Electrolux Kurutma Makinesi Fiyatları 

Electrolux kurutma makinesi fiyatları, üretilen kurutma makinelerinin özelliğine, tambur haznesine, teknolojik düzeyine, enerji sınıfına, enerji tasarrufuna ve benzeri niteliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Aynı zamanda, program sayılarına bağlı olarak da fiyatların değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. A+ enerji tasarrufu sağlayan modellerin yanı sıra, A++ kurutma makineleri de bulunmaktadır. A+ enerji sınıflı kurutma makinelerinin A++ üretimlerine kıyasla fiyat performans açısından daha makul olduğunu söyleyebiliriz. Standart olarak kurutma makinelerinin 3 yıl garanti süresi vardır. Ancak bu sürenin üzerine 5 ila 7 yıl arası ekstra garanti uzatma eklemesi yapılır. Markanın imzasını taşıyan kurutma makinelerini satın almadan önce kullanım sıklığınızı göz önüne almanız gerekir. Bunun yanı sıra, kurutma makinelerinin kapasitesini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. Kendinize en uygun fiyatlı ve özellikli olan ürünü seçenekler arasından kontrol edebilirsiniz. 

Haftalık olarak çamaşır ihtiyaçlarınızın fazla olması durumunda kurutma makinelerinin kullanımı doğru bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra, battaniye, yorgan ve benzeri hacmi yüksek ürünler için de kapasitesi yüksek kurutma makinesi tasarımları yapılmıştır. Çoklu programlara sahip olan ve geniş tamburlu kurutma makineleri, yorgan ve battaniye gibi eşyaları kurutmanıza olanak sağlar. Bu anlamda, ihtiyaçlarınıza uygun olan ürüne seçenekler arasından ulaşabilirsiniz. Electrolüx kurutma makinesi üretimleri, genel olarak hayatınızı kolaylaştıran özellikler katılarak yapılır. Yaşamınızı kolaylaştıran ev aletlerinin başında gelen kurutma makineleri, her bütçeye ve ihtiyaca yanıt verir. Giysilerin doğal ortamda kurutulmasının zor olması nedeniyle kurutma makineleri harika bir kullanıma olanak sağlar. Çamaşır makineniz ile kurutma makinenizi yan yana kullanabilirsiniz. Bu durumda, yıkanan çamaşırlarınızı bekletmeden kurutma makinesine atarak kısa sürede kupkuru bir şekilde alabilirsiniz. Acil kullanmak isteyeceğiniz çamaşırlarınızı kurutma makineleri sayesinde kısa sürede kuru bir şekilde elde edebilirsiniz. Makinelerdeki hızlı kurutma programı sayesinde, giysileriniz kısa sürede hazır hale gelecektir. 

Electrolux Kurutma Makinesi Kapasiteleri 

Electrolux kurutma makinesi 9 kg kapasiteli modellerin yanı sıra, 8, 7 ve benzeri tambur hazne kapasiteleriyle üretilmektedir. Genel olarak, kurutma makineleri, battaniye, havlu, bornoz, kıyafet gibi eşyaların kısa süre içinde kurutulmasına olanak sağlar. Eşyalarınızın boyutu ne olursa olsun, geniş tambur hazneli kurutma makinelerini satın alarak, kurutma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesinde giysilerinizi yıkadıktan sonra, kısa zamanda kurutulmasına yardımcı olan cihazların farklı tip işlevsellikleri bulunur. Electrolux markalı kurutma makineleri zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur. Çünkü bu anlamda tasarlanan kurutma makineleri, programlanabilen hassas kurutma seçeneklerine sahiptir. Bu programlar sayesinde, dilediğiniz kurutma işlemini giysilerinize uygulayabilirsiniz. 

