Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lexmark 2581 Nokta Vuruşlu Yazıcı 0011C2562

Lexmark
19.928,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013118/5
Lexmark 2581 Nokta Vuruşlu Yazıcı 0011C2562 Lexmark’ın kanıtlanmış süper performans ve güvenilirlik ilkesinin yeni ürünü, Lexmark 2500 serisi nokta vuruşlu yazıcı ile gerçek üretkenlik potansiyelinizi arttırmak için ihtiyacınız olan herşeyi sağlamaktadır. 510 cps gibi yüksek baskı hızı ve her ortam ve iş yoğunluğuna dayanıklı sağlam tasarımı da cabası. Bununla birlikte 300 milyon karaktere kadar sorunsuz çalışan yazıcı kafası ve 12,500 Açık Kalma Süresi* de buna dahil. Dahası, 2MB’lık dahili flash belleği sayesinde gelişmiş Barkod desteği, sabit yazıtipleri ve uzaktan yönetim özellikleri de bulunmaktadır! *Açık olma süresi %25 iş yoğunluğu dikkate alınarak belirlenmiştir.

Ne yazdırıyorsanız yazdırın – faturadan paketleme sliplerine veya raf etiketlerine – Lexmark’ın gerçek çok yönlülüğüne güvenebilirsiniz. Herbir yazıcı, kolay ve sağlıklı kağıt besleme sağlamak için Push/Pull özelikli traktörlüdür. Ayrıca şu opsiyonel esnek kağıt yönetim özelliklerinden de faydalanabilirsiniz: Aynı anda birden fazla kağıt besleme özelliğine sahip Otomatik Kağıt Besleyici . Veya ek sürekli form besleme traktörü. Hiç durmaksızın daha uzun çalışmasını mı istiyorsunuz? O zaman otomatik olarak tekrar müreklendirici içeren yüksek kapasiteli şeritler sayesinde daha az kullanıcı müdahelesi sağlayabilirsiniz.

Bu nokta vuruşlu yazıcıların, kutularından çıkarıldıkları andan itibaren kullanımı inanılamayacak kadar kolay hale geldi. Öncelikle artık yazıcının sürücüsünün kurulumu için artık internetten sürücü indirmenize gerek kalmadı. Herşey beraberiinde gelen CD’nin içeriğinde mevcut. Sadece takın ve kurun ! Şerit değiştirmek ve kağıt besleme aksamlarını kurmak sadece birkaç saniye. Yeni operatör paneli sayesinde, yazıcını bütün fonksiyonlarına ulaşmak ve yazıtipi göstergesi ile yazıtiplerinin görünümlerine ulaşmak mümkün. Dahası, tüm modeller operatör panelinde(ağ modellerinde web sayfası üzerinden de bu bilgilere ulaşabilirsiniz) yazılmış karakter ve sayfa sayısını göstermektedir.

Bağlantı özellikleri standart Paralel ve USB portlarını içermekte olup, dilediğiniz taktirde opsiyone dahili seri port* da edinebilirsiniz. Daha etkin kullanım için, IPSec, HTTPS**, SNMPv3 ve 802.1x yetkilendirmesi gibi güvenlik özelliklerini içeren ağ modellerimizden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca ağ modellerimiz IPX/SPX ve TCP/IP (IPv4 & IPv6) protokollerini de desteklemektedir. Hem de her ağ modeli, yazıcılarınızı uzaktan yönetmenizi sağlayacak olan MarkVision Professional™ yazılımı ile birlikte gelecek. Bu yazılımla yazıcılarınızı uzaktan ayarlayabilir, firmware’lerini yükseltebilir, hatta yazıcıda bir sorun olduğunda yanına bile gitmeden sorunun neden kaynaklandığını görebilirsiniz! *Seri port ağ modellerinde kullanılamaz ** Bu ürün OpenSSL Toolkit ‘te kullanılması için OpenSSL tarafından geliştirilmiş yazılımı da içerir.

  • Baskı Teknolojisi 9-Pin Nokta Vuruşlu
  • Çözünürlük 240 x 144 dpi
  • Bellek 512 KB
  • Kağıt Yönetimi (Standart) Ön Traktör Kağıt Besleyici
  • Boyut (" - Y x G x D) 7.7 x 24.9 x 11.4 "
  • Boyut (mm - Y x G x D) 195 x 634 x 290 mm.
  • Ağırlık (kg) 9.8 kg.
  • Yazdırılabilir Maksimum Satır(") 13.6 inç
  • Yazdırılabilir Maksimum Satır (mm) 345.4 mm.

Lexmark 2581 Nokta Vuruşlu Yazıcı 0011C2562 Özellikleri

İğne Sayısı 9 İğne
Kolon Sayısı 136 Kolon
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD4083
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön