Grundig Kurutma Makinesi Fiyatları

Kalitesinden her zaman ön sıralarda bahsedilen markalardan biri olan Grundig, yıllardır marka olmanın çok daha ötesinde çalışmalar sunmaya devam ediyor. Özellikle de beyaz eşya kapsamında sunduğu tüm ürünlerini uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz kalitede sunuyor. Son zamanlara damga vuran ürünleri arasında ise Grundig kurutma makinesi modelleri yer alıyor. Çeşitli kilo kapasitesine sahip olan bu modellerin fiyatları da her zaman uygun olarak seçilir. Herkesin rahatlıkla temin edebilmesi ve kurutmaların çok daha pratik bir şekilde yapılması adına makinelerin fiyatları ideal oranlarda tutuluyor. Hem kullanımı oldukça pratik olan hem de her geçen gün daha modern tasarımlara sahip olan Grundıg kurutma makinesi modelleri ile kurumayan çamaşırınız kalmıyor. Son derece etkili ve sağlıklı bir şekilde giysileri ve diğer ürünleri kurutmaya devam eden bu modelleri çamaşır makineniz ile yan yana ya da altlı üstlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımından yana hiçbir zorluk ve sorun yaşamayacağınız bu modelleri kullanırken bir hayli memnun kalacaksınız. Çeşitli birçok programa sahip olan makine modelleri ise giysilerinizin ne kadar uzun süre daha kullanılmaya devam ettiğini de görebileceksiniz. Gerek çocuklar için gerekse yetişkinlerin giysileri için son derece önemli bir role sahip olan kurutma makineleri mutlaka her evde bulunması gereken makine modelleridir. Fiyatları açısından da hiçbir zorlamaya ve üzülmeye yol açmayan Grundig makineler ile giysilerinizi sağlıkla kurutmaya başlayabilirsiniz. Programlarını ayarlamak da kullanmak da son derece basit olan bu makineler ister banyonuzda isterseniz de serin ve kuru olan herhangi bir alanda konumlandırılabilir. Paslanmaz çelik gövdeler tercih edilerek tasarlanan bu modellerde küf, pas ve rutubet gibi sorunlar meydana gelmez. Tamamen kuru ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Grundig Kurutma Makinesi Modelleri

Çeşitli birçok kilogram kapasitesine sahip olan kurutma makineleri, Grundig kalitesiyle ve güvencesiyle sizlere sunulmaya devam ediyor. Üç farklı model sunan Grundig, her modelinde de birbirine yakın detaylara ve özelliklere yer veriyor. Grundig GDH 80 modeli, Grundig GDH 82 modeli ve Grundig GDH 92 modeli en çok tercih edilen ve kullanılan modelleridir. Her bir modelde hem aynı hem de farklı bazı özellikler bulunur. Her bir modeli ayrı ayrı inceledikten ve bilgi sahibi olduktan sonra sizin için hem maddi açıdan hem de kullanım açısından en uygun olan modeli seçmeniz daha doğru olacaktır. Ürünler tamamen ambalajlı ve sağlam kutulu şekilde sizlere gönderilir. En ufak bir problem dahilinde yetkili servis ile görüşme yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tüm teknik servis tedbirleri alındıktan sonra ürünler paketlenir ve size gönderilir. Online bir şekilde ihtiyacınız olan kurutma makinesini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bir bakışta tüm özelliklerini net bir şekilde görebileceğiniz bu modeller, giysi ve çamaşırları çok güzel bir şekilde kurutmaya devam eder. Çeşitli özellikleri sayesinde çamaşırlarınızda hiçbir hasar ve problem meydana gelmeden kuru ve güzel kokulu bir şekilde katlamaya hazır size sunulur. Hem bebek ve çocuk giysileri için hem de genç ve yetişkin giysileri için oldukça geniş kapsamlı bir kurutma sahasına sahiptir. Beyaz renkler kullanılarak tasarlanan bu modeller hakkında detaylı bilgiyi tanıtımın devamında bulabilirsiniz. 

