70 yıldır piyasada olan Alman markası Grundig, ürettiği derin dondurucular ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Alman markası, edindiği bu ilke doğrultusunda ürettiği ürünlerle müşterilerinin gözünde güven verici bir imaj çiziyor. Her ürününü son teknoloji özelliklerle donatılmış şekilde üretiyor. Çatısı altında bulundurduğu çeşitli derin dondurucu modelleri ile her türden insana hitap etmesini biliyor. Tüm bunların yanında, uygun fiyatlarla müşteri karşısına çıkarak gönülleri bir kez daha fethetmiş oluyor.

Beyaz renkte ve tek kapılı olan ürünler, rahat kullanımı ve asil duruşu ile beğeni topluyor. Modern çizgilere sahip kapaklarla dolabın tasarımı tamamlanıyor. Tasarımsal güzelliğine teknolojik kalitesini de ekliyor. Ürettiği her ürününde düşük enerji tüketimini sağlıyor. Mekanik veya mekanik sensörlü kontrol sistemlerine sahip olan derin dondurucular, yüksek performansı ve göze hoş gelen tasarımlarla bir araya getiriyor. Kalitenin güvenle buluştuğu Alman devi Grundig marka derin dondurucu modelleri fiyatlarıyla da göz dolduruyor. 

Grundig Derin Dondurucu Fiyatları

Grundig derin dondurucu fiyatları modelden modele değişiklik gösteriyor. Böylece bünyesinde her cebe, her bütçeye uygun bir derin dondurucu bulunduruyor. Düşük enerji tüketimi ile yüksek elektrik tasarrufu vaat eden ünlü marka, kullanıcıların ceplerini yüksek fatura bedellerinden koruyor. Aynı zamanda az tüketim ile enerji ihtiyacını azaltarak doğanın ve doğal hayatın korunumuna destek vermiş oluyor. A+ Enerji tüketim sınıfına dahil olan Grundig derin dondurucuların yıllık enerji tüketimleri modelden modele farklılık gösterebilse de tüketimi hep minimumda tutuyor.

Derin iç hacimleri ve yüksek kapasiteli depolama seçenekleri ile mutfaklarda sıcaktan eriyen ve bozulan gıda sorununa çare oluyor. Eti, sebzeyi, buzları, donmuş gıdaları veya saklanması istenilen her türden yiyecek çeşidini bozulmaya veya erimeye izin vermeden uzun süre güvenle saklayabiliyor. Şık metal kasaları, modern çizgileri ve iddialı duruşları ile mutfakları güzelleştiriyor. Tasarımlarının yarattığı güzel görünüşün yanı sıra sağlam üretimi ve kullanılan malzemelerinin kalitesi sayesinde darbelere, düşmelere karşı da koruma sağlıyor. Dirençli dış yapısı evdeki en afacan çocuğun dahi yaramazlıklarına direnecek şekilde üretiliyor. Uzun süreli kullanımlara zorlanmadan dayanabiliyor. Her mutfakta mutlaka bulunması gereken derin dondurucular Alman kalitesinde üretilip mutfaklarımızdaki yerini alıyor. 

Grundig Derin Dondurucu Modelleri

Herkesin kendi zevkine ve mutfağına özel bir derin dondurucu bulması Grundig markalı derin dondurucular sayesinde mümkün oluyor. Mutfağında buzdolabı tarzı yüksek uzunluklu, uzun kapılı ve çekmeceli model sevenler, sandık tipi üstten açılan tarzda küçük bodur model isteyenler veya boyu tezgahı aşmayacak kadar küçük olsun ama çekmecesi de bulunsun diyenler kendilerine uygun bir Grundig derin dondurucuyu rahatlıkla bulabiliyor. Her modelde değişen boyutları sayesinde her mutfağa sığabiliyor. 70 yılı aşkın süredir Grundig Derin Dondurucu modelleri müşteri istekleri doğrultusunda üretilmeye devam ediyor. Keskin ve modern çizgilerde üretilen ürünler kullanıcıların mutfaklarına şıklık katıyor. 

Yüksek saklama hacimleri sayesinde Grundig marka derin dondurucuya sahip insanlar yemeklerini rahatlıkla dondurup uzun süre ilk günkü tazeliklerini kaybetmeden kullanabiliyor. Tüm derin dondurucular No Frost veya statik soğutma özelliklerine sahip olarak üretiliyor. Yiyeceklerin bozulup atılması durumunun önüne geçerek yemek israflarına engel olmuş oluyor. Ele tam oturan ve kolay bir şekilde kavranan dolap kapakları, sürekli açıp kapamalara dayanıklı olacak şekilde üretiliyor. Çok düşük desibellerde çalışması sebebiyle en sessiz gecelerde bile gürültü yaratmadan işini yapmaya devam ediyor. Grundig derin dondurucular, şıklık ve zarafeti mutfaklara taşırken aynı zamanda güvenilir ve sağlam oluşuyla kullanıcılarını memnun etmesini biliyor.

Grundig Derin Dondurucu Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Grundig
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Şenocak
  6. Electrolux
  7. Simfer
  8. Arçelik
  9. Beko
  10. Hoover
  11. Sunny
  12. AEG
  13. Regal
  14. Delta
  15. Indesit
  16. Vestel
  17. Hotpoint Ariston
  18. Siemens
  19. Bosch
  20. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt)
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Grundig
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN