Ekmek Kutusu

Emekleri güvenli bir şekilde saklayabilmek için ekmek kutusu modelleri arasındaki birbirinden şık ürünlerden yararlanabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip olan ekmek kutuları aracılığıyla çok sayıda ekmeği bir arada muhafaza edebilirsiniz. Bütün halde ya da dilimli şekilde ekmeklerinizi saklayabilmenizi sağlayan bu kullanışlı ürünler, mutfağınızın farklı noktalarında konumlandırabilmeniz için elverişli özellikler taşır. Gövdelerinin estetik tasarımı ile mutfaklara zarafet katmayı başaran ekmek saklama kutusu çeşitleri, tezgâh ya da yemek masası üzerine yerleştirebilmeniz için uygundur. Ekmek kutularının ince ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş olan gövdeleri sayesinde hem estetik hem de sağlam olan bu ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Farklı ekmek türlerini içlerine yerleştirebilmeniz için de uygun özellikler taşıyan bu ürünler, beyaz ekmek çeşitlerini ya da kepekli ekmeklerinizi daha güvenli bir şekilde saklayabilmenize yardımcı olur. Dilimlenmiş ve poşetlenmiş haldeki ekmekleri de bu kutulara gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz. Farklı renklerde tasarlanmış olan ahşap, bambu, metal, hasır, plastik ekmek kutusu modelleri arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kapaklı Ekmek Kutusu Çeşitleri

Tasarımlarında yer verdikleri kapaklarla işlevsellik yaratan ekmek kutuları, yiyeceklerinize kısa bir sürede ulaşabilmenize yardımcı olur. Poğaça, simit gibi hamur işi gıdaları saklamak için de kapaklı ekmek kutularının pratikliğinden yararlanabilirsiniz. Kapakları gövdelerinden ayrılabilen ekmek kutusu modelleri ile iç kısma kolayca ulaşabilirsiniz. Metal malzeme ile imal edilmiş olan kapaklı ekmek kutuları arasından rahatlıkla taşıyabileceğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Kapaklarında yer verdikleri tutacak bölümü ile de dikkat çeken bu ürünler, iç kısma tek hamlede ulaşabilmenizi pratik hale getirir. Aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı olan ekmek kutuları ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Hafif olan gövdelerinden yararlanarak ekmek kutularını tek elinizle dahi taşıyıp çeşitli noktalarda konumlandırabilirsiniz. Tasarımlarında ekmek illüstrasyonlarına ve çeşitli yazılara yer veren siyah, beyaz, kırmızı, pembe, gri ekmek kutusu çeşitlerini tercih ederek mutfağınıza şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Ekmek kutularını içlerine zemin örtüsü yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Böylece çikolatalı ya da kremalı hamur işi gidılarınızı rahatça ürünün içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

Ekmek Saklama Kutusu Kullanarak Hijyen Sağlayın

Tozlara ve yabancı maddelere karşı ekmeklerinizin korunmasını sağlamak için ekmek kutusu modellerinden yararlanabilirsiniz. Kapakları sayesinde kullanışlılık sunan bu ürünler, çevredeki tozun ve çeşitli kirlerin ekmeklerinize ulaşmasını önler. Böylece ekmeklerinizi ailenize gönül rahatlığıyla sunarak öğünlerinizi tüketebilirsiniz. Çıkarılabilir kapak desteği sunan ekmek saklama kutularının yanı sıra sürgülü kapak sistemine sahip olan modeller de vardır. Bu ürünlerle beraber aşağıya ve yukarıya doğru açılabilen sürgü sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Saniyeler içerisinde açıp kapatabileceğiniz sürgü sistemi, ekmeklerinize dilediğiniz anda hijyenik şekilde ulaşmanıza yardım eder. Kapak bölümünde ergonomik kulplara yer veren modeller, sürgü sistemini tek parmağınızla rahatça kullanabilmenizi sağlar. Büyük ekmek kutusu modellerinin de bulunması, eviniz ya da işletmeniz için kullanabileceğiniz daha büyük ebatlardaki ürünlere ulaşabilmenize olanak tanır. Büyük boyutlu şekilde üretilmiş olan ekmek kutuları yardımıyla çok sayıda ekmeği bir arada muhafaza ederek hijyenik bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Tabanları geniş ve ayaklı şekilde üretilmiş olan ekmek kutuları ile de dengeli ve güvenli bir konumlandırma yapabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Ekmek Kutuları

