Grundig Beyaz Eşya Markaları

Televizyon, ses sistemi, kişisel bakım ve küçük el aletleri kategorilerinde başarılı ürün tasarımları yapan Grundig markasının beyaz eşya alanında sunduğu çözümler de pratik çözümler sağlar. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi üreten Grundig beyaz eşya ürünleri teknolojik fonksiyonlarıyla öne çıkar. Sağlam yapısıyla uzun soluklu kullanım vadeden beyaz eşya modelleri, şık tasarımlarıyla hemen her ortama ayak uydurur. Gelişmiş ürünleriyle kullanıcılara çözümler sunan hepsiburada.com vasıtasıyla Grundig beyaz eşya ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanlarını hemen satın alabilirsiniz.

Üstün Özellikleriyle Hayatı Kolaylaştıran Grundig Derin Dondurucu Modelleri

Çekmeceli tipte üretim yapan Grundig marka derin dondurucular, kullanıcıların en alttaki ürüne erişme sıkıntısını ortadan kaldırır. Gelişmiş yalıtım özelliğiyle yüksek koruma sağlayan derin dondurucu modelleri, kullanıcılara kış yiyeceklerini yaz mevsiminden saklama olanağı tanır.

Düşük çalışma sesi avantajıyla ön plana çıkan derin dondurucu çeşitleri, yaşam alanlarında istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca A+ ve A++ enerji sınıfında üretilen derin dondurucular, yüksek performansına rağmen düşük elektrik tüketimi yaparak optimum verimliliği hedefler.

Kapı uyarı alarmına sahip olan derin dondurucu modelleri, belli bir süre aralığından fazla açık kalan kapı için sesli uyarı üretir. Bu şekilde olası erime tehlikelerinin önüne geçen derin dondurucular aynı zamanda enerji tasarrufuna katkı sağalar.

Hayatı Kolaylaştıran Çamaşır ve Kurutma Makineleri

Çamaşır kapasitesi olarak 7, 8, 9 veya 10 kg gibi seçenekleri olan Grundig makineler, 1000, 1200 veya 1400 d/dk sıkma devri ile satışa sunulur. Bünyesinde ihtiyaca göre seçenekler barındıran çamaşır makineleri, 10 yıl motor garantisi ile kullanıcılara uzun soluklu kullanım vadeder.

A+++ enerji sınıfında modelleri olan Grundig çamaşır makineleri yüksek verimlilik sağlar. Güzel görünümleriyle büyük beğeni kazanan çamaşır makineleri, fonksiyonel kontrol paneli ve gösterge ekranıyla kolay kullanım sağlar.

Grundig marka kurutma makine modelleri, ısı pompası teknolojisiyle kolay kurutma özelliğine sahiptir. Multisense özelliği bulunan kurutma makineleri, çamaşırların kurutma süresini otomatik olarak ayarlar. Hijyen programına sahip Grundig kurutma makineleri, yüksek sıcaklıkta maksimum temizlik sağlar.

Grundig Marka Bulaşık Makinesi ve Buzdolabı Modelleri

A+’dan A+++ enerji sınıfına kadar seçenekleri olan Grundig bulaşık makineleri, 13 – 14 kişilik kapasitelerde yıkama yapar. 5, 6 veya 9 program özellikli bulaşık makineleri, kullanılacak yere ve yoğunluğa göre çalıştırılabilir.

Glass Care özellikli bulaşık makineleri suyun sertliğine göre yıkama gerçekleştirir. Böylece cam ürünler korunaklı şekilde yıkanır. Grundig teknolojisi olan Aqua Power ise kullanıcıların ekstra yoğun yıkama yapmalarına olanak tanır.

Gardırop tarzı veya iki kapılı buzdolabı geliştiren Grundig, beyaz veya parmak izi bırakmayan inox renk seçenekleriyle sunulur. Kullanıcıların tercihlerine göre buzluk kısmı altta veya üstte olabilir. No frost dondurma özelliği olan Grundig buzdolabı modelleri, karlama yapmadan soğutma gerçekleştirir.

Duo no-frost teknolojisine sahip olan Grundig marka buzdolabı çeşitleri, iki ayrı soğutma sistemiyle çalışır. Bu şekilde nem seviyesini optimum bir noktada tutan Grundig buzdolapları, sebze ve meyvelerin tazeliğinin korunmasına katkı sağlar.

Soru 1: Grundig derin dondurucu alırken en önemli özellikler nelerdir?

Cevap 1: Litre birimiyle belirtilen net hacim, kWh/yıl şeklinde gösterilen yıllık elektrik tüketimi, A+ veya A++ şeklinde belirtilen edilen enerji tüketim sınıfı dikkat edilecek en önemli detaylardır.

Soru 2: Buzdolabı çeşitleri nelerdir?

Cevap: Grundig marka buzdolaplarının, gardırop tipinde, buzluğu alt kısımda olan iki kapılı veya buzluğu üstte olan iki kapılı çeşitleri bulunur.

Soru 3: Grundig çamaşır makinesinin avantajları nelerdir?

Cevap 3: Yüksek enerji tasarrufu sağlayan motor garantili Grundig çamaşır makineleri çok uzun yıllar kullanım vadeder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Beyaz Eşya Markaları

311 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Mikrodalga Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Ocaklar
Ocaklar
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 311 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?