Kurutma makinelerinde hassas giysi kurutma programlarının olması, çamaşırlarınızın yıpranmadan kurumasına yardımcı olur. En narin ve zor yıkanan çamaşırlar bile kurutma makinelerinde kolaylıkla kuruyacaktır. Giysi ve eşyalarınızın büyüklüğü ve ebatı ne olursa olsun, büyük tambur kapasiteli kurutma makineleriyle çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz. Çünkü bu anlamda, büyük bir kolaylık sağlayan ve kısa zamanda kıyafetleri kullanıma hazır hale getiren makineler vardır. Çamaşır kurutma makineleri, teknolojik donanım yönünden de farklı tip özelliklere sahiptir. Teknolojinin gelişimiyle birlikte, markanın imzasını taşıyan kurutma makinelerindeki fonksiyonellik de artırılmıştır. Bu nedenle, her zaman kullanıcı dostu bir kullanıma olanak sağlayan kurutma makinesi tasarımları yapılmıştır. 

Electrolux Kurutma Makinesi Modelleri 

Electrolux kurutma makinesi aparatı bu elektroniklere sahip olan bireylerin ihtiyaçları arasında yerini alır. Kurutma makinelerinin modellerine bağlı olarak aparatlarının değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Dünyaca bilinen ve popüler hale gelen Electrolux markası, kurutma makinesi üretimleriyle dikkat çekmektedir. Farklı tip enerji sınıflarıyla ürettiği kurutma makineleri, kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. A plus enerji tüketimine sahip olan kurutma makinelerinin, son derece işlevsel özellikleri bulunur. Kurutma makinelerinin optisense teknolojisiyle üretilmesi, çamaşırların kısa zamanda kurutulmasına olanak sağlar. Bu teknoloji, kurutma işleminin ardından cihazın çalışmasını sonlandırır. Dolayısıyla ekstra bir tasarruf ile kurutma makinelerinin çalışması mümkün olur. Giysilerinizin kısa zamanda kuruması bu teknoloji ile mümkündür. Aynı zamanda, çamaşır kurutma makinelerindeki woolmark özelliği sayesinde, hırka, yünlü ürünler, kazak ve benzeri ürünler, gönül rahatlığıyla kurutulur. 

Pamuklu, sentetik, kot, yün, ipek ve benzeri özellikteki kumaşların farklı programlar ile başarılı bir şekilde kurutulması mümkündür. Çamaşır kurutma makineleri, giysilerinizi optimum düzeyde kurutmaktadır. Isı pompalı ve buhar jeneratörlü olarak giysilerinizdeki derin kırışıklıklar da kurutma işleminin ardından ortadan kalkar. Çünkü zorlu kırışıklıkların açılması için makinelerde özel bir teknoloji kullanılmıştır. Aynı zamanda, çamaşır kurutma makinelerindeki patentli tambur sayesinde, giysileriniz asla yıpranmaz. Giysilerinizin yıpranmaması adına bu teknoloji özel olarak geliştirilmiştir. Makinelerdeki protex tambur özelliği, kurutma aşaması sırasında, çamaşırların renk kaybı, sünme, tüylenme gibi durumları engeller. Çift taraflı çalışma prensipli kurutma makineleri saat yönü ve tersine dönüş yaparak giysilerin kırışmasını da önler. Bütün yüzeylerin ideal şekilde kurutulması bu anlamda kolaylaşmış olur. Bunun yanı sıra, kurutma makinelerindeki programların yanı sıra, kişiselleştirilebilen My favourite programı ile kullanım sıklığınıza uygun programı tercih edebilirsiniz. 

Electrolux Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Electrolux kurutma makinesi 8 kg ve benzeri tambur kapasiteleri ile üretilen elektronik eşyalardır. Bu makineleri satın almadan önce, ürünlerin özelliklerini incelemeniz son derece önemlidir. Makinelerin özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza yatkın olan ürünü tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz makinelerin programları, teknolojik düzeyi, kullanım şekli, kurutma şekli ve benzeri nitelikler, kendi ihtiyaçlarınızı yönetmenize olanak sağlar. Zevkinize uygun olan kurutma makinesini bu özellikleri göz önüne alarak satın alabilirsiniz. Genel olarak, kullandığınız çamaşır tipine bağlı olarak, çamaşır kurutma makinelerini tercih edebilirsiniz. Makinelerin kg cinsinden değerlendirilmesi de son derece önemlidir. Çünkü kullanıcılar, hangi oranda giysiyi kurutacağına makinelerin kilogram oranlarını belirleyerek karar vermelidir. 

Kurutma makinelerini satın almadan önce, A sınıfı enerji tasarrufu yapan sistemlerin olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca bu anlamda üretilen enerji tasarruflu kurutma makineleri bulunmaktadır. Fazla elektrik harcamayan kurutma makineleri, faturaların düşük gelmesine olanak sağlar. A sınıflı olarak üretilen kurutma makineleri + işareti ile gösterilir. Bu gösterge, ürünlerin enerji tasarruf oranını da ifade eder. Electrolux markasının imal ettiği çamaşır kurutma makineleri, Gentle Care System çalışma sistemi sayesinde, çamaşırlarınız yüksek ısıya maruz kalmaz. Dolayısıyla giysileriniz ve kurutmaya konu olan eşyalarınız asla aşınmaz. İlk günkü gibi yeni giysilere kurutma makineleriyle sahip olabilirsiniz. Makinelerde kullanılan teknolojiler arasında, Sensi Care System özelliği sayesinde de yük miktarı tespit edilir. Böylece az miktarda çamaşır kurutma işlemi yapsanız bile, tasarruflu kullanımdan ödün verilmez. Makinelerin özelliklerinin gelişmiş olması sayesinde, az miktarda çamaşır bile yüksek ısıyla kurutulmayacaktır. Bu sayede, çamaşırların sünmesi, yıpranması ve aşınması da engellenmiş olur. 

Electrolux Kurutma Makinelerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Markanın ürün gamı içinden satın alacağınız kurutma makinelerini kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösteren birçok faktör vardır. Electrolux çamaşır kurutma makinesi fiyatları, bu faktörlerden bir tanesidir. Ürünlerin fiyatları özellik açısından ele alındığında birbirinden ayrılır. Piyasada en uygun olan elektronik markaları arasında, Electrolux ilk başı çeker. Ancak markanın imzasını taşıyan çamaşır kurutma makinelerini satın alırken, dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunmaktadır. Özellikle, makinenin kilogram kapasitesini göz önüne almanız son derece önemlidir. Çünkü çamaşır yıkama sıklığı, her kullanıcı için farklı orandadır. Geniş bir ailesi olan bireyler ise kg kapasitesi yüksek olan çamaşır kurutma makinelerini satın alabilirler. 

Makinelerin kg kapasitelerinin yanı sıra, tambur özellikleri, enerji sınıfları gibi özellikler de kişisel tercihlere yön vermelidir. Bu yönde üretilen makineleri satın alırken, enerji tasarrufu yapıyor olması da son derece önemlidir. Markanın bu yönde tasarladığı yüksek enerji tasarruflu makineler, son derece işlevseldir. Enerji tasarrufu sağlayan kurutma makineleri, A, B gibi farklı sınıflar ile kategorize edilmiştir. Aynı zamanda, A+, A++ ve A+++ gibi enerji sınıf oranları da vardır. Bu sınıfları göz önüne alarak kendinize en uygun çamaşır kurutma makinesini satın alabilirsiniz. Burada kullanılan + işaretinin fazla olması, makinelerin o denli tasarruf yapabileceğini gösterir. Dolayısıyla yüksek + ile tasarlanan çamaşır kurutma makinelerinin satın alınması gerekir. 

Electrolux Çamaşır Kurutma Makinelerinin Kullanımı

Çamaşır kurutma makinesi üretiminde öncü olan Electrolux markası, bu anlamda her ihtiyaçlara yanıt verecek tasarımı yapmaktadır. Bu anlamda, çamaşır kurutma makinesi kullanımında dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar da vardır. Bu hususlara dikkat edildiğinde ise çamaşır kurutma makinelerinin ömrü uzayacaktır. Aynı şekilde, kurutma makinelerinin performansı da orantılı bir şekilde artacaktır. Çamaşır kurutma makinelerinin kullanımı esnasında, kapasitesinden fazla giysinin yüklenmemesi de gerekir. Fazla yükleme durumunda, çamaşır kurutma makinenizin motorunu zorlayabilirsiniz. Bu durum makinenizin verimliliği açısından sakıncalı olabilir. Kullanım sırasında, kapasitesi doğrultusunda çamaşır yüklemesi yaparak, makinenizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Electrolux markasının ürettiği kurutma makinelerini kullanırken, çok ıslak olan çamaşırların da sıkılması gerekir. Sularının iyice süzüldüğü giysilerin kurutma makinelerine atılması uygun olacaktır. Çamaşırlarınızı yıkarken, giysilerin yüksek devirde sıkılması kurutma makinelerine hazır hale gelmesine yardımcı olur. Ekstra bir sıkma programı kullanarak, çok ıslak olan çamaşırlarınızın fazla suyu alınmış olur. Çamaşırlarınızın tam anlamıyla kurutulmuş olması, kurutma sırasında yıpranma riskini de en aza indirir. Dolayısıyla kuruma süresinin uzamaması ve makinenizin zarar görmemesi adına çok ıslak olan çamaşırlarınızın süzülmesine dikkat etmelisiniz. 

Kurutma makinesine çamaşır atmadan önce, giysilerinizde makineye zarar verebilecek bir parça olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Çünkü kurutma esnasında, metal parçaları ve benzeri istenmeyen maddeler, makineniz için sakıncalı olabilir. Metal bulunan çamaşırların da kurutma makinelerine atılmaması önemli bir konudur. Bunun yanı sıra, fermuar detaylı giysilerin de fermuarının çekilip ve ters çevrildikten sonra, kurutma makinesine atılması gerekir. Bu unsurlara dikkat ederek, çamaşır kurutma makinenizin ve giysilerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. 

Electrolux Kurutma Makinelerindeki İndirimli Oranlar

Electrolux çamaşır kurutma makinası fiyatları, bütçe dostu oranlara sahiptir. Evlerin olmazsa olmazı olan çamaşır kurutma makineleri, markanın zaman zaman yaptığı indirimler ile satışa sunulur. Çamaşır kurutma makinelerinin piyasada farklı markalar tarafından üretilen seçenekleri de vardır. Ancak Electrolux markalı çamaşır kurutma makineleri, bu anlamda önce çıkan tasarımlar yapar. Fiyat performans yönünden çoğu markayı geride bırakan üretim anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüksek performanslı olarak geliştirilen Electrolux çamaşır kurutma makinelerindeki indirim oranları kullanıcılar tarafından dikkat çekmektedir. Makul fiyatlarda satışa sunulan kurutma makineleri tamamen bütçe dostudur. 

En uygun fiyatlı çamaşır kurutma makinelerine Electrolux markası üzerinden ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız kurutma makinelerinin kullanım koşullarını da dikkate alarak satın almanız gerekir. Evinizin en büyük yardımcısı olan kurutma makinesi seçenekleri, bütçenizi sarsmadan sahip olabileceğiniz ürünlerdir. Çamaşır kurutma makinesi serilerinin çoğunda indirimlere gidilebilmektedir. İhtiyacınız olan çamaşır kurutma makinesi modeline indirimli oranlar ile sahip olabilmeniz mümkündür. 

Electrolux Kurutma Makinelerinin Avantajları

Kurutma makinelerinin kullanımı ile büyük avantajlar elde edebilmeniz mümkündür. Çamaşır kurutma makineleri, teknolojinin gelişimiyle birlikte en fazla kullanılan elektronik aletler arasında yerini almayı başarmıştır. Her evin ihtiyacı olan cihazlar arasında farklı işlevselliklere sahip olan kurutma makinesi seçenekleri vardır. Apartman yaşantısında çamaşır kurutmanın zorlu olduğu zamanlarda, markanın ürettiği kurutma makineleri doğru bir seçim olacaktır. Aynı zamanda, hızlı şehir yaşantısında çamaşır kurutma işleminin zor olması durumunda da bu makineler büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bazı durumlarda, kış aylarının yoğun yaşandığı şehirlerde kurutma makinelerinin sık sık tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ancak kişisel tercihler doğrultusunda da çamaşır kurutma makinelerinin satın alındığını söylemek mümkündür. Bu anlamda, markanın kendi teknolojisini kullanarak ürettiği kurutma makineleri, büyük avantajlar sağlar. 

