ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Michigan
Michigan Viplex Bot Tekne Kamış Makine Olta Seti Takımı 44SB26

Michigan Viplex Bot Tekne Kamış Makine Olta Seti Takımı 44SB26

Michigan
%0 indirim 282,62 TL 282,62 TL
( / adet)
seçenek
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1308748

Michigan Viplex Bot Tekne Kamış Makine Olta Seti Takımı 44SB26

Michigan Viplex Bot ve Tekne Kamış Makine Olta Seti Takımı 50 Parça

Setlerimizin içeriği hedef türe, avlağa ve kullanıcının özelliklerine göre hazırlanmıştır. Tekne ya da iskeleden kullanmak üzere kısa kamış seçebileceğiniz gibi, uzağa atışlar için surf setlerimize yönelebilirsiniz. 
 

Uzun lafın kısası her türlü hedef balık ve avlağa göre bir setimiz mutlaka mevcuttur. Bunun için setlerin açıklamalarına göz atmanız, kafanızda oluşabilecek her türlü soru işaretini giderecektir.
Bu hobiye atacağınız her adımda yanınızda olduğumuzu göstermek adına malzemelerimiz için ömür boyu, parça ve tamir garantisi sunduğumuzu belirtmek isteriz
Yeni Bir olta takımı almakla kalmayacak, zamanın farklı aktığı bu dünyaya açılan bir adım atacaksınız ve biz her adımda yanınızda olacağız.


Tekneden veya şişme botla balık avı için en güzel olta seti

Setimizde kullandığımız Michigan Viplex olta kamışları tekne ve şişme botla avlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından yıllardır tercih edilmekte. 150cm'de 210cm'e kadar olan boy seçenekleri ile ihtiyacınız olan en doğru tekne olta setine sahip olabilirsiniz. Viplex kamışın 100-200gram atara(aksiyona) sahip olması tekneden balık avında onu güvenli ve hassas kılmaktadır.. Michigan Viplex olta setleri ülkemizde birçok kişiyi tekneden balık avına başlatan, insanların sevdiklerine en fazla hediye ettiği setlerdendir. İlk defa tekneden avlanacak veya arkadaşlarıyla tekneden balık avı organizasyonlarına katılacak kişilerin acaba nasıl bir olta takımı almalıyım sorusuna cevap olmuştur.
Unutmayın belki de en güzel hediye birisine bir hobi armağan etmektir, etkisi kalıcıdır yıllarca sürer. Balıkçılık en güzel hobilerdendir :)
Setlerimizin içeriği hedef türe, avlağa ve kullanıcının özelliklerine göre hazırlanmıştır. Tekne ya da iskeleden kullanmak üzere kısa kamış seçebileceğiniz gibi, uzağa atışlar için surf setlerimize yönelebilirsiniz. Yine bu güzel hobiye başlatmak için set hediye edebileceğiniz çocukları da unutmuş değiliz.

Uzun lafın kısası her türlü hedef balık ve avlağa göre bir setimiz mutlaka mevcuttur. Bunun için setlerin açıklamalarına göz atmanız, kafanızda oluşabilecek her türlü soru işaretini giderecektir.
Bu hobiye atacağınız her adımda yanınızda olduğumuzu göstermek adına malzemelerimiz için ömür boyu, parça ve tamir garantisi sunduğumuzu belirtmek isteriz
Yeni Bir olta takımı almakla kalmayacak, zamanın farklı aktığı bu dünyaya açılan bir adım atacaksınız ve biz her adımda yanınızda olacağız.


 

 
Seçeceğiniz tekne kamışı boyunun hakkında kısa bilgi;
Viplex tekne kamışları 150cm'den 210cm'e kadar boya sahip ve atar değeri 100-200gram'dır. Kamış boyu seçerken bazı ipuçları verelim. 150cm ve 210cm arasında aslında çok büyük bir fark yok diyebiliriz ama av pozisyonunuza göre keşke biraz daha uzun veya kısa alsaymışım diyebilirsiniz. Çapari ile av yapıyorsanız 210cm kamış daha iyi olabilir, kamışı kaldırdığınızda çaparinizin boyu ile farkı az olur. Botla avlanıyorsanız ve uzun olta yani yemli avlanıyorsanız 150cm kısa bir kamış daha iyi olabilir. Kalabalık av yaparken kamışınız biraz uzun olursa akıntı yeminizi tekne altına doğru çekmeye başlarsa uzun kamışla daha iyi kontrol edebilirsiniz. Bazı tekne kenarında oturarak avlanıyorsanız, kenar ile koltuk mesafenizin fazlalığına göre uzun bir kamış biraz daha rahat ettirebilir sizi. Karar sizin düşünün tercihinizi :)
 
 İstediğiniz Kamış Boyunu ve Makineneyi Seçenekler Kısmından Seçerek Siparişinizi Verebilirsiniz. 
 

