Ankastre mutfak ürünleri, sağladığı kullanım kolaylığı ve yerden tasarruf avantajının yanı sıra, şık ve estetik bir görünüm de vadediyor. Bu sebeplere bağlı olarak ankastre ürünler, günümüzde en çok tercih edilen mutfak ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle dar ve küçük ölçülere sahip mutfaklarda, kısıtlı olan kullanım alanını genişletebilmek adına ankastre mutfak ürünleri tercih ediliyor. Mutfak ölçülerine ve konumuna en uygun olacak ankastre ürünler seçilerek, mutfaklardaki kullanım alanı en verimli hele getirilebiliyor. Kumtel ankastre set ürünleri; şık, çekici görünümleri, birbirleri ile uyumlu bir kombinasyon oluşturan trend modelleri ve uzun yıllar kullanım sağlayan kaliteli tasarımları ile hayalinizdeki mutfak için harika bir seçenek olarak beğenilerinize sunuluyor.

Kumtel Ankastre Set Modelleri

Kumtel Ankastre Set modelleri, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabileceğiniz farklı ankastre ürün kombinasyonlarından oluşuyor. Mutfağınızın eksiğine göre ikili veya üçlü set ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kumtel İkili Ankastre Set modelleri içerisinde, ankastre ocak ve ankastre fırın ürünlerinden oluşan birkaç seçenek bulunuyor. Beğeni ve zevkinize göre siyah ankastre fırın ve dört gözlü, gazlı siyah ankastre ocaktan oluşan setleri veya gri ankastre fırın ile Inox ankastre ocak kombinasyonundan oluşan setleri satın alabilirsiniz. Mutfağınızda ankastre şıklığının da üzerinde hoş bir görünüm elde etmek için ince, estetik ve şık görünüşlü cam ankastre ocakları bulunan setleri tercih edebilirsiniz. Mutfağınız için ankastre ürün alışverişi yapmadan önce, siyah veya gri olarak renk tercihinizi yapmalısınız. Bir sonraki aşamada ise dijital ankastre fırın mı, yoksa normal özellikte bir ankastre fırın mı tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Djital fırın kolaylığından faydalanmak ve mutfağınızda daha şık bir görünüm elde etmek için siyah cam ocak ve siyah dijital fırından oluşan Kumtel Ankastre setlerini satın alabilirsiniz.

Mutfağınız için fırın ve ocağın yanında davlumbaz ihtiyacınız da bulunuyorsa, Kumtel'in üçlü ankastre set modellerine göz atabilirsiniz. Öncelikle davlumbaz ürününüzü piramit model mi yoksa dikdörtgen görünüme sahip modellerden mi tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Dikdörtgen görünümlü, siyah renge sahip, dokunmatik ekranlı ve uzaktan kumanda özellikli davlumbaz ürünleri, oldukça kullanım kolaylığı sağlayan bir seçenek olarak sizlere sunuluyor. Görsel olarak da mutfağınıza estetik bir görünüm sağlayan dijital ankastre ürünler ile hayallerinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz.

Kumtel Ankastre Set Fiyatları

Kişisel tercihinize ve mutfağınızdaki ihtiyaca göre, ikili veya üçlü ankastre ürün setleri sunan Kumtel'in fiyat aralıkları, ürün özellikleri ile setlerin içerisindeki ürün sayısına göre değişiklik gösteriyor. Ankastre fırın ve ankastre ocaktan oluşan ikili setler daha uygun fiyatlarla beğenilerinize sunuluyor. Ek olarak dijital özelliği bulunan ankastre fırın veya şık görünümlü cam ankastre ocaklardan oluşan setler bir miktar daha yüksek satış fiyatlarıyla karşımıza çıkıyor. Kumtel ankastre ürünleri ile mutfağınızı daha şık, daha estetik bir şekilde dizayn etmek ve en kullanışlı ankastre ürünlere sahip olmak için uygun miktarlarda bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Kumtel ankastre ürün setleri, mutfağına ankastre ocak, ankastre fırın ve ankastre davlumbaz ürünlerini satın almak isteyenler için bir miktar daha bütçe ayırarak üç adet ürünü bir arada avantajlı olarak satın alma imkanı sağlıyor. Kumtel üçlü ankastre setlerini tercih ederek uygun fiyatlarla kaliteli, kullanışlı ve şık görünümlü ankastre set ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Uygun bir bütçe dahilinde, kaliteli, şık ve estetik görünüşe sahip, birbiriyle uyumlu ankastre set ürünleriyle hayalinizdeki mutfağa kolayca sahip olabilmek için, siz de Kumtel Ankastre Setlerini inceleyerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Kumtel Ankastre Set Fiyatları

49 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kumtel
  2. Ferre
  3. Silverline
  4. Simfer
  5. Arçelik
  6. Eminçelik
  7. Mekappa
  8. Termikel
  9. Lanova
  10. Siemens
  11. Hoover
  12. Naturel
  13. Esty
  14. Ventino
  15. Teka
  16. Samsung
  17. Electrolux
  18. Oscar
  19. Çetintaş
  20. ICF
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Kumtel
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN