Şık sofraların vazgeçilmez parçalarını bir arada sunan Emsan kahvaltı takımı çeşitleri, özel günlerinize anlam katıyor. Kahvaltı tabağı, servis tabağı, reçellik, zeytinlik, çay fincanı, çay fincanı tabağı, kahve fincanı, kahve fincanı tabağı, kayık tabak, tuzluk, biberlik, kürdanlık, sosluk, sosluk tabağı gibi birçok parçayı bir araya getiren kahvaltı takımları, misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlamanıza olanak tanıyor. Şık görünüşlerinin yanı sıra uzun yıllar kullanım imkanı sunan dayanıklı ve kullanışlı yönleriyle de ön plana çıkan kahvaltı takımı seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan takımı seçebilir, Emsan ile modayı sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Emsan Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı takımları, sofralarınızdaki şık görünümün oluşmasını sağlayan en büyük yardımcılarınızdır. Leziz yemeklerinizi zarif ve modern detaylara sahip kahvaltı takımlarınızla servis etmek için Emsan markasının kahvaltı takımı modellerine göz atabilirsiniz. Emsan kahvaltı takımları, her zevke hitap eden modelleri sizlerin beğenisine sunuyor. Parça ve kişi sayısına göre çeşitlilik gösteren Emsan kahvaltı takımları, tuzluktan reçelliğe kadar misafirlerinizi eksiksiz bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olan tüm ürünleri tek bir set içerisinde barındırıyor. Tercih edeceğiniz kişi sayısı kaç olursa olsun Emsan kahvaltı takımları arasında kalabalık davetler için de, kişi sayısının daha az olacağı sofralar için de bir seçenek bulunuyor. Farklı boyutlardaki tabaklardan oluşan kahvaltı takımları kahvaltılıklardan soslara, tuzluktan kayık tabaklara kadar bir sofradan tüm beklenenleri karşılıyor. Emsan kahvaltı takımı modelleri arasında, klasik kahvaltı takımlarından renkli ve farklı tasarımlara kadar pek çok değişik seçenek bulunuyor. Kendi tarzınızı yansıtan modeli bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Emsan, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan kahvaltı takımını bulmanıza yardımcı oluyor.

Emsan Kahvaltı Takımı Fiyatları

Yeni bir güne başlarken sevdiklerinizi kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen kahvaltı takımınızla karşılayabilirsiniz. Emsan kahvaltı takımı seçenekleri arasında kullanım amacına, tasarımına ve parça sayısına göre değişkenlik gösteren pek çok model bulunuyor. Seramik, porselen ve bambu gibi farklı malzemelerden üretilen kahvaltı takımları, dayanıklı ve uzun ömürlü oluşlarıyla dikkat çekiyor. İhtiyaçları her ne olursa olsun her aileye hitap eden bir modeli bulunan Emsan, dikdörtgen, daire veya baton şeklindeki kahvaltı tabaklarıyla birbirinden farklı tasarımlara imza atıyor.

Birçok çeşit kahvaltılığı tek bir tabakta toplamak isteyenlere özel çok bölmeli kahvaltı tabaklarını müşterilerinin huzuruna sunan Emsan, aynı şekilde birbirinden tam anlamıyla bağımsız olan kahvaltı kaseleriyle de sofralarınızı tamamlıyor. Çok bölmeli tabaklarıyla kullanıcılara büyük bir kolaylık sunan Emsan kahvaltı tabakları, özellikle çalışan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Sofralarınızdaki görsel bütünlük, Emsan kahvaltı takımları ile anlam kazanıyor. Tek bir takım, kahvaltı sunumunuzdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken başka bir servis tabağına ihtiyaç duymamanızı sağlar. Takım olarak almış olduğunuz kahvaltı takımlarının her bir parçası birbiriyle bir bütün halinde olacağı için sofralarınıza şıklık katıyor.

Emsan kahvaltı takımının parçalarının kahvaltının yanı sıra diğer kullanım alanlarında da kullanılabiliyor olması kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Kahvaltı takımının içerisinde yer alan reçellikleri, kayık tabakları aynı zamanda akşam yemeklerinizde mezelik veya sosluk olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çeyiz alışverişi yapan hanımlar veya kahvaltılık takımını yenilemeyi düşünenler, gösterişli ve kullanışlı Emsan kahvaltı takımı modellerine göz atabilirler. Çeşitli desenlerde ve farklı kullanım alanları için tasarlanan ve kahvaltı sofralarınızda eşsiz bir uyum yakalamanıza yardımcı olan kahvaltı takımı parçalarını, bir arada satın alabilmenize olanak tanıyan setleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, Emsan kahvaltı takımı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Emsan Kahvaltı Takımları

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Emsan
  2. Korkmaz
  3. Schafer
  4. Kütahya Porselen
  5. Pierre Cardin
  6. Bambum
  7. Paşabahçe
  8. Karaca
  9. Keramika
  10. Tantitoni
  11. Taç
  12. Güral Porselen
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Biev
  17. Kosova
  18. Refikadan
  19. Lav
  20. Thanx Co
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Emsan

Kahvaltı Takımları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22500/17008153
BAŞA DÖN