Intel’in geliştirdiği en güçlü işlemci serilerinden Core i7, bilgisayarından yüksek performans beklentisi olanları memnun ediyor. Eğlence ve iş sürecini, her yerde devam ettirebilmeyi hedefleyenler ise tercihlerini Intel Core i7 işlemcili notebook modelleri yönünde kullanıyorlar. Yalnızca işlemci gücüyle değil; ekran paneli ve genişliği, klavye tuş dizilimi, kasa yapısı ve dâhili donanım bileşenleriyle de teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken ürünler, çok amaçlı kullanıma uygunluk gösteriyor.

Dört ve altı çekirdekli işlemcilerin yer aldığı Core i7 serisi, yüksek işlemci gücü gerektiren oyun ve uygulamaların efektif çalışmasını sağlıyor. Yazılım geliştiriciler tarafından ortaya konan programların çok çekirdekli işlemci desteklemeye başlamasıyla önem kazanan Intel Core i7 laptop modelleri, masaüstü bilgisayar yerine taşınabilir bilgisayarlara yatırım yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Alındıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde yapılandırılan ve güncelliğini koruyan taşınabilir bilgisayarlar, üreticilerin yazılım desteğiyle de kullanıcılarını sevindiriyor. BIOS, “Driver” şeklinde nitelendirilen donanım yazılımları ve çeşitli araçları internet üzerinden düzenli olarak güncelleyen markalar, bilgisayarların güvenli ve istikrarlı olmasını sağlıyor.

Teknoloji markaları, kullanıcılara sunduğu ürünleri belirli konseptlere göre hazırlayabiliyor. Kimi dizüstü bilgisayarlar, tamamen iş odaklı kullanımlar için tasarlanıp bu doğrultuda donanım bileşenlerini üzerinde bulundurabilirken, bazı notebook’lar ise oyun tutkunlarını hedefleyebiliyor. Her iki taraftaki temel fark, genellikle grafik yongası ile ortaya çıkıyor. Zira oyunculara hitap eden modellerde kendine yer bulan harici grafik yongaları, masaüstü bilgisayarlardaki ekran kartlarıyla benzer performans sergileyebiliyor. Bu sayede gelişmiş grafiklere sahip yeni nesil üç boyutlu oyunlar ve benzeri grafik ağırlıklı uygulamalar, yüksek çözünürlükte ve ileri düzey grafik detay seviyesinde akıcı şekilde oynanabiliyor.

Profesyonellerin de yönelebilecekleri modellere imza atan teknoloji markaları, taşınabilir bilgisayarların mobil iş istasyonuna dönüşmesini sağlıyor. Yüksek kapasiteli bellekleri, mekanik ya da SSD formundaki depolama alanları, güçlü grafik yongalarıyla pek çok alanda görev alabilen bilgisayarlar aynı zamanda markaların belirledikleri sınırlar dâhilinde özelleştirilebiliyor.

Intel Core i7 Laptop Fiyatları

Kullanıcıların bilgisayardaki görüntüleri eksiksiz görebilmelerini sağlayan başarılı ekran panelleriyle desteklenen notebook modelleri, profesyonel olarak fotoğraf ve video düzenleyenlerin de beklentilerine yanıt veriyor. Yüksek çözünürlüklü ve IPS panelli ürünler, renkleri doğru verebildiği için baskı süreçlerinin sorunsuz yaşanmasını sağlarken, takip edilen içeriklere ait görüntüleri de olması gerektiği gibi oluşturuyor. Ekran genişliği 20 inçe ulaşan ve çoğu noktada, harici monitör kullanım gereksinimini ortadan kaldıran dizüstü bilgisayarlar, HDMI ve DisplayPort gibi bağlantı arayüzleri aracılığıyla farklı birimlerine görüntü aktarabiliyor. Thunderbolt desteği de sunabilen yeni nesil USB portlarının bulunduğu cihazlar; taşınabilir disklerden müzik enstrümanlarına, harici ekran kartı kutularından sanal gerçeklik setlerine kadar birçok ürünün değerlendirilebilmesine kapı aralıyor. Özellikle bilgisayarını çok yönlü kullanmayı amaçlayanların, bağlantı noktalarını inceleyerek edinebilecekleri dizüstü bilgisayarlar, kablolu ve kablosuz olarak internete bağlanabiliyor. Yonga setleri içerisinde yer alan modüllerle zenginleştirilen bilgisayarlar, teknoloji tutkunlarının ekstra bir masraf yapmadan pek çok özelliği eşzamanlı çalıştırabilmelerine yardım ediyor.

Intel Core i7 laptop fiyatları, farklı aralıklarda olmasına karşın, sunduğu bilgisayar deneyimiyle beğeni topluyor. Müzik ve multimedya meraklılarının da tercih edebilecekleri notebook modelleri, kaliteli ses çıkışı sağlayan dahili hoparlörleriyle dikkat çekiyor. Normal hoparlörlere ek olarak, derin ve kuvvetli baslar verebilen Subwoofer’lar ile güçlendirilen ürünler, oyun ve film seanslarının daha keyifli geçmesine zemin hazırlıyor. Ayrıca, Blu-ray veya DVD film koleksiyonu yapanların da sahip oldukları filmleri zahmetsizce izlemelerine fırsat tanıyan laptop’lar, farklı yapıdaki optik okuyucularla gelebiliyor.

Siz de masaüstü bilgisayar performansını taşınabilir bilgisayarlar aracılığıyla almak istiyorsanız, dilediğiniz markanın geliştirdiği modeli inceleyebilir, Intel Core i7 laptop fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Intel Core i7 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

325 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Casper
  3. Lenovo
  4. Asus
  5. Dell
  6. HP
  7. Toshiba
  8. Monster
  9. Acer
  10. Apple
  11. Exper
  12. Samsung
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i9
  3. Intel Core i5
  4. Intel Core i3
  5. Intel Pentium Dual Core
  6. Intel Core M
  7. Intel Celeron
  8. Intel Atom
  9. Intel Xeon
  10. Intel Pentium
  11. AMD Ryzen 7
  12. AMD A12
  13. AMD A10
  14. AMD A9
  15. AMD A8
  16. AMD A6
  17. AMD A4
  18. AMD Ryzen 3
  19. AMD Ryzen 5
  20. AMD E
 7. İşlemci A-Z
 8. Ekran Boyutu A-Z
 9. İşletim Sistemi A-Z
 10. Ekran Kartı A-Z
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Ram (Sistem Belleği)
 13. Harddisk Kapasitesi
 14. SSD Kapasitesi A-Z
 15. Ekran Özelliği
 16. Max Ekran Çözünürlüğü A-Z
 17. Ekran Kartı Tipi
 18. Optik Sürücü
 19. Cihaz Ağırlığı
 20. Kullanım Amacı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli
 23. Ürün Modeli
 • İşlemci Tipi Intel Core i7

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
BAŞA DÖN