Kumtel Sobalar Isıtıcılar

Kış aylarının çetin şartlarına karşı koyabilmek için doğru ısınma çözümünü seçmek önemlidir. Gelişen teknolojiyle çeşitlenen elektrikli ısıtıcı modelleri, tükettikleri elektrik enerjisini daha ekonomik biçimde kullanmaya başladıklarından beri ısıtma alanında fazlasıyla tercih edilen ürünler haline geldiler. 1972 yılından itibaren evlerinizin ısıtılması için birçok ısıtıcı modeli geliştiren, Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev eşyaları üreticilerinden Kumtel; soğuk geçen kış aylarını evlerinizde, bahçelerinizde ve iş yerlerinizde sıcacık bir şekilde geçirmeniz amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Yeni nesil elektrikli ısıtıcılarını sizlerin beğenisine sunuyor.

Kumtel Isıtıcı

Artan teknolojik imkânlar sayesinde ürün çeşitliliğini, müşterilerinin günlük kullanım senaryolarına göre tasarlayıp arttıran Kumtel; geniş ürün yelpazesinde bulundurduğu konvektörler, infrared ısıtıcılar, fanlı ısıtıcılar, karbon ve quartz ısıtıcılar ile ürün kataloglarında belirtilen genişlikteki alanları kısa zamanda, etkili bir biçimde ısıtmayı hedefliyor. Açık alan, ev ya da iş yeri fark etmeksizin her türlü mekânı ısıtabilen Kumtel sobalar ısıtıcılar, bazı ürünlerde bulunan suya karşı dayanıklılık yeteneği ile (IPX-2) su damlaması ve sıçraması gibi birçok elektrikli cihaz için tehlikeli sayılabilecek duruma karşı ekstra koruma sağlıyor. Tercih edeceğiniz modele göre, 3000 Watt’a kadar ısıtma gücü olan ısıtıcıların üzerinde bulunabilen su depoları; cihazların çalışması sırasında su buharı üreterek ürünün çalıştırıldığı ortamın daha nemli bir havaya kavuşmasını mümkün kılıyor. Bu sayede, sizin de elektrikli ısıtıcılardan kaynaklanabilecek kuru hava yüzünden olumsuz etkilenmenizin önüne geçiliyor. Ayrıca bazı ürünlerde bulunan fan sistemleri sayesinde, ısıtıcı rezistansların ürettiği ısı oda içerisine daha iyi bir şekilde yayılabiliyor. Kumtel soba ve ısıtıcıların hemen hepsinde bulunan devrilme emniyetiyle, cihazın devrilme anında ısıtma mekanizması kapatılıyor ve sesli alarmın devreye girmesiyle olası tehlikeli durumlar önleniyor. Kumtel’in geliştirdiği infrared ısıtıcılarda bulunan, elipsoidal tel sarım yöntemiyle ürettiği ısıtıcı çubuklar; %25’e kadar varan performans artışını beraberinde getiriyor. Yüksek ısıtma kapasiteli aygıtlarda kullanılan gümüş kaynaklar, ısıtıcı rezistanslarının ömrünü büyük oranda arttırabiliyor. Kumtel ürünlerinde bulunan ayarlanabilir termostat sayesinde, ürünlerin tükettikleri elektrik enerjisi büyük oranda azalabiliyor.

Satın almayı planladığınız Kumtel elektrikli ısıtıcılar, sadece işlevsel özellikleriyle değil; tasarımlarıyla da bulundukları ortamın şıklığını arttırıyor. Kendi ayaklarıyla kullanılabilen bazı ürünler, aynı zamanda duvara da monte edilebiliyor. Ayaklı ürünlerin bir kısmında bulunan özel tasarımlı yapıları, eğimli alanlarda ürünlerin devrilmelerini engelleyerek oturma hizasında ya da özel olarak ısıtılması hedeflenen bölgelere göre yönlendirilebiliyor.

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

Kategoride bulunan Kumtel ısıtıcı modellerini fiyatlarına göre karşılaştırabilir, ısıtmayı düşündüğünüz mekanı da göz önüne alarak bütçenize, zevkinize ve ısıtılacak alana göre bir model belirleyebilirsiniz.

Isıtmayı düşündüğünüz alanların genişliği, açık alan ya da kapalı alan olması, tercih edeceğiniz Kumtel ısıtıcı ürünlerindeki fiyatlara yansıyabilir. Amacınız sadece banyonuzu ısıtmaksa, Kumtel’in geliştirdiği 1800 Watt’lık bir banyo ısıtıcısını düşünebilirsiniz. Bu sayede evinizin geri kalanına nazaran daha az alan genişliğine sahip banyonuz için ihtiyaç duyulandan daha büyük bir ısıtıcı almamış olursunuz. Eğer ısıtmak istediğiniz alan geniş salonunuzsa, tercihinizi güçlü infrared sobalardan yana kullanabilir, ortamı hızlı ve etkili bir biçimde ısıtabilirsiniz. Lokanta, kafe tarzı açık alanlı iş yeri sahibiyseniz, tercih edebileceğiniz ideal ürünler ayaklı ve kolaylıkla taşınabilir ısıtıcılar olabilir. Bu sayede çok yönlü ısıtma imkânından faydalanabilir, müşterilerinizin soğuktan etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün modeli, ısıtma gücü, beraberinde gelen ekstra teknik özelliğe göre ürün fiyatlarında değişiklik olabilir.

Kumtel’in özel tasarımı sayesinde elektrikli ısıtıcı modelleri; duvar yakmama, metal kafes ve güvenli kafes testlerinden olumlu notlar alarak eviniz ve iş yerleriniz için güvenli olduğunu CE, SGS ve TSE belgeleriyle de kanıtlamıştır. Siz de ihtiyaçlarınızı belirleyerek buna uygun elektrikli ısıtıcıları satın alabilir, tercih ettiğiniz ürünleri güven içinde yıllarca kullanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kumtel Soba ve Isıtıcı Fiyatları

49 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kumtel Sobalar Isıtıcılar
  2. MBW Sobalar Isıtıcılar
  3. Dgvision Sobalar Isıtıcılar
  4. Ufuk Dağıtım Sobalar Isıtıcılar
  5. İvigo Sobalar Isıtıcılar
  6. Goldsun Sobalar Isıtıcılar
  7. Hottable Sobalar Isıtıcılar
  8. UFO Sobalar Isıtıcılar
  9. Rexva Sobalar Isıtıcılar
  10. Ufomax Sobalar Isıtıcılar
  11. Simfer Sobalar Isıtıcılar
  12. Luxell Sobalar Isıtıcılar
  13. Minisan Sobalar Isıtıcılar
  14. Awox Sobalar Isıtıcılar
  15. Multiteknik Sobalar Isıtıcılar
  16. Delonghi Sobalar Isıtıcılar
  17. EvoTech Sobalar Isıtıcılar
  18. Thermall Sobalar Isıtıcılar
  19. Flavel Sobalar Isıtıcılar
  20. Kuas Sobalar Isıtıcılar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Isıtıcı Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk
 10. Infrared Watt Aralığı
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Kumtel
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/kumtel
Başa dön