Bosch su sebili, en gelişmiş sistemler ile hayata geçirilmiş bir üründür. Sahip olduğu aktif materyaller ile kullanıcı taleplerini fazlasıyla karşılar. Pratik çalışma olanakları ile istenen kaliteli su özelliklerinin ortaya çıkmasına sebep olur. İç tasarımında yer alan her bir ürün uzman mühendisler eşliğinde en kaliteli ayrıcalıklardan tercih oluşuyor. Çok modern donanımları ile ön plana çıkmakta olan su sebili, Bosch kalitesini ortaya çıkıyor.Çok kolay bir kullanım becerisini sunan bu harika teknoloji ile hayatın her alanında ihtiyacınız olan sağlıklı suya sahip olabilirsiniz. Bosch su sebili, üzerinde taşımakta olduğu benzersiz özellikleri ile beğeni topluyor. Piyasada adı geçmekte olan diğer ürünlere fark atan tasarımı ile dünya genelinde yaygın olarak tercih ediliyor. Kolay kullanımıyla müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyor. Taptaze su üretimi konusunda amaçlanan tüm hedefleri ortaya çıkaran sebil, yenilikçi dizaynı ile şık bir görüntü oluşturuyor. Yılın her mevsimi severek kullanım imkânı bulabileceğiniz sebil ile taze suyu tüketmenin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Soğuk ve sıcak su üretebilme detayları ile ihtiyaçlarını karşılayan bir kapsama sahiptir. İstediğiniz her an ilgili düğmeleri kullanarak sıcak  veya sıcak suyunuza kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ayrıcalıkları ile üstün kaliteli su sebili satın alma ayrıcalıklarını da beraberinde getirmekte olan bir üründür.

Bosch su sebili modelleri arasından bütçe dostu nice özel seçeneğe kolayca sahip olabilirsiniz. Tasarımı ile göz kamaştıran seçenekler, ev ortamlarının farklı noktalarına kolayca uyum sağlayacak bir konsepte sahiptir. Tüm bunların yanı sıra farklı boyutlardan oluşan özel ürünlerden dilediğinizi iş yeriniz içinde düşünebilirsiniz. İnsanın olduğu her alanda rahatlıkla kullanılabilen ayrıcalıklı Bosch su sebili modeller, farklı renk detayları ile özel bir görünüm sergiler. Var olan oda konseptine uyum sağlayan renk alternatifleri ile hoş görüntünün oluşmasını destekler.

Bosch Su Sebili Nasıl Temizlenmelidir?

Su sebili özellikle kullanıcılara sunmakta olduğu ayrıcalıklı kolaylıklar ile bilinir.  Popüler sağlıklı su üretim araçları olan bu tasarımlar, sağlık açısından vazgeçilmez bir yere sahiptir. Bosch su sebili temizliği de önem arz eden bir meseledir. İnsan sağlığı açısından düzenli periyotlar dahilinde temizleme işlemi yerine getirilmelidir.

Bosch Su Sebili Temizliği Nasıl yapılır?

Bosch su sebili temizliği için en doğru yöntem ozon maddesi kullanarak yapılmakta olanıdır. Ozon maddesi sayesinde su sebili hiçbir kalıntı kalmaksızın temizlenebilmelidir. Yarıca ilk günkü parlaklığına kavuşarak hijyenik bir içme suyuma kavuşabilmenizi se dağlar. Güvenilir bir yöntem olmasının yanı sıra; ozon gazı aracılığı ile pratik bir biçimde temizlik sağlayabilir bunun için;

  • Sebil temizliği işlemi için üst hazneye ait kapak çıkarılır. Bu alandan gerekli temizlik işlemine başlanır. 
  • Salınan ozon gazı Bosch su sebili içerisinde yer etmiş olan her türlü bakteri oluşumlarını yok eder. Aynı zamanda istenmeyen koku oluşumları da temizlik işlemi ile ortadan tamamen kalkabilir. 
  • Suyun taşımakta olduğu iç tasarım borularından da yer alan her türlü hücresel toksisite ortadan kaldırılır. 
  • Yapılan temizli işlemi sonunda insan solunum sistemine zarar vermeyecek bir şekilde sterilizasyon işlemi sağlanmış olur.
  • Su sebili temizliğinde ozon maddesi kullanılarak tüm iç bölümlerin temizliği sağlanırken aynı zamanda boru iç kısımlarına yerleşen virüs oluşumları da kısa sürede bertaraf edilebilmektedir. Bu sebeple benzersiz yaygın olarak tercih edilir.

