Yaşam alanlarınızın temizliğinde önemli yer tutan elektrik süpürgeleri farklı tasarımları ve üstün teknolojileri ile dikkat çeker. Fantom yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile son dönemin teknolojisini birleştirerek etkili ürünler üretir. Fantom toz torbasız süpürge modelleri, yüksek emiş gücü ve üstün çalışma performansı ile derinlemesine temizlik sağlar. Esnek hareket kabiliyeti ile kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılar.

Temizlikte Güçlü Performans

Titiz ev hanımların özellikle tercih ettiği Fantom toz torbasız süpürge modelleri, farklı birçok aparatı ile her zeminde mükemmel temizlik deneyimi sunar. Seramik, halı, parke, koltuk ve fayans gibi tüm zeminlerinizde tercih edebileceğiniz çeşitli aparatları ile evinizin her köşesine ulaşır. Üstün teknolojiye sahip toz haznesi kolay çıkarılır ve temizlenir. Kusursuz filtresi ile ev ve iş yerlerinizin ortamını tozlardan arındırır. Fantom toz torbasız süpürge modelleri;

  • Saç, evcil hayvan tüyleri, toz ve kirleri anında temizleyen üstün performansı ile beğeni toplar.
  • Toz haznesi sahip olduğu teknoloji ile tüm tozları içine hapseder. Ortamlarınızın havasını ince tozlardan arındırır.
  • Siklonik toz haznesi tek bir hareketle takıp çıkarıldığı için pratik bir kullanım sağlar.
  • Yıkanabilen toz haznesi ile hijyenik bir temizlik yapmanıza yardımcı olur.
  • 360 derece dönen tekerleri ve hortumu ile konforlu bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar.
  • Kırılma, bükülme ve ezilmelere karşı dayanıklı olan hortumu uzun süre kullanım sağlamanız için kaliteli malzemeden üretilmiştir. 
  • Geniş toz haznesi uzun süre kesintisiz temizlik yapmanıza izin verir.
  • Emiş gücünü ayarlayabileceğiniz detayları ile istediğiniz temizlik performansına ulaşmanız mümkün.

Etkili ve konforlu bir temizlik için tercih edebileceğiniz Fantom toz torbasız süpürge modelleri, sizi sürekli torba değiştirme zahmetinden kurtarır. Kapsamlı bir kurulum gerektirmeyen bu ürünler; garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve özel aparatları ile hazırlanan özel kutusunda size ulaşır. Uzun yıllar üstün performans ile kullanabileceğiniz bu ürünlerde karşılaştığınız herhangi bir sorunda destek alabileceğiniz Fantom güvencesi sayesinde içiniz rahat eder. 

Kaliteli ve Faydalı Ürünler

Evinizi kirden, tozdan, evcil hayvan tüylerinden ve alerjenden arındırmak için tercih edebileceğiniz Fantom toz torbasız süpürge modelleri, üstün teknoloji ile üretildiği için ortamınızın havasını da temizler. İçine çektiği toz partikülllerini ortamınızın havasına karıştırmaz. 1988 yılından beri kullanıcılarına kaliteli ve faydalı ürünler sunan Fantom, süpürge modelleri ile de beğeni toplar. Yüksek motor gücü ile tüm zeminlerinizde derinlemesine ve kusursuz temizlik sağlar. Yatay park edilerek çok yer kaplamayan yapısı ile saklama kolaylığı sunar. Yeterli uzunluktaki kablosu çok fazla priz değiştirme ihtiyacı duymadan konforlu bir temizlik yapmanıza yardımcı olur. Otomatik toplanan kablosu ile pratik ve hızlı bir şekilde yaşam alanınızı temiz hale getirmenize destek olur. 

Yaşam alanlarınızın havasındaki tozları sahip olduğu teknoloji ile merkezine toplayan bu süpürge modelleri, tozları içine hapseden yapısı ile ortamın havasını temizler. Dışarıya toz çıkmasına izin vermeyen yapısı ile ferah bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Hazne filtreleme sistemi ile nefes aldığınız ortamların tozlarını yok ederek sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanıza fırsat verir. Fantom toz torbasız süpürge modelleri kolay çıkan ve yıkanabilen haznesi ile alerjenleri evinizden uzaklaştırır. Siz de birbirinden farklı renk ve tasarımlarla üretilen Fantom toz torbasız süpürge modellerini inceleyerek, yaşam alanlarınıza ve ihtiyacınıza en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Fantom toz torbasız süpürge modelleri, erişilebilir fiyat seçeneği ile her bütçeye uyum sağlar. Evinizin temizlenmesini çok daha keyifli hale getiren bu ürünleri inceleyerek, size uygun alternatiflere göz atabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantom Toz Torbasız Süpürge

Konumseçilmedi
Motor Gücü (watt)
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/fantom