Ferre Davlumbaz

Yemek kokularının alana yayılmasını önleyen Ferre Davlumbaz modelleri ile hem mutfak hem de diğer odalar daha ferah ve konforlu oluyor. Ürünler farklı özelliklerle harmanlanarak sizlere sunuluyor. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde gereksinimlerinize uygun, mutfağınıza yakışan davlumbaz modelini bulabilir, yemek hazırlama seanslarınızın çok daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Gereksinimlerinize Uygun Davlumbazlar

Ferre davlumbazların fiziksel yapıları, teknik detayları, bağlantı yapıları ve performans özellikleri farklılık gösteriyor. Örneğin ürünlerin çekiş güçleri, ses seviyeleri, hız ayar kademeleri, kademelerin özellikleri, filtre malzemeleri, şekilleri, kontrol türleri ve mekanizmaları, hava debileri, renkleri, güç dereceleri, aydınlatma nitelikleri ve yoğunlukları, elektrik tüketim seviyeleri davlumbaz serisine göre farklı seyrediyor.

Duvar tipi, eğimli, yatay camlı, paslanmaz çelik materyalli, ankastre, oval biçimli, dokunmatik kontrollü, düğmeli başta olmak üzere pek çok davlumbaz modeli bulmak mümkün oluyor. Markaya özgü teknolojilerin kullanıldığı, tasarım uzmanlarının detaylı çalışmaları ile ortaya çıkan Ferre davlumbazlar modern teknolojilerle ve dayanıklı malzemelerle üretiliyor. Beyaz eşya trendlerini içeren ürünler sağlam, şık ve estetik görünümleri ile dikkatleri üzerine çekiyor, mutfakların çok daha ilgi çekici görünmesine yardımcı oluyor.

Performans ve Verimliliği Yüksek Modeller

  • Ferre davlumbazların kademe sayıları ve hız ayarları etkili kullanım sunması adına farklı güç seçeneklerini içeriyor. Örneğin, 3 kademeli hız ayarlı Ferre davlumbazlar sayesinde kokunun yoğunluğuna uygun olan hava akımı seçilebiliyor.
  • Temel seviye hız daha az koku oluşumu olduğunda etkili olurken yoğun kademeli güç birden fazla yemek pişiriyorken ya da baskın kokulara sahip gıdalar hazırlıyorken kullanılabiliyor. Farklı ürünlerin hız kademe özellikleri de farklı olabiliyor, bu şekilde koku ve hava kontrolü ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmeniz de olanaklı hale geliyor.
  • Davlumbazların farklı yerlerine konumlandırılan hız ve aydınlatma düğmeleri kolay erişim standardı ile tasarlanıyor. Hem filtrelere hem de butonlara sorunsuz erişim ise davlumbazın tüm fonksiyonlarını anlık olarak, etkili biçimde komuta etmenizi sağlıyor.
  • Yüksek emiş gücü, hızlı hava dolaşımı ve verimli üfleme mekanizması koku oluşumunu önleme performansı ile kullanıcıları memnun ediyor.
  • Enerji tüketim değerleri ürün modeline göre değişiyor. Yüksek verimlilik esası ile çalışan davlumbazlar düşük enerji tüketimi ile elektrik giderlerinin az olmasını ve yıllık kullanımda tasarruf edilmesini sağlıyor.
  • Çevreye duyarlılığı ile dikkat çeken Ferre markasının davlumbaz serileri düşük db ses özellikleri ile çalışma esnasında yoğun gürültü oluşumunu önlüyor. Rahat bir süreç vadeden düşük ses basıncı ve optimize edilmiş ses yüksekliği ise konforunuzu doğrudan artırıyor.

İşlevselliği ile Öne Çıkan Davlumbazlar

Ferre davlumbazlar fonksiyonel yapıları ile ekstra kullanışlı bir yapı çiziyor. Ürünlerdeki filtreler, kontrol panelleri, ışıklandırma yapıları ile kullanıcılar yemek hazırlarken çok daha rahat hissediyor. Örneğin uzaktan kumandalı davlumbazlar, elektronik ekranlı davlumbazlar ve dokunmatik kontrol panelli modeller kolay kullanım avantajları ile oldukça fazla rağbet görüyor. Dokunmatik kontrol, Push Buton panel kullanışlılığı artırması ile dikkat çeken teknolojik tasarımlar arasında gösteriliyor. Cihaz üzerinde yer alan LED ışıklar ocağın tamamını net biçimde aydınlatıyor.

Yenilikçi, Estetik Dizaynlar

Ferre davlumbazlar farklı mutfak konseptlerine uyumlanabiliyor. Boru çapları, filtre malzemeleri, montaj tüpleri, bacalı ve bacasız kullanım standartları, gövde malzemeleri, baca materyalleri ve havalandırma biçimleri farklılık gösteriyor. Geniş metreküpleri kapsayan çekiş gücünün sunduğu avantajlar bir yana Ferre davlumbazlar bakım kolaylığıyla da kullanıcıları cezbediyor. Ürünler önerilen yöntemlerle kısa sürede temizlenebiliyor, bulaşık makinesinde yıkanabilen alüminyum filtreler temizlik sürecini kolaylaştırıyor. Cam dekorlu davlumbazlar, paslanmaz çelik aksamlı modeller, kolay kullanım vadeden eğimli davlumbazlar ve daha nicesi sizlerin beğenisine sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ferre Davlumbaz

36 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Vestel
Silverline
Ferre
Teka
Franke
Ukinox
GL General
Esty
Profilo
Kumtel
Altus
Simfer
Termikel
Alveus
Faber
Çetintaş
Beyaz
Siyah
Gri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 36 / 36 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?