Çamaşır asılacak yerin bulunmaması durumunda da oldukça verimli olan kurutma makinelerinden yararlanabilirsiniz. Çalışan ve zamanı olmayan bireyler için de bu makineler doğru bir seçim olacaktır. Aynı zamanda, hem yüksek tasarruf sağlayacak hem de gün içinde çamaşır asma ve toplama derdi yaşamadan bu cihazları kullanabilmeniz mümkündür. Boşa enerji tüketimine mahal vermeyen çamaşır kurutma makinelerine markanın ürün gamı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu makinelerin kırışıklık önleyen özelliklerinin de olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu yönüyle de ütü yapma derdinden de kullanıcıları kurtarmış olur. Markanın tasarladığı en iyi çamaşır kurutma makineleri arasında, tasarruflu ürünler yer alır. İsveç merkezli olan bu firma, dünyada en fazla tercih edilen elektronikleri satışa sunar. 

Electrolux Kurutma Makinelerindeki İşlevsel Tasarımlar

Fonksiyonellik ve işlevselliğin yüksek olduğu Electrolux kurutma makineleri, bu anlamda kullanıcılardan tam not almaktadır. Sevilen ve beğenilen kurutma makineleriyle kısa sürede çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz. Kurutma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Electrolux kurutma makineleri, teknolojik düzeyi yüksek olan cihazlardır. Bu nedenle, kurutma işlemi makinelerin teknolojik donanımı doğrultusunda farklı şekillerde yapılır. Her zaman, steril bir kurutma yaparak, kullanıcılara etkili bir çözüm sunan bu makineler, sevilen özellikleriyle dikkat çekmektedir. Markanın imzasını taşıyan kurutma makineleri, fonksiyonelliği ile tam anlamıyla kullanıcı dostu bir kullanıma olanak sağlar. Teknik özelliklerinin yanı sıra, dış tasarımındaki sağlamlık sayesinde de uzun süre bu elektronikleri kullanabilmeniz mümkündür. 

Bu makineler, kurutma işlemini yaparken, farklı işlevleriyle de kullanıcıların işini kolaylaştırır. Ütüleme işlemi yapmanıza gerek kalmadan çamaşırlarınızı tıpkı ütülenmiş gibi makineden alabilirsiniz. Çünkü bu ürünlerde kullanılan özel teknolojiler sayesinde, çamaşır kırışıklıkları kurutmayla birlikte ortadan kaldırılır. Bu özellikteki kurutma makineleri sayesinde, ütüden de tasarruf edebilmeniz mümkündür. Sonuç olarak markanın imzasını taşıyan çamaşır kurutma makineleri, birçok yönden kolay kullanım desteği sağlarken, enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. 

Electrolux Çamaşır Kurutma Makineleri Tasarruflu mu?

Farklı enerji sınıflarıyla satışa sunulan çamaşır kurutma makineleri, bu anlamda elektrik faturalarından tasarruf etmenize olanak sağlar. Kurutma makinelerinin A+, A++, A+++ seçenekleri, tasarruflu kullanımın olduğunun göstergesidir. Artı işaretinin artması enerji tasarruf oranının yükselmesi anlamına gelir. 

Electrolux Çamaşır Kurutma Makinelerinin Performans Seçenekleri?

Kapasite yönünden değişkenlik gösteren çamaşır kurutma makineleri, performans açısından da farklı özelliklere sahiptir. Motor sistemi, tambur hacmi, ses seviyesi, yoğuşma verimi gibi özellikler performans düzeyini belli eder. 

Electrolux Kurutma Makinesi Kilogram Seçenekleri?

Kapasite bakımından 9, 8, 7, 6 ve benzeri tambur hazne özellikleriyle üretilen kurutma makinesi modelleri vardır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Kurutma Makinesi Fiyatları

9 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Profilo
Beko
Samsung
Hoover
LG
Altus
Vestel
Grundig
Electrolux
Regal
Haier
Windsor
Vestfrost
Candy
Daewoo
Electrolux Professional
Goldenowl Accessory
9
8
6
Beyaz
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kurutma Kapasitesi (Kg)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?