Türk kültüründe vazgeçilmez bir yere sahip olan Türk kahvesi, kendine özgü yöntemlerle hazırlanan kahve çeşitlerinden biri oluyor. Geleneksel şekilde cezvede, ağır ateşte hazırlanan ve telvesi ile birlikte ikram edilen kahve türü için günümüzde özel kahve makineleri de geliştiriliyor. Türk kahvesi hazırlamak için geliştirilen kahve makineleri arasında ürettiği küçük ev eşyaları ile tanınan Fakir markasının ürünleri yer alıyor. Fakir Türk kahvesi makineleri birden farklı model olarak piyasada bulunuyor ve kapasite, hız, ısınma derecesi gibi kullanım özelliklerine göre değişen kahve makinesi çeşitleri ürün gamında yer alıyor.

Özellikle makinenin kahve alma derecesine bağlı olarak dört fincan kapasiteye sahip Türk kahvesi makineleri, Fakir’in en popüler ürünleri arasında bulunuyor. Kolay kullanım sunan ergonomik tasarımı ile öne çıkan kahve makineleri, pişirme haznesinin aydınlatmalı tasarımı ve piştiğinde uyarı veren sesli uyarı sistemi ile destekleniyor. Aynı zamanda taşmayı önleyen lisanslı sistemi sayesinde ayırt edici özellikler taşıyan Fakir Türk kahvesi makineleri arasında farklı renk seçeneği ile satılan ürünlere ulaşmak mümkün oluyor.

Markanın Türk kahvesi makineleri arasında daha işlevsel bir kullanım sunan cezve biçimindeki ürünler de yer alıyor. Kullanım açısından yalnızca Türk kahvesi hazırlamakla sınırlı kalmayan elektrikli cezveler bitki çayı veya poşet çay hazırlayabilme özelliği ile diğer modellerden ayrılıyor. İşlevsel kullanımı ile su ısıtıcı olarak da kullanılabilen cezve modelleri arasında farklı özellikler taşıyan ürünlere de erişilebiliyor. Markanın cezve tipi Türk kahvesi makineleri arasında katlanır saplı ürünler yerini alıyor. Katlanır sapı ile az yer kaplayan ve mutfaklarda daha pratik bir kullanım sunduğu için tercih edilen modeller, tıpkı markanın diğer makine türlerinde olduğu gibi güvenli kullanım özelliklerine sahip oluyor. Aşırı ısınmaya ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi ile desteklenen Fakir kahve makineleri, daha birçok özelliği ile lezzetli ve kolay bir şekilde kahve hazırlamak için gerekli olan özellikleri taşıyor.

Fakir Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları

Farklı modellere sahip olan Fakir Türk kahvesi makineleri, fiyat açısından da modeline paralel fiyatlara satılıyor. Markanın tek seferde dört fincan Türk kahvesi hazırlayan hazneli ve aydınlatmalı makine çeşitleri diğer Türk kahvesi makinelerine göre hem daha fonksiyonel bulunuyor hem de fiyat açısından değişiyor. Tek tuşla kolayca pişirme moduna geçen ve yine tek tuşla kapatılan makine çeşitleri kullanımı ile de ideal özellikler taşıyor. Hazneli kahve makinesi modellerinin yanında markanın cezve tipi kahve makineleri ise daha cazip fiyatlara satılıyor. Birden fazla modelin bulunduğu cezve tipi ürünler arasında kapasitesi aynı, yalnızca modeli farklı olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Oldukça uygun bütçelere hitap eden cezve tiplerini bulacağınız Fakir Türk kahvesi makinesi fiyatları arasında detaylı karşılaştırma yapabilirsiniz.

Markanın katlanır tutma kollu cezve modelleri ise daha cazip bütçelere hitap ediyor. Kahve hazırlamanın yanı sıra su ısıtıcı olarak da kullanılabilen katlanır cezveler, mutfakta kolay muhafaza edilen pratik ürünler olarak göze çarpıyor. Kahve makinesinin yanında çay ve kahve makinesi olarak kullanılan ikili makineler ise hem model hem fiyat açısından Türk kahvesi makinelerinden farklılık gösteriyor. İçerisinde çaydanlığı bulunan modeller aynı kapasitede Türk kahvesi hazırlama fonksiyonu ile pratik ürünleri tercih edenlere uygun bir ürün oluyor. Ayrıca Fakir marka Türk kahvesi makineleri yalnızca model ve teknik özellikler açısından değil, renk olarak da değişiyor ve aynı serinin farklı renklere sahip ürünleri farklı fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Markanın farklı modellere ve fonksiyonlara sahip ürünlerini detaylıca inceleyerek en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fakir Türk Kahvesi Makineleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fakir
  2. Tefal
  3. Arzum
  4. Vestel
  5. Sinbo
  6. Korkmaz
  7. Arçelik
  8. Arnica
  9. King
  10. Bosch
  11. Karaca
  12. Goldmaster
  13. Schafer
  14. Beko
  15. Cvs
  16. Conti
  17. Emsan
  18. Kress
  19. Awox
  20. Grundig
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fincan Kapasitesi
  1. 1 Fincan
  2. 4 Fincan
  3. 8 Fincan
 5. Su Kapasitesi
 6. Otomatik Kapanma
 7. Güç (W)
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Su Seviyesi Göstergesi
 11. Aşırı Isınma Emniyeti
 12. Sesli İkaz
 13. Taşma Emniyeti
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Fakir
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/60006398/fakir
Başa dön