Hayatınıza eşlik eden pek çok teknolojik cihaz vardır. Laptoplar, televizyonlar ve telefonlar bunlardan bazıları olarak sayılabilir. Her bir cihaz hayatınızı kolaylaştıracak nitelikler ortaya koyar. Laptoplar hayatınızda önemli bir yerdedir. Film seyretmek, oyun oynamak, veri depolamak gibi çeşitli işlevlerde kullanılır. Bunun yanında artık profesyonel hayattaki işlerin hemen hepsi kişisel laptoplar üzerinden halledilir. Bunun için hem kişisel hayatınızda hem de profesyonel hayatınızda işlerinizi kolaylaştıracak Lenovo AMD Ryzen 5 sizin için iyi bir tercih olabilir. Yüksek işlemci kabiliyeti, başarılı teknolojik donanımı ve kalitesiyle göz dolduran bu model müşteriler için göz alıcı bir üründür. Pek çok amaçlı kullanabileceğiniz bu notebook modelleri her bir donanımıyla siz kendine hayran bırakır. Kaliteli görüntü teknolojisi, işlem hızı ve diğer ekstra nitelikleri sayesinde yüksek çözünürlükte içerikleri inceleyebilir, hızlı bir şekilde her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem sosyal hayat hem de profesyonel hayat oldukça hızlı ve karmaşıktır. Bu sebeple ani gelişmeler yaşanması muhtemeldir. Bunun için her an gelişmelere hazırlıklı olmak ve işlerin üstesinden gelmek sizi bir adım öne geçirir. Aniden bir işi halletmeniz gerektiğinde kişisel Lenovo laptop bilgisayarınızla hızlı bir şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede sizin için çok önemli olan zamanınızı boş yere harcamazsınız. Yüksek işlemci hızı ve performansı sayesinde her türlü işleminizi en hızlı ve başarılı şekilde gerçekleştirirsiniz. Laptopu daha kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilmek için mouse pad kullanımı önerilir.

Yüksek Performansıyla Lenovo AMD Ryzen 5 Seçenekleri

Laptoplar, hayatınızın her alanında kullanılır. Bu sebeple de, beklentilerinizi karşılaması oldukça önemlidir. Lenovo laptop AMD Ryzen 5, ortalama olarak 15,6 inçlik ekran boyutuyla film ve oyun keyiflerinizi arttırır. 3200 MHz, bellek hızı ile, çabucak halletmeniz gereken işlerinizi halledebilirsiniz. 2 adet bellek yuvası bulunan Lenovo AMD Ryzen 5 laptop, bünyesinde barındırdığı bluetooth özelliği sayesinde kolaylıkla veri alışverişi de yapabilir. Cihaz 2 ila 4 kg ağırlığındadır. Hem hafif hem de tüm işlerinizi halleden bu laptoplar hayatınızın vazgeçilmez parçaları haline gelir. GDDR6 bellek tipindeki ekran kartı ile, oynadığınız oyunlardaki animasyonlar çok daha canlı hale gelir. 4 GB ekran kartı hafızası bulunan bu cihaz, Nvidia GeForce RTX işlemciye sahiptir. Ekran panel tipi IPS olarak belirlenen Lenovo laptop, 4.2 GHz gibi mükemmel seviyede bir maksimum işlemci hızına sahiptir. 3 hücreli pili ile şarjı uzun süre dayanan laptop ile kesintisiz film, oyun keyfi yaşayabilir; işlerinizi gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Bir adet usb 2.0; 3 adet de USB 3.1 girişi bulunur. Laptop paket içeriğinde sadece bilgisayar ve mouse bulunur. Bu nedenle güzel ve şık laptop çantaları ile birlikte kullanılabilir.