Grundig GDH 80, 82 ve 92 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Çeşitli teknik özellikleri sayesinde sevilerek kullanılan modellerden biri olan Grundig kurutma makinesi gdh 80, beyaz renkte bir modeldir. Enerji performansı olarak A+ enerji sınıfına dahildir. 16 farklı program sayısı sayesinde kurutmak isteyip de farklı yöntemlerle kurutamadığınız her şeyi bu makine ile kolaylıkla kurutabilirsiniz. Maksimum kurutma kapasitesi 8 olan modelin yıllık enerji tüketimi ise 298 KW’dir. Oldukça az bir enerji yakıtı yaparak tasarrufunuza yardımcı olur. Aynı zamanda ses gücü seviyesi de 65 dB’dir. Bu da çok az ses çıkararak sessiz bir şekilde çalıştığının göstergesidir. Hiçbir şekilde gürültü yapmadan çalışan bu makine etrafta bulunan kimseyi rahatsız etmez. Dekorasyonunuz açısından da klasik bir uyuma sahip olan Grundig kurutma makinesi 9 kg, teknolojik özellikleri de oldukça ileri seviyede olan bir modeldir. 16 farklı program sayesinde tüm giysilerinizi kurutmak için özel bir sistem kullanır. Birinci programında pamuklu giysileriniz için ütü kurutması yapar. İkinci programda pamuklu giysiler için dolap kurutması yapar. Üçüncü programda pamuklu giysiler için ekstra dolap kurutması yapar. Dördüncü programda pamuklu giysiler için normal ve ekstra kurutma yapar. Beşinci programda sentetik kumaşlar için ütü kuruluğu yapar. Altıncı programda sentetik kumaşlar için dolap kuruluğu yapar. Yedinci programda hassas ve narin kumaşlar için kurutma yapar. Sekizinci programda giysilerinize tazeleme ve ekstra sıkma yapar. Bu program aynı zamanda giysilerinizi yıkarken kullandığınız deterjan ve yumuşatıcıların da kalıcı olmasına olanak sağlar ve renklerinde solma meydana gelmemesi için doku yenilenmesine yardımcı olur. Dokuzuncu program 45 derecede yıkanan giysiler için kurutma yapar. Onuncu program 30 derecede yıkama talimatı bulunan giysiler için kurutma yapar. On birinci ve on ikinci programlar spor giysiler için özel bir kurutma sağlar. On üçüncü ve on dördüncü program hijyen programıdır ve giysilerde biriken bakterilerin uzaklaştırılması için kullanılan programlardır. Son programlar ise kot ve kanvas gibi kalın ve sert kumaşlardan elde edilen giysilerin kurutulması için tercih edilir. Tüm programların kullanımı sonucunda memnuniyet seviyesi her zaman üsttedir. Bu sayede çamaşırlarınızın da bozulmadan ve aşınmadan, özellikle de renginde solma meydana gelmeden uzun yıllar boyunca kullanımına devam edebilirsiniz. Kurutma makinesinin kullanılmasındaki en temel amaçlardan biri giysilerde biriken bakterileri öldürmektir. GDH 80 ve 16 programlı kurutma makinesi bu işlemi en kaliteli şekilde yapmaya devam eder. Isı pompalı teknolojiyle donatılan bu modellerde program takip göstergesi de mevcuttur. 

Grundig kurutma makinesi gdh 82 model de aynı özellikleri taşır. Her bir modelin birbirinden ayrılan en temel özellikleri taşıdıkları kg kapasitesidir. Grundig 9 kg kurutma makinesi her modelde tercihleriniz arasında yer alabilir. Aynı anda toplamda 9 kilogram giysi ve ürünü kurutma yapabilirsiniz. Kalitesiyle ve daha fazla kapasitesiyle ön plana çıkmayı başaran bir diğer model ise Grundig kurutma makinesi gdh 92 modeldir. Bu modellerin her birinde ortak olan özellikler mevcuttur. Özel tambur tasarıma sahiptirler. 16 farklı programları mevcuttur. Tambur aydınlatması sayesinde çamaşırların ne durumda olduğunu net bir şekilde görmenizi sağlar. Aynı zamanda filtre temizleme uyarısı mevcuttur. Su tankı dolu uyarısı mevcuttur. Bu uyarılar sayesinde makinenizin ne durumda olduğunu görebilir ve nasıl program ayarlaması yapmanız gerektiğini de daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Kırışık önleme özelliği sayesinde giysileriniz hiçbir seviyede kırışmadan kuru bir şekilde çıkar. Ayrıca direkt su tahliyesi de mevcuttur. Kalan zaman göstergesi ise en sevilen özelliklerinden birisidir. Çamaşırlarınızın hangi seviyede kuruduğunu ve tamamen kurumasına ne kadar süre kaldığını bu özelliği sayesinde görebilirsiniz. Program bittiği zaman makine size sesli bir şekilde uyarı yapar. Bu sayede farklı bir odada olduğunuzda programın bittiğini ve artık çamaşırların kuruyarak çıkarılması gereken seviyeye geldiğini anlayabilirsiniz. Net ağırlığı 43.0 kg olan bu modellerde, giysi ağırlığı arttıkça brüt ağırlıkta da artış meydana gelebilir. Ambalajlı bir şekilde ağırlığı 44.0 olan modellerin derinliği 58.9 cm’dir. Genişliği 59.7 cm olan modelin yüksekliği ise 84.6 cm’dir. Enerji sınıfı A++ olan bu makineler ile enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz. Dijital kontrol paneli sayesinde kontrolü çok daha teknolojik ve canlı bir şekilde yapabilirsiniz. Renkleri genel olarak beyaz olan modellerin kapak kısımlarında siyah detaylar ve program kısımlarına ise gümüş detaylara yer verilir. Böylece şık tasarımı çok daha fazla ön plana çıkmayı başarır. Ses seviyesi kesinlikle yüksek değildir. Bir çamaşır makinesinden çok daha az sesle çalışabilir. 65 dB ses seviyesine sahip olan kurutma makinelerinde standart program ve döngü sayısı ise 179’tur. 179 kez dönme işlemini tamamladıktan sonra artık daha fazla çalışmaz ve çamaşırlarınızı tamamen kuru şekilde sunar. Stokları tam dolu olan bu modelleri kaçırmadan kampanyalı bir şekilde satın alabilirsiniz. Çeşitli ödeme seçeneklerinden faydalanarak bütçenizi de aşmanıza gerek kalmadan ödeme yapabilirsiniz. 

