Madame Coco kâse ürünleri, mutfaklarda hanımların işlerini kolaylaştırıyor. Misafirleri ağırlarken de oldukça kullanışlı olan kâselerle şık sunumlar gerçekleştirebilmek mümkün hale geliyor. kâselerin birbirinden farklı tasarımları, dekoratif olarak da zarif bir görünüm yaratıyor. İşlevsel özelliklere sahip olan kâse seçenekleri ile birçok yiyecek ve içeceğin alımlı bir şekilde sunulması, olanak kazanıyor. Dayanıklı yapıları ve uzun soluklu bir kullanım olanağı yaratan üretim malzemeleri ile kâselerden son derece verimli bir şekilde yararlanılabiliyor. Yemek takımlarını geliştirmek ve daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olmak isteyen kullanıcılara seslenen kâse takımları ile birbiriyle uyumlu mutfak gereçleri elde etme şansı yakalanıyor.

Madame Coco Kâse Modelleri Nelerdir?

Madame Coco kâseler, çok sayıda farklı tasarımı içeren onlarca modeliyle tüketicilerin ilgisini çekiyor. Üstü kapatılabilen kâseler, iki parçadan oluşan yapılarıyla estetik bir görünüm yaratıyor. Cam ya da porselenden üretilen kâse modelleri, bir bütün halini almalarını sağlayan kapaklarıyla beğeni toplarken kapak desteği sayesinde içlerine yerleştirilen şeker, lokum gibi yiyeceklerin daha taze kalmasını olanaklı hâle getiriyor. Birçok gıdanın güvenle saklanabilmesi için uygun bir alan yaratan kâse modelleri arasında yer alan üstü açık kâselerse sade tasarımları ve çok yönlü kullanım olanaklarıyla göze giriyor. Düşme ve çarpmalara karşı olan gövde yapıları ile alıcılarının yüzünü güldüren kâse modelleri sıcak ve soğuğa karşı da dayanıklılık göstererek tüketicilerden tam not alıyor.

Madame Coco Kâse Fiyatları Ne Kadardır?

Büyük boyutlu kâselerle büyük ebattaki gıdaların muhafaza edilebilmesi kolaylaşırken Madame Coco küçük kâse modelleri aracılığıyla da daha küçük gıdalar için bir depolama ortamına sahip olma şansı yakalanıyor. kâse fiyatları, ürünlerin boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Ekonomik birer tercih yaratmayı başaran kullanışlı özelliklere sahip kâseler, alıcılarının hayatına artı katıyor. Ürünlerin üzerinde yer alan desenler ve işlemeler de fiyatın belirlenmesinde bir etken görevi görüyor. Madame Coco kâseler, set halinde satılan seçenekler de oluşturuyor. kâse setleri aracılığıyla hem daha cazip fiyatlı kâseler elde ediliyor hem de takım oluşturan kâseler aracılığıyla estetik bir görüntü yakalanıyor. 

Madame Coco Kâse Çeşitleri Nelerdir?

Madame Coco kâse çeşitleri arasında yer alan şekerlikler ile bayramlarda misafirlere ve çocuklara şeker ikramı yaparken daha göz alıcı bir sunum gerçekleştirilebiliyor. Sadece dekor amaçlı olarak da kullanılabilen dekoratif kâse çeşitleri aracılığıyla salonlarda ve mutfaklarda farklı bir tasarım oluşturulabiliyor. Yuvarlak kâse çeşitleri, klasik bir görünüm elde etme imkanı yaratırken, kare şeklinde tasarlanmış olan kâseler aracılığıyla bu şekle uygun ürünlerin şık bir şekilde saklanması sağlanıyor. Hayvan figürlerine sahip olan kâse çeşitleri ve bitki figürleri ile süslenmiş kâseler de tüketicilere sunuluyor. Tepsiler ve masa örtüsü desenleriyle kombin yaratacak şekilde geliştirilmiş olan tasarımlara sahip kâse modelleri, misafir ağırlama konusunda ev sahiplerine avantaj yaratıyor.

Madame Coco Kâse Nasıl Temizlenir? 

Madame Coco kâseler, çerezlerden salatalara kadar birçok amaç için kullanılabilen seçenekler oluşturarak ev ihtiyaçlarına katkı sağlıyor. Dondurma kâseleri ile yaz aylarında dondurma tüketmek, daha keyifli bir hal alıyor. Meyve kâseleri ise yaz ve kış aylarında kullanılabiliyor. kâseleri temizlerken bulaşık makinelerinin hijyenik özelliklerinden yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra elde yıkama özelliğiyle de temizlik gerçekleştirilebiliyor. Kir tutmayı engelleyici porselen ve cam gövdeler, mevcut kirlerin su desteği ile temizlenebilmesini kolaylaştırıyor. Ufak çaplı kirlerden kurtulmak için bez ya da kâğıt havlu gibi materyallerden destek alınabiliyor. Sağlıklı bir şekilde gıda tüketmeye yardımcı olan Madame Coco kâseler, tüketicilere zaman kazandıran işlevleriyle göz dolduruyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Kase Modelleri ve Fiyatları

64 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 64 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/80327170/madamecoco