Olta Setini Oluşturan Parçalar

1 ) Michigan Viplex 100-200gr Dolgu Tekne Kamışı (1.80mt ve 2.10mt boy setlerde Viplex kamış gönderilecektir)

Sağlam ve uzun ömürlü dolgu gövde, mükemmel fiyat/kalite orantısı, Ergonomik EVA sap, Kauçuk dip kapağı, Metalik boya ve Seramik gövdeli misina kılavuz halkaları gibi detaylara sahip Viplex 2 Parça Dolgu Kamış, Tekne avları için kaliteli ve ekonomik bir alternatif.

Michigan Viplex 2 Parça Dolgu Kamışı Genel Özellikleri

 • Fiber elyaf dolgu gövde
 • Ergonomik EVA sap
 • Seramik gövdeli misina kılavuz halkaları
 • Parça adedi 2
 • Halka adedi 5
 • Orta sert aksiyon 
 

Bauer Boat 75-150gr Dolgu Tekne Kamışı (1.65mt boy setlerde Bauer kamış gönderilecektir)

 

Bauer Boat 1.65 mt 75-150gr Tekne Kamışı özellikleri:
 • 1.65 mt uzunluk
 • 75 cm taşıma boyu
 • 2 parçalı
 • Dolgu tip gövdeli
 • 75-150 gr atarlı
 • 3 Bacaklı kaliteli misina klavuz halkalı
 • Eva kavrama sap
 • 4 adet fincan

2 ) Olta Makinesi : Pinorex Ankana GT6000 5bb Spin Makine 

 • Paslanmaz çelik dişli bilyesi
 • Çinko döküm anadişli
 • 8kg Maksimum çekiş gücü
 • 4.7:1 Dişli devir hızı
 • Kalın anodize aluminyum misina kefalet teli
 • Ultra ince kompozit gövde
 • Anodize aluminyum makara
 • Bilgisayar balanslı rotor
 • Kauçuk kulplu CNC katlanır kol
 • 0.40mm, 250mt misina sarım kapasitesi

4) Makine Misinası : 300 metre civarı makine misinası sararak gönderiyoruz. Burada net bir rakam veremiyoruz çünkü fazla misina da sarabiliriz ama makara üstünden misina atıp karışsın istemeyiz. Av sırasında keyfiniz kaçar dolaşan misina yüzünden. Yani ideal dolulukta sarım yaparız sizin için. Misina makine üstünde sarılı olarak gelmektedir. En çok tercih edilen kaliteli kiloluk bobin misinalar kullanılmaktadır. Misina çekeri optimum seviyededir. 

5 ) Plastik Gözlü Malzeme Kutusu (1 adet) : İğne, fırdöndü, maket balık gibi küçük malzemelerinizi taşımanız için.
6 ) Kalem Şeklinde Pratik Misina Kesme Makası (1 adet): Balıkçılar için mini misina makası
7 ) Renkli Kamış Zili (1 adet): Beklemeli avlarda kamış ucuna takmak içindir. Balık oltanızı yokladığında, çıngırak ses çıkartarak sizi uyarır.
8 ) 7cm Sahte Balık (2 adet) : Çinekop, lüfer, levrek gibi balıkları at-çek yöntemi ile avlamanızı sağlar. Hareketli yüzüş şekli ve içindeki metal boncukların çıkardığı sesler avcı ile balıkları kendine çeker. Maket balık Maket balık renkleri çok tercih edilen renklerden rastgele seçilmektetir ve değişiklik gösterebilir.

9 ) 9cm Evostar Pilgrimo Süper kaşık (3 adet):  Meşhur olmuş ve Spot Balık'a özel üretilen bir kaşıktır, çok hafiftir, basit yapıldır fakat çinekop lüfer zamanı Karaköy Mağazamızda hemen tükenen bir üründür. Üretimi artırdık ve internet satışına açtık.
 
10 ) Zargana İpeği (10 adet) : Zargana balığı en kolay yakalanan balıklardandır, sık ve ince dişleri suda yüzen ipeğe takılır ve balığı kolayca yakalarsınız. Zargana diğer balıkların yakalanmasında önemli bir yemdir. Zargananız varsa diğer balıkları da kolayca yakalarsınız yemli takımda zarganayı fileto yem olarak kullanarak
 
11 ) Klipsli Fırdöndü (5 adet) : Oltanızın ucuna pratik şekilde çapari, yem ya da kurşun takıp çıkarabilmeniz için.
 
Fırdöndü (5 adet): Olta takımı hazırlarken ara bağ elemanıdır
 
12 ) Farklı Gramajlarda İskandil Kurşun (5 adet) : Çapari ve yemli takımınızın suya batmasını sağlamak için farklı gramajlara sahip olta kurşunları. 
 
13 ) Mantarlı Yemli Olta Takımı (1 adet): Lüfer, çinkop avında kullanılan takımdır. İğneler balık filetosu takılarak kullanılır, balıklar yemin tadını alır.
 
14 ) İstavrit Çaparisi (4 adet) : Renkli ve tüylü iğnelere sahip çapari, su içinde topluca yüzen minik canlı görüntüsü verir. İstavrit, uskumru, çinekop gibi balıkları kendine çeker.
 
15 ) Mantarlı El Oltası (1 adet) : Doğal mantardan hazırlanmış bir el oltasıdır. İğnesi ucundadır, teknede el oltasıyla avlanmak ayrı bir keyiftir, balığın vuruşları daha iyi hissedilir. İkinci bir oltanız gibidir.
 
16 ) Sarımsak Joka (4 adet) : Lüfer gibi dişli ve avcı balıkları avlamak için eskilerden beri kullanılan bir olta malzemesidir. İster kamışınızla isterseniz el oltanızla kullanabilirsiniz. Balığın bol olduğu dönemlerde lüferler zokaya atlar, seri bir av yaparsınız.
 
17 ) Yemli Çapari (2 adet) : Çapari düzenindeki iğnelere karides, balık parçası, ekmek gibi yemler takarak avlanabilirsiniz. 

18 ) YENİ!  Makine Kamış Taşıma Çantası : Makine ve kamışınızı kolay taşımanız ve muhafaza etmeniz için kumaş çanta. 
 
19) Evostar Uzun Olta Kaşığı (1 adet) : Kendi uzun oltanızı yaparken kullanmanız için özel üretim bir kaşıktır. Uzun oltada herhangi bir kaşığı öncü yüzdürücü olarak kullanamazsınız, ağırlığı fazla gelebilir, çok kıvrımlıdır ve yüzüşü bozabilir. Özel olarak üretilen çok ince, çok hafif gövdeli bu kaşığın üstüne iğnesini bile perçinliyoruz ki rastgele sallanmasın. İkili çarpma iğnesi gövde içinde kalacak şekilde perçinlenmiştir. Balık eğer takıma baş taraftan yani kaşık tarafından vurursa da yakalanır. El yapımıdır. Çok hafiftir, takımın yüzüşünü düzeltir, sallanan iğnesi olmadığı için takıma dolanmaz.
 

Bu Seti Kimler Tercih Etmelidir?

"Olta balıkçılığını merak ediyorum ama çok da masraf yapmak istemiyorum, ucuz birşeyler alayım beğenirsem ileride usta bir set alırım bunu da birine hediye eder ve onun da başlamasına vesile olurum" diyenler.

"Balıktan hiç anlamam ama arabamda, evimin bir köşesinde bir set dursun, balığa giden arkadaşla takılırken sıkılmam ben de denerim en azından" diyenler.

Çünkü bu set giriş seviyesi bir settir. Bu sebeple, olta balıkçılığını denemek isteyen kişiler için uygundur. Fiyatı ucuzdur ve komple bir settir. İlk kez balığa gidecekseniz, gitmişken "olta atmayı da deneyeyim, eğer hoşuma giderse kendime daha usta bir set alırım" diye düşünüyorsanız bu seti alabilirsiniz. Balıkçılığa her yeni başlayan biraz acemilik çeker ve balığa gittiği yerin deniz ya da tatlı olması, tekneden ya da kıyıdan avlanmasına göre ihtiyaçlarını zamanla keşfeder. Çünkü kullanılacak malzeme özellikleri avın yapıldığı yere ve av türüne göre çok fazla şekillenmektedir. Sizleri bu konuda bilgilendirmeyi çok önemsiyoruz, çünkü bu güzel hobiye bilinçli başlamanız ve ileride de doğru ürünler kullanan, bilinçli av yapan balıkçılara ihtiyacımız var doğa için.

OLTA BALIKÇILIĞI HOBİNİZ İLERLEDİĞİNDE İHTİYACINIZ OLACAK PROFESYONEL OLTA SETLERİ İÇİN BİZDEN YARDIM ALABİLİR VE USTA BİR SETE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

 

Lütfen Dikkat

Olta setlerinde parça, renk ya da adet değişikliği kesinlikle yapılamamaktadır.

Stok durumuna bağlı olarak, seti oluşturan malzemelerin renkleri değişiklik gösterebilmektedir.

165 cm seçildiğinde viplex 165cm mevcut olmadığından daha iyi olan bauer boat jig kamış gönderilecektir.165 cm de görseli mevcuttur.Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000D57A1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön