Son dönem teknolojilerin kullanıldığı uydu alıcıları arasında dikkat çeken Goldmaster uydu alıcısı modelleri, televizyon izlerken yüksek görüntü kalitesi elde edip keyifli bir seyir gerçekleştirmenizi sağlıyor. HD teknolojisi ile televizyon izleyebileceğiniz uydu alıcıları tüm şifresiz dijital uydu yayınlarına kolay ve hızlı bir erişim imkanı sunuyor. Cihaz modelleri birden fazla dil seçeneğinin yanı sıra çok sayıda renk seçeneği ile de sunuluyor. Tam otomatik kanal araması özelliğine sahip olan cihazlar; ebeveyn ve kullanıcı kilidi, kanal sıralama ve gruplama gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Son derece kaliteli olan cihazların üzerinde okunaklı göstergeler, açma kapama düğmesi gibi düğmeler yer alıyor. Ayrıca uydu cihazına ait tüm fonksiyonları gerçekleştirebileceğiniz ve kolayca yönetebileceğiniz uzaktan kumandası ise büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Goldmaster uydu alıcıları çok sayıda değişik özellik ile birlikte değişik televizyonlara uyumlu yapısı ile dikkat çekiyor.

Farklı özelliklere sahip olan uydu alıcısı modeli son dönem televizyonlarda HDMI özelliği sayesinde yüksek görüntü kalitesi yakalamanızı sağlıyor. Öte yandan eski tip televizyonlara da uyumlu olarak RCA ve Scart çıkışı gibi özellikleri de barındıran uydu alıcıları geniş bir kullanım olanağı tanıyor. Goldmaster uydu alıcılarındaki televizyon ve radyo kanal sayısı ise cihazın sunmuş olduğu belleğin kapasitesine göre farklılık gösterebiliyor. Goldmaster uydu alıcıları tercihinize göre USB portu sayesinde videolarınızı, resimlerinizi aktarıp dilerseniz müzik dinleme imkanı da sunuyor. Kolay bağlantı ve eşleşme sayesinde dilediğiniz işlemi kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayan GoldMaster uydu alıcıları en çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Goldmaster Uydu Alıcısı Fiyatları

Taşıdığı teknik özellikler ve teknik donanımlara göre çeşitlilik gösteren Goldmaster uydu alıcısı fiyatları çok sayıda seçenek ile birlikte kullanıcıların tercihine sunuluyor. Her bütçeye ve zevke uygun olan uydu alıcıları modellerini sunan GoldMaster kalitesi ile kullanıcıların tercihinde ilk sıralarda yer almayı başarıyor. GoldMaster uydu alıcıları teknik özellikleri içinde USB, Wi-Fi desteği, Youtube, hava durumu, videolarınızı altyazılı olarak izleyebilme gibi özellikleri sunuyor. Cihazlarda çoklu dil seçeneği, Teletext desteği ve kanal bilgilerini gösteren EPG (Elektronik Program Rehberi) gibi teknik özellikler de yer alarak televizyon izleme keyfinizin yükseklere taşınmasını sağlıyor. Ayrıca elektrik kesintilerinde hafızanın korunması özelliği de cihaz modelleri içinde dikkat çeken bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Kullanıcılarına sunmuş olduğu nitelikli ve rahat kullanımın yanı sıra tasarım açısından da değişik modellere sahip olan cihazlar az yer kaplayarak her alana uygun çeşitleri ile raflardaki yerini alıyor. Televizyonların arka kısmına asılabilmesi için sunduğu aksesuarlar ile kullanım kolaylığı sağlarken şık bir görünümü de beraberinde sunuyor. Birçok kullanıcının güvenerek tercih ettiği Goldmaster uydu alıcıları yüksek hız ve mükemmel çekim gücü ile sunulan DVB uyumunda çalışabilme, merkezi sistemlere uyumlu yapısı, kolay ve kullanışlı menü dizaynı sayesinde kolay kurulum yapabilmesiyle de beğeni toplamayı başarıyor. Ayrıca taşıdığı genel özelliklerin dışında teknolojik olarak sunduğu kalite sayesinde güçlü elektronik devrelere sahip olan cihazlar uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı tanıyor. Kaliteli ses çıkışlarına sahip olan uydu alıcı modelleri, birçok dilde yayın alabilme, eş zamanlı kayıt yapabilme gibi ekstra özellikler ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Değişik formatta görüntü seçenekleri (4:3 ve 16:9) ile dilediğiniz bir biçimde izleyebileceğiniz yayınlar kişisel tercihiniz doğrultusunda seçilebiliyor.

Siz de kaliteli ve uzun ömürlü kullanım gibi avantajların sunulduğu Goldmaster uydu alıcısı modelleri içinden beğendiğinize kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster Uydu Alıcısı Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?