Yerinde su sebili temizleme ayrıcalıkları sayesinde kaliteli su içme sıkıntısına girmeksizin sebil temizlik işlemlerini profesyonelce yaptırabilirsiniz. Temizleme aşamalarına geçmeden en başta Bosch su sebili ile elektrik bağlantısı arasında olan tüm bağlantı kesilir. Ardından kapak açılmak suretiyle en kaliteli temizlik yönteminin yapılması sağlanır. Sıcak ve soğuk su haznelerinin boşaltılması neticesinde istenen biçimde tüm yüzey alanlarına ozon maddesinin ulaştırılması sağlanır. 10 dakika kadar sebil iç bölümünde kalmakta olan ozon sayesinde gerekli biçimde işlem gerçekleşebilir. Hazırlanan ozonlu su sebillere doğru bir şekilde veriliyor olması oldukça önem arz eden bir meseledir. Hazne içi ve boru hatlarına kusursuz olarak ulaşabilmesine dikkat edilmesi gerekir. Bu işlem sırasında sebil iç kısmında ve parçalarında kalabilecek bakterilerin varlığı tamamen ortadan kaldırılır. Sebil temizleme işlemi tamamlandığında ise; hazne içinde bulunan  ozonlu su arka tahliye vanasından ve ön musluklardan eksiksiz olarak  boşaltılır. Böylece gerekli olan tüm temizlik tamamlanır.

Bosch Su Sebili Kullanımı

Bosch su sebili kullanımı oldukça pratik bir işlemdir. Sahip olduğu çalışma prensibi ile sağlıklı suyun üretilmesinde gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Bu sebillerde bulunan çalışma mekanizmaları, damacana üzerinden gelen suyu sıcak ve soğuk su haznelerine alarak içmeye hazır hale getirerek bekletir. Kullanım öncesinde hazır vaziyette bekleyen su, kullanıcılar tarafından sıcak ya da soğuk şu şeklinde musluklardan alınır. Bosch su sebilleri farklı model ve boyutlara sahip olduğundan hazır su miktarları da buna paralel olarak değişiklik gösterebilir. Genel olarak bu faydalı ve gelişmiş ürünler, 1 litre sıcak su haznesi ve 3,5 litre şeklinde soğuk su haznesine sahiptir. Sıcak su üretimi için hazne içerisinden çekilen su, yaklaşık olarak 87 derecelik bir ısı  ile kullanıcıların kullanımına hazır hale getirilir. Soğuk su bölümünde ise bu işlem, 10 derece seviyesine kadar indirgenerek içime hazır hale getirilir. Tüm bu aşamaların ardından artık sebil içerisinden soğuk ya da sıcak suyu kullanımı uygundur.

Bosch markalı olan su sebili modellerinde üçüncü musluk özellikleri dahi bulunur. Bunun sebebi kullanıcılara ortam sıcaklığında su verebilmek içindir. Herkes sıcak ve soğuk su ayarı yapmak yerine normal sıcaklığa sahip bir suyu doğrudan temin edebilmeyi isteyebilir. Su sebili kullanım öncesinde suyun yeteri kadar ısınıp ısınmadığına dikkat edilmesi önem arz ediyor. Musluk kullanım mekanizmasının da size uygun olup olmadığını kontrol ederek kullanmaya başlamalısınız. Kullanımınıza hitap etmeyecek olduğu durumlarda ise;arıtmalı modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Bosch markalı tasarımlarda sıcak sudan çocukların yanma olaylarına maruz kalmamaları için çocuk kilidi bulunan ürün ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Kişilerin taleplerine özel farklı ayrıcalıkları ile satışa sunulmakta olan bu akıllı teknolojiler su ihtiyaçlarınızda pratik bir yöntemi beraberinde getirir. Bosch markası adı altında satışa sunulmakta olan sebil modelleri, gizli damacana, arıtmalı, standart, olacak şekilde sıralanır. Aynı zamanda günlük su ihtiyaçlarınıza özel kullanım sunabilen ölçüleri ile farklı özellikleri üzerinde taşır.

Bosch su sebili fiyatları da kişilerin bütçesine uygun çok farklı özelliklere sahiptir. Teknik özellikleri, çalışma prensibi ve diğer ek özellikleri ile farklı fiyatları beraberinde getirir. İhtiyaçlarınıza paralel olacak şekilde fiyatları gözden getirerek seveceğiniz renklerden oluşan bir su sebiline Bosch farkıyla sahip olabilirsiniz. İster ev isterseniz de iş ortamlarında suya olan ihtiyacınızı bu muhteşem arıtma ürünleri ile kolayca oradan yaşam alanlarınızda kullanmak için sipariş oluşturabilirsiniz.

Bosch sebil kullanımı sırasında en başta talimatlara göz atılması gerekiyor. Boş Damacana Uyarısı anlamında kullanıcıların hiçbir durumda susuz kalmaması adına hep takipte kalmaları gerekir. Bosch sebilde üzerinde bulunan damacana içerisinde sadece 1 litre su kaldığı durumlarda gerekli sinyal ile bilgi verilir. Kullanıcılar bu uyarıyı dikkate almalıdır. Bu sayede damacana içerisindeki su bitmeden yenisini temin edebilirsiniz. Bu gelişmiş detay sayesinde susuz kalmadan kaliteli ve taze su tüketimine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  4L ve daha yüksek su kapasite özellikleri ile geniş aileler için bilir taptaze su üretilme ayrıcalıklarını üzerinde bulunduran tasarım, farklı kapasiteleri ile beğeninize sunuluyor. Şıklığı, ergonomik yapısı ve kişilerin yaşam alanlarında yer kaplamayandizaynı ile uzun yılları sorunsuz bir kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor. Günün her anı sorunsuzca su ihtiyacını bu dayanıklı sebil aracılığı ile sağlayabilirsiniz. İdeal çözüm şekliyle sevdikleriniz ve sizler için kaliteli suyun ortaya çıkmasını destekler. İster buz gibi soğuk bir bardak su yada sıcaklığı ile el yakan bir özelliğe sahip suyu kolayca Bosch sebiller üzerinden temin edebilirsiniz.

Üzerinde bulunan her bir ayrıntısı ile mükemmeliyetçi tasarımlar olarak dünyanın farklı noktalarında kullanılıyor. Her türlü çatının altında kullanıcıların taze ve farklı derecedeki su taleplerini pratik olarak ortadan kaldırabilir. Akıllı sistem teolojisi ile kullanıcıları uyaran ve çalışma prensibini aksatmayan bir özelliğe sahiptir.  Fark oluşturan nice kaliteli teknik özelliği sayesinde memnun edici sonuçlar beraberinde getiriyor. Rahatlıkla her daim tüketebileceğiniz su ayrıcalıkları için hayatın her alanında bu özel çözümleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bosch Su Sebili Kullanım Alanları Nelerdir?

Yaşamın en temel kaynağını oluşturan su, sağlıklı insan bünyesi için insanların var olduğu her alanda kullanıma uygundur. Yaygın olarak evlerde; iş yerlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında, her türlü özel cafe ve restoranda bulunabildiği gibi ayrıca karavan ve bungalov ev tasarımlarının içerisinde de kendine yer edinebilen harikatasarımlardır.  Gizli Damacana Tasarım özellikleri ile çok şık bir duruş sergileyen su sebiller, otellerde ve düğün salonu gibi daha pek çok aklınıza gelebilecek ortamda kendine yer bulabilmektedir. Kullanılacak olan yerin insan yoğunluğuna bağlı olarak ebatları birbirinden farklılık gösteriyor.  BU sebeple kalabalık insan yapılaşmasının fazla olduğu mekânlarda mutlaka bu özel ürünler tercih ediliyor. Mutfağınızda, koridorda veya farklı bir çatı altında kullanarak modern ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Gizlenmiş damacana özellikleri ile son tasarımlarda daha fazla ilgi bulduğunu söylemek isteriz. Her defasında çok daha gelişmiş ve çok daha ayrıcalıklı eklentileri ile Bosch sebilller büyük bir satış grafiğine kavuşmuş ürünlerdendir. Gizlenmiş damacana özelli ile kişilerin göz sevkininde korunması sağlanmış bulundığun tercih edilme sebepleri artış gösteriyor. Gizli damacana tasarımı her türlü dekorasyon şekline sorunsuz uyum sağlayabildiğinden bahsedebiliriz. Estetik görünümlü olmasına ek olarak ; kolaylıklı sıcak su ve soğuksu sunma konusunda da kişilerin işini kolay hale getiriyor.

Farklı amaçlara hitap etmek amacıyla ihtiyaç duyulan sıcak ya da soğuk su için bu yenilikçi ürün grupları yaygın olarak tercih ediliyor. Bosch su sebili üzerinden taze suya ulaşırken şişeyi kaldırmanıza bile gerek kalmaz.kolayca altına yerleştireceğiniz bardak ile suyu zahmetsizce temin edebilirsiniz. Kendi kendini temizleme özelliği ile sayesinde su haznesi hep temiz ve hijyenik kalır. Kullanma talimatlarında bahsedilen periyotlarda servis ile temizlik işlemleri gerçekleştirildiğinde uzun süreli bir kullanım sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Su Sebili

6 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483637/235604/236214/bosch