Klasik kilo kapasitesine sahip olan modellerin yanı sıra bir de Grundig 8 kg kurutma makinesi modelleri mevcuttur. Grundig kurutma makinesi 8 kg modeller ince ve az miktarda giysi kurutmak istediğinizde ideal modellerdir. Ancak taşıdığı özellikler diğer modeller ile aynıdır. Aralarında bulunan tek fark kilo kapasitesidir. En sevilen özelliklerinden biri de çocuk kilidinin bulunmasıdır. Çocuklar dönen ve elektrikle çalışan tüm cihazlara karşı bir ilgi duyarlar. Kapaklarını açmaya ve içine girmeye çalışırlar. Çocuklar için hem merak uyandıran hem de risk taşıyan bu tür cihazları koruma altına almak ve çocukları da tehlikeden uzaklaştırmak adına çocuk emniyeti kurutma makinelerinde yer alan özelliklerden birisidir. Makine gerek çalışırken gerekse durma anında, çocuklar kapağını açamasın ve içine girmeye teşebbüs etmesin diye kilit sistemi devreye sokulur. Böylece çocuklar kapağı açmakta zorlanır ve vazgeçerler. Yalnızca yetişkinler tarafından açılabilecek güce sahiptir. Aynı zamanda Grundig kurutma makinelerinde akıllı sensörler bulunur. Bu sensörler sayesinde attığınız giysilerin nem oranını ölçer ve derhal bu nem oranına göre kurutma yapmaya başlar. Kurutma kontrol tipi olarak akıllı sensörlerini kullanır. Kapak tipi ise cam malzemelerden elde edilen bir türe sahiptir. Kapak yönünü istediğiniz zaman değiştirme avantajını da sizlere sunar. Isı pompalı kurutma teknolojisiyle donatılan kurutma makinelerinde tüm giysilerinizi gönül rahatlığıyla kurutabilirsiniz. Herhangi bir kumaşta delinme, pamuklu kumaşlarda çekme ya da örgü kumaşlarda sökülme meydana gelmez. Güvenilir bir şekilde kurutmak istediğiniz tüm çamaşırları makineye atabilir ve kurutabilirsiniz. Aynı zamanda kurutmanın yanı sıra giysilere tazeleme de yapabilirsiniz. Sadece hijyen programını kullanarak giysilerin daha hijyenik ve sağlıklı bir forma bürünmesini sağlayabilirsiniz. Sentetik giysilerden hassas ve narin giysilere, kot giysilerden keten giysilere, polyester giysilerden viskon giysilere varana kadar hiçbir kumaşta ayrım yapılmaksızın kurutma meydana gelir. 

Grundig Kurutma Makineleri Nasıl Kullanılır?

