Kiwi Dikiş Makinesi Fiyatları

Dikiş makinesi modelleri aile bütçenize katkı sağlayabileceğiniz ve hobi amaçlı olarak da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kiwi dikiş makinesi modelleriyle evde ve elde dikilen elbiselerle hem özgün bir stil yakalayabilir hem de daha düşük harcamalar yaparak kıyafetlerinizi yenileyebilirsiniz. Yeni bir giysi satın almak yerine mevcut giysileri iyileştirerek yeniden giyilebilir hale getirmenizi sağlayan makineler aracılığıyla avantajlı bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Portatif ve Sessiz Kiwi Dikiş Makinesi Çeşitleri

Sessiz bir şekilde çalışan Kiwi dikiş makinesi modelleri takılma gibi problemlerle karşılaşmadan pratik bir şekilde dikiş yapabilmenizi sağlar. Konforlu bir dikiş dikme tecrübesi elde edebileceğiniz dikiş makineleri yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak tasarlanır. Akıllı ürünler düşük ağırlıkları ve yerleşim kolaylığı yaratan tasarımlarıyla da ilgi görür.

Portatif yapıya sahip Kiwi dikiş makineleri farklı odalarda dikiş dikebilme olanağı da sunar. Kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelen ve kurulum özellikleriyle kullanıcıları memnun eden Kiwi dikiş makinesi modelleri arasında başlatma ve durdurma düğmeleri bulunan seçenekler de vardır. Bu özellik sayesinde ayak pedalı kullanmanıza da gerek kalmaz.

Elektrikli iplik kesici teknolojilerinden yararlanan Kiwi dikiş makineleri, otomatik olarak iplikleri kesebilme özelliğiyle ön plana çıkar. Dahili dikiş seçeneklerinin yanı sıra ürün programlarında bulunan dekoratif desen seçenekleri estetik dikişler gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Hızlı ve Konforlu Kiwi Dikiş Makinesi Modelleri

Hız kontrolünü elle ayarlayabilmenize de imkân tanıyan Kiwi dikiş makinesi modelleri ekstra konforlu bir deneyim yaratır. Geniş hız aralığıyla hızlı ya da yavaş bir şekilde dikişler yapmanız mümkündür. Serbest hareketler ile dikiş dikmek isteyenler için de uygun olan bu ürünler elbiseleri daha şık gösteren kusursuz dikişler yapabilmenize olanak tanır. Ek yükseklik elde edebileceğiniz baskı ayağı kısımlarıyla rahat bir dikiş imkânına erişebilirsiniz.

Ayarlanabilir iplik tansiyonu özelliğiyle de dikkat çeken Kiwi dikiş makinesi modelleri iplikleri dengeli bir şekilde kullanabilmenizi mümkün kılar. Farklı iğne pozisyonlarıyla birçok dikiş tekniğinden yararlanmak istiyorsanız sizler de Kiwi dikiş makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Dikiş plakası aracılığıyla dikim yapılan elbiselerin güvenilir şekilde yerleştirilebilmesi ve dikişlerin başka bir zemine geçmemesi sağlanır. Dikiş makinelerinin baskı ayakları ise kolay bir şekilde değiştirilebilir. Kiwi dikiş makinesi fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebilir.

Soru 1: Dikiş makinesi kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Cevap 1: Dikiş ağzına parmakların çok fazla yaklaştırılmaması sizlere daha güvenli bir kullanım imkânı sağlar. Kumaş türüne uygun dikiş seçeneklerini tercih ettiğiniz zaman daha uzun ömürlü giysiler elde edebilirsiniz. Makinelerin iğneleri aşağı ve yukarı hareket fonksiyonuyla oynatılabilir. Otomatik ilik açma özelliğinden yararlanarak tek bir hamleyle giysiler üzerinde ilikler açılabilir. Zigzag yapabilme yeteneğinden yardım alarak daha hızlı ve pratik bir şekilde dikişler atabilirsiniz.

Soru 2: Dikiş makinesi temizliği hangi sıklıkta yapılır?

Cevap 2: Dikiş makinesi temizliğinin hangi sıklıkta yapılacağı sizin makineyi kullanma sıklığınıza bağlı olarak değişir. Ortalama 10 saatlik kullanım sonrası makineyi temizlemenizde fayda vardır. Bunun dışında makineyi her gün kullanıyorsanız haftada bir, haftada bir ya da iki kez kullanıyorsanız ayda bir temizlik yapmanız yeterlidir. Ayda birkaç defa kullandığınız makineleri üç ayda bir temizlemeniz ve yağlamanız gerekir.

Soru 3: Dikiş makinesine iplik nasıl takılır?

Cevap 3: Dikiş makinesine iplik geçirileceği zaman ilk önce bobin makine üzerindeki çubuğa geçirilmelidir. Daha sonra makine üzerindeki işaretler takip edilir ve kanallardan geçirilen ip son olarak iğneden geçirilir. Böylelikle iplikler kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kiwi Dikiş Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kiwi Dikiş Makinaları
  2. Singer Dikiş Makinaları
  3. Pfaff Dikiş Makinaları
  4. Brother Dikiş Makinaları
  5. janome Dikiş Makinaları
  6. Juki Dikiş Makinaları
  7. Bernette Dikiş Makinaları
  8. Insma Dikiş Makinaları
  9. Zetina Dikiş Makinaları
  10. İşkur Makine Dikiş Makinaları
  11. Ricoma Dikiş Makinaları
  12. Hamarat Dikiş Makinaları
  13. Bernina Dikiş Makinaları
  14. Bindallı Vera Dikiş Makinaları
  15. Sakashi Dikiş Makinaları
  16. İşkur Makina Dikiş Makinaları
  17. Kaı Dikiş Makinaları
  18. Seles Dikiş Makinaları
  19. Toptancı Kapında Dikiş Makinaları
  20. Toyota Dikiş Makinaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Makine Tipi
 7. Türü
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Kiwi
DSACategoryId/2147483638/17071/17693/162152/kiwi
Başa dön