Evde yemek yaparken koku ve duman çoğu kez rahatsız ediyor. Özellikle ağır yemek yaparken cam ve pencere açılsa dahi koku ve duman mutfağın her yerine siniyor. Yemek kokuları genellikle eve sindiği zaman günlerce geçmeyen kokuya sebep olabiliyor. Kış aylarında ise camları açmak dahi mümkün olmayabiliyor. Franke davlumbaz modelleri ile bu sorunu aza indirmek mümkün hale geliyor. Franke davlumbaz güçlü emiş gücü ile siz yemek yaparken koku ve dumanı içine hapsediyor. Böylelikle yemek yapmak daha zahmetsiz hale geliyor. Ağır yemek dumanları diğer odalara da bazen geçebiliyor. Franke davlumbaz çeşitleri sayesinde bu sorunları en aza indirebiliyorsunuz. Farklı tasarımlara sahip Franke davlumbaz modelleri ile siz de mutfağınıza uygun davlumbaz çeşitlerini bulabiliyor ve sahip olabiliyorsunuz.

Franke Davlumbaz Çeşitleri 

Franke davlumbaz çeşitleri aynı işlevi görse dahi belirli özellikler açısından birbirinden ayrılıyor. Renk çeşitleri ve kullanım tipleri olarak birbirinden ayrılan modelleri mevcut şekilde sizlere sunuluyor. Siz de bu çeşitlere bakabiliyor ve mutfağınıza en uygun Franke davlumbaz modelini tercih edebiliyorsunuz. Franke davlumbaz özellikleri ve modelleri aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Cihaz Şekline Göre Franke Davlumbaz Çeşitleri

Franke davlumbaz modelleri arasında cihaz tipleri en belirleyici özellikler arasında yer alıyor. Mutfak tipine ve uygunluğuna göre farklı çeşitlere sahip Franke davlumbazlar her mutfağa hitap edecek tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Mutfağınıza en uygun Franke davlumbaz ölçüleri ile siz de kendinize ait olan ürünü kolayca bulabiliyorsunuz.

 • Eğimli Cihaz Şekline Sahip Franke Davlumbaz 

Eğimli şekle sahip Franke davlumbaz modelleri öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. Bu tip çeşitler Franke duvar tipi davlumbaz modelleri olarakta biliniyor. Duvara sabit şekilde gözüken ve eğimli bir görüntüye sahip bu davlumbaz modeller güçlü emiş seviyesine sahip. Kademe sayısı genellikle üç olarak bilinen  bu tip davlumbaz çeşitleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

 • Piramit Cihaz Şekline Sahip Franke Davlumbaz

Piramit şeklinde Franke davlumbaz modelleri oldukça dikkat çekiyor. Dört köşeli olarak şekilde tasarlanmış bu model de tavana asılı şekilde bir görünüm veriyor. Dört tarafıda açık şekilde kullanılıyor. Kademe sayısı üç ve dört arasında değişebilen modelleri de mevcut şekilde sizlere sunuluyor.

 • T Tİpi Cihaz Şekline Sahip Franke Davlumbaz

T tipi Franke davlumbaz modeli mutfağınızın durumuna göre tercih edebileceğiniz modeller arasına giriyor. Duvar tipi davlumbaz modelleri tasarımına uygun halde sizlere sunuluyor. T tipi davlumbazın da dört tarafı da açık şekilde kullanılıyor. 

 • Ada Tipi Cihaz Şekline Sahip Franke Davlumbaz

Franke davlumbaz ada tipi modeli diğerlerinden farklı olarak tasarlanıyor. Franke silindir davlumbaz olarak bilinen modeller de ada tipi davlumbaz modelleri arasında giriyor. Bu tip davlumbazlar yukarıdan yani tavandan asılı şekilde görünüyor. Silindir şekilleri yüksek emiş gücüyle kullanıcısını oldukça memnun ediyor. Bu silindirik şekilleri aynı zamanda mutfak modern bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Modern, şık ve estetik bir görünüme sahip olan bu modeller kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Siz de bu Franke davlumbaz modellerini inceleyebiliyor ve kendi mutfağınıza en uygun davlumbaz modellerini tercih edebiliyorsunuz. Mutfağınızda hem duman ve kokuyu yok ederken hem de şık görüntü oluşturabiliyorsunuz.

 • Renk Çeşitlerine Göre Franke Davlumbaz

Franke davlumbaz farklı renk seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Beyaz, siyah, Inox, gri, krem, antrasit bunlardan yalnızca birkaçı. Siz de kendi mutfak düzeninize uygun rengi tercih ederek mutfağınızda şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Özellikle paslanmaz çelikten tasarlanan modelleri sayesinde renklerde çıkma ve paslanma gibi olumsuz durumlar yaşanmıyor.

Franke Davlumbaz Kullanımı Ve Özellikleri 

Franke davlumbaz kullanımı oldukça basit ve konforlu olarak sizlere sunuluyor. Farklı avantajlarla sahip olabileceğiniz Franke davlumbaz modellerini siz de ayrıntılarıyla inceleyebiliyorsunuz.

