Finlux Çamaşır Makineleri

Finlux çamaşır makineleri ev işlerinizde vazgeçilmez yardımcınız oluyor. Çamaşır makineleri günümüzde neredeyse tüm evlerde tercih edilen beyaz eşyaların başında geliyor. Hayat kolaylaştıran, zaman ve enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleri, farklı modellerle beğeninize sunuluyor. Evinizin, ailenizin veya işinizin ihtiyaçlarına yönelik doğru bir çamaşır makinesi seçimi ile rahat edebilirsiniz.

Finlux Çamaşır Makinesi

İskandinav ve Kuzey Avrupa bölgesinin batmayan güneşi olarak kendini tanıtan Finlux, 1927 yılında Finlandiya'da kurulmuştur. Finlux İskandinav tasarım motiflerinden ilham alıyor ve bu ilhamı modern çizgilerle bir araya getiriyor.

Kuzey Avrupa ve İskandinavya'nın marka bilinirliği en yüksek firmaları arasında yer alan Finlux, 2006 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Firma 24 milyonu geçen yıllık üretim hacmine sahip olması nedeni ile 10 yıldır ihracat yaptığı Avrupa'da milyonlarca tüketicinin beğenisini topluyor.

Finlux Çamaşır Makinesi Fiyatları

Finlux çamaşır makineleri aileniz, ihtiyaçlarınız ve kullanımınız için farklı çözümlerle sunuluyor. Kalabalık aileler ya da çok çamaşır yıkanan yerler için geniş iç hacimli modelleri tercih edebilirsiniz. Alerjen yapıda ya da hassas cilde sahip olan kişilerin kıyafet ve tekstil ürünlerini yıkamak için özel program seçeneği olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Finlux oldukça geniş bir ürün yelpazesinde çamaşır makinesi modelleri sunuyor. Üretim bandı standartları, zararsız ham madde kullanımı, güvenlik ve kullanım testleri, üretimi yapılan her ürün için aynı kalitede yerine getiriliyor. Ancak farklı teknolojiler ve farklı çözümler Finlux çamaşır makinesi fiyatları konusunda farklılıklar ortaya çıkarıyor.

Finlux çamaşır makineleri 5 ile 9 kg. aralığında yıkama kapasiteleri ile üretiliyor. Büyük parça tekstil ürünlerini yıkama ihtiyacı olanlar ya da tek seferde daha çok çamaşır yıkamak isteyenler, geniş hacimli modelleri tercih edebilirler. 800 - 1200 devir aralığında sıkma hızı olan çamaşır makineleri A+ enerji sınıfı ile zamanın yanında enerjiden de tasarruf etmenizi sağlıyor. Kolay kullanılabilen kontrol panelleri ile 23 programa kadar her türlü kumaş ve talebinize yönelik seçenekler sunan Finlux çamaşır makineleri ile hayatınız kolaylaşıyor.

Finlux Çamaşır Makinesi Yorumları

Finlux çamaşır makinesi kullanıcıları ürünlerin güvenlik seçeneklerinden ve verimliliğinden dolayı memnuniyetlerini her zaman dile getiriyor. Su taşması, su kesilmesi, dengesiz yükleme gibi durumlara uygun güvenlik özelliklerini ve çocuk kilidi gibi barından çamaşır makineleri ile gözünüz arkada kalmıyor.

Özellikle zaman erteleme özelliğini kullanmak istediğiniz durumlarda, siz evde yokken çamaşırlarınızın yıkanması, sizi üst düzey güvenlik önlemleri sayesinde rahatsız etmez. Siz evde yokken yıkanan çamaşırlarınız eve geldiğinizde hazır olarak sizi bekler ve bu kolaylık, size ciddi bir zaman tasarrufu sağlar.

Çamaşır makinesinin perde yıkama, bebek giysileri yıkama, kolay ütüleme gibi özel programları sayesinde, çamaşır yıkama işlemi bittikten sonra da hayatınız kolaylaşmaya devam ediyor. Standart boyutları ile tezgah altı kullanımdan banyoya kadar pek çok yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Finlux çamaşır makinelerinin geniş iç hacimleri tüketicileri şaşırtıyor. Boyundan büyük çamaşırları kolayca yıkayan modeller, düşük ses seviyeleri, geniş kapak çapları ve enerji tasarrufu yapmaları ile ön plana çıkıyor.

Finlux tarafından üretilen tüm ürünler, üretim bandından çıktıktan sonra ayrıntılı testlerden geçer. Firma yaptığı tüm testler sonucunda piyasaya kusursuz ürünler sunuyor. Eksiksiz yapılan tüm testler sayesinde piyasada hatalı ürün oranı oldukça düşük olan Finlux, Avrupa'nın en az üretim hatası yapan firmaları arasında yer alıyor. Avrupa standartlarında üretim kalitesi sunuyor ve her üretim aşamasının Avrupa Birliği Çevre Normları'na uygun olmasını sağlıyor. Hem tüketicilerden hem de doğadan tam not olan Finlux, pratikliği sayesinde çamaşır yıkamayı bir iş olmaktan çıkarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Finlux Çamaşır Makinesi Fiyatları

7 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Enerji Sınıfı
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/finlux