ARA
Loading interface...
Loading interface...
Huawei
Huawei MateBook 14 Intel Core i5 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar

Huawei MateBook 14 Intel Core i5 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar

Huawei
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

Matebook 14

Ekran ama ne ekran!

2K FullView Ekran1, görüntüleme alanını sınıra kadar zorlayarak etkiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Sonuç, daha geniş, daha temiz ve daha yoğun bir görsel deneyimdir. Ekran, sRGB2 renk alanının% 100'ünü kapladığından tonlar canlı ve hassastır. Parlaklık 300 nit2 ve kontrast oranı 1500:1'dir, böylece her seferinde parlak, gerçeğe yakın görüntüler elde edersiniz.2

Matebook 14

Daha fazla dikey alan

Dizüstü bilgisayarın 3:2 en boy oranı, geleneksel bir cihazdan çok daha fazla dikey alan sağlar ve bu da onu bir başyapıt tasarlamak, bir belgeyi düzenlemek veya web sayfalarına göz atmak için ideal hale getirir. Ekran ayrıca zararlı mavi ışığı4 azaltmak için TÜV Rheinland3 tarafından onaylanmıştır, böylece gözleriniz gerginlik hissetmeden daha uzun süre kullanabilirsiniz.

aspect ratio

aspect ratio

TÜV Rheinland, 6 ana profesyonel araştırma alanını kapsayan performas akreditasyonu için 140 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir ve cep telefonu ekranlarının göz korumasının performansı için yetkili sertifika sunar.

Matebook 14

 

Her yere götürün

Alüminyum alaşımlı kasası7 ve kumlanmış kaplamasıyla HUAWEI MateBook 14, şık bir görünümü birinci sınıf bir hisle birleştiriyor. Her bir gram fazla ağırlığı ortadan kaldırarak tasarımı tamamen modernize ettik. Sadece 1,49 kg8 ve en kalın noktasında bile 15,9 mm inceliğindedir.9

Matebook 14

Huawei Share10

Dokunmatik yüzeye yerleşik Huawei Share etiketi ile, telefonunuzu "TEK" süper cihaza dönüştürmek için dokunmanız yeterlidir. Telefon ekranınız HUAWEI MateBook 14 cihazınızda otomatik olarak açılacak, böylece sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilecekler.

Matebook 14

Göründüğünden çok daha geniş

Geniş 16 GB çift kanallı bellek12 ve 512 GB PCIe NVMe SSD ile resimleriniz, videolarınız veya belgeleriniz için alanınız tükenmez. Büyük dosyaları okumak, depolamak ve sıkıştırmak da inanılmaz derecede etkilidir, bu nedenle bir görevden diğerine hızlı bir şekilde atlama konusunda sorun yaşamazsınız.

Matebook 14

Isı eşini buldu

Yükseltilmiş çift fanlı HUAWEI Shark fin ısı yayma sistemi sayesinde ısı hızlı ve verimli bir şekilde ortadan kaldırılır. Daha ince, yüksek yoğunluklu S biçimli kanatları %39 daha fazla hava akışı sağlar13 ve ikili ısı emici, ısıyı hızla yönlendirir, böylece dizüstü bilgisayar basınç altında soğuk kalır. Fanlar da fısıltı kadar sessizdir, böylece dizüstü bilgisayar sizi veya çevrenizdekileri rahatsız etmez.

Matebook 14

Hareket halindeyken yaşam için tasarlandı

Aceleniz mi var? 56 Wh pilin 15 dakikalık şarjı 2,5 saatlik kullanım için iyidir14. Pil, kendi enerji tasarrufu teknolojimiz kullanılarak tasarlandı, böylece eklenti endişenizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Matebook 14

Cebinizdeki güç

65 W USB-C şarj cihazı, yalnızca 160 g ağırlığında ve cebinize sığan bir güç merkezidir.15 HUAWEI MateBook 14 cihazınız için hızlı şarjın yanı sıra HUAWEI SuperCharge™ destekleyen Huawei telefonları16 için süper şarj sağlar.

Matebook 14

Hemen geri atla

Güç düğmesineyerleştirilmiş parmak izi okuyucu sayesinde dizüstü bilgisayarı açmak ve masaüstünüze ulaşmak hızlı ve güvenlidir17. Bir kez basın ve gitmeye hazırsınız.

