Coredy Robot Süpürge

Günümüz dünyasında insanların birçoğu oldukça yoğun bir tempo içerisinde çalışıyor. Yoğun tempoda çalışanlar ya da kendine daha fazla zaman ayırmak isteyenler hayatı kolaylaştıran teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Teknolojinin yaşam alanları için hayatı kolaylaştıran son ürünü robot süpürgeler. Robot süpürgeler mobil uygulama üzerinden kontrol ediliyor. Evde kimse yokken bile çalışarak hijyenik bir ortam yaratan akıllı süpürgeler, eşyalarınıza zarar vermeden temizlemekle kalmıyor, size zaman da kazandırıyor.

Günlük hayatı daha akıllı ve ilham verici hâle getirmeyi görev edinen Coredy, kullanıcılara sevmek, öğrenmek ve geliştirmek gibi daha güzel işler için zaman kazandırmayı hedefliyor. Kir, toz, saç, evcil hayvan tüyü ve kalıntılarını kusursuz bir şekilde toplayabilen Coredy Robot Süpürge, etkili temizliği size gerek duymadan gerçekleştiriyor. Coredy Robot Süpürge modelleri tüm zemin tipleri için uygun fırçaları, işlevsel kontrol avantajı ve etkili temizlik avantajıyla kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Duvar kenarı ve köşeleri de süpürebilen cihazlar, robot süpürgeden beklediğiniz tüm işlevleri yerine getiriyor.

Süper Emici Güç

Coredy robot süpürgeler, hemen hemen her türlü zemin kirinin üstesinden gelebilen 1400 pa gücüyle evlerinizi temizliyor. İki büyük tırmanma tekerleğiyle halıların üzerinde kolayca hareket eden cihazlar, kirlilikleri kolaylıkla vakumluyor. Çarpışma ve düşmeyi önlemek amacıyla yükseltilen gelişmiş algılama teknolojisine sahip olan Coredy hem mobilyalarınıza hem de kendisine bir zarar gelmesini engelliyor, çizilmelerin önüne geçiyor. Cihazlar akıllı telefonlara yüklenebilen bir uygulama vasıtasıyla kontrol ediliyor. Coredy robot süpürgeler şarj düşük güçte olduğunda şarj tabanına geri dönüyor ve böylelikle akıllı süpürgeniz her an şarj edilmiş ve süpürmeye hazır bir durumda sizden gelecek komutları bekliyor.

Tüm Zemin Tiplerinde Etkili Temizlik

Akıllı telefon ve uzaktan kumandayla kolaylıkla kontrol edilebilen Coredy süpürgeler farklı temizleme modu, önceden ayarlanabilen vakum süresi ve algılama teknolojisi sayesinde siz evde değilken ya da başka işlerle ilgilenirken evinizin zahmetsizce temizlenmesini sağlıyor. 2600 mAh gücündeki Li-ion pil teknolojisiyle çalışan cihazlar, tam dolu tek şarjla 110 dakikaya kadar varan bir temizliğin keyfiniz çıkarmanızı mümkün kılıyor. Yaşam alanları için ideal hacim kapasitesine sahip olan akıllı robotlar, boşaltma sıklığını düşürmek için tek seferde daha fazla kir tutuyor. Coredy Robot Süpürge çeşitlerinin temizliği de oldukça pratik. Ön filtreyle yüksek performanslı filtrenin kombinasyonu, tozu etkili bir şekilde makinenin içinde hapsediyor ve lekesiz bir ev için havaya geri salınan toz miktarını azaltıyor.

Daha Güçlü, Daha Sessiz

Coredy akıllı süpürgeler lekesiz bir temizlik için görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz seviyedeki güçlü tozu ve kiri emiyor. Evcil hayvan barındıran evlerde hayvan tüyü gibi kirlilikleri etkili şekilde temizleyen robot sayesinde eviniz sürekli olarak hijyenik bir temizliğe kavuşuyor. Ürünler, vakumlama gürültüsünü önemli ölçüde azaltan motor teknolojileri sayesinde sessiz bir temizlik deneyimi sunuyor. 27 derecelik yan fırçaları yardımıyla duvar kenarlarına ve köşelerine yapışan kirleri rahatlıkla süpüren cihazlar, güçlü vakumuyla kusursuz bir temizliğin kapılarını aralıyor. Bazı Coredy modellerinde paspas aparatı da bulunuyor. 30 saniye içerisinde bir paspasa dönüşen robot süpürge, evinizi köşe bucak temizliyor.

Coredy Robot Süpürgeler ne kadar garanti süresine sahip?

Coredy Robot Süpürgelerin 24 ay garanti süresi bulunuyor.

Coredy Robot Süpürgeyi evin her bölgesinde kullanabilir miyim?

Evet, Coredy akılıllı süpürgeler sahip oldukları farklı temizleme modlarıyla her yüzey tipini süpürebiliyor.

Coredy Robot Süpürgelerde HEPA filtre var mı?

Evet, Coredy Robot Süpürgede hem ön filtre hem de HEPA yüksek performanslı filtre) bulunuyor, böylelikle temizlik robotunuz vakumladığı toz ve kiri tekrar dışarı vermiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Coredy Robot Süpürge

2 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Coredy Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Electrolux Robot Süpürgeler
  6. Anker Robot Süpürgeler
  7. iRobot Robot Süpürgeler
  8. Fakir Robot Süpürgeler
  9. Yukka Robot Süpürgeler
  10. Ecovacs Robot Süpürgeler
  11. ILife Robot Süpürgeler
  12. Liectroux Robot Süpürgeler
  13. Samsung Robot Süpürgeler
  14. Viomi Robot Süpürgeler
  15. Hobot Robot Süpürgeler
  16. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  17. Lydsto Robot Süpürgeler
  18. Miele Robot Süpürgeler
  19. Proscenic Robot Süpürgeler
  20. Robogil Robot Süpürgeler
  21. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Boy
 6. Renk
 7. Pil Tipi
 8. Şarj Süresi
 9. Fiyat Aralığı
  -
 10. En
 11. Satıcı
 • Marka Coredy
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/coredy
Başa dön