Birbirinden Farklı Lenovo AMD Ryzen 5 Laptoplar

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptoplar, çok farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu laptoplar, hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerdir. Gündelik hayatın ve iş hayatının vazgeçilmez parçası konumuna gelen laptoplar, kullanıma göre çeşitli teknik özelliklere ihtiyaç duyar. Laptopların teknik özellikleri kadar, tasarımsal özellikleri de önemlidir. Sağlam bir kasa, hasarlara ve darbelere karşı bilgisayarlarınızı korumak için önemlidir. Siyah ya da gri gibi renk seçenekleri ile üretilen Lenovo AMD Ryzen 5, aileniz ile, çocuklarınızla, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza film keyfi yapabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz güzel bir laptop modelidir. Bunun yanında kişisel işlerinizi de halledebilirsiniz. Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop satın almak için hepsiburada en iyi seçenektir. Bu cihaz kullanılırken, fazla ısınmaz ve keyifle kullanılabilir. En zorlu oyunları, en karışık videoları kolay bir şekilde işleme alan AMD Ryzen 5 işlemci; ultra ince, hafif ve göz kamaştıran bir tasarıma sahip olan bilgisayarınızda, en karmaşık işleri bile kısa sürede halledebilir. Kusursuz teknik özellikleri ile bu cihaz, ortalama olarak %70 oranında daha güçlü ve daha hızlıdır. Genellikle oyun oynamak için kullanılan bu model, size kusursuz bir deneyim sunar. Ergonomik bir klavye tasarımıyla, oyun oynamak, içerik üretmek hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştır. Her alanda kullanılabilen ve kullanıcıların en büyük destekçisi konumunda olan Lenovo AMD Ryzen 5, sizin ve ailenizin yeni dostu olabilecek şekilde tasarlanır. Bir laptoptan beklenen her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapan bu cihaz ile, hayatınız daha keyifli ve eğlenceli bir hal alır.

Avantajlı Fiyatlarıyla Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere göre oldukça değişken bir yapıdadır. Laptoplar hayatınızın her alanında kullanılabilen cihazlar olduğu için çok geniş bir model ve tasarım yelpazesinde üretilir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan özellikleri tek bir laptop bünyesinde bulmak çok da kolay değildir. Ancak; AMD Ryzen 5 Lenovo laptop, size bu özelliklerin tamamını tek bir bilgisayar üzerinde karşılamayı amaçlar. Sağlam kasası ile bilgisayarınızı alabileceği hasarlara karşı korurken, şık bir tasarım da elde edersiniz. DDR4 RAM tipi ve 3.3 GHz işlemci hızı sayesinde size mükemmel bir ürün imkanı sunulur. 11. Nesil ve 5600H olan işlemcisi sizin oyun ve film keyiflerinizi katlandırarak ailecek ya da tek başınıza keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop en ucuz seçenekleriyle hepsiburada’ dan temin edilebilir. Hayatınızın her alanında sizinle olan bu laptop, fişe takılı olmasa bile uzun süre dayanabilen şarj süresi ile sizi kesintisiz bir oyun oynama ve film izleme keyfi sunar. Göz dolduran tasarımı ile bu cihazlar, tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma amacıyla üretilir. İster oyun oynayın ister film izleyin isterseniz de video editlemek için kullanın. Her türlü kullanım için uygun olarak üretilir. Kesintisiz oyun oynama keyfini tek başınıza, aileniz ile ya da arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz.

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptopun Ekran Kartı Kaç Watt?

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop yorumları ve geri dönüşleri dikkate alarak son teknolojik gelişmelerden yararlanıp oldukça üst düzey bir cihaz geliştirir. Bu nedenle laptopun özellikleri son derece üst düzeydir. Bu cihazın ekran kartı, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6 ve TGP 85 Watt şeklindedir.

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptopun RAM özellikleri Nelerdir?

Bu cihaz, hayatınızın her alanında size yardımcı olarak işlerinizi kolaylaştırır ve keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Bu nedenle cihazın RAM özelliği oldukça önemlidir. Lenovo AMD Ryzen 5’in, RAM özelliği, 2 x 8 GB olarak şekillenir.

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptopun Ekran Kartı Arttırılır mı?

Lenovo AMD Ryzen 5 Laptop gelişmiş ekran kartı özelliklerine sahiptir. Oyun keyiflerinizi kesintisiz olarak yaşamanıza yardımcı olan ekran kartı laptopların en önemli parçasıdır. Lenovo AMD Ryzen 5 laptopun ekran kartı özelliği arttırılabilir değildir. Üründe bulunan ekran kartı özelliği oldukça iyi ve yeterli bir seviyededir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AMD Ryzen 5 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

3495 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ram (Sistem Belleği)
Toplam 24 / 3495 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98