Luxell mini midi fırın kategorisinde yer alan ürünler, her ihtiyaca cevap verebilecek özellikler içeriyor. 20 lt ve 40 lt iç hacim genişliğine sahip olan bu fırınlar, mutfakların en önemli elektrikli aletleri içinde bulunuyor. Küçük yapılarına rağmen kaliteli sonuçlar ortaya koyuyor ve kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor. Luxell’in mini ve midi fırın seçenekleri çok talep gören ürünler arasında yer alıyor. Luxell, Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş. Firmasının bir markası olarak faaliyet gösteriyor. Pişirici, ısıtıcı ve küçük ev aletleri alanlarında üretim yapan Kumtel’in, Luxell mini ve midi fırın seçenekleri, hoş tasarım ürünleriyle mutfaklara renk katıyor.

Hızlı ve koşuşturmalı şehir yaşamı ile aktif geçen stresli iş saatleri, insanların kendilerine daha az zaman ayırmalarına neden oluyor. Geç saatlerde işten eve gelen kişiler için pratik çözüm sunan elektrikli mini ya da midi fırınlar, kolay yemekler hazırlamak için tam bir kurtarıcı vazifesi görüyor. Küçük aileler kadar kalabalık aileler de ikinci bir fırına ihtiyaç duyabiliyor. Daha az elektrik tüketen Luxell mini midi fırın seçenekleri, tüm ihtiyaçları konforlu bir pişirme süreciyle gideriyor. Tam boy fırınlar kadar başarılı oluyor. Luxell mini ve midi fırınların birçoğu turbo özelliği taşıyor. Turbo sayesinde içeride oluşan hava akımıyla fırın ısısı tüm yüzeylere eşit olarak dağılıyor. Turbo özellikli Luxell midi fırınlarda harika börekler, et ve piliç ızgaralar yapabilirsiniz. Turbo fan, ısının daha hızlı ve homojen dağılmasını sağlayarak, yiyeceklerin çabuk ve eşit oranda pişmesine olanak tanıyor. Hızlı pişmesini istediğiniz tüm yemeklerde bu özelliği kullanarak zamandan kazanabilirsiniz. Kek pişirirken de turbo fandan yararlanarak homojen kabaran kekler yapabilir, kekinizi kurutmadan eşit şekilde kabartabilirsiniz.

Bir börek ustası gibi harika börekler pişiren Luxell midi fırınlar, 1650 Watt fırın gücü, 40 lt geniş iç hacim, buz çözme, iç aydınlatma, turbo fan, 1 tane ızgara, 1 tane emaye kare tepsi ve 1 tane de emaye yuvarlak tepsi özellikleri sunuyor. Inox özellikli, turbo fanlı ve ışıklı midi fırınlar ise özel tasarlanmış iç hazneleriyle 40,5 cm çapında geniş tepsi kullanarak yemek ya da börek pişirme imkânı tanıyor. Işık sistemi, fırının kapağını açmadan iç hazneyi rahatça görebilme olanağı veriyor. Ayrıca buz tutmuş veya donmuş ürünlerin çözünmesine yardımcı olan özellik de taşıyor. Luxell’in bazı mini ve midi fırın modelleri ise zil uyarısı ile haber veren zaman ayarı termostat özelliği ile üretiliyor. Bu fırınlarda uzun ömürlü paslanmaz rezistans ve iç aydınlatma lambası detayı bulunuyor.

Luxell Mini Midi Fırın Fiyatları

Luxell mini midi fırın fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine ve iç hacim ölçülerine göre değişiyor. Kaliteli ürünler sunan Luxell, özellikle börek pişirme konusunda iddialı fırınlar üretiyor. Isı koruma paneli, yüksek ısıya dayanıklı özel cam, paslanmaz ızgara ve rezistans gibi özellikler içeren Luxell ürünleri, kaliteli yapılarına ve şık tasarımlarına oranla kolay ulaşılır fiyatlarla satılıyor. Kullanıcılarının olumlu yorumlar yaptığı bu fırınların mini boyları da pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Luxell mini fırın modelleri genel olarak, Net 20 lt iç hacim, turbo pişirme, ayarlanabilir termostat, zaman ayarlı zil uyarısı, otomatik kapanma, timer, iç aydınlatma ve 800 Watt ızgara gibi özelliklerle üretiliyor. 1 adet yuvarlak ve 1 adet kare tepsisi olan bu fırınların yoğurt ve ekmek yapma özellikleri de bulunuyor.

Lüxell’in bazı mini ve midi fırın modellerinde tepsilerden bir tanesi, granitten üretilmiş oluyor. Turbo fan özelliği taşıyan fırınların fiyatları diğer modellere göre biraz daha yüksek oluyor. Turbo fan detayı, Luxell mini midi fırın fiyatları açısından bir kıstas oluşturuyor. Turbo fan özelliği enerji tasarrufu yapmayı sağlıyor. Turbolu fırınlarda ısınma daha çabuk gerçekleşiyor. Ön ısınma süreci azaldığı için enerji tasarrufu yapılmış oluyor. Fırında patates ve tavuk kızartması yapılırken turbo fanla başarılı sonuçlar almak mümkün oluyor. Kategori ürünlerini hemen inceleyebilir, Luxell mini midi fırın fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Luxell Mini Midi Fırınlar

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/22001/233088/luxell