Evde sahip olunan yeterli düzeyde sıcak su, rahat ve konforlu bir yaşam sağlar. İhtiyaca göre sıcak su her alanda kullanılır. Özellikle banyo yaparken veya temizlik yaparken sorunsuz şekilde çalışan bir sistem herkesin tercihi olur. Demirdöküm termosifon kullanım alanına göre maksimum verimlilikle çalışır. Cihazların boyutları orta büyüklüktedir. Bu da monte edilen alanda fazla yer kaplamadan şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Geniş ürün çeşitleri arasında istediğiniz modeli ve boyutu rahatlıkla bulabilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar Demirdöküm termosifon dijital ekranıyla da modern bir üründür. Son teknolojiyle desteklenen ürün ev dışında ofiste ya da konaklama yerlerinde de tercih edilebilir. İstenilen sıcak su kısa sürede hazır hale gelir. Ayrıca sahip olduğu titanyum katkılı emaye uzun ömürlü ve verimli kullanım imkanını beraberinde getirir. Bunların yanı sıra temiz bir kullanıma da sahiptir. Bu sayede ürününüz uzun süre ilk günkü yüksek performansı ile çalışır. Ayrıca sessiz çalışan ürün mutfakta, banyoda veya balkon gibi sıklıkla kullanılan alanlarda tercih edilebilir. Demirdöküm termosifon 40 lt seçenekleri olduğu gibi 100 litrelik modeller de vardır. Kullanım alanının büyüklüğüne göre bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Su seviyesini bu sayede arzu edilen miktarda ve ısı derecesinde tutabilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan düğmesi sayesinde de ayarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Demirdöküm termosifon ölçüleri sayesinde her alana kolayca monte edilebilir. Yerleştirileceği alanda fazla yer kaplamadan şık ve modern bir görünüme sahip olur. Demirdöküm 80 lt termosifon LCD göstergesiyle ısı derecesini her an takip edebilirsiniz. Elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlarda da açma ve kapama düğmelerini kullanarak Demirdöküm termosifon 80 lt ürünü devre dışı bırakabilirsiniz. Arzu edilen konforlu ve tasarruflu kullanım bu ürün sayesinde hayatınıza girer.

Demirdöküm Termosifon Çeşitleri

Demirdöküm termosifon özelliklerinden biri de titanyum emaye kullanılmasıdır. Uzun ömürlü, hijyenik ve verimli bir kullanım için bu hususa dikkat edilmesi gerekir. Ürün içinde bulunan emaye zamanla aşınma ve paslanma özelliği gösterebilir. Burada devreye magnezyum anod girer. Magnezyum anod ile kaplanarak oluşabilecek paslanmaların önüne geçilir. Bu sayede uzun süreli koruma sağlanır. Uzun süreli kullanıma bağlı oluşan arızalar, ürün içerisinde bulunan otomatik arıza tanı sistemiyle kolaylıkla öğrenilebilir. Kısa sürede bilgi sahibi olunan arıza zaman kaybetmeden çözüme kavuşturulur. Demirdöküm termosifon modellerinde donma koruma emniyeti de bulunur. Ürün eğer 6 derecenin altına düşerse, onu 10 dereceye kadar çıkarır. İşlemi tamamladıktan sonra da devreden çıkarak güvenli kullanıma devam eder. Demirdöküm termosifon 30 lt su hacmine sahip ürünlerde vardır. Isıtma kapasitesi bu ürünlerin 1800 Watt’a kadar çıkar. Bu seviyedeki ısıtma kapasitesi Demirdöküm 50 lt termosifonda da aynı şekildedir. Sahip oldukları ECO mod sayesinde istenilen sıcaklık seviyesinde çalışır. Bu da enerjiden ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kireçlenmeyi azaltarak, rezidansın ömrünü de uzatır. Ürün çeşitleri arasında iki farklı çalışma şekli göze çarpar. Elektrikle çalışan termosifonun yanında doğalgaz ile çalışan termosifon da bulunur. Müşteriler kendi kullanımlarına göre bu iki ürün çeşidi arasında seçim yapabilir. Demirdöküm doğalgazlı termosifon modelinin kurulumu kolay ve rahattır. Maksimum verimlilik de çalışan bu ürünü rahatlıkla kullanabileceğiniz alana monte edebilirsiniz. Demirdöküm termosifon kullanımını ve özelliklerini kılavuzundan öğrenerek sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında Demirdöküm termosifon 50 lt ürün yüksek Watt gücü sayesinde hızlı şekilde suyu ısıtarak kullanıma hazır hale getirir. Su hacmi ne kadar geniş olursa verimlilik de o derece artış gösterir. Ayrıca soğuk kış günlerinde ihtiyaç duyulan Demirdöküm panel radyatör modelleri de farklı ölçülerde alanlara uygun çeşitlilikte sunulur.

Demirdöküm Termosifon Avantajlı Kullanımı

Demirdöküm termosifon 65 litre hacmine sahip bu ürünlerde turbo ısıtıcı özelliği bulunur. Bu da sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz an hızlı şekilde suyun ısıtılmasını sağlar. Suyun ayarını derecelendirme sistemiyle rahatlıkla kendinize göre yapabilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan kumanda paneli sayesinde istenen ayarlamalar kolaylıkla yapılabilir. Demirdöküm termosifon 65 lt üründe bulunan LED ekran, ayar düğmesi ve şebeke gerilim sistemini bu panelden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Şebeke geriliminin olduğunu cihazın üzerinde bulunan LED ekrandan öğrenebilirsiniz. Olumsuz bir durumda ışığı yanıp sönerek sizi bilgilendirir. Ofis yaşamında da hem temizlik hem de günlük ihtiyaçları karşılamak için sıcak suya ihtiyaç olabilir. Ocakta belli zamanda su ısıtmak yerine konforlu bir deneyim sunan bu ürün tercih edilebilir. Demirdöküm 65 lt termosifon hacmindeki model gelişen teknolojik özellikleriyle müşterilerin kullanımına sunulur. Sıcak suyu anında ısıtarak zaman kaybının önüne geçer. Suyun içinde bulunan kireçlenme de ısınan suda minimuma inerek sağlıklı ve temiz bir su imkanı sunar. Demirdöküm termosifon 90 lt hacimli bu ürünleri kullanırken sahip olduğu teknolojik fonksiyonlar bazı avantajlar sağlar. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Donmalara karşı sahip olduğu sistemi evde bulunmadığınız zamanlarda kullanarak, ürün içindeki suyu kontrol edebilirsiniz.
  • ECO işletme modu ürün içindeki suyun derecesinin belli bir ayarda tutulmasını sağlar.
  • Demirdöküm termosifon titanium devamlı kullanılması halinde servis tarafından bakımının yapılması ürünün ömrünü uzatır.
  • Ürün içinde biriken suyun emniyet ventili kullanılarak ayda bir boşaltılması, kireçlenme ve paslanma gibi olumsuz durumların önüne geçer.
  • Ayar düğmesini kullanarak su derecesini isteğe bağlı olarak değiştirebilir, kendinize uygun ısı miktarını ayarlayabilirsiniz.
  • DD termosifon seçenekleri arasında kullanım alanının hacmine göre uygun kapasitedeki ürünü seçebilirsiniz.
Uygun Fiyatlı Demirdöküm Termosifon

Demirdöküm termosifon fiyatları su hacmine, boyutuna ve sağladığı özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Demirdöküm termosifon en ucuz fiyatlarla müşterilerin istediği kalitede seçeneklere sahiptir. Demirdöküm termosifon fiyat listesinden bütçenize uygun gelişmiş teknolojiye sahip ürünü kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ve bütçenize uygun gelen ürün hakkında detaylı bilgileri de müşterilerin yapmış olduğu Demirdöküm termosifon yorumları ile öğrenebilirsiniz. Bu sayede alışverişinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Termosifon Demirdöküm sessiz bir şekilde çalışır. Demirdöküm elektrikli termosifon bacasız ve elektrikle çalışan bir modeldir. Bu da temiz ve sorunsuz kullanımı beraberinde getirir. Ocak üzerinde uzun saatler su ısıtmanıza gerek kalmadan hızlı şekilde sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Siz de herkesin kendine uygun modeli bulabileceği bu termosifonlara Hepsiburada’dan sahip olabilirsiniz.

Demirdöküm Termosifon Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürün seçiminde ne amaçla kullanılacağı ve kişi sayısı göz önünde bulundurulmalıdır. Demirdöküm termosifon 100 lt’ye kadar çıkan su hacmi kapasitesi vardır. Kullanacak kişi sayısı ve ihtiyaç duyulan miktara uygun seçim yapılması uzun vadede memnuniyetinizi artırır.

Demirdöküm Termosifonun Belirleyici Özellikleri Nelerdir?

Enerji tasarrufu sağlayan ECO moda sahiptir. Optimum seviyedeki sıcaklıkla yüksek verimlilikte çalışır. Hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlayacağınız bu ürünün modelleri arasında, korozyona ve bakterilere karşı koruma sağlayan özellikler de mevcuttur. C sınıfı enerjiye sahip, az yer kaplayan şık ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken bu ürünü istediğiniz yerde tercih edebilirsiniz.

Demirdöküm Termosifon Nerelerde Kullanılır?

Termosifon genelde evlerde tercih edilen ürün olmasının yanı sıra ofis yaşamında da kullanılabilir. Az yer kaplayan bu ürün baca gerektirmediği için elektriğin olduğu her yerde kullanılabilir. Özellikle kış aylarında bulaşık yıkarken, duş alırken veya elleri yıkarken soğuk su elleri tahriş edebilir. İş yaşamının veya konaklamanın olduğu yerlerde bu ekonomik, güvenli ve kullanışlı ürün tercih edilerek, olumsuz durumların önüne geçilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Demirdöküm Termosifon

15 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Su Kapasitesi
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?