. Çamaşır yıkamak ve kurutmak yaz mevsiminde son derece basit bir iş iken, kış mevsiminde kurutmak oldukça zordur. Havada bulunan nem miktarının düşmesi birçok durumda çamaşırların günlerce kurumaması demektir. Yıkanan çamaşırın uzun süre kurumaması, özellikle yedek çamaşırın olmadığı durumlarda büyük bir zorluk ve problemdir. Bosch çamaşır kurutma makineleri kış aylarında özellikle de karlı ve yağmurlu havalarda çamaşırlarınızı kurutma konusunda en büyük destekçiniz olur. Kurutma makinesi içine yerleştireceğiniz kıyafetlerinizi dört mevsim boyunca dilediğiniz programlarda kurutmaya bırakabilir ve dakikalar içerisinde kuru halde dolabınıza asabilirsiniz. Böylece istediğiniz an istediğiniz kıyafeti giyme lüksüne sahip olabilirsiniz. 

Kumaşlarda yıpranma yapmaz. Bosch çamaşır kurutma makineleri, giysilerinizin ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Kurutma esnasında çamaşır ve kıyafetlerinizde herhangi bir yıpranma ya da yırtılma gibi durumlar meydana gelmez. Özel geliştirilmiş kazan formülü sayesinde bütün çamaşırlarınız en güvenilir koşullarda kurutulur ve her bir çamaşırınızı aynı kuruluk seviyesinde makineden çıkartabilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizi uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Enerjiden tasarruf sağlar. Bosch çamaşır kurutma makineleri yüksek enerji tasarrufu sınıfına dahildir ve sürekli kullanımda bile paranızın çoğunun cebinizde kalmasını sağlar. Daha az enerji harcamasına rağmen oldukça yüksek performans gösterir. Aynı zamanda çevre dostu olması sayesinde de doğanın korunmasına önemli ölçüde destek çıkar ve yardımcı olur. 

Farklı program seçenekleri sunar. Tercih edeceğiniz Bosch kurutma makinelerinde kıyafetlerinizin kaç derecede kaç dakikada kuruması gerektiğine siz karar verirsiniz. Yaz ve kış program ayarlarının yanı sıra her elbise türü için özel olarak uygulanmış programlar bulunur. Bu sayede nevresimleriniz için farklı kurutma zamanlaması yaparken, pamuklu çamaşırlarınız ve kıyafetleriniz için de uygun olan zamanlama programını tercih edebilirsiniz. Farklı program seçenekleri, her bir kumaş türünün en mükemmel şekilde kurumasını sağlar. 

Bosch Kurutma Makineleri Program Ayarları 

Bosch kurutma makineleri, kullanılan yüksek teknolojiler sayesinde tek bir tuş ile çamaşırların kurumasını sağlar. Kullanımda sunduğu rahatlıklar ile günümüzde en fazla tercih edilen beyaz eşyalar arasında yer alır. Bazı evlerde henüz olmasa bile, kullanılan evlerde gün aşırı kullanılan beyaz eşyalardan birisi de çamaşır kurutma makineleridir. Memnuniyeti her geçen gün dilden dile artan çamaşır kurutma makineleri program açısından da kullanıcılara birçok farklı seçenek sunar. Her biri ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanan programlar sayesinde, birbirinden farklı birçok kumaşı kalitesine uygun şekilde kurutmak mümkün olur. 

Bosch çamaşır makinelerinde bulunan kurutma programları; havlular, ipek kurutma, sepette kurutma, iç giyim kurutma, kaz tüyü, yünlü kurutma, Outdoor kurutma şeklindedir. Farklı program seçenekleri sayesinde bütün çamaşırlarınızın kusursuz bir şekilde kuruması mümkün olur. Günlük yaşamda ve özel günlerinizde ihtiyacınız olacak çamaşırların en iyi şekilde kuruması ve yıpranmadan uzun yıllar boyunca kalabilmesi için kategoride bulunan kurutma makineleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Bosch Kurutma Makinesi Tercih Etmeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Bosch çamaşır kurutma makinelerini tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi sahibi olursanız, tam olarak size uygun makine modeline karar verebilirsiniz. Kullanımınıza en uygun makine ile de her koşulda memnun olacağınız bir performans elde edebilir ve uzun yıllar boyunca çamaşırlarınızı kurutma makinesine emanet edebilirsiniz. 