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Grundig kurutma makinelerine dair detaylı bilgi almak için kullanma kılavuzlarını okumanızda fayda vardır. Detaylı bir şekilde bilgi sahibi olduktan sonra makineleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurutmak istediğiniz giysileri içine atmanız ve ardından programı seçmeniz yeterlidir. Program takip göstergesi aktive hale gelir ve size ne kadar süre boyunca kurutma yapacağı hakkında da bilgi verir. Akıllı nem sensörü sayesinde giysilerin nem oranını algılar ve en doğru programı seçmenizde size yardımcı olur. Cam kapak tipi sayesinde de giysilerin ne durumda olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Spor ürünleri, kot ve hassas ürünleri, sentetik ve pamuklu ürünleri gönül rahatlığıyla atabileceğiniz kurutma makinelerinde zaman erteleme ve aydınlatma özelliği de mevcuttur. Giysilerinizin tam olarak ne zaman kurumaya başlamasını istiyorsanız, o kadar saat erteleme yapabilirsiniz. Kurutma makinelerini kullanırken dikkat etmeniz gereken tek husus doğru programı seçmektir. Ardından ekstra yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Uzaktan erişilebilirlik özelliği sayesinde makinenin ne durumda olduğunu akıllı telefon aracılığıyla da takip edebilirsiniz. Aynı zamanda su tankı dolu uyarısı yapıldığında ya da filtre temizleme uyarısı yapıldığında mutlaka dikkate almalısınız. Derhal su tankını boşaltmalı ve filtre temizliğini detaylı bir şekilde yapmalısınız. Aksi takdirde makinenizin ömrünü kısaltabilirsiniz. Hem uzun ömürlü bir şekilde hem de dayanıklı ve kaliteli bir şekilde kullanmaya devam etmek için mutlaka düzenli olarak su tankını boşaltmaya ve filtreyi temizlemeye özen göstermelisiniz. Direkt su tahliyesi özelliği bulunan makine modelleri su tankını çok sık aralıklarla doldurmaz. Bu nedenle endişe etmenize ya da sık sık su tankını kontrol etmenize gerek yoktur. Yalnızca uyarı geldiği zaman kontrol etmeniz yeterlidir. 

Grundig Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kalitesiyle ve güvence vererek sunduğu kurutma makinelerinden her zaman en üst seviyede memnun kalınan Grundig ile sizler de giysilerinizi artık çok daha etkili bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz. Grundig marka bir kurutma makinesi temin edeceğiniz zaman öncelikle makineyi nereye koymak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından en uygun yeri seçerek doğru makine modellerine göz atmalısınız. Eğer kalabalık bir ailede yaşıyorsanız ve sık sık çamaşır kurutmanız gerekiyorsa, kilo kapasitesi daha yüksek olan modeller işinize yarayacaktır. Aynı zamanda kiloya ve ebatlarına bağlı olarak çamaşır makinenizin üstünde yer alacak şekilde de kullanabilirsiniz. Böylece hem daha az yer kaplamış olur hem de çamaşır makinesinden çıkarılan çamaşırları hiç yorulmadan ve ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmadan hemen kurutma makinesine atabilirsiniz. Bu tür hususlara dikkat ettiğiniz takdirde hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar boyunca kurutma makinelerini kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Grundig Kurutma Makinesi Modelleri Nerede Kullanılmalıdır?

Grundig kurutma makinesi modellerinde gövde malzemesi paslanmaz çeliktir. Bu hususta makinelerinizi ister banyoda isterseniz de daha uygun olan serin ve kuru bir yerde kullanabilirsiniz. Gövdesi paslanmaz çelikten tasarlandığı için suya ve ısıya karşı dayanıklıdır. Nemli bir ortamda da olsa küf, pas ve rutubet gibi sorunlar meydana gelmez. Böylece rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer daha serin ve kuru yerde kullanma imkanınız varsa bu imkanı değerlendirmeniz daha faydalı olacaktır. Ancak banyo dışında kurutma makinesini yerleştirebileceğiniz bir alan yoksa endişeye kapılmadan banyonuzda da kullanabilirsiniz. 

Grundig Kurutma Makinesi Dayanıklı mıdır?

Hem iç tasarımında hem de dış tasarımında kullanılan malzemeler dayanıklılık sağlar. Uzun yıllar boyunca eskimeden kullanmaya devam edebilirsiniz. İlk iki yıl boyunca ise garantisi devam eden modellerdir. 

Grundig Kurutma Makinesi Modelleri Banyoda Durur mu?

Grundig marka kurutma makineleri banyoda durabilir. Banyoda durmasını engelleyecek hiçbir özelliği yoktur. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde banyolarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Grundig Kurutma Makinesi Modelleri Çamaşır Makinesiyle Üst Üste Konulmalı mı? 

Çamaşır makinesi ile üst üste kullanmak zorunlu değildir. Ancak hem yer kaplamaması açısından hem de ıslak çamaşırları hiç beklemeden hemen kurutma makinesine atma kolaylığı açısından üst üste kullanmak daha mantıklıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Kurutma Makinesi Fiyatları

5 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Yıllık Enerji (kWh)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?