Paslanmaz metal malzeme ile üretilmiş olan ekmek kutuları sayesinde uzun ömürlü ve sağlam bir ürüne sahip olmanın ekonomik avantajlarını yaşayabilirsiniz. Fırın boyası tekniği tercih edilerek boyanmış modeller, ekmek kutunuzun üzerinde yer alan desenlerin uzun yıllar çıkmaması sayesinde büyük beğeni toplar.. Aynı zamanda aşınma ve kararma gibi sorunlara karşı dayanıklı olan metal ekmek kutuları mutfakların vazgeçilmezi olmaya adaydır.. Ekmeklerinizi yatay ya da dikey şekilde yerleştirebilmenize olanak tanıyan derin modeller, baston ekmekleri veya tombul ekmekleri güvenle muhafaza edebilmenizi sağlar. Yemek masanıza yerleştirebilmeniz için uygun ebatlarda tasarlanmış ekmek kutuları da vardır. Bu ürünler sayesinde ailecek ekmek dilimlerine ulaşmanız kolaylaşır. Sahip oldukları ebatları inceleyerek ekmek sepeti modelleri arasından size uygun olan ürünlere erişebilirsiniz. İç mekân kullanımının yanı sıra dış mekân kullanımı için de elverişli olan ekmek sepetlerini tercih ederek işletmenizde ekmek dilimlerini konuklarınıza oldukça şık şekilde sunabilirsiniz. Yıkanabilir şekilde tasarlanmış ekmek kutularını kullanarak pratik bir şekilde ürün temizliği yapabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlı Ekmek Kutusu Çeşitleri

Evinizin dış kısmına monte edebileceğiniz ürünlerden gazetelik ve ekmeklik olarak yararlanabilirsiniz. Böylece her sabah gazeteniz ve ekmeğiniz görevliler tarafından kapınızın önüne güvenli bir şekilde bırakılabilir. Derin bir yapıya sahip olan gazetelik ve ekmeklik modelleri, her iki ürünü de düşme sorununa karşı koruyan tasarımlarıyla beğenini toplar. Akılcı tasarımları ile öne çıkan çok sayıda modelin bulunması sayesinde ekstra kullanışlılık elde edebilirsiniz. Gövdelerinin üst kısmında düz ve geniş bir alana yer veren ekmek saklama kutularını tercih ederek çok yönlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu ürünlerin üst yüzeyine baharat kutularınızı ya da kâselerinizi yerleştirebilirsiniz. Mutfağınızı daha işlevsel kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanan ekmeklikler, hayatınıza ekstra konfor katar. Bambu malzeme ile imal edilmiş olan şık ekmek kutularını da mutfağınızda kullanabilirsiniz. Sade ve estetik görünümleri ile beğeni toplayan bu ekmek kutuları, ahşap detayından hoşlanan kullanıcılar için oldukça ideal bir seçenektir. İşletmenizde müşterilerinize hizmet verirken çeşitli hamur işi gıdalara pratik bir biçimde erişmek için de geniş bambu ekmek kutularını tercih edebilirsiniz. Bu sayede servis hizmetlerinde zaman kazanarak müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz.

Havluluk Bölümüne Sahip Ekmek Kutuları

Geniş gövdelerinde birçok bölmeye yer veren ekmek kutuları, çeşitli mutfak eşyalarını saklayabilmeniz için de uygun alanlar sunar. Bu modeller arasındaki havluluklu ekmek kutusu çeşitleri, gövdelerinin üst kısmına kâğıt havlu rulonuzu yerleştirebilmenizi sağlar. Böylece kâğıt havlunuzu yerleştirmek için mutfağınızda ekstra alan kullanmanıza da gerek kalmaz. Şıklıkları ile de beğeni toplayan çok yönlü modeller, sahip oldukları yerleşim noktaları ile farklı mutfak gereçlerinizi konumlandırabileceğiniz alanları kullanımınıza sunar. MDF ahşap malzeme ile hem pürüzsüz hem de dayanıklı şekilde üretilmiş olan ekmek kutularını kullanarak büyük bir konfor elde edebilirsiniz. Tasarımlarında metal kulp detayına yer vererek şıklık yaratan ahşap ekmek kutularından yararlanarak mutfağınıza zenginlik katabilirsiniz. Yüzeyleri son derece geniş olan çok amaçlı ekmek kutularının üst kısmını çiçek saksılarınızı dekoratif olarak yerleştirmek için de değerlendirebilirsiniz.

Yemek Masalarına Zarafet Katan Ekmek Sepeti Modelleri

Hasır malzeme ile üretilmiş olan ekmek sepetleri ile kesilmiş ekmek dilimlerini yemek masanızda zarif bir şekilde sunabilirsiniz. Tutacak bölümüne de tasarımlarında yer veren şık ekmek sepeti modelleri ile oldukça estetik bir ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Hem derin hem de geniş şekilde üretilen ekmek sepetleri, taze ekmekleri ailenize sıcacık servis edebilmeniz için çok şık bir üründür. Mutfağınızda çeşitli şekillerde dilimleyeceğiniz ekmekleri bu sepetlere yerleştirerek masanıza konumlandırabilirsiniz. Kapaklı şekilde geliştirilmiş olan ekmek sepeti modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bu ekmek sepetleri sayesinde hamur işi gıdaları sıcak şekilde muhafaza etmeniz kolaylaşır. Ekmek yapma makinesi ile hazırladığınız ekmekleri de dilimleyip kapaklı ekmek sepetinizde daha uzun süre sıcaklığını kaybetmeden saklayabilirsiniz. Aynı zamanda kek ve börek dilimlerini de hijyenik bir şekilde muhafaza etmek için bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ekmek Kutusu Fiyatları

1102 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 1102 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?