Çamaşır makinesi tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli durum ihtiyacınız olan makinenin kapasitesidir. 6- 8 ve 9 kilo gibi farklı kapasitelerde sunulan makineler arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih etmeniz kullanım esnasında işinizi kolaylaştırır. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz geniş kapasiteli makineler ile kusursuz bir performans elde edebilirsiniz Bebekli bir aileniz varsa bu durumda bebekler için özel kurutma programlarının yer aldığı modeller tam size göre olabilir. Daha sakin ve yalnız bir yaşam sürüyorsanız bu durumda klasik kurutma makineleri bile ihtiyacınıza en uygun çözüm olabilir.

Kurutma makinesi tercih ederken eğer enerji sınıflarını dikkate alırsanız, her daim kullanım esnasında enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yeni nesil teknolojiler ile kurutma makineleri A+++ ve A++ özellikleri ile elektrikten ciddi oranda tasarruf sağlar.

Kurutma makinesi tercih ederken ürünlerde bulunan farklı program seçeneklerine dikkat ederseniz, yine ihtiyacınıza tam uyum sağlayacak modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Bazı ürün gruplarında standart programlara ek olarak özel kurutma programları da bulunur. Bu programları da gözden geçirebilir ve tam anlamı ile size uyum sağlayacak kurutma makinelerini sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bosch Kurutma Makinesi Fiyatları

Bosch kurutma makinesi fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olabilmek için öncelikle hangi modelin tercih edileceğine karar verilmesi gerekir. Bosch kurutma makinelerinin fiyatları, makinenin enerji sınıfına, kapasitesine, çamaşır kurutma için kullandığı teknolojiye ve programlarına göre farklılık gösterir. Tercih edeceğiniz kurutma makinesinde bulunan program sayısı, fiyatı doğrudan etkileyen bir faktördür. Tercihinize göre standart programların yanı sıra özel kurutma programlarının da yer aldığı kurutma makinelerini tercih ederek çamaşırlarınızda mükemmel bir kurutma performansına sahip olabilirsiniz. Bosch Kurutma Makineleri Nasıl Kullanılır?

Bosch kurutma makineleri kurulumun ardından direkt olarak kullanılabilir. Kurulum sonrası açma ve kapatma düğmesi ile açık konuma getirilen makinede, çamaşırları kurutmak için uygun olan programın tercih edilmesinin ardından başlatma tuşuna basılarak etkin bir kurutma sağlanabilir. Makinelerin sahip oldukları modellere göre çalıştırma adımları ve fonksiyonları farklılık gösterebilir. Bu nedenle kullanıcılar kurulum sonrasında tercih ettikleri makinelerin kullanım kılavuzlarını inceleyerek en doğru çalıştırma şekline sahip olabilir. Makine kurulumu için yetkili servislerden destek alınacak ise, bu durumda yetkili servis personelleri de kurulum sonrasın kullanıcılara makine kullanım hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

Bosch Kurutma Makinelerinde Hangi Programlar Bulunur?

Bosch kurutma makinelerinde bulunan bazı programlar şunlardır; Yünlüler için son uygulama, havlu kurutma, süreli program kurutma, süreli program havalandırma, spor giysi kurutma, Ekspres 40, Gömlek/Bluz kurutma, pamuklu kurutma, sentetik kurutma, bebek giysileri kurutma, nevresim kurutma vb. 

Bosch kurutma makineleri model açısından kullanıcılara çok farklı seçenekler sunar. Kullanıcılar tercih edecekleri modele karar verdikten sonra ürün açıklamalarını dikkatle okuyarak makinede bulunan programlar hakkında daha net bilgiye sahip olabilir. 

Bosch Kurutma Makinelerinin Fiyatları Ne Kadar?

Bosch kurutma makinelerinin fiyatları hakkında net bilgi sahibi olmak için kullanıcıların öncelikle hangi modeli satın alacaklarına karar vermeleri gerekir. Bosch marka adı altında satılan birbirinden farklı makine modelleri, sahip oldukları özellikler ve donanımlara göre farklı fiyatlar içerir. Kullanıcılar alacakları makineye karar verdikten sonra daha doğru fiyat bilgisine sahip olabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Kurutma Makinesi

17 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Satıcı
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?