Electrolux Kurutma Makineleri

Kurutma makineleri giysilerinizin ve battaniye, havlu, bornoz gibi gündelik eşyalarınızın çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra, kısa sürede kurutulmasını sağlayan cihazlardır. Kullanım kolaylığı sunan cihaz, zamandan tasarruf etmenize de olanak tanır. Electrolux kurutma makineleri, programlanabilir hassas kurutma özelliği ile çamaşırlarınızın yıpranmadan kurumasını ve kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.

Electrolux Kurutma Makinesi

Dünyaca ünlü Electrolux markasına ait kurutma makineleri, A plus enerji tüketimine sahiptir. Optisense teknolojisi, çamaşırlarınızın kurutma işlemi tamamlandığı anda, cihazın çalışmasını sonlandırarak ekstra tasarruf sunduğu gibi, giysilerinizin daha kısa sürede kurumasını sağlar. Woolmark özelliği ile kazak ve hırka gibi yünlü giysilerinizi gönül rahatlığı ile kurutabilirsiniz.

Yün, pamuklu, sentetik, kot ve hassas kurutma gibi farklı programlar ile giysilerinizi en optimum düzeyde kurutabilirsiniz. Buhar jeneratörlü ve ısı pompalı kurutma yöntemi ile giysilerinizde oluşan zorlu kırışıklıklar bile kolayca açılır. Patentli tamburu giysilerinizin yıpranmaması için özel olarak geliştirilmiştir. Protex tambur, kurutma işlemi esnasında çamaşırlar üzerinde renk kaybı, tüylenme ve sünme gibi deformasyonların önüne geçebilir.

Electrolux kurutma makineleri, saat yönü ve tersine dönüş yapan çift yönlü çalışma prensibi sayesinde, çamaşırlarınızın kırışmasını önler ve tüm yüzeylerin en ideal şekilde kurutulmasını sağlar. Ayrıca mevcut programların dışında, kişiselleştirilebilir My Favourite programı sayesinde, kullanım sıklığınıza göre en çok kullandığınız programa kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Electrolux Kurutma Makinesi Fiyatları

Electrolux kurutma makinesi fiyatları; modelin özelliklerine, tambur haznesinin büyüklüğüne, enerji tasarrufu seviyelerine ve program sayılarına göre değişiklik gösterir. A+ enerji tasarrufuna sahip bir model A++ bir ürüne kıyasla daha makul fiyatlar ile alınabilir. Standart 3 yıl garanti süresinin üzerine eklenen 5 ve 7 yıl gibi ekstra garanti uzatma işlemleri de fiyat üzerinde etkili olacaktır.

Electrolux kurutma makinesi seçerken kullanım sıklığınıza ve kapasitesine bağlı olarak, size en uygun modeli seçmek mümkündür. Haftalık çamaşır ihtiyacınız fazla ise ve yorgan, battaniye gibi hacim ve ağırlık olarak büyük ürünleri sıklıkla kurutma ihtiyacı duyuyorsanız, çoklu programa sahip, geniş tamburlu kurutma makineleri ihtiyacınıza daha uygun olacaktır.

Kurutma makineleri, hayatınızı kolaylaştıran ev aletlerinin başında gelir. Giysilerinizi doğal ortamda kurutmak oldukça zahmetlidir. Kurutma makinesi, bu sorunu kolaylıkla çözebilir. Cihazı, çamaşır makineniz ile yan yana veya üst üste kullanabilirsiniz. Bu sayede, makineden çıkarttığınız yarı ıslak çamaşırları, sepet ihtiyacı duymadan doğrudan kurutma makinesine aktarabilmek mümkün olacaktır. Ayrıca, acil olarak kullanmak istediğiniz giysilerinizi, hızlı kurutma programı ile kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Electrolux Kurutma Makinesi Yorumlar

Electrolux kurutma makinelerinin en çok beğenilen özellikleri arasında, çift yönlü çalışma yöntemi (reverse action) ile giysilerin kusursuz olarak kurutulması ve kaliteli tamburun giysileri yıpratmadan kurutması yer alır. Düşük desibel değerlerinde çalışması da Electrolux kurutma makinelerinin dikkat çekici özellikleri arasında gösterilir.

Markanın dünyaca ünlü olması ve özellikle ev aletleri alanında uzun yıllardan beri kaliteli ürünler imal etmesi, kullanıcıların tercihlerinde etkileyici unsurlar arasında bulunur. Yorgan programı sayesinde, normal şartlarda kurutması son derece zor olan yün ve elyaf yorganların kısa sürede ve mükemmel bir şekilde kurutulması, tüketicilerin ilgisini çeker.

Cihazın sorunsuzluğu, çoklu programlama seçenekleri, kolay kullanımı, sessiz çalışan motoru, sade ve estetik tasarımı da ürün hakkında olumlu yorum alan diğer konular arasında yer alır. Özellikle kalabalık şehirlerde yaşayanlar giysilerini kuruturken, ev içinde yeterli alana sahip olamayabilirler. Balkon ve teras gibi yerlerin de yoğun hava kirliliğine maruz kalması, giysiler üzerinde kötü koku oluşmasına neden olur. Bu nedenlerden dolayı kurutma makineleri, kullanışlılığı ve pratikliği ile popülerliğini her geçen gün daha da arttırır.

Electrolux Kurutma Makinesi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Arçelik
  3. Bosch
  4. Electrolux
  5. Hoover
  6. Beko
  7. Grundig
  8. Hotpoint Ariston
  9. Samsung
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Paneli
 5. Enerji Sınıfı
 6. Renk
 7. Genişlik (cm)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Derinlik (cm)
 10. Yıllık Enerji (kWh)
 11. Tambur Hacmi (L)
 12. Ses Seviyesi (dB)
 13. Satıcı
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
BAŞA DÖN