Yemeklerin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlar, mutfaklardan eksik etmediğimiz gıdaların başında geliyor. Tadıyla, kokusuyla ve rengiyle yemeklere lezzet katan baharatların lezzetini kaybetmemesi için hava almadan saklaması gerekiyor. Baharatları saklamak için ise özel üretilen setler şık ve dekoratif tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Tekli baharat kavanozlarına oranla birden fazla parça içeren baharat setleri, piyasada birçok farklı model ve marka seçeneği ile bulunabiliyor. Türkiye’de çelik tencere üreticisi olarak tanınan Emsan da farklı baharat setlerine ürün çeşitliliğinde yer veriyor.

Emsan Baharat Seti Modelleri

Emsan baharat seti modelleri arasında farklı malzemelerden üretilen ve farklı parça sayısına sahip ürünler bulunuyor. Genellikle porselen, cam ve çelikten üretilen setler, model olarak da farklılık gösteriyor. Porselen setlerde baharat takımını içine yerleştirebileceğiniz stant ile satılan ürünler öne çıkıyor. Bambu ya da ahşaptan üretilen stantlar, daha derli toplu bir kullanım sunduğu için tercih ediliyor. Stantla satılan setlerde parça sayısı da değişiklik gösteriyor ve genellikle 8 parçalık setler olarak karşınıza çıkıyor. 8 parçalık setlerde üç büyük kavanoz dört adette küçük kavanoz bulunuyor ve bambu standı ile birlikte toplamda 8 parçadan oluşuyor. Setler içerisinde ebatları birbirinden farklı kavanozlar bulunduğu için kullanışlı modeller olarak tercih ediliyor. Stant ile satılan setlerde modeller genellikle desenleri ile de dikkat çekecek özellikler taşıyor. Markanın diğer porselen baharat takımları arasında ise 7 parçalık ürünler yer alıyor. Genellikle beyaz gibi tek renk seçeneği ile bulacağınız modeller, ebatları ile de diğer modellere oranla daha büyük oluyor.

Emsan baharat seti çeşitlerinde cam ürünler ise kaliteli tasarımları ve çoklu parça sayısı ile ilgi görüyor. 24 parçadan oluşan ve masa servis gereçlerinden baharat takımına kadar birçok parçayı içeren setleri inceleyebilirsiniz. Üç adet büyük kavanoz, üç adet küçük kavanoz, kaşıklı ikili baharat servis takımı, tuzluk, yağlık ve altı parçadan oluşan döner stantlı setler mutfakta baharat servisine yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Takım olarak mutfakta uyum içinde kullanacağınız ürünleri farklı renk seçenekleri ile de bulmanız mümkün oluyor.

Emsan Baharat Seti Fiyatları

Emsan baharat seti fiyatları, ürünlerin parça sayısına ve modeline bağlı olarak değişiyor. 24 parçalık geniş setler diğer modellere oranla daha detaylı parçaya sahip olduğu için fiyat açısından benzer ürünlerden farklı oluyor. Yağdanlıktan kaşıklı baharat servisine kadar birçok ürünü bulacağınız setlerde farklı renk seçeneklerine sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Bambu stant ile satılan toplam sekiz parçalı porselen setlerin fiyatları ise çoklu setlere oranla daha uygun oluyor. Porselen baharatlıkları ile uygun fiyatlara sunulan ürünleri farklı desenlerle süslü olarak bulabilirsiniz. Porselen setlere yakın fiyatlarla satılan döner stantlı ürünler ise 7 parçalı setlerden oluşuyor ve benzer modellerde olduğu gibi şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Daha uygun fiyatlı baharat setleri arasında ise stantsız porselen baharat takımları ve masalarda baharat servisi amacıyla kullanılacak kaşıklı ürünler bulunuyor. Porselen baharat setleri arasında aynı parça sayısına sahip ürünlerin küçük fiyat farklı ile birbirinden ayrıldığı görülüyor. Küçük detaylar ile birbirinden ayrılan porselen takımlardan bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Baharat servisinde kullanılan takımlar ise tasarımları ile birlikte fiyat açısından farklılık gösteriyor. Üç parçadan oluşan çelik şık setler kalitesine uygun değerler ile satılıyor. İkili setlerde ise ürünlerin tasarımları fiyatları etkileyen temel unsur oluyor. Şık tasarımları ile dikkat çeken modeller sade oranlara oranla fiyat açısından farklılık gösteriyor. Tasarımsal açısından birçok özelliği ile değişen Emsan baharat setleri arasında size uygun olanı seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Baharat Setleri ve Takımları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 52 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/231925/emsan