Eminçelik markası mutfağınızı daha işlevsel kılacak fırın modelleriyle ocak üzerinde yapamayacağınız çok sayıda hamur işi ürününü rahatlıkla pişirebileceğiniz bir beyaz eşyaya sahip olmanızı sağlar. Şıklıkları ve dinamik çizgileriyle mutfağınıza uyum sağlayıp dekoratif bir görünüm katan fırınlar ideal boyutları sayesinde boş alanlara kolayca sığdırabileceğiniz ölçülerdedir. Denge yaratan ayaklarıyla kusursuz bir yerleşim gerçekleştirerek kullanmaya başlayabileceğiniz fırınlar ısı ayarı konusunda sundukları geniş aralık sayesinde farklı hamur türlerini ve tatlıları pişirebilmenize yardım eder. Eminçelik fırınların gövdelerine şık bir şekilde konumlandırılmış olan kullanışlı düğmelerle beraber ısı ayarına ek olarak zaman ve pişirme modu gibi ayarları da gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca belirleyeceğiniz süre kadar pişirme işlemini sürdüren akıllı fırınlar hamurların yanmasını önler ve kıvamında pişmesini sağlar. Cam kapağa sahip olmalarıyla hem temizleme işlemlerinde size kolaylık yaşatan hem de pişen hamur ve etleri saydam yüzey üzerinden net şekilde görebilmenizi sağlayan Eminçelik fırın çeşitleri iç aydınlatma özelliğiyle tüm alanı eşit şekilde ışıklandırır.

Kullanıcılara Pratik Destek Yaratan Konforlu Özellikler

 • Eminçelik fırınların mıknatıslı kapanış desteğine sahip pratik fırınları ısı kaybını önlemenin yanı sıra açık unutma problemine karşı da etkili bir çözüm getirir.
 • Tel ızgaralarla tepsilerinizi kat kat yerleştirebileceğiniz fırınlar aynı anda birden fazla hamuru ve tatlıyı pişirebilmenize imkân tanıyarak enerji tüketimini de azaltmanıza yardım eder.
 • Eminçelik fırın kapaklarının şık kulpları ince ve ergonomik yapılarıyla açıp kapama işlemlerini daha pratik hale getirmeyi başarır.
 • Fonksiyonel pişirme programlarıyla hızlı pişirilmesi gereken hamur ürünlerine ya da ağırdan ve yavaşça pişirilmesi gereken etlere göre uygun seçimler yapabilirsiniz.
 • Turbo fan teknolojisine sahip Eminçelik fırın çeşitleri ekstra güçlü hava akışı sağlayarak sıcak havanın etkili bir şekilde iç kısımda dağılmasını mümkün kılar.

Soğutma Fanıyla Fırınınız Kısa Sürede Soğusun

Pişirme sonrasında fırınınızın içerisinde oluşan sıcaklığın yanı sıra kapak camında ve gövdede oluşan ısı birikimini de normal seviyeye indiren Eminçelik fırın modelleri bunu soğutma fanı özelliğiyle gerçekleştirir. Fırınınızda pişirme işlemi tamamlandıktan sonra devreye giren soğutma fanı sayesinde kısa sürede ideal oda sıcaklığı düzeyine gelen bir fırına sahip olursunuz. A sınıfı enerji verimliliği sağlayan fırın çeşitleri sayesinde lezzetli bir şekilde yemeklerinizi ve hamur işi ürünlerinizi pişirirken minimum seviyede elektrik tüketerek doğaya ve bütçenize de katkıda bulunursunuz. Eminçelik fırın Termostatlı ısı kontrolü desteğiyle beraber fırının ısısını pişirme seçimleriniz doğrultusunda düşük ya da yüksek düzeyde tutabilirsiniz. Geniş bir zaman aralığında ayarlama yaparak çalışma süresini manuel olarak belirleyip fazla piştiği için yanan hamurlarla karşılaşmaktan kurtulursunuz. Yüzeyi pratik bir şekilde nemli bezlerle silinebilen fırınlar yıkanabilir tel ızgaraları sayesinde bulaşık makinenizden yardım alabilmenize de imkân tanır.

Geniş İç Hacme Sahip Modern Fırınlar

Yüksek kapasite sağlayan geniş yapıları ve katlı tasarımlarıyla birden fazla tepsiyi yerleştirip yemeklerinizi pişirebileceğiniz Eminçelik fırın modelleri derin ve sığ tepsilerle kullanışlılık yaratır. Krom malzemeden imal edilen tel ızgaraları sıcaklığa karşı dayanıklı olan kullanışlı mutfak gereci aracılığıyla farklı ebatlardaki tepsileri tel yüzey üzerinde konumlandırabilirsiniz. Ankastre fırın çeşitlerini inceleyerek mutfağınızda ocak ve davlumbazınızla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz bir beyaz eşya sipariş edebilirsiniz. Eminçelik fırınlar arasındaki dijital kumanda paneline sahip modeller renkli ekran göstergeleri sayesinde hangi sıcaklık ayarladığınızı ve işlemin tamamlanması için ne kadar süre kaldığını görebilmenize mümkün kılar. Buz çözücü özelliğe sahip modern fırınlar dondurulmuş ürünleri kullanıma uygun hale getirebilmeniz için size zaman kazandırır. Fırınınızın kumanda paneli aracılığıyla dilediğiniz çalışma modunu anında seçip devreye sokabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Eminçelik Fırın Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Eminçelik Fırınlar
  2. Bosch Fırınlar
  3. Arçelik Fırınlar
  4. Siemens Fırınlar
  5. Vestel Fırınlar
  6. Ferre Fırınlar
  7. Luxell Fırınlar
  8. Profilo Fırınlar
  9. Franke Fırınlar
  10. Vinola Fırınlar
  11. Beko Fırınlar
  12. Termikel Fırınlar
  13. Regal Fırınlar
  14. Ukinox Fırınlar
  15. Altus Fırınlar
  16. Simfer Fırınlar
  17. Esty Fırınlar
  18. Miele Fırınlar
  19. Electrolux Fırınlar
  20. Alveus Fırınlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
  3. Siyah
  4. Gri
 7. Hacim (L)
  1. 61 lt
  2. 62 lt
  3. 66 lt
  4. 70 lt
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Genişlik (cm)
 10. Program Sayısı
 11. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 12. Elektrikli Ocak Gözü
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Eminçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/emincelik
Başa dön