Tüketici elektroniği, ses ve görüntü sistemleri, beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren ve küçük-büyük ev aletleri ile eğlence elektroniği ürünleri alanlarında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Grundig, 1945’ten beri kullanıcılarının hayatına değer katan teknolojiler üretiyor. Tüm dünyada 65’in üzerinde ülkede bulunan Grundig markası, yüksek performansı, yenilikçi teknolojisi, üstün kalitesi ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Televizyondan ses sistemlerine, kişisel bakım ürünlerinden süpürge teknolojilerine, kurutma makinelerinden çamaşır makinelerine, bulaşık makinelerinden buzdolabı ve derin donduruculara kadar geniş yelpazede ürünler sunan Alman markası, şık ve modern tasarımları ve üstün teknolojisi ile işlevselliği ve estetiği bir araya getiriyor. Grundig buzdolapları; yüksek ürün kaliteleri, Duo No Frost teknolojileri, LED aydınlatmaları, koku önleyen iyon teknolojileri, temperli cam rafları ve özel bölmeleri ile buzdolabı teknolojisine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Grundig Buzdolabı Modelleri

Standart no frost buzdolabı modellerinden farklı olarak bir yerine iki soğutma sistemine sahip olan Grundig buzdolabı modelleri, özel Duo No Frost teknolojileri sayesinde, ayrı sistemler tarafından belirlenen nem ve ısı değerleri ile üstün bir saklama performansı sunuyor. Duo No Frost teknolojisi sayesinde dondurucu bölmeleri kuru ve buzsuz kalırken, soğutucu bölmeleri serin ve nemli kalan Grundig buzdolapları iki farklı fan sistemine sahip olmaları ile farklılaşıyor. Buzdolaplarının içerisinde dengeli bir hava akımı dolaşımı sağlayan Duo teknolojisi, içerideki hava akımının kalitesi yükselterek gıdaların daha uzun süre ilk alındığındaki tazeliğini korumasını sağlıyor. Isı değişimini kolaylıkla dengeleyen Grundig buzdolabı modelleri, bu sayede enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcılarına avantaj sunuyor. Dondurucu bölmesi ve soğutucu kısımları arasında hava geçişi olmayan buzdolapları, bu sayede iki farklı bölmedeki gıda kokularının birbirine karışmadan kalmasını mümkün kılıyor. Koku önleyen iyon teknolojisine sahip olan Grundig buzdolapları, negatif iyonlar salması sayesinde kötü kokuların oluşmasına sebep olan; virüs, bakteri ve tanecikleri etkisiz hale getirerek buzdolabının içindeki havanın kalitesini korumasını sağlıyor.

Grundig Buzdolabı Fiyatları

Buzdolabı kokusu sorununu ortadan kaldıran Grundig modelleri, LED aydınlatma teknolojileri ile hem şık bir görünüm hem de işlevsellik sağlıyor. Daha az enerji harcamasına rağmen daha mükemmel bir aydınlatma sağlayan buzdolapları, tek bir halojen ampul ile en altlarda yer alan rafların da yeterli şekilde ışıklandırılmasını mümkün kılıyor. Yüksek enerji tüketimi ile yaydıkları ısı, buzdolabının sıcaklığını arttıran halojen ampullerin aksine daha homojen bir ışık ve aydınlatma sağlayan Grundig buzdolapları hem enerji tasarrufu hem de üstün bir performans sunuyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken temperli cam raflara sahip olan Grundig buzdolapları, soğuğu daha iyi muhafaza etmesi ile fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Çatlama ya da kırılma olduğu durumlarda parçalara ayrılmaması sayesinde maksimum güvenlik sağlayan Grundig buzdolapları, yaralanmaları engellemesi ile ailece kullanım için ideal oluyor. Kolay temizlenebilir bir yüzeye sahip olan buzdolabı modelleri, cihazların hijyenik kalmasını sağlarken, dayanıklılık ve pratiklik sunuyor. Kahvaltılık bölmeleri bulunan Grundig modelleri, et ve süt ürünleri için ideal şartları sağlamasının yanında pratik kullanımı ve dolap düzenleme seçenekleri ile farklılık yaratıyor. 0 derecesinde saklama imkanı sunan Grundig buzdolapları, dolap içerisinde en uygun ortamı sağlayarak, gıdaların mikrobiyolojik gelişimini azaltıyor. Fiyat avantajları ile de farklılaşan Grundig buzdolapları diğer bölümlere göre 2-3 derece daha az serin hava akımına sahip olmaları ile gıdaların daha taze kalmasını sağlıyor. Kahvaltılık bölmesi, gıdaların bakteri oluşumu olmadan taze kalmasına yardımcı olan Grundig buzdolabı fiyatları avantajlı seçenekleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

Marka
Çift Kapılı
Gardrop Tipi
Inox
Gri
Beyaz
Toplam Hacim
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/235604/2147483637/22154/grundig