 • Franke davlumbaz filtre kolayca çıkarılıp takılabilir özelliğe sahip şekilde tasarlanıyor. Bu özellik ise filtrenin kolayca temizlenmesi sağlıyor. Franke davlumbaz filtre temizliği bu sebeple oldukça kolay ve pratik bir şekilde sağlanabiliyor. Filtreyi kolayca çıkarıp bulaşık makinesine atabileceğiniz modelleri tasarlanıyor.
 • Franke davlumbaz modellerinin ışıklı tasarımları ön plana çıkıyor. Franke davlumbaz ampul sayesinde yemeklerinizi daha ayrıntılı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Franke davlumbaz lambası güçlü performansıyla kullanıcısını memnun ediyor.
 • Franke davlumbaz aspiratör olarak da adlandırılabiliyor. Franke davlumbaz karbon filtre olarak tasarlanan modelleri ile kullanıcısına sunuluyor. Bu filtre modeli oldukça kullanışlı yapısıyla kullananları memnun ediyor. Franke davlumbaz bacasız olarak kullanabileceğiniz bu modeller ekstra bir baca fazlalığından sizi kurtarıyor. Hem yer anlamında tasarruf etmenizi sağlarken hem de ergonomik bir kullanımı sağlıyor.
 • Franke davlumbaz motoru oldukça güçlü modelleri mevcut halde sizlere sunuluyor. Yüksek teknolojiler ile üretilmiş olan Franke davlumbaz emiş gücüyle ön plana çıkıyor. Davlumbaz fırınların emiş güçleri ne kadar yüksekse o kadar aktif şekilde kullanımı sağlanıyor. Franke davlumbaz emiş gücü ile ön plana çıkarak kullanıcılarını memnun ediyor. Ağır yemeklerin dahi koku ve dumanlarını içine çekerek rahat ve konforlu bir mutfak ortamı oluşturuyor.
 • Franke cam davlumbaz modelleri kullanıcıların dikkatini çekiyor. Cam olması daha kolay ve pratik bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Ayrıca daha modern ve şık bir dizayn görünümüne sahip şekilde tasarlanıyor. 
 • Franke davlumbaz modelleri birbirden farklılık gösteriyor. Dokunmatik modelleri mevcutken düğmeli modelleri de sizlere sunuluyor. Dijital Franke davlumbaz modelleri dokunmatik ekranlarıyla tasarlanıyor. Üzerinde bulunan simgelerle hangi ayarda kullanacağınızı ayarlayabiliyorsunuz.
 • Franke davlumbaz modelleri özellikle paslanmaz çelikten tasarlanmış çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Yemek yaparken davlumbaza yağ ve su gibi maddeler sıçrayabiliyor. Bu sebeple davlumbaz yüzeyi aşınabiliyor. Franke davlumbaz modelleri paslanmaz çelik malzemeden tasarlanmış olan çeşitleri sayesinde bu gibi olumsuz durumlardan yaşanmıyor.

Franke Davlumbaz Fiyatları

Davlumbaz çeşitleri içerdikleri malzemlerine ve performanslarına göre fiyat farkı gösteriyor. Davlumbaz modelleri birbirinden farklı tasarımlarla, renklerle ve kullanım şekilleriyle üretiliyor. Franke davlumbaz fiyatları ise üstün teknolojik özellikleri ve tasarımlarına göre belirleniyor. mutfakta yemek yapma esnasında zor ve ağır yemeklerin duman ve kokuları çok fazla olabiliyor. Bu duman ve kokular gün boyu evden çıkmıyor ve kötü bir havaya maruz kalabiliyorsunuz. Kış aylarında pencere ve cam açmakta her zaman mümkün olmuyor. Bu sebeplerden dolayı Franke davlumbaz sizler için tasarlanıyor. Yüksek emiş gücü ile beraber yemek kokularını ve dumanlarını içine hapsediyor. Cam açmak zorunda kalmadan yemeklerinizi saha konforlu şartlarda yapmanıza yardımcı oluyor. Cihazın üzerinde bulunan düğmelerine basarak emiş gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Farklı kademelerdeki emiş gücü ile kullanıcısına sunulan bu özellik sayesinde dilediğiniz derecede çalıştırabiliyorsunuz. Franke davlumbaz modellerini en belirgin özelliklerinden biri ise sessiz bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Oldukça sessiz bir şekilde çalışabilecek teknolojilerle tasarlanan bu ürün sizi ve etrafınızdakileri rahatsız etmiyor.  Bir davlumbazın yüksek enerjili çalışması kadar sessiz bir şekilde çalışması da onun kadar önem taşıyor. Franke modelleri arasında bu iki özelliği de taşıyan çeşitleri siz de kolayca tercih edebiliyorsunuz. Franke Davlumbaz cihazlarına sahip olmak ve üstün teknolojilerinden faydalanma istiyorsanız siz de Hepsiburara ile kolayca ulaşabiliyorsunuz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Franke Davlumbaz

80 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 80 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?