Beyaz eşyalar mutfak malzemelerinin önemli parçaları olarak yer alıyor. Gelişen teknoloji ile her geçen gün fonksiyonları gelişiyor. Hayatı kolaylaştıran özelliği ile her evin ve mutfağın ihtiyacı olarak görülüyor. Farklı markaların farklı teknik özellikleri ve program özellikleri ile yer alıyor. Bu markalar arasında yer alan Grundig markası da geliştirdiği beyaz eşya teknolojisini, ürettiği ürünlerle evlere taşıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın, aspiratör gibi beyaz eşyalarla mutfak aletlerinde aranan bir marka olarak yerini alıyor. Buzdolapları da beyaz eşyalara olan talepte en üst sıralarda yer alıyor. Yiyeceklerin taze saklanması ve bozulmadan tüketilmesini sağlıyor. Dondurucu özelliği de bulunan buzdolapları ile mevsim lezzetleri taze bir şekilde uzun  süre saklanabiliyor. Bir çok marka ve modelin bulunduğu buzdolapları, teknolojinin gelişimi ile sağlıklı gıda saklama koşulları oluşturmada kolaylıklar sağlıyor. Grundig buzdolabı da sahip olduğu özellikleri ile tüketiciye gelişmiş teknoloji ile ürettiği buzdolaplarını sunuyor. Buzdolabı modellerinde no frost özelliği ile buzlanma ve karlanma yapmayan özellikler öne çıkıyor. Geniş aileler için tasarlanmış Grundig gardrop tipi buzdolapları geniş litre hacimleri ile öne çıkıyor. Çift kapı olma özelliği ile diğer buzdolabı modellerinden ayrılıyor. Renk seçeneklerinde beyaz ve gümüş ve inox renkler yer alıyor. Led ekran özelliği ile buzdolabı kapağı üzerinde ısı derecelerini içeren bilgiler yer alıyor. Dijital ekrana sahip modellerinde dokunmatik kullanımla pratiklik sağlıyor. Dondurucunun alt kapakta yer aldığı modeller de kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Klasik buzdolabı modellerinde ise dondurucu üst kapakta, soğutucu ise alt kapakta yer alıyor. Dilediğiniz model bir Grundig buzdolabını bulmanız mümkün. Farklı tasarımları ile yer alan Grundig buzdolabı modellerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Grundig Buzdolabı Özellikleri 

Grundig buzdolabı özellikleri gelişmiş soğutma ve dondurma özellikleri ile yer alıyor. Her Grundig buzdolabı farklı iç tasarımı, raf özellikleri ile bulunuyor. Litre kapasiteleri, buzdolabı modellerine göre değişiklik gösteriyor. No frost Grundig buzdolabı çeşitleri ile karlanma ve buzlanma yapmadan derin dondurucuda yiyecekleri saklayabiliyor. Grundig buzdolabı vitamin zone özelliği ile sebze ve meyveleri her mevsim taze bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Vitamin zone özelliği ile doğal gün ışığını buzdolabı içerisinde, meyve ve sebzeye sağlayarak doğal koşulları oluşturuyor. Bu koşullarda fotosentez yapabilen meyve ve sebzeler vitamin değerlerini daha uzun süre boyunca koruyabiliyor.  Et, et ürünlerinin sağlıklı koşullarda saklanmasını sağlıyor. Dondurucu ayarları ile et ve et ürünlerinin saklanmasında uygun ısı koşulları oluşturuyor. Manuel değişim yapılabilen modellerde yazın soğutucu özelliği arttırılabiliyor. Düğme başlıkları sağa ve sola çevrilerek tercih edilen soğutucu ayarları ayarlanabiliyor. Numaralandırılmış ısı ayarları, yaz ve kış mevsiminin koşullarına göre değiştirilebiliyor. Dijital ekranlı modellerinde ısı kontrolleri ekran üzerinden sağlanabiliyor. Buzdolabının ısı derecesi ekran üzerinde yer alıyor. Grundig buzdolaplarında yer alan, ikaz özelliği ile buzdolabı kapağı açık kaldığında devreye giren uyarıcı ses ve ışığı da  bulunuyor. Buzdolabının kapağının açık kalması durumunda uyarı ses ve ışığı devreye giriyor. Farklı iç dizayn, buzdolabı ebatları ile farklı kullanımlara ve tercihlere hitap edebiliyor. Portatif raf yapıları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Rafların yerleri değiştirilebiliyor. Tercihinize göre bir raf kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Grundig buzdolabı kullanım kılavuzu, buzdolabı kullanımı hakkında detaylı bilgiler içeriyor. Kullanım talimatlarına uymak buzdolabının kurulumu ve kullanımı hakkında yardımcı olabiliyor. 

Grundig Buzdolabı Modelleri 

Grundig buzdolabı modelleri farklı tasarımları ile, farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Birbirinden farklı özellikleri ile her evin ihtiyacı olan buzdolabı ihtiyacını karşılayabilir. Farklı kapak tasarımları ile kullanıcılara alternatifler sunuyor. Çift kapaklı Grundig buzdolabı gardrop tipi olarak bulunuyor. Geniş iç hacmi ile geniş aileler için oldukça uygun bir model olarak yer alıyor. Çift kapağı ile geniş mutfaklar için tercih edilebiliyor. No frost Grundig buzdolabı karlanma ve buzlanma yapmayan özelliği ile mevsim lezzetlerini uzun süre taze saklayabiliyor. Karlanma ve buzlanma olmadığından yiyecekler nemden uzak kalıyor. Böylece uzun süre sağlıklı koşullarda saklanabiliyor. No frost özelliği üst kapakta veya alt kapakta yer alabiliyor. Kullanıcı tercihine göre bir model seçilebiliyor. Grundig buzdolapları inox modelleri geniş tasarımları ile yiyecekler için oldukça geniş saklama alanlarına sahip. Çift kapaklı olması sebebiyle sağ ve sol kapaklarındada bölümler yer alıyor. Ayrıca,  meyve ve sebzeler için tasarlanmış çekmeceli bölümleri ile meyve ve sebzelerin hijyenik olarak saklanmasını sağlıyor. Kahvaltılık malzemelerin saklanabileceği 0 derece bölmeleri ile minimum ısı ile yiyecekleri koruyor. Ses seviyesinin minimum tutulduğu Grundig buzdolapları mutfaktan gelebilecek gürültüleri de engelliyor. Düşük desibel seviyeleri ile sessiz bir çalışma gücüne sahip modeller tercih sebebi olabiliyor. 

Grundig Buzdolabı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Grundig buzdolabı alırken dikkat edilecek hususlar önem taşıyor. Her evin ihtiyacı olan buzdolapları teknolojik özellikleri, motor güçleri bakımından farklı niteliklere sahip.. İhtiyacınıza ve alana göre bir model belirlenebiliyor. Mutfak alanının uygunluğuna göre tek kapılı bir buzdolabı ya da çift kapılı bir buzdolabı seçiminde bulunabilirsiniz. Statik ve no frost özellikleri ile yer alan Grundig buzdolapları beyaz, inox, gümüş  gibi renk seçenekleri sunuyor. Kişisel beğeninize göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Özellikle no frost Grundig buzdolapları karlanma ve buzlanma yapmaması sebebiyle tercih edilebiliyor. Enerji tasarruflu Grundig buzdolapları hem bütçenize hem de doğaya dost olması sebebiyle kullanılabiliyor. A plus özellikleri ile yer alan enerji tasarruflu ürünleri tercih edebilirsiniz. Dondurucunun alt bölümde yer aldığı Grundig modelleri de kullanıcı tercih ve alışkanlığına göre değişebiliyor. Dondurucunun üst bölümde soğutucunun alt bölümde yer aldığı modeller de klasik buzdolabı modeli olarak beğeninize sunuluyor. Her iki modelde de inox ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Teknoloji severler için led ekranlı buzdolapları tercih edilebiliyor. Grundig buzdolabı kapağı üzerinde yer alan dijital ekran ile buzdolabının ısı ayarları kontrol edilebiliyor..Hem tasarruf sağlamak hem de yiyeceklerin sağlıklı muhafaza koşullarını sağlamak adına uyarı ışık ve sesinin bulunduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Koku engelleyici özelliği bulunan Grundig buzdolapları da tercih edilebiliyor. Buzdolabı içerisinde yer alan birbirinden farklı tarzdaki yiyeceklerin kokularının karışmamasını sağlıyor. Hijyenik bir kullanıma olanak tanıdığından dikkat edilecek hususlar arasında yer alabiliyor. 

Grundig Buzdolabı Fiyatları

Grundig buzdolabı fiyatları model, özellik ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Farklı tasarımlarla ve renklerle Hepsiburada’dan bulabileceğiniz Grundig buzdolapları fiyatlarını artana göre sıralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı Grundig buzdolapları, fiyat aralığı seçilerek  filtrelendirilebiliyor. Beğendiğiniz Grundig marka buzdolaplarını, beğeni butonuna basarak listeleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz alışveriş listesinden beğendiğiniz Grundig buzdolaplarının fiyat takibini yapabilirsiniz. Grundig buzdolapları indirim ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için ürünlerin fiyat alarmını kurabilirsiniz. Böylece indirimlerden ve kampanyalardan hemen haberiniz olur. Alışverişiniz sırasında müşterilerin Grundig buzdolabı yorumları ve tavsiyeleri satın alma sürecine yardımcı olabiliyor. Bu yorum ve değerlendirmelerden faydalanabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar ürün görselliği hakkında daha detaylı bilgiler verebiliyor. Fotoğraflı yorumlardan da faydalanabilirsiniz. Grundig buzdolapları ile ilgili merak ettiklerinizi satıcıya sor kısmından firma yetkililerine sorabilir yanıt alabilirsiniz. Online bir ortamda alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Buzdolabı

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?