Hoover Kurutma Makinesi

Dünyanın en eski beyaz eşya ve mobilya üreticilerinden Hoover, tam 111 senelik bir geçmişe sahiptir. 2007 senesinde Türkiye'de üretime başlayan marka, uzun yıllara dayanan tecrübesinin de etkisiyle kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretiyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı misyon haline getiren Hoover, fonksiyonel kurutma makineleriyle misyonunu tamamlıyor. 

Geniş Kapasite ve İşlevsellik Bir Arada 

Hoover kurutma makinesi kullanıcıya geniş kapasite, yüksek performans ve verimliliği bir arada sunar. 8, 9 ve 10 kg kapasiteye sahip alternatifleri bulunan kurutma makinelerinin geniş kapasitelerine ek olarak birbirinden iyi özellikleri bulunur. Çamaşırlarınıza zarar vermeden onları kurutan Hoover kurutma makineleri, ayrı bir dikkat isteyen çamaşırlarınıza ise özenli davranır. Hoover makinelerinin hepsinde yünlüler için özel yıkama programı vardır. Woolmark Company tarafından onaylanan bu program sayesinde makinede kurutulmasında sakınca olmayan bütün yünlü giysilerinizi kurutabilirsiniz. Hoover makineleri onları hassas tambur hareketleriyle kurutur. 

Bir Çok Kurutma Alternatifi Sunar 

Hoover kurutma makinelerinde 15+1 kurutma programı bulunur; çamaşırınızın türüne göre seçiminizi yapabilirsiniz. Hızlı kurutma programı sayesinde giysilerinizi 30,45 veya 59 dakikalık programlardan birini seçerek kısa zaman içinde kurutabilirsiniz. Ayrıca kırışıklığı minimuma indirme özelliği sayesinde ütü yaparken çok zaman harcamanız gerekmez. 

Hoover'ın geliştirdiği One Touch ile cep telefonu ve makine arasında bağlantı kurulur ve makinenizi ilave 20 programla daha kullanma olanağı sunulur. Ayrıca bu teknoloji sayesinde makinenin performans ve kurutma özelliklerini de değerlendirebilirsiniz. 

A++ Enerji Sınıfı Makinelerin Fonksiyonelliği  

Dört farklı kurutma seviyesine sahip olan bu enerji sınıfı makineler işinizi kolaylaştırır. Otomatik kırışık önleme fonksiyonuna ek olarak; askı kuruluğu, ütüye hazır kuruluk, ekstra kuruluk ve gardırop kuruluğu seçeneklerinden istediğinizi seçerek çamaşırlarınızı gönül rahatlığıyla Hoover kurutma makinelerinize emanet edebilirsiniz. 

A++ enerji sınıfı kurutma makinelerinde bulunan ısı pompası özelliği size pek çok avantaj sunar. Bu özellik, kurutucunuzun normal bir kurutma makinesine göre %40 daha az sıcaklıkta çalışmasını sağlar. Isı pompası sayesinde hem kıyafetleriniz daha az yıpranır ve yumuşaklıklarını kaybetmez hem de enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. 

Bu tür enerji sınıfı Hoover kurutma makinelerine özel AquaVision teknolojisi, size 5 litrelik su tankı özelliğini sunar. Makineden çıkan su, kapakta bulunan bu tankta birikir. Biriken suyu daha sonrasında ütü suyu olarak da kullanabilirsiniz. 

Bunlara ek olarak, Hoover kurutma makinesini çalıştırmayı 24 saate kadar erteleyebilirsiniz. Siz dışarıdaki işlerinizi halledin, geldiğinizde sizi kupkuru çamaşırlar karşılasın. 

Hoover Kurutma Makinesi Özellikleri 

  • 8, 9 ve 10 kg kapasitede kurutma makinesi alternatifleri vardır. Makinelerin hepsi 15+1 kurutma programı sunar. Ayrıca hızlı kurutma özelliği sayesinde kıyafetlerinizi 30, 45 ve 59 dakikalık sürelerle kurutabilirsiniz. 
  • Kurutma makinelerinde, narin yıkamaya ihtiyacı olan yünlü giysiler için özel yıkama programı bulunur. Yünlü kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla Hoover kurutma makinelerine emanet edebilirsiniz.
  • Kırışıklığı azaltma fonksiyonu sayesinde çamaşırlarınız neredeyse ütülü gibi olur. Buna ek olarak, A++ enerji sınıfı makinelerde askı kuruluğu, ütüye hazır kuruluk, gardırop kuruluğu ve ekstra kuruluk gibi farklı kurutma seviyeleri mevcuttur. 
  • A++ enerji sınıfı makinelerde bulunan ısı pompası özelliği sayesinde makineniz %40 daha az sıcaklıkla çalışarak tasarruf etmenizi sağlar.
  • Hoover kurutma makineleri giysilerinizi düşünmekle kalmaz, ayakkabılarınızı da düşünür. Bazı makinelerde 4 ayakkabıyı kurutabileceğiniz ayakkabı rafı alternatifi vardır.
  • Akıllı telefonunuza indireceğiniz Hoover Wizard uygulaması sayesinde kurutma makinenizi evin her yerinden yönetebilir, makineniz kurutmayı bitirdiğinde bildirim alabilirsiniz. Telefonunuz ve makineniz arasında bağlantı kuran OneTouch özelliği sayesinde ise kıyafetlerinizi ek 20 programla daha kurutabilirsiniz. 
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hoover Kurutma Makinesi Fiyatları

9
8
10
Gri
Beyaz
Konumseçilmedi
Kurutma Kapasitesi (Kg)
DSACategoryId/2147483637/235604/153223/hoover