Emsan Saklama Kapları

Emsan saklama kapları pratik kullanımı işlevsellikle harmanlıyor. Ürünlerin farklı tasarımlara ve fonksiyonelliklere sahip olması da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Tek olarak ya da set halinde satışa sunulan kapların boyutları, ana materyalleri, aksesuar detayları, ağırlıkları, kullanım amaçları farklılık gösteriyor. Gelişen üretim teknolojilerinden faydalanılarak imal edilen ürünler tasarımlarıyla da ilgi çekiyor. Kapaklı saklama kaplarından çok amaçlı serilere, sahan setlerinden silindir kaplara değin geniş bir ürün listesi sizleri bekliyor. Saklama kabı fiyatları ürünlerin niteliklerine göre belirleniyor olmakla birlikte, özel kampanya ve fırsatlarla avantajlı bir satın alım olanağı da sunuyor.

Mutfakta Kendinize Yer Açın

Talep edilirliği her geçen gün biraz daha artan saklama kapları mutfak alanını düzenleme anlamında en önemli gereçlerden oluyor. Saklama kabı markaları kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alarak tasarımlarını geliştirdiğinden farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden modeller bulmak son derece kolay oluyor. Kapaklı kek fanusları, sefer tasları, sahanlıklar, emaye kaplar, plastik kapaklı seriler, ekmek kutusu saklama kapları şeklinde uzun bir liste sizleri bekliyor. Ürünler kare, silindir, dikdörtgen gibi biçimlere sahip olduğundan muhafaza alanınıza rahatlıkla sığacak kapları satın almanız mümkün oluyor. Örneğin silindir saklama kapları yerden yukarı stil olduğu için dolapların yüksekliğini kullanmak isteyenleri memnun ediyor. Üst iste istifleme usulünü tercih edenler açısındansa çapları ve hacimleri farklı genişlikte olan ergonomik kaplar iyi bir tercih oluyor. Böylece bakliyatlarınızı, meyvelerinizi, pişmiş yiyeceklerinizi mutfak dolaplarına, çekmecelere, duvar raflarına, buzdolabına, gıda kilerine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.Tezgah üstü alanda, dolap içlerinde, masa üstünde ekstra yer açabilirsiniz.

Şık ve Ergonomik Modeller

Ürün çeşitliliğinde önemli paya sahip olan bir diğer unsur da dizayn. Saklama kapları farklı renk, desen ve temalardan besleniyor. Krom, açık gri, pembe, kırmızı başta olmak üzere çeşitli renkler ve renk tonları kapların iç ve dış alanına zarafet katıyor. Kapaklı kap çeşitlerinde gövde rengi ile kapak dizaynları birbirini tamamlıyor. Geniş renk skalasına sahip olan seriler farklı beklentileri karşılama amacına iyi derecede hizmet ediyor. Örneğin transparan plastik kapların kapakları sarı, yeşil, mavi, turuncu vb. renklerde olabiliyor. Aynı durum ekmeklikler, kek saklama kapları, baharatlıklar için de geçerli. Kolay tutuş ve pratik kapak açma ergonomisine de sahip olan ürünler tariflerinizi hazırlarken daha hızlı olmanıza da katkı sağlıyor.  

Kullanışlılığı ile Ön Plana Çıkan Saklama Kapları

Pek çok kap içerisine farklı gıdalar koyulabilmesi sayesinde bu ürünlerin işlevselliği artıyor. Çok amaçlı saklama kapları ise en kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Örneğin rende kapak dizaynlı 3 in 1 saklama kabı çeşitleri çırpma sürecinde kenarlara sıçrama meydana gelmiyor, rendeleme başlığı gıdalara şekil vererek bunları kap içerisinde biriktirme olanağı sunuyor ve hava geçirmez ekstra kapak kapatılarak rendelenen gıdayı farklı kaba aktarma zahmeti ortadan kalkıyor. Ayrıca, emaye kapların iyi bir saklama ünitesi olması bir yana, gıdaları estetik sunumla servis etme imkanı da sağlıyor. Sadeliği tasarımı ile ilgi çeken şeffaf plastik kaplar sayesinde kap içerisinde nelerin yer aldığı anlık olarak görülüyor.   

Soru 1: Hangi Saklama Kabı tercih edilmeli?

Cevap 1: Muhafaza etmek istediğiniz gıdaların boyutu ve türü ile kapları depolayacağınız alanın boyutlarını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız fayda sağlıyor.

Soru 2: Her saklama kabı aynı şekilde temizlenir mi?

Cevap 2: Kaplar ve kapaklar farklı malzemelerden imal edildiği için satın alınan üründe belirtilen talimatlara uymanız öneriliyor. Gereçlerin bulaşık makinesinde yıkanır özellikte olup olmadığını kontrol ederek makinede yıkama yapmanız gerekiyor.

Soru 3: Saklama kaplarının temizliği nasıl olmalı?

Cevap 3: Yoğun kimyasal deterjanlara maruz bırakmamanız, gıda lekesi meydana geldiğinde kısa sürede müdahale etmeniz ve yüzeylerde aşınma meydana gelmemesi adına yoğun güç uygulamamanız yeterli oluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Emsan Saklama Kapları

Konumseçilmedi
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/60003720/emsan