Matebook 14

Her yönden etkileyici

Son teknoloji bir klavyenin neler yapabileceğini deneyimleyin. Üç seviyeli arkadan aydınlatma, optimize edilmiş tuş hareketi ve yüzeyler ve geniş bir dokunmatik yüzey ile yazmak hem rahat hem de doğal.

Matebook 14

Daha fazla olasılığa bağlanın

İnce olabilir, ancak HUAWEI MateBook 14 hala kulaklıklarınız, telefonlarınız, flash sürücüleriniz ve ihtiyacınız olan diğer her şey için kullanışlı bir dizi bağlantı noktası sunuyor.

Matebook 14

Denendi, test edildi ve kanıtlandı

Uzun süreli kullanıma dayanacak istikrarlı performans sağlamak için HUAWEI MateBook 14'ü çok sayıda kalite testinden ve çeşitli durum simülasyonlarından geçirdik:

Matebook 14

1. FullView Ekran, HUAWEI / HONOR ürünleri için patentli ve yaygın olarak kullanılan bir terimdir ve yüksek gövde / ekran oranına ve azaltılmış çerçevelere sahip cihazlara atıfta bulunur. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir.

2. Tipik değer.

3. TÜV Rheinland sertifika koşulları: Göz Konforu Modu etkin olduğunda, mavi ışık seviyeleri TÜV Rheinland'ın maksimum eşiğini geçmemelidir (bu, renk sıcaklığı ayarı için geçerli değildir).

4. Mavi ışığın azaltılma derecesi gerçek kullanıma göre değişir. Bu tıbbi bir cihaz değildir ve tıbbi tedavi sağlamaz.

5. Bu özellik, ilgili tüm sürücülerin kurulu olduğu PC Manager sürüm 9.1 ve üstünü çalıştıran cihazlarla sınırlıdır.

6. Dokunma desteği bir seçenek olarak mevcuttur. Kullanılabilirlik bölgeye göre değişebilir.

7. LCD kapak, üst kapak, alt kapak metalik malzemelerden yapılmıştır. Menteşe ve yan kapaklar (bağlantı noktalarının bulunduğu yer) metal olmayan malzemeler kullanılarak yapılmıştır.

8. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Gerçek ağırlık, üretim ve test süreçlerinden etkilendiği için ürüne göre değişecektir.

9. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Kalınlık ayak pedlerini içermez. Gerçek kalınlık ürüne göre değişecektir.

10. Huawei Share, EMUI 10.1 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir Huawei akıllı telefon (belirli modellerle sınırlıdır) ile PC Manager 10.1 veya sonraki sürümünü çalıştıran bir HUAWEI MateBook arasında Çoklu Ekran İşbirliğini destekler. Yalnızca bazı dosyalar ve akıllı telefon uygulamaları bu özelliği destekler. İlgili ürünleri satın alırken veya bu özelliği kullanırken daha fazla bilgi için lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile görüşün.

11. Performans Modu yalnızca güç kaynağı yeterli olduğunda etkinleştirilebilir. Varsayılan olarak etkin değildir. Etkinleştirildiğinde, CPU ve GPU işlevselliği anında artırılabilir. Bu, fanların ısı ve gürültü üretmesine neden olabilir ve sonuç olarak yüzey ısınabilir.

12. 8 GB RAM'li bir versiyonu da bulunmaktadır.

13. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve mevcut HUAWEI MateBook 14 ile önceki nesil modelin karşılaştırılmasıyla elde edilmiştir.

14. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Parlaklık 150 nit olarak ayarlandığında pil dayanıklılığı testleri yapıldı. Gerçek performans değişiklik gösterecektir.

15. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. 42,5 g olan kabloların ağırlığını içermez. Gerçek ağırlık, üretim ve test süreçlerinden etkilendiği için ürüne göre değişecektir.

16. 65 W şarj cihazı, aşağıdaki HUAWEI SuperCharge ™ telefonlar için SuperCharge ™ özelliğini destekler: HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40, HUAWEI Mate Xs, HUAWEI Mate30 Pro, HUAWEI Mate30, vb. En son güncellemeler için lütfen Huawei Müşteri Hizmetlerine danışın. Bu özelliği destekleyen Huawei akıllı telefonlar. 65 W şarj cihazı, 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 2A, 15V / 3A, 20V / 3.25A dahil birçok çıkış standardını destekler. Gerçek çıktı, cihaza göre değişir. "

17. Bu özellik, PC Manager tarafından sağlanan tüm ilgili sürücülerin kurulu olduğu aygıtlarla sınırlıdır.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön