Grundig Kurutma Makinesi

Yeni nesil teknolojiyle donatılan Grundig çamaşır makineleri, hayatınızı kolaylaştırmaya geliyor. Hızlı ve pratik programlara sahip modeller, yeni yıkanmış kıyafetlerinizi dilediğiniz zaman giyebilmenize imkân tanıyor. Yüksek enerji verimliliği ile çalışan Grundig kurutucular, kullanıcılarına ekonomik çözümler sunuyor. Yenilikçi kurutma sistemlerin konforuna sahip olan makineler, kıyafetleriniz için gerekli olan kurutma sürelerini tıpkı sizin gibi zamanlayıp, zamanı kontrol etmenin ayrıcalığını sizlere bırakıyor.

Çevreye Duyarlı ve Ekonomik Kurutucu Modelleri

Heat Pump ve Yoğunlaştırma sistemlerini kullanan Grundig kurutma makineleri, A+ enerji sınıfında yer alırlar. Ailelerin hayatlarına konfor getiren cihazlar, 8 ve 9 kilogram kurutma kapasiteleri sayesinde kalabalık ailelere aradıkları çözümleri sunuyor. Enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil kurutma teknolojisi ile donatılan makineler, özel açılı tambur hareketi desteği sayesinde düşük sıcaklıklarda hassas ve etkili kurutma işlemi gerçekleştiriyor. Çamaşır kurutucular, kullanıcıların birbirinden farklı ihtiyaçlarına çözümler sunmak amacıyla birbirinden farklı ondan fazla programı içeriyor. 15 ve 30 dakika içinde kurutma, hijyen programı ile giysilerin türlerine göre kurutmaya imkân tanıyan programlarla kıyafetlerinizi dilediğiniz gibi kurutabilirsiniz. Çevresel kaynakların kullanımına dikkat eden Grundig, yılda ortalama 300 kWh enerji tüketimiyle mükemmel enerji verimliliği değerlerine ulaşır. Enerji tüketimindeki başarısını ses yalıtımında da kanıtlayan cihazlar, ortalama 65 dB ses seviyeleri ile ev içi konforunuzun daima konforlu olmasını sağlıyor. Zamanı iyi kullanarak giysilerinizi hassas şekilde kurutmak isteyenler Grundig çamaşır kurutma makineleri ile istedikleri ürünlere ulaşmanın ayrıcalığını yaşıyor. 

Dikkat Çekici ve Etkileyici Çözümler

 • 21. yüzyıl teknolojisinin izlerini taşıyan Grundig kurutucular, sahip oldukları akıllı sensörlerin yardımıyla giysilerdeki nemin düzeyini algılar ve giysiler istenilen kuruluğa geldiğinde otomatik olarak işlemi sonlandırır.
 • Düşük sıcaklıklarda etkin kurutma sağlayan yenilikçi ısı uygulaması, giysileri kırışıklık sorunu oluşturmadan ve enerji tasarrufu yaparak kurutur.
 • Basite indirgenen kontrol ekranlı ürünler, yapacağınız işlemlerin daha kolay olmasını sağlarken; kalan zaman ve program takip uygulamaları ile yapılan işlemlerin takibini kolaylaştırır.
 • Özel tasarımlı tambur yüzeyi, kurutma işlemi sonrası makine içinde kalan nemin makine dışına atılmasını sağlar. Nemin ortadan uzaklaştırılması ile bakteri ve mikrop oluşumunu önleyen cihazlar, giysilerin hijyenik açıdan daha güvende olmasına yardımcı olur.
 • Tüm modellerde standart olarak uygulanan 24 saate kadar zaman erteleme özelliği, kıyafetlerinizi istediğiniz anda yeni yıkanmış gibi giymenize imkân tanır.

Tasarım Ve Teknolojinin Birleşimi

Çamaşır kurutma işlemine büyük kolaylıklar getiren Grundig kurutma makineleri, tasarım konusunda gösterdiği başarıyla da ev içi alanların kullanımına katkıda bulunuyor. Tüm çamaşır makineleri ile uyumlu ölçülerde geliştirilen ürünler, ister yan yana ister üst üste kullanımda performans ve alan kullanımın konularında bir olumsuzluk yaşatmaz. Yeni nesil motor ve tambur ile donatılan ürün serileri, farklı programlarla çalıştığı anlarda güvenli bir kullanım deneyimi gerçekleştirir. Tüm modellerde uygulanan geniş cam kapaklı tasarım, giysileri kolayca makineye yerleştirmenizi sağlar. Ergonomik çözümler sunmak adına yönü değiştirilebilen kapaklar, yaşam alanınıza göre konumlandırma imkânı sunar. Mevsimsel etkileri ortadan kaldırarak, çamaşır asma ve bekleme ile geçen zamanı size kazandıran Grundig kurutma makinesi serileri, tek dokunuşla size özel çözümler sunuyor. Zaman erteleme fonksiyonu ile zamanın kontrolünü size bırakan, çocuk kilidi özelliği ile güvenliğinizi garanti altına alan kurutma makineleri, tambur içi aydınlatma ayrıcalığı sayesinde tambur içi ve kıyafetlerin kontrol edilmesine destek oluyor. Kalabalık ailelerin çamaşırlarından, tek bir kıyafetin kurutulmasına kadar onlarca alternatif işlemi bir arada bulunduran makineler, ev işlerinin zorlu adımlarına pratik çözümler sunuyor. Geliştirdiği teknolojik çözümleri, uygun ve avantajlı fiyatlarla destekleyen Grundig, kurutma makineleri başta olmak üzere, beyaz eşya satın almak isteyen kullanıcılar için harika fırsatlar gerçekleştiriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Kurutma Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Grundig Kurutma Makineleri
  2. Arçelik Kurutma Makineleri
  3. Bosch Kurutma Makineleri
  4. Siemens Kurutma Makineleri
  5. Beko Kurutma Makineleri
  6. Hoover Kurutma Makineleri
  7. Regal Kurutma Makineleri
  8. Vestel Kurutma Makineleri
  9. Altus Kurutma Makineleri
  10. Electrolux Kurutma Makineleri
  11. LG Kurutma Makineleri
  12. Candy Kurutma Makineleri
  13. Samsung Kurutma Makineleri
  14. Profilo Kurutma Makineleri
  15. SEG Kurutma Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kurutma Kapasitesi (Kg)
  1. 9
  2. 8
 7. Kontrol Paneli
 8. Enerji Sınıfı
 9. Renk
  1. Beyaz
 10. Program Sayısı
 11. Genişlik (cm)
 12. Yükseklik (cm)
 13. Derinlik (cm)
 14. Yıllık Enerji (kWh)
 15. Tambur Hacmi (L)
 16. Satıcı
 • Marka Grundig
DSACategoryId/2147483637/235604/153223/grundig
Başa dön