Hanımların mutfaktaki en büyük yardımcısı olan blender, mutfak işlerini kolaylaştıran elektrikli mutfak aletleri arasında yer alıyor. Çırpmadan karıştırmaya ve doğramaya kadar birçok işte kullanılarak mutfaktaki işleri daha az zamanda bitirmeye yarayan aynı zamanda yemek yaparken işlerinizi kolaylaştıran blenderlar, farklı marka seçenekleri ile bulunabiliyor.

Blender markaları arasında yer alan Cookplus, farklı blender ve blender setlerini kullanıcıya sunuyor. Türkiye’nin önde gelen zücaciye markalarından Karaca’nın yan kuruluşu olarak Karaca kalitesini taşıyan ve 2012 yıllında faaliyete başlayan Cookplus markasının blender modelleri arasında birçok ürün çeşidini bulabilirsiniz.

Cookplus Blender Çeşitleri

Cookplus blender çeşitleri temelde parça sayısına ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Set halindeki el blender modelleri her blender çeşidinde bulunan blender aparatı, besinleri doğramak için doğrayıcı bıçaklar, karıştırmak için çırpıcı gibi parçalar ve karıştırma haznesi gibi parçalardan oluşuyor. Eksiksiz aparatları ile mama yapımından soğan doğramaya kadar birçok işlemde kullanılabiliyor. Haznesi sayesinde karıştırma işlemlerinde oldukça pratik bir kullanım sunan set halindeki modellerde motor gücü de doğrama işlemlerinde önemli oluyor. Özellikle doğrama ve karıştırma hızını belirleyen motor gücü, krema ya da kek hamuru karıştırırken işinizi kolaylaştırıyor.

Cookplus blender modellerinde çubuk blenderlarda büyük ilgi görüyor. Set halindeki ürünlere oranla daha kolay ve pratik bir kullanım sunan modeller, aynı zamanda mutfakta az yer kapladığı için tercih ediliyor. Çubuk blenderlarda öne çıkan özellikler ise ayarlanabilir gövde, ergonomik tasarım ve bıçak teknoloji oluyor. Bıçak teknolojisinde özellikle tırtıklı bıçakları ile kolay doğrama yapan modelleri inceleyebiliriz. Bıçak teknolojisinin yanında kolay temizlenme imkanı veren çubuk blenderlar, kullanımdan temizlemeye kadar birçok açıdan sizlere kolaylık sağlıyor.

Cookplus blender çeşitleri arasında cam sürahili blenderlarda yer alıyor. Çubuk blenderlar ve set blenderlara oranlar çıkarılabilir ölçü kabı ve ayak kısmı ile daha sabit bir kullanım sunan ürünler paslanmaz çelik bıçaklar, ekstra öğütücü aparat, hız ayarı gibi özellikler ile birlikte geliyor. Ekstra güçlendirilmiş bıçakları ile de buz kırma gibi fonksiyonları da üzerinde toplayan ürünlere erişebilir, farklı modellere sahip ürünlerin motor güçlerini karşılaştırabilirsiniz.

Cookplus Blender Fiyatları

Blender fiyatları ürünlerin modellerine bağlı olarak değişiyor. Cookplus blender çeşitlerinde set halindeki blenderlar, çubuk blenderlar ve cam sürahili ürünler farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Set halindeki el blender modellerinde fiyatlar ürün özellikleri ile paralel olarak belirleniyor. Çırpma aparatından doğrama haznesine kadar birçok parçayı içeren bu setleri inceleyerek mutfaktaki ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Modelli ile paralel fiyatlara satılan set halindeki ürünleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Cookplus blender fiyatları birbirine oldukça yakın oluyor. Set halindeki el blenderları ile birbirine yakın fiyatlar ile satılan cam sürahili modellere erişebilirsiniz. Özelliklerine uygun olarak cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunulan cam sürahili modelleri watt gücü gibi nitelikleri ile birlikte inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Motor gücüne bağlı olarak doğrama ya da buz kırma gibi özellikleri değişen ürünlere cazip fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Markanın çubuk blender modelleri ise diğer modellere oranla daha cazip fiyatlara sahip olduğu için daha uygun bütçelere hitap ediyor. Hem haznesi ve çeşitli aparatları olmadığı için hem de daha sade bir kullanım sunduğu için uygun fiyatlara sahip olan çubuk blender modellerini inceleyebilirsiniz. Diğer modellerde olduğu gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Mutfaktaki iş yükünüze ve ihtiyacınıza bağlı olarak seçilmesi tavsiye edilen blender modellerinden uygun olanı hemen belirleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Cookplus Blender Fiyatları

7 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Cookplus Blenderlar
  2. Tefal Blenderlar
  3. Arzum Blenderlar
  4. Philips Blenderlar
  5. Braun Blenderlar
  6. Vestel Blenderlar
  7. Electrolux Blenderlar
  8. Sinbo Blenderlar
  9. Korkmaz Blenderlar
  10. Homend Blenderlar
  11. Fakir Blenderlar
  12. Siemens Blenderlar
  13. Arçelik Blenderlar
  14. Arnica Blenderlar
  15. Kenwood Blenderlar
  16. Hotpoint Ariston Blenderlar
  17. King Blenderlar
  18. Bosch Blenderlar
  19. Cvs Blenderlar
  20. Goldmaster Blenderlar
  21. Beko Blenderlar
 4. Güç (W)
 5. Blender Tipi
  1. Sürahili / Smoothie Blender
  2. Çoklu Set
  3. El Tipi Blender
 6. Renk A-Z
  1. Pembe
  2. Bordo
  3. Gold
  4. Krem
  5. Krem Rengi
  6. Mavi
  7. Mint
  8. Sarı
  9. Turuncu
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 10. Fonksiyonlar
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Cookplus
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/